Schedules

Spring 2021 SOCA U10 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red Stars v. F24 Orange Dash
Saturday, Mar 06 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F26 Royal Courage
Saturday, Mar 06 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F25 Yellow United
Saturday, Mar 06 at 6:20 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F27 Silver Reign
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF23 Red Stars v. F26 Royal Courage
Saturday, Mar 13 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F21 White Spirit v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Mar 13 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F27 Silver Reign
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange Dash v. F25 Yellow United
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow United v. F26 Royal Courage
Saturday, Mar 20 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F23 Red Stars v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Mar 20 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F22 Navy Pride
Saturday, Mar 20 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange Dash v. F27 Silver Reign
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F23 Red Stars
Saturday, Mar 27 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F24 Orange Dash
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow United v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal Courage v. F27 Silver Reign
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF23 Red Stars v. F25 Yellow United
Saturday, Apr 10 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F26 Royal Courage
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F27 Silver Reign
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Apr 17 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F22 Navy Pride v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Apr 17 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F21 White Spirit
Saturday, Apr 17 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange Dash v. F26 Royal Courage
Saturday, Apr 17 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red Stars v. F27 Silver Reign
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Forest Thorns v. F26 Royal Courage
Sunday, Apr 18 at 2:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White Spirit v. F25 Yellow United
Sunday, Apr 18 at 2:20 PMZA - Basic Park #1F27 Silver Reign v. AF20 Sky Blue Courage
Sunday, Apr 18 at 3:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy Pride v. F24 Orange Dash
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow United v. F27 Silver Reign
Saturday, Apr 24 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange Dash v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F23 Red Stars
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F22 Navy Pride
Saturday, May 01 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F23 Red Stars
Saturday, May 01 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal Courage v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, May 01 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F25 Yellow United
Saturday, May 01 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F24 Orange Dash
Saturday, May 08 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. F26 Royal Courage
Saturday, May 08 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F27 Silver Reign
Saturday, May 08 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F25 Yellow United
Saturday, May 08 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red Stars v. F24 Orange Dash
Sunday, May 09 at 1:00 PMZA - Basic Park #1F26 Royal Courage v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, May 15 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Forest Thorns v. F24 Orange Dash
Saturday, May 15 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White Spirit v. AF20 Sky Blue Courage
Saturday, May 15 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow United v. F27 Silver Reign
Saturday, May 15 at 6:20 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy Pride v. F23 Red Stars

Spring 2021 SOCA U10 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. AR20 Sky Blue
Saturday, Mar 06 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R29 Black United
Saturday, Mar 06 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Mar 06 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange Dynamo v. R27 Silver Loons
Saturday, Mar 06 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow Crew v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMZA - Basic Park #1R23 Red Fire v. AR20 Sky Blue
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R22 Navy Union
Saturday, Mar 13 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal Earthquakes v. R27 Silver Loons
Saturday, Mar 13 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange Dynamo v. R29 Black United
Saturday, Mar 13 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow Crew v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Mar 20 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R27 Silver Loons
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R25 Yellow Crew
Saturday, Mar 20 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R24 Orange Dynamo
Saturday, Mar 20 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon Rapids v. AR20 Sky Blue
Sunday, Mar 21 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green Timbers v. R24 Orange Dynamo
Sunday, Mar 21 at 1:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 Whitecaps v. R23 Red Fire
Sunday, Mar 21 at 2:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Royal Earthquakes v. R29 Black United
Sunday, Mar 21 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Silver Loons v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Mar 27 at 10:00 AMZA - Basic Park #1R27 Silver Loons v. AR20 Sky Blue
Saturday, Mar 27 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R24 Orange Dynamo
Saturday, Mar 27 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R25 Yellow Crew
Saturday, Mar 27 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, Apr 10 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R25 Yellow Crew
Saturday, Apr 10 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, Apr 10 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R27 Silver Loons
Saturday, Apr 10 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Apr 10 at 6:20 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black United v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange Dynamo v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, Apr 17 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R27 Silver Loons
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMZA - Basic Park #1R20 Green Timbers v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 17 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R29 Black United
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMZA - Basic Park #1R25 Yellow Crew v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 24 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow Crew v. R27 Silver Loons
Saturday, Apr 24 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange Dynamo v. R28 Maroon Rapids
Saturday, Apr 24 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R29 Black United
Saturday, Apr 24 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 24 at 6:20 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R21 Whitecaps
Saturday, May 01 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R23 Red Fire
Saturday, May 01 at 10:00 AMZA - Basic Park #1R24 Orange Dynamo v. AR20 Sky Blue
Saturday, May 01 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow Crew v. R29 Black United
Saturday, May 01 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R22 Navy Union
Saturday, May 01 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal Earthquakes v. R28 Maroon Rapids
Saturday, May 08 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver Loons v. R29 Black United
Saturday, May 08 at 2:50 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal Earthquakes v. AR20 Sky Blue
Saturday, May 08 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R25 Yellow Crew
Saturday, May 08 at 5:10 PMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R24 Orange Dynamo
Saturday, May 08 at 6:20 PMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R23 Red Fire
Saturday, May 15 at 9:00 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green Timbers v. R29 Black United
Saturday, May 15 at 10:10 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red Fire v. R26 Royal Earthquakes
Saturday, May 15 at 11:20 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy Union v. R27 Silver Loons
Saturday, May 15 at 12:30 PMSOCA Field House - Full FieldR21 Whitecaps v. R28 Maroon Rapids
Saturday, May 15 at 1:40 PMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange Dynamo v. R25 Yellow Crew
Saturday, May 22 at 11:00 AMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon Rapids v. R29 Black United

Spring 2021 SOCA U12 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F36 Royal Courage (0-1)
Saturday, Mar 06 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F31 White Spirit v. F35 Yellow United (1-3)
Saturday, Mar 06 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2F32 Navy Pride v. F33 Red Stars (1-1)
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F31 White Spirit v. F32 Navy Pride (4-1)
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMZA - Constitution Park #1F35 Yellow United v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (0-5)
Saturday, Mar 13 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F33 Red Stars (4-2)
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMZA - Constitution Park #1F32 Navy Pride v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (0-1)
Saturday, Mar 20 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F33 Red Stars v. F36 Royal Courage (1-3)
Saturday, Mar 20 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F31 White Spirit (1-1)
Saturday, Mar 27 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F32 Navy Pride v. F35 Yellow United (2-1)
Saturday, Mar 27 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F31 White Spirit v. F36 Royal Courage (0-4)
Saturday, Mar 27 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (2-2)
Saturday, Apr 10 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F31 White Spirit v. F33 Red Stars (3-0)
Saturday, Apr 10 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1F36 Royal Courage v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (2-0)
Saturday, Apr 10 at 2:00 PMDavis FieldF30 Forest Thorns v. F35 Yellow United (6-0)
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F32 Navy Pride (2-1)
Saturday, Apr 17 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F33 Red Stars v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (2-3)
Saturday, Apr 17 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2F35 Yellow United v. F36 Royal Courage (2-1)
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMZA - Constitution Park #1F30 Forest Thorns v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (0-1)
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMDavis FieldF32 Navy Pride v. F35 Yellow United (1-1)
Sunday, Apr 18 at 2:30 PMDavis FieldF31 White Spirit v. F36 Royal Courage (0-1)
Saturday, Apr 24 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1F31 White Spirit v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (0-3)
Saturday, Apr 24 at 11:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F33 Red Stars v. F35 Yellow United (2-2)
Saturday, Apr 24 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F32 Navy Pride v. F36 Royal Courage (0-4)
Saturday, May 01 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F30 Forest Thorns v. F36 Royal Courage (0-3)
Saturday, May 01 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F31 White Spirit v. F35 Yellow United (2-0)
Saturday, May 01 at 4:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F32 Navy Pride v. F33 Red Stars (2-3)
Sunday, May 02 at 1:00 PMDavis FieldF33 Red Stars v. F35 Yellow United (1-2)
Sunday, May 02 at 1:00 PMZA - Constitution Park #1F36 Royal Courage v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (3-2)
Saturday, May 08 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F35 Yellow United v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (4-1)
Saturday, May 08 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F33 Red Stars (2-3)
Saturday, May 08 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2F31 White Spirit v. F32 Navy Pride (0-1)
Saturday, May 15 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #2F33 Red Stars v. F36 Royal Courage (0-4)
Saturday, May 15 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #2F32 Navy Pride v. AF30 Sky Blue Wave U12 Girls (1-1)
Saturday, May 15 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2F30 Forest Thorns v. F31 White Spirit (2-2)

Spring 2021 SOCA U12 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1AR31 White Phantoms v. AR30 Sky Blue Force (1-2)
Saturday, Mar 06 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. R36 Royal Earthquakes (1-5)
Saturday, Mar 06 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R33 Red Fire v. R37 Silver Loons (0-3)
Saturday, Mar 06 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R31 Whitecaps v. R38 Maroon Rapids (0-6)
Saturday, Mar 06 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R30 Green Timbers v. R39 Black United (4-6)
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R30 Green Timbers v. R33 Red Fire (0-10)
Saturday, Mar 13 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R35 Yellow Crew v. AR31 White Phantoms (1-1)
Saturday, Mar 13 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. AR30 Sky Blue Force (1-3)
Saturday, Mar 13 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #2R37 Silver Loons v. R38 Maroon Rapids (0-0)
Saturday, Mar 13 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R36 Royal Earthquakes v. R39 Black United (2-3)
Saturday, Mar 20 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R37 Silver Loons v. AR31 White Phantoms (1-4)
Saturday, Mar 20 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R31 Whitecaps v. R34 Orange Dynamo (2-2)
Saturday, Mar 20 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R30 Green Timbers v. R35 Yellow Crew (2-5)
Saturday, Mar 20 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R36 Royal Earthquakes v. AR30 Sky Blue Force (2-3)
Saturday, Mar 20 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R38 Maroon Rapids v. R39 Black United (8-3)
Saturday, Mar 27 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R33 Red Fire v. R39 Black United (9-2)
Saturday, Mar 27 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. R38 Maroon Rapids (0-6)
Saturday, Mar 27 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R30 Green Timbers v. AR30 Sky Blue Force (0-8)
Saturday, Mar 27 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R31 Whitecaps v. AR31 White Phantoms (1-5)
Saturday, Mar 27 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #2R35 Yellow Crew v. R37 Silver Loons (2-2)
Saturday, Apr 10 at 9:30 AMDavis FieldR30 Green Timbers v. R37 Silver Loons (0-3)
Saturday, Apr 10 at 11:00 AMDavis FieldR31 Whitecaps v. R36 Royal Earthquakes (0-11)
Saturday, Apr 10 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R38 Maroon Rapids v. AR30 Sky Blue Force (4-2)
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMDavis FieldR33 Red Fire v. R35 Yellow Crew (3-1)
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMZA - Constitution Park #1R39 Black United v. AR31 White Phantoms (2-4)
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R36 Royal Earthquakes v. R38 Maroon Rapids (1-4)
Saturday, Apr 17 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R35 Yellow Crew v. R39 Black United (3-4)
Saturday, Apr 17 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. AR31 White Phantoms (0-5)
Saturday, Apr 17 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #2R30 Green Timbers v. R31 Whitecaps (1-1)
Saturday, Apr 17 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R33 Red Fire v. AR30 Sky Blue Force (0-5)
Sunday, Apr 18 at 2:30 PMZA - Constitution Park #1R30 Green Timbers v. AR31 White Phantoms (2-5)
Sunday, Apr 18 at 4:00 PMDavis FieldR34 Orange Dynamo v. R37 Silver Loons (1-3)
Sunday, Apr 18 at 5:30 PMDavis FieldR35 Yellow Crew v. R36 Royal Earthquakes (1-2)
Saturday, Apr 24 at 11:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)R30 Green Timbers v. R34 Orange Dynamo (2-7)
Saturday, Apr 24 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)R31 Whitecaps v. R33 Red Fire (1-1)
Saturday, Apr 24 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)R36 Royal Earthquakes v. AR31 White Phantoms (5-1)
Saturday, Apr 24 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)R37 Silver Loons v. R39 Black United (6-3)
Saturday, Apr 24 at 4:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)R35 Yellow Crew v. AR30 Sky Blue Force (0-7)
Saturday, May 01 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R37 Silver Loons v. AR30 Sky Blue Force (1-6)
Saturday, May 01 at 12:30 PMZA - Constitution Park #1R38 Maroon Rapids v. AR31 White Phantoms (1-0)
Saturday, May 01 at 1:00 PMDavis FieldR33 Red Fire v. R34 Orange Dynamo (8-3)
Saturday, May 01 at 2:30 PMDavis FieldR31 Whitecaps v. R35 Yellow Crew (0-2)
Saturday, May 01 at 4:00 PMDavis FieldR30 Green Timbers v. R36 Royal Earthquakes (0-13)
Sunday, May 02 at 2:30 PMDavis FieldR31 Whitecaps v. R39 Black United (2-3)
Sunday, May 02 at 4:00 PMDavis FieldR33 Red Fire v. R38 Maroon Rapids (0-5)
Saturday, May 08 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R39 Black United v. AR30 Sky Blue Force (2-8)
Saturday, May 08 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. R35 Yellow Crew (3-6)
Saturday, May 08 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R30 Green Timbers v. R38 Maroon Rapids (0-9)
Saturday, May 08 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R31 Whitecaps v. R37 Silver Loons (0-1)
Saturday, May 08 at 5:30 PMCharlottesville HS Turf #1R33 Red Fire v. R36 Royal Earthquakes (4-1)
Saturday, May 15 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R31 Whitecaps v. AR30 Sky Blue Force (0-6)
Saturday, May 15 at 12:30 PMZA - Constitution Park #1R33 Red Fire v. AR31 White Phantoms (5-2)
Saturday, May 15 at 1:00 PMCharlottesville HS Turf #1R35 Yellow Crew v. R38 Maroon Rapids (1-8)
Saturday, May 15 at 2:30 PMCharlottesville HS Turf #1R34 Orange Dynamo v. R39 Black United (6-7)
Saturday, May 15 at 4:00 PMCharlottesville HS Turf #1R36 Royal Earthquakes v. R37 Silver Loons (4-2)

Spring 2021 SOCA U15 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F43 Red Bulls (1-0)
Saturday, Mar 06 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White Spirit v. F42 Navy Pride (0-4)
Saturday, Mar 13 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White Spirit v. F43 Red Bulls (3-2)
Saturday, Mar 13 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F42 Navy Pride (1-1)
Saturday, Mar 20 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F41 White Spirit (0-1)
Saturday, Mar 20 at 5:15 PMCharlottesville HS Grass FieldF42 Navy Pride v. F43 Red Bulls (3-0)
Saturday, Mar 27 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White Spirit v. F42 Navy Pride (3-3)
Saturday, Mar 27 at 5:15 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F43 Red Bulls (4-1)
Saturday, Apr 10 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White Spirit v. F43 Red Bulls (0-3)
Saturday, Apr 10 at 5:15 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F42 Navy Pride (0-1)
Saturday, Apr 17 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F41 White Spirit (3-1)
Saturday, Apr 17 at 5:15 PMCharlottesville HS Grass FieldF42 Navy Pride v. F43 Red Bulls (4-2)
Saturday, Apr 24 at 10:15 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)F41 White Spirit v. F42 Navy Pride (0-4)
Saturday, Apr 24 at 3:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)F40 Green Thorns v. F43 Red Bulls (2-1)
Saturday, May 01 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F40 Green Thorns v. F42 Navy Pride (0-2)
Saturday, May 01 at 5:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F41 White Spirit v. F43 Red Bulls (2-2)
Saturday, May 08 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F41 White Spirit (2-0)
Saturday, May 08 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF42 Navy Pride v. F43 Red Bulls (7-2)
Saturday, May 15 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green Thorns v. F43 Red Bulls (2-1)
Saturday, May 15 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White Spirit v. F42 Navy Pride (3-4)

Spring 2021 SOCA U15 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 06 at 1:30 PMZA - VSDB #1R42 Navy Union v. AR40 Sky Blue Raiders (2-4)
Saturday, Mar 06 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R41 Whitecaps (6-2)
Saturday, Mar 13 at 1:30 PMZA - VSDB #1R40 Green Timbers v. AR40 Sky Blue Raiders (3-4)
Saturday, Mar 13 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. R44 Orange Dynamo (3-1)
Saturday, Mar 20 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. R42 Navy Union (1-3)
Saturday, Mar 20 at 3:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R44 Orange Dynamo (2-0)
Sunday, Mar 21 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R42 Navy Union (3-2)
Sunday, Mar 21 at 2:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. R44 Orange Dynamo (4-3)
Saturday, Mar 27 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R42 Navy Union (3-3)
Saturday, Mar 27 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR44 Orange Dynamo v. AR40 Sky Blue Raiders (0-5)
Saturday, Apr 10 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy Union v. R44 Orange Dynamo (4-3)
Saturday, Apr 10 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. AR40 Sky Blue Raiders (1-5)
Saturday, Apr 17 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R44 Orange Dynamo (4-0)
Saturday, Apr 17 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. R42 Navy Union (1-5)
Sunday, Apr 18 at 1:30 PMZA - VSDB #1R44 Orange Dynamo v. AR40 Sky Blue Raiders (1-3)
Saturday, Apr 24 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)R41 Whitecaps v. R44 Orange Dynamo (2-1)
Saturday, Apr 24 at 1:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)R40 Green Timbers v. AR40 Sky Blue Raiders (4-3)
Saturday, May 01 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R40 Green Timbers v. R41 Whitecaps (9-1)
Saturday, May 01 at 1:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R42 Navy Union v. AR40 Sky Blue Raiders (3-0)
Sunday, May 02 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. AR40 Sky Blue Raiders (1-2)
Sunday, May 02 at 2:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 Whitecaps v. R42 Navy Union (2-2)
Saturday, May 08 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green Timbers v. R42 Navy Union (6-3)
Saturday, May 08 at 1:30 PMZA - VSDB #1R44 Orange Dynamo v. AR40 Sky Blue Raiders (2-2)
Saturday, May 15 at 1:30 PMZA - VSDB #1R41 Whitecaps v. AR40 Sky Blue Raiders (3-5)
Saturday, May 15 at 1:45 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy Union v. R44 Orange Dynamo (4-2)

Fall 2021 SOCA U10 Boys Challenge - White Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. OSA Fire 2
Saturday, Sep 11 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. OSA Fire 1
Saturday, Sep 11 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R2A Sky
Saturday, Sep 11 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. R29 Black
Saturday, Sep 18 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. OSA Fire 1
Saturday, Sep 18 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R29 Black
Saturday, Sep 18 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R2A Sky v. OSA Fire 2
Saturday, Sep 18 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Silver v. R28 Maroon
Saturday, Sep 25 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R2A Sky
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R27 Silver
Saturday, Sep 25 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. OSA Fire 1
Saturday, Sep 25 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. OSA Fire 2
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Maroon v. R2A Sky
Saturday, Oct 02 at 2:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. R29 Black
Saturday, Oct 02 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. OSA Fire 1
Saturday, Oct 02 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. OSA Fire 2
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R2A Sky
Saturday, Oct 09 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R29 Black
Saturday, Oct 09 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R28 Maroon
Saturday, Oct 09 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldOSA Fire 1 v. OSA Fire 2
Saturday, Oct 16 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. R27 Silver
Saturday, Oct 16 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R28 Maroon
Saturday, Oct 16 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. OSA Fire 2
Saturday, Oct 16 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR2A Sky v. OSA Fire 1
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R26 Royal
Saturday, Oct 23 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. OSA Fire 2
Saturday, Oct 23 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. OSA Fire 1
Saturday, Oct 23 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. R2A Sky
Saturday, Oct 30 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R2A Sky
Saturday, Nov 06 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R28 Maroon
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. OSA Fire 1
Saturday, Nov 06 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR2A Sky v. OSA Fire 2
Saturday, Nov 06 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R29 Black
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R2A Sky
Saturday, Nov 13 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. OSA Fire 1
Saturday, Nov 13 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. OSA Fire 2
Saturday, Nov 13 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R27 Silver
Saturday, Nov 20 at 10:40 AMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. R29 Black
Saturday, Nov 20 at 11:50 AMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. OSA Fire 2
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. OSA Fire 1

Fall 2021 SOCA U12 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R34 Orange v. R35 Yellow (2-4)
Saturday, Sep 11 at 10:00 AMZA - Constitution Park #1R30 Green v. AR31 Black (5-2)
Saturday, Sep 11 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R37 Silver (2-5)
Saturday, Sep 11 at 11:20 AMZA - Constitution Park #1R31 White v. AR30 Sky Blue (2-4)
Saturday, Sep 11 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. R36 Royal (0-11)
Saturday, Sep 18 at 8:40 AMZA - Constitution Park #1R32 Navy v. AR31 Black (2-0)
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R31 White (2-1)
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R35 Yellow v. R36 Royal (4-6)
Saturday, Sep 18 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R34 Orange v. R37 Silver (3-3)
Saturday, Sep 18 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. AR30 Sky Blue (1-0)
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R34 Orange v. AR31 Black (5-4)
Saturday, Sep 25 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R33 Red (2-2)
Saturday, Sep 25 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R32 Navy (1-0)
Saturday, Sep 25 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R35 Yellow v. AR30 Sky Blue (5-1)
Saturday, Sep 25 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R36 Royal v. R37 Silver (7-7)
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R35 Yellow (4-2)
Saturday, Oct 02 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R33 Red (6-1)
Saturday, Oct 02 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R34 Orange (3-4)
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R36 Royal v. AR31 Black (15-1)
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R37 Silver v. AR30 Sky Blue (4-2)
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R34 Orange (5-1)
Saturday, Oct 09 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. R35 Yellow (1-4)
Saturday, Oct 09 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R37 Silver (3-3)
Saturday, Oct 09 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R36 Royal (2-2)
Saturday, Oct 09 at 1:20 PMZA - Constitution Park #1AR30 Sky Blue v. AR31 Black (3-4)
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R35 Yellow (1-1)
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMZA - Constitution Park #1R31 White v. AR31 Black (6-3)
Saturday, Oct 16 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R34 Orange v. R36 Royal (6-6)
Saturday, Oct 16 at 11:20 AMZA - Constitution Park #1R32 Navy v. AR30 Sky Blue (1-0)
Saturday, Oct 16 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. R37 Silver (1-2)
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R36 Royal (8-1)
Saturday, Oct 23 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R35 Yellow v. R37 Silver (0-4)
Saturday, Oct 23 at 11:20 AMZA - Constitution Park #1R34 Orange v. AR30 Sky Blue (3-2)
Saturday, Oct 23 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R32 Navy (1-3)
Saturday, Oct 23 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. AR31 Black (5-0)
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R36 Royal (3-5)
Saturday, Nov 06 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R37 Silver v. AR31 Black (5-1)
Saturday, Nov 06 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R35 Yellow (1-0)
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. AR30 Sky Blue (2-1)
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R33 Red v. R34 Orange (4-5)
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. R31 White (3-1)
Saturday, Nov 13 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R33 Red v. R36 Royal (1-4)
Saturday, Nov 13 at 11:20 AMZA - Constitution Park #1AR30 Sky Blue v. AR31 Black (1-1)
Saturday, Nov 13 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R37 Silver (3-1)
Saturday, Nov 13 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. R35 Yellow (5-2)
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R35 Yellow v. AR31 Black (1-0)
Saturday, Nov 20 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1R36 Royal v. AR30 Sky Blue (6-1)
Saturday, Nov 20 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R33 Red (3-0)
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R37 Silver (4-1)
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R34 Orange (2-4)

Fall 2021 SOCA U15 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R45 Yellow v. R40 Green (5-0)
Saturday, Sep 11 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R44 Orange v. R41 White (0-8)
Saturday, Sep 11 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R43 Red v. R42 Navy (3-5)
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeR44 Orange v. R43 Red (8-0)
Saturday, Sep 18 at 1:30 PMHollymead Elementary School - LargeR42 Navy v. R40 Green (9-2)
Saturday, Sep 18 at 3:00 PMHollymead Elementary School - LargeR45 Yellow v. R41 White (1-4)
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R45 Yellow v. R42 Navy (4-1)
Saturday, Sep 25 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R44 Orange v. R40 Green (8-4)
Saturday, Sep 25 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) R43 Red v. R41 White (1-4)
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeR45 Yellow v. R43 Red (2-1)
Saturday, Oct 02 at 1:30 PMHollymead Elementary School - LargeR44 Orange v. R42 Navy (7-1)
Saturday, Oct 02 at 3:00 PMHollymead Elementary School - LargeR41 White v. R40 Green (7-4)
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR43 Red v. R40 Green (3-0)
Saturday, Oct 09 at 1:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR45 Yellow v. R44 Orange (3-6)
Saturday, Oct 09 at 3:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy v. R41 White (0-2)
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R45 Yellow v. R40 Green (3-2)
Saturday, Oct 16 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R43 Red v. R42 Navy (0-8)
Saturday, Oct 16 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R44 Orange v. R41 White (7-5)
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R44 Orange v. R43 Red (2-2)
Saturday, Oct 23 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R42 Navy v. R40 Green (1-4)
Saturday, Oct 23 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)R45 Yellow v. R41 White (1-2)
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR44 Orange v. R42 Navy (2-2)
Saturday, Nov 06 at 1:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR45 Yellow v. R43 Red (8-0)
Saturday, Nov 06 at 3:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 White v. R40 Green (3-0)
Saturday, Nov 13 at 1:30 PMHollymead Elementary School - LargeR43 Red v. R40 Green (1-2)
Saturday, Nov 13 at 3:00 PMHollymead Elementary School - LargeR42 Navy v. R41 White (2-0)
Saturday, Nov 13 at 4:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfR45 Yellow v. R44 Orange (1-4)
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)R45 Yellow v. R42 Navy (2-0)
Saturday, Nov 20 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)R44 Orange v. R40 Green (5-0)
Saturday, Nov 20 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)R43 Red v. R41 White (0-5)

Fall 2021 SOCA U10 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F23 Red
Saturday, Sep 11 at 10:00 AMZA - Basic Park #1AF21 Black v. AF20 Sky Blue
Saturday, Sep 11 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F27 Silver
Saturday, Sep 11 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Green v. F28 Maroon
Saturday, Sep 11 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. F26 Royal
Saturday, Sep 11 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F25 Yellow
Saturday, Sep 18 at 11:10 AMZA - Basic Park #1F29 Black v. AF20 Sky Blue
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. AF21 Black
Saturday, Sep 18 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F28 Maroon
Saturday, Sep 18 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F27 Silver
Saturday, Sep 18 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F23 Red
Saturday, Sep 18 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. F26 Royal
Saturday, Sep 25 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F29 Black v. F20 Green
Saturday, Sep 25 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. F23 Red
Saturday, Sep 25 at 11:10 AMZA - Basic Park #1F24 Orange v. AF21 Black
Saturday, Sep 25 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Yellow v. F28 Maroon
Saturday, Sep 25 at 12:20 PMZA - Basic Park #1F21 White v. AF20 Sky Blue
Saturday, Sep 25 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. F27 Silver
Saturday, Oct 02 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F21 White
Saturday, Oct 02 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F22 Navy
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. AF20 Sky Blue
Saturday, Oct 02 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. AF21 Black
Saturday, Oct 02 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. F25 Yellow
Saturday, Oct 02 at 5:50 PMSOCA Field House - Full FieldF27 Silver v. F28 Maroon
Saturday, Oct 09 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F29 Black v. F22 Navy
Saturday, Oct 09 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F28 Maroon v. AF21 Black
Saturday, Oct 09 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F24 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:10 AMZA - Basic Park #1F26 Royal v. AF20 Sky Blue
Saturday, Oct 09 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Green v. F25 Yellow
Saturday, Oct 09 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. F27 Silver
Saturday, Oct 16 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F28 Maroon v. AF20 Sky Blue
Saturday, Oct 16 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F24 Orange
Saturday, Oct 16 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F27 Silver
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F26 Royal
Saturday, Oct 16 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F25 Yellow
Saturday, Oct 16 at 5:50 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. AF21 Black
Saturday, Oct 23 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F29 Black v. F25 Yellow
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F23 Red v. AF20 Sky Blue
Saturday, Oct 23 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Orange v. F26 Royal
Saturday, Oct 23 at 11:10 AMZA - Basic Park #1F20 Green v. AF21 Black
Saturday, Oct 23 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F28 Maroon
Saturday, Oct 23 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F27 Silver
Saturday, Oct 30 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F28 Maroon
Saturday, Oct 30 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. AF21 Black
Saturday, Oct 30 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F23 Red
Saturday, Oct 30 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F26 Royal
Saturday, Oct 30 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. F27 Silver
Saturday, Nov 06 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. AF20 Sky Blue
Saturday, Nov 06 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F26 Royal v. F28 Maroon
Saturday, Nov 06 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Yellow v. AF21 Black
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Red v. F24 Orange
Saturday, Nov 06 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F27 Silver
Saturday, Nov 06 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F21 White
Saturday, Nov 13 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF29 Black v. F28 Maroon
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F27 Silver v. AF21 Black
Saturday, Nov 13 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Green v. F24 Orange
Saturday, Nov 13 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Red v. F26 Royal
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Yellow v. AF20 Sky Blue
Saturday, Nov 13 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F22 Navy
Saturday, Nov 20 at 2:10 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. AF20 Sky Blue

Fall 2021 SOCA U12 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F35 Yellow (0-3)
Saturday, Sep 11 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F34 Orange (3-1)
Saturday, Sep 11 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. F33 Red (2-0)
Saturday, Sep 18 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F33 Red (7-1)
Saturday, Sep 18 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F32 Navy (1-4)
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMZA - Constitution Park #1F34 Orange v. AF30 Sky Blue (9-0)
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F33 Red v. F35 Yellow (3-5)
Saturday, Sep 25 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. AF30 Sky Blue (4-1)
Saturday, Sep 25 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F31 White (2-3)
Sunday, Sep 26 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. AF30 Sky Blue (4-1)
Sunday, Sep 26 at 2:20 PMTandem Friends School Grass Field #2F34 Orange v. F35 Yellow (1-3)
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. F34 Orange (3-1)
Saturday, Oct 02 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F35 Yellow (3-1)
Saturday, Oct 02 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. AF30 Sky Blue (0-2)
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F33 Red (1-0)
Saturday, Oct 09 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F34 Orange (0-3)
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMZA - Constitution Park #1F35 Yellow v. AF30 Sky Blue (4-0)
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F33 Red v. AF30 Sky Blue (3-4)
Sunday, Oct 10 at 2:20 PMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. F35 Yellow (3-0)
Sunday, Oct 10 at 3:40 PMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F34 Orange (0-2)
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F32 Navy (1-1)
Saturday, Oct 16 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F34 Orange v. F35 Yellow (2-1)
Saturday, Oct 16 at 12:40 PMZA - Constitution Park #1F33 Red v. AF30 Sky Blue (3-2)
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F33 Red v. F34 Orange (0-3)
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMZA - Constitution Park #1F31 White v. AF30 Sky Blue (1-5)
Saturday, Oct 23 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. F35 Yellow (5-1)
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F34 Orange v. AF30 Sky Blue (3-1)
Saturday, Nov 06 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F33 Red (2-1)
Saturday, Nov 06 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F32 Navy (2-3)
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F33 Red v. F35 Yellow (1-3)
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMZA - Constitution Park #1F32 Navy v. AF30 Sky Blue (1-0)
Saturday, Nov 13 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F31 White (0-2)
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F30 Green v. F35 Yellow (3-3)
Saturday, Nov 20 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2F31 White v. F34 Orange (1-1)
Saturday, Nov 20 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F32 Navy v. F33 Red (3-1)

Fall 2021 SOCA U15 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) F40 Green v. F43 Red (2-1)
Saturday, Sep 11 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) F41 White v. F42 Navy (1-0)
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F41 White v. F43 Red (3-0)
Saturday, Sep 18 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F40 Green v. F42 Navy (1-2)
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeF40 Green v. F41 White (0-2)
Saturday, Sep 25 at 1:30 PMHollymead Elementary School - LargeF42 Navy v. F43 Red (1-3)
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F41 White v. F42 Navy (3-0)
Saturday, Oct 02 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F40 Green v. F43 Red (1-3)
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F41 White v. F43 Red (2-0)
Saturday, Oct 09 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F40 Green v. F42 Navy (0-0)
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F40 Green v. F41 White (1-0)
Saturday, Oct 16 at 10:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F42 Navy v. F43 Red (0-0)
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F40 Green v. F43 Red (0-1)
Saturday, Oct 23 at 10:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)F41 White v. F42 Navy (2-0)
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F40 Green v. F41 White (0-0)
Saturday, Nov 06 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) F42 Navy v. F43 Red (1-5)
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfF41 White v. F42 Navy (3-0)
Saturday, Nov 13 at 2:30 PMCharlottesville HS Stadium TurfF40 Green v. F43 Red (0-0)
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F40 Green v. F42 Navy (2-1)
Saturday, Nov 20 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F41 White v. F43 Red (4-0)

Fall 2021 SOCA U10 Boys Challenge - Blue Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 11 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R24 Orange
Saturday, Sep 11 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R23 Red
Saturday, Sep 11 at 11:10 AMZA - Basic Park #1R20 Green v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Sep 18 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R24 Orange
Saturday, Sep 18 at 10:00 AMZA - Basic Park #1R23 Red v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Sep 18 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R22 Navy
Saturday, Sep 25 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R23 Red
Saturday, Sep 25 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R24 Orange
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMZA - Basic Park #1R21 White v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Oct 02 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R23 Red
Saturday, Oct 02 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R24 Orange v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Oct 02 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green v. R22 Navy
Saturday, Oct 09 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R21 White
Saturday, Oct 09 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Oct 09 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red v. R24 Orange
Saturday, Oct 16 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R24 Orange
Saturday, Oct 16 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R22 Navy v. R23 Red
Saturday, Oct 16 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Oct 23 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R24 Orange
Saturday, Oct 23 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R22 Navy
Saturday, Oct 23 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Oct 30 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R23 Red
Saturday, Oct 30 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R24 Orange
Saturday, Nov 06 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R23 Red
Saturday, Nov 06 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R22 Navy
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMZA - Basic Park #1R24 Orange v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Nov 13 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R21 White
Saturday, Nov 13 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red v. R24 Orange
Saturday, Nov 13 at 11:10 AMZA - Basic Park #1R22 Navy v. AR20 Sky Blue U10
Saturday, Nov 20 at 9:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. AR20 Sky Blue U10

2021 Spring SOCA: 2013-14 U8 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMCrozet ParkW14 Teal v. i13 Maroon
Saturday, Mar 13 at 10:10 AMCrozet ParkW13 Forest Green v. i12 Purple
Saturday, Mar 13 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. N13 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMCrozet ParkW12 Kelly Green v. i11 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Orange v. N11 Teal
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)M14 Kelly Green v. C14 Teal
Saturday, Mar 13 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolC11 Gold v. M11 Red
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMCrozet ParkP11 Maroon v. W15 Red
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)N12 Royal Blue v. M15 Forest Green
Saturday, Mar 13 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolM12 Orange v. C12 Kelly Green
Saturday, Mar 13 at 1:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Red v. C15 Royal Blue
Saturday, Mar 13 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolM13 Gold v. C13 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Forest Green v. P11 Maroon
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Navy Blue v. N11 Teal
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M13 Gold v. C15 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. i12 Purple
Saturday, Mar 20 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. N12 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C14 Teal v. M15 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW14 Teal v. i11 Navy Blue
Saturday, Mar 20 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolT12 Red v. M12 Orange
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Maroon v. W15 Red
Saturday, Mar 20 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolM11 Red v. C13 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolM14 Kelly Green v. C12 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 3:30 PMMountain View Elementary SchoolC11 Gold v. T11 Orange
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Gold v. C13 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMCrozet ParkW14 Teal v. W12 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 10:10 AMCrozet ParkW13 Forest Green v. i13 Maroon
Saturday, Mar 27 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Red v. N13 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. C14 Teal
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)M11 Red v. C15 Royal Blue
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMCrozet Parki11 Navy Blue v. W15 Red
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMCrozet ParkW11 Gold v. P11 Maroon
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Royal Blue v. N11 Teal
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)C12 Kelly Green v. M15 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 1:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Orange v. M13 Gold
Saturday, Mar 27 at 3:30 PMMountain View Elementary SchoolM14 Kelly Green v. M12 Orange
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Gold v. M14 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMCrozet ParkW12 Kelly Green v. W15 Red
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Maroon v. i12 Purple
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. C12 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. i13 Maroon
Saturday, Apr 10 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C13 Forest Green v. C15 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Forest Green v. i11 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolM12 Orange v. M15 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Teal v. C14 Teal
Saturday, Apr 10 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolN13 Navy Blue v. M11 Red
Saturday, Apr 10 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolT12 Red v. M13 Gold
Saturday, Apr 10 at 2:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Orange v. N12 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Maroon v. i12 Purple
Saturday, Apr 17 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C11 Gold v. C15 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 10:10 AMCrozet ParkW14 Teal v. W15 Red
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMCrozet ParkW13 Forest Green v. W12 Kelly Green
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)T11 Orange v. M11 Red
Saturday, Apr 17 at 12:30 PMCrozet ParkW11 Gold v. i11 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)N14 Purple v. M12 Orange
Saturday, Apr 17 at 1:20 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Navy Blue v. C13 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 1:40 PMPVCC - Small (U8)N11 Teal v. C12 Kelly Green
Saturday, Apr 17 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolM13 Gold v. C14 Teal
Saturday, Apr 17 at 2:30 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Red v. N12 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 3:30 PMMountain View Elementary SchoolM14 Kelly Green v. M15 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Gold v. M15 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMCrozet ParkW14 Teal v. W13 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Maroon v. i13 Maroon
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. M14 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 10:10 AMCrozet ParkW12 Kelly Green v. W11 Gold
Saturday, Apr 24 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Red v. N11 Teal
Saturday, Apr 24 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)M11 Red v. C14 Teal
Saturday, Apr 24 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Navy Blue v. C15 Royal Blue
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Purple v. i11 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolM13 Gold v. C12 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 12:10 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Royal Blue v. C13 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 1:20 PMHollymead Elementary School - SmallT11 Orange v. M12 Orange
Saturday, May 01 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldC11 Gold v. N13 Navy Blue
Saturday, May 01 at 9:00 AMCrozet ParkW13 Forest Green v. W15 Red
Saturday, May 01 at 10:10 AMCrozet ParkW12 Kelly Green v. i12 Purple
Saturday, May 01 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Red v. N14 Purple
Saturday, May 01 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C14 Teal v. C13 Forest Green
Saturday, May 01 at 11:20 AMCrozet ParkW14 Teal v. W11 Gold
Saturday, May 01 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Royal Blue v. C15 Royal Blue
Saturday, May 01 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)M11 Red v. C12 Kelly Green
Saturday, May 01 at 12:30 PMCrozet ParkP11 Maroon v. i11 Navy Blue
Saturday, May 01 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Teal v. M14 Kelly Green
Saturday, May 01 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolM13 Gold v. M12 Orange
Saturday, May 01 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolT11 Orange v. M15 Forest Green
Saturday, May 08 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW14 Teal v. i12 Purple
Saturday, May 08 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Navy Blue v. N12 Royal Blue
Saturday, May 08 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C14 Teal v. C15 Royal Blue
Saturday, May 08 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. W15 Red
Saturday, May 08 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Orange v. N14 Purple
Saturday, May 08 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C13 Forest Green v. C12 Kelly Green
Saturday, May 08 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Kelly Green v. P11 Maroon
Saturday, May 08 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Teal v. M15 Forest Green
Saturday, May 08 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolM14 Kelly Green v. M13 Gold
Saturday, May 08 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Maroon v. i11 Navy Blue
Saturday, May 08 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolM12 Orange v. M11 Red
Saturday, May 08 at 2:50 PMPVCC - Small (U8)C11 Gold v. T12 Red
Saturday, May 15 at 9:00 AMCrozet ParkW13 Forest Green v. W11 Gold
Saturday, May 15 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Purple v. N11 Teal
Saturday, May 15 at 10:10 AMCrozet ParkW12 Kelly Green v. i13 Maroon
Saturday, May 15 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)C12 Kelly Green v. C15 Royal Blue
Saturday, May 15 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Navy Blue v. C14 Teal
Saturday, May 15 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldC11 Gold v. N12 Royal Blue
Saturday, May 15 at 11:20 AMCrozet ParkW14 Teal v. P11 Maroon
Saturday, May 15 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)M12 Orange v. C13 Forest Green
Saturday, May 15 at 12:10 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Red v. T11 Orange
Saturday, May 15 at 1:40 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Purple v. W15 Red
Saturday, May 15 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolM13 Gold v. M15 Forest Green
Saturday, May 15 at 3:30 PMMountain View Elementary SchoolM14 Kelly Green v. M11 Red

2021 Spring SOCA: 2011-12 U10 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)W24 Kelly Green v. P21 Purple
Saturday, Mar 13 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolN22 Gold v. C21 Forest Green
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)W21 Red v. i21 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N21 Kelly Green
Saturday, Mar 13 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N24 Forest Green v. M21 Red
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. i22 Purple
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. C22 Teal
Saturday, Mar 13 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) P22 Navy Blue v. C23 Royal Blue
Saturday, Mar 13 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N25 Royal Blue v. M22 Orange
Saturday, Mar 13 at 2:20 PMMurray Elementary SchoolW23 Gold v. i23 Maroon
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN24 Forest Green v. N21 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Teal v. C21 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N25 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolP22 Navy Blue v. i23 Maroon
Saturday, Mar 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N22 Gold v. M21 Red
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolP21 Purple v. C23 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolW23 Gold v. W21 Red
Saturday, Mar 20 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N23 Teal v. M22 Orange
Saturday, Mar 20 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolW24 Kelly Green v. i22 Purple
Saturday, Mar 20 at 2:20 PMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. i21 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 10:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Gold v. i21 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N22 Gold v. N21 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Red v. C21 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 10:20 AMGreer Elementary Schooli22 Purple v. C23 Royal Blue
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Kelly Green v. W22 Orange
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)T21 Maroon v. N23 Teal
Saturday, Mar 27 at 12:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. P22 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N25 Royal Blue v. N24 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M22 Orange v. C22 Teal
Saturday, Mar 27 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Purple v. i23 Maroon
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN24 Forest Green v. N22 Gold
Saturday, Apr 10 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli22 Purple v. i21 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolN23 Teal v. C21 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolW24 Kelly Green v. P22 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolN25 Royal Blue v. C22 Teal
Saturday, Apr 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N21 Kelly Green v. M22 Orange
Saturday, Apr 10 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. P21 Purple
Saturday, Apr 10 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) T21 Maroon v. M21 Red
Saturday, Apr 10 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolW23 Gold v. C23 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. i23 Maroon
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN21 Kelly Green v. M21 Red
Saturday, Apr 17 at 10:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Kelly Green v. i21 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)M22 Orange v. C21 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Gold v. P22 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N25 Royal Blue v. N22 Gold
Saturday, Apr 17 at 12:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. C23 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)T21 Maroon v. C22 Teal
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolN24 Forest Green v. N23 Teal
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMMurray Elementary Schooli23 Maroon v. i22 Purple
Saturday, Apr 17 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. P21 Purple
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN25 Royal Blue v. N23 Teal
Saturday, Apr 24 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli23 Maroon v. i21 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolN24 Forest Green v. C21 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolW21 Red v. C23 Royal Blue
Saturday, Apr 24 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N22 Gold
Saturday, Apr 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N21 Kelly Green v. C22 Teal
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolP21 Purple v. i22 Purple
Saturday, Apr 24 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. P22 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M22 Orange v. M21 Red
Saturday, Apr 24 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolW24 Kelly Green v. W23 Gold
Saturday, May 01 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolN25 Royal Blue v. C21 Forest Green
Saturday, May 01 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)N23 Teal v. N21 Kelly Green
Saturday, May 01 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Kelly Green v. W21 Red
Saturday, May 01 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)P22 Navy Blue v. i22 Purple
Saturday, May 01 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N24 Forest Green
Saturday, May 01 at 12:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Gold v. W22 Orange
Saturday, May 01 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)i23 Maroon v. C23 Royal Blue
Saturday, May 01 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolN22 Gold v. M22 Orange
Saturday, May 01 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Purple v. i21 Navy Blue
Saturday, May 01 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)M21 Red v. C22 Teal
Saturday, May 08 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolP22 Navy Blue v. i21 Navy Blue
Saturday, May 08 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN24 Forest Green v. C22 Teal
Saturday, May 08 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolN21 Kelly Green v. C21 Forest Green
Saturday, May 08 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolW24 Kelly Green v. C23 Royal Blue
Saturday, May 08 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. N22 Gold
Saturday, May 08 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) T21 Maroon v. M22 Orange
Saturday, May 08 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolW23 Gold v. P21 Purple
Saturday, May 08 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. i23 Maroon
Saturday, May 08 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N25 Royal Blue v. M21 Red
Saturday, May 08 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolW21 Red v. i22 Purple
Saturday, May 15 at 10:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolT21 Maroon v. C23 Royal Blue
Saturday, May 15 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)i21 Navy Blue v. C21 Forest Green
Saturday, May 15 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)W24 Kelly Green v. i23 Maroon
Saturday, May 15 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolP22 Navy Blue v. P21 Purple
Saturday, May 15 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)W23 Gold v. i22 Purple
Saturday, May 15 at 12:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolN24 Forest Green v. M22 Orange
Saturday, May 15 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolN25 Royal Blue v. N21 Kelly Green
Saturday, May 15 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N23 Teal v. M21 Red
Saturday, May 15 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)W22 Orange v. W21 Red
Saturday, May 15 at 2:00 PMBurley, Jackson P Middle SchoolN22 Gold v. C22 Teal

2021 Spring SOCA: 2009-10 U12 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T31 Royal Blue v. C31 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W33 Kelly Green v. C32 Purple
Saturday, Mar 13 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW31 Teal v. M31 Red
Saturday, Mar 13 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Gold v. M32 Orange
Saturday, Mar 13 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolW32 Orange v. C33 Maroon
Saturday, Mar 13 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. N32 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W32 Orange v. C31 Navy Blue
Saturday, Mar 20 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Gold v. C33 Maroon
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W31 Teal v. C32 Purple
Saturday, Mar 20 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly Green v. N33 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Kelly Green v. M31 Red
Saturday, Mar 20 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. M32 Orange
Saturday, Mar 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N31 Gold v. C31 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolW32 Orange v. T31 Royal Blue
Saturday, Mar 27 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. C33 Maroon
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N32 Kelly Green v. C32 Purple
Saturday, Mar 27 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W31 Teal v. N33 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolM32 Orange v. M31 Red
Saturday, Apr 10 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN33 Forest Green v. N32 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T32 Red v. C31 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly Green v. W31 Teal
Saturday, Apr 10 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. N31 Gold
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M32 Orange v. C32 Purple
Saturday, Apr 10 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M31 Red v. C33 Maroon
Saturday, Apr 17 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. T31 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M31 Red v. C31 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN33 Forest Green v. M32 Orange
Saturday, Apr 17 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C33 Maroon v. C32 Purple
Saturday, Apr 17 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Kelly Green v. N31 Gold
Saturday, Apr 17 at 4:00 PMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly Green v. W32 Orange
Saturday, Apr 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C32 Purple v. C31 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. M31 Red
Saturday, Apr 24 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW32 Orange v. W31 Teal
Saturday, Apr 24 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. N33 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly Green v. M32 Orange
Saturday, Apr 24 at 4:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Kelly Green v. N31 Gold
Saturday, May 01 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT32 Red v. N31 Gold
Saturday, May 01 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N33 Forest Green v. C31 Navy Blue
Saturday, May 01 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly Green v. C33 Maroon
Saturday, May 01 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T31 Royal Blue v. C32 Purple
Saturday, May 01 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW32 Orange v. M31 Red
Saturday, May 01 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W31 Teal v. M32 Orange
Saturday, May 08 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolW31 Teal v. C33 Maroon
Saturday, May 08 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W33 Kelly Green v. C31 Navy Blue
Saturday, May 08 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W32 Orange v. C32 Purple
Saturday, May 08 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Gold v. M31 Red
Saturday, May 08 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N32 Kelly Green v. M32 Orange
Saturday, May 08 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. N33 Forest Green
Saturday, May 15 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W31 Teal v. C31 Navy Blue
Saturday, May 15 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N31 Gold v. C32 Purple
Saturday, May 15 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolW33 Kelly Green v. T31 Royal Blue
Saturday, May 15 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T32 Red v. M31 Red
Saturday, May 15 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolW32 Orange v. N33 Forest Green
Saturday, May 15 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N32 Kelly Green v. C33 Maroon

SOCA 2021 Spring: 2006-08 Middle School Boys Recreation Program

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 10:15 AMPVCC - Large (Back Field)W41 Purple v. C41 Orange
Saturday, Mar 13 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. C42 Gold
Saturday, Mar 13 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)T41 Navy Blue v. C43 Kelly Green
Saturday, Mar 13 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeN42 Teal v. N41 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. N41 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)C43 Kelly Green v. C41 Orange
Saturday, Mar 20 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)W41 Purple v. C42 Gold
Saturday, Mar 20 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeT41 Navy Blue v. N42 Teal
Saturday, Mar 27 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeW42 Maroon v. T41 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeN41 Forest Green v. C42 Gold
Saturday, Mar 27 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeW41 Purple v. C43 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)N42 Teal v. C41 Orange
Saturday, Apr 10 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)C42 Gold v. C41 Orange
Saturday, Apr 10 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. C43 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeT41 Navy Blue v. N41 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)W41 Purple v. N42 Teal
Saturday, Apr 17 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)W41 Purple v. T41 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeN41 Forest Green v. C41 Orange
Saturday, Apr 17 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. N42 Teal
Saturday, Apr 17 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)C43 Kelly Green v. C42 Gold
Saturday, Apr 24 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)N41 Forest Green v. C43 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)T41 Navy Blue v. C41 Orange
Saturday, Apr 24 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. W41 Purple
Saturday, Apr 24 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeN42 Teal v. C42 Gold
Saturday, May 01 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeN42 Teal v. N41 Forest Green
Saturday, May 01 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeW42 Maroon v. C42 Gold
Saturday, May 01 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeW41 Purple v. C41 Orange
Saturday, May 01 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)T41 Navy Blue v. C43 Kelly Green
Saturday, May 08 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. C41 Orange
Saturday, May 08 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)N42 Teal v. C43 Kelly Green
Saturday, May 08 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeW41 Purple v. N41 Forest Green
Saturday, May 08 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)T41 Navy Blue v. C42 Gold
Saturday, May 15 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)W41 Purple v. C42 Gold
Saturday, May 15 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)W42 Maroon v. N41 Forest Green
Saturday, May 15 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeT41 Navy Blue v. N42 Teal
Saturday, May 15 at 3:30 PMPVCC - Large (Back Field)C43 Kelly Green v. C41 Orange

2021 Spring SOCA & Augusta: 2002-05 HS Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N62 Royal Blue v. N61 Forest Green
Saturday, Mar 13 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. M61 Kelly Green
Saturday, Mar 13 at 3:00 PMZA - Basic Park #2AS61 - Navy v. AW61 - Red
Saturday, Mar 13 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) P61 Navy Blue v. C63 Gold
Saturday, Mar 20 at 11:30 AMZA - Basic Park #2P61 Navy Blue v. AS61 - Navy
Saturday, Mar 20 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. M61 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N62 Royal Blue v. AW61 - Red
Saturday, Mar 20 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C63 Gold v. N61 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. N62 Royal Blue
Saturday, Mar 27 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. P61 Navy Blue
Saturday, Mar 27 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C63 Gold v. AW61 - Red
Saturday, Mar 27 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N61 Forest Green v. AS61 - Navy
Saturday, Apr 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N61 Forest Green v. AW61 - Red
Saturday, Apr 10 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. C63 Gold
Saturday, Apr 10 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. P61 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M61 Kelly Green v. N62 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMZA - Basic Park #2C61 Red v. AW61 - Red
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M61 Kelly Green v. N61 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. AS61 - Navy
Saturday, Apr 17 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N62 Royal Blue v. C63 Gold
Saturday, Apr 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) P61 Navy Blue v. N61 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M61 Kelly Green v. AW61 - Red
Saturday, Apr 24 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N62 Royal Blue v. AS61 - Navy
Saturday, Apr 24 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. C62 Orange
Saturday, May 01 at 11:30 AMZA - Basic Park #2C63 Gold v. AS61 - Navy
Saturday, May 01 at 1:30 PMZA - Basic Park #2P61 Navy Blue v. AW61 - Red
Saturday, May 01 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. N62 Royal Blue
Saturday, May 01 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. M61 Kelly Green
Saturday, May 08 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. C63 Gold
Saturday, May 08 at 2:00 PMZA - Basic Park #2AS61 - Navy v. AW61 - Red
Saturday, May 08 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. N61 Forest Green
Saturday, May 08 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M61 Kelly Green v. P61 Navy Blue
Saturday, May 15 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C61 Red v. AS61 - Navy
Saturday, May 15 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C62 Orange v. N61 Forest Green
Saturday, May 15 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M61 Kelly Green v. C63 Gold
Saturday, May 15 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N62 Royal Blue v. P61 Navy Blue

2021 Spring SOCA: 2013-14 U8 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LM13 Forest Green
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Orange v. LN11 Royal Blue
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 Orange v. Li11 Red
Saturday, Mar 13 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Teal v. LC14 Maroon
Saturday, Mar 13 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)LM14 Teal v. LM12 Kelly Green
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. LC13 Purple
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Kelly Green v. LC12 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Red v. LN12 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 1:40 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Gold v. LC11 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 9:00 AMCrozet ParkLW14 Teal v. LW13 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 10:10 AMCrozet ParkLW12 Kelly Green v. Li12 Orange
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMCrozet ParkLW11 Gold v. Li11 Red
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLM11 Gold v. LN11 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)LC13 Purple v. LC11 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Navy Blue v. LM12 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)LC14 Maroon v. LC12 Navy Blue
Saturday, Mar 20 at 1:40 PMPVCC - Small (U8)LN14 Orange v. LM14 Teal
Saturday, Mar 20 at 1:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Red v. LM13 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Gold v. LC13 Purple
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Orange v. LN13 Red
Saturday, Mar 27 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Kelly Green v. LC14 Maroon
Saturday, Mar 27 at 10:10 AMPVCC - Small (U8)LN12 Navy Blue v. LM14 Teal
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. Li11 Red
Saturday, Mar 27 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolLC12 Navy Blue v. LC11 Royal Blue
Saturday, Mar 27 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Teal v. Li12 Orange
Saturday, Mar 27 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolLM11 Gold v. LM12 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolLN11 Royal Blue v. LM13 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 10:10 AMCrozet ParkLW14 Teal v. LW11 Gold
Saturday, Apr 10 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Red v. LM12 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMCrozet ParkLW13 Forest Green v. LW12 Kelly Green
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Orange v. LM13 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)LC14 Maroon v. LC11 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LM14 Teal
Saturday, Apr 10 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Red v. LC13 Purple
Saturday, Apr 10 at 1:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Navy Blue v. LN11 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 1:40 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 Orange v. LC12 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMCrozet ParkLW12 Kelly Green v. LW11 Gold
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LC14 Maroon v. Li12 Orange
Saturday, Apr 17 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. LC12 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLM11 Gold v. LN14 Orange
Saturday, Apr 17 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Teal v. LC13 Purple
Saturday, Apr 17 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolLN12 Navy Blue v. LM13 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 12:10 PMHollymead Elementary School - SmallLN13 Red v. LM14 Teal
Saturday, Apr 17 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Red v. LC11 Royal Blue
Saturday, Apr 17 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolLN11 Royal Blue v. LM12 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Kelly Green v. LC13 Purple
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMCrozet ParkLW14 Teal v. Li11 Red
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLM11 Gold v. LN13 Red
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)LN11 Royal Blue v. LM14 Teal
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMCrozet ParkLW13 Forest Green v. LC14 Maroon
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Gold v. LC12 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Orange v. LN12 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)Li12 Orange v. LC11 Royal Blue
Saturday, Apr 24 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolLM13 Forest Green v. LM12 Kelly Green
Saturday, May 01 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Teal v. LM12 Kelly Green
Saturday, May 01 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. LM14 Teal
Saturday, May 01 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN13 Red v. LC12 Navy Blue
Saturday, May 01 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Gold v. LM13 Forest Green
Saturday, May 01 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolLM11 Gold v. LC14 Maroon
Saturday, May 01 at 12:10 PMHollymead Elementary School - SmallLN14 Orange v. LC13 Purple
Saturday, May 01 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)LW12 Kelly Green v. LC11 Royal Blue
Saturday, May 01 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLN11 Royal Blue v. Li11 Red
Saturday, May 01 at 1:40 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLN12 Navy Blue v. Li12 Orange
Saturday, May 08 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN12 Navy Blue v. Li11 Red
Saturday, May 08 at 11:20 AMPVCC - Small (U8)LW11 Gold v. LM14 Teal
Saturday, May 08 at 12:10 PMHollymead Elementary School - SmallLN13 Red v. Li12 Orange
Saturday, May 08 at 12:30 PMPVCC - Small (U8)LW13 Forest Green v. LC11 Royal Blue
Saturday, May 08 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Royal Blue v. LC14 Maroon
Saturday, May 08 at 1:20 PMHollymead Elementary School - SmallLN14 Orange v. LC12 Navy Blue
Saturday, May 08 at 1:40 PMPVCC - Small (U8)LM12 Kelly Green v. LC13 Purple
Saturday, May 08 at 2:20 PMMountain View Elementary SchoolLW12 Kelly Green v. LM11 Gold
Saturday, May 08 at 3:30 PMMountain View Elementary SchoolLW14 Teal v. LM13 Forest Green
Saturday, May 15 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Gold v. LC14 Maroon
Saturday, May 15 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LC13 Purple v. LC12 Navy Blue
Saturday, May 15 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. Li12 Orange
Saturday, May 15 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLM11 Gold v. LN12 Navy Blue
Saturday, May 15 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Kelly Green v. Li11 Red
Saturday, May 15 at 12:00 PMMountain View Elementary SchoolLM14 Teal v. LM13 Forest Green
Saturday, May 15 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Teal v. LC11 Royal Blue
Saturday, May 15 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Red v. LN11 Royal Blue
Saturday, May 15 at 1:10 PMMountain View Elementary SchoolLN14 Orange v. LM12 Kelly Green

2021 Spring SOCA: 2011-12 U10 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Teal v. Li21 Teal
Saturday, Mar 13 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLT21 Forest Green v. LN21 Maroon
Saturday, Mar 13 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolLi22 Royal Blue v. LW22 Royal Blue
Saturday, Mar 13 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolLP22 Kelly Green v. LN22 Red
Saturday, Mar 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN23 Orange v. LM21 Navy Blue
Saturday, Mar 13 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Kelly Green v. LC21 Gold
Saturday, Mar 13 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolLW23 Navy Blue v. LP21 Gold
Saturday, Mar 13 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Purple v. LC23 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LN22 Red v. LN21 Maroon
Saturday, Mar 20 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW22 Royal Blue v. LW21 Teal
Saturday, Mar 20 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolLT21 Forest Green v. LN23 Orange
Saturday, Mar 20 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW23 Navy Blue v. Li21 Teal
Saturday, Mar 20 at 12:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLP22 Kelly Green v. LC21 Gold
Saturday, Mar 20 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Navy Blue v. LC23 Forest Green
Saturday, Mar 20 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Li22 Royal Blue v. LP21 Gold
Saturday, Mar 20 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Purple v. LC22 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLW23 Navy Blue v. LT21 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Teal v. LC21 Gold
Saturday, Mar 27 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolLN22 Red v. Li21 Teal
Saturday, Mar 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LP22 Kelly Green v. LP21 Gold
Saturday, Mar 27 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC23 Forest Green v. LC22 Kelly Green
Saturday, Mar 27 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolLi22 Royal Blue v. LN23 Orange
Saturday, Mar 27 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN21 Maroon v. LM22 Purple
Saturday, Mar 27 at 1:00 PMMurray Elementary SchoolLW22 Royal Blue v. LM21 Navy Blue
Saturday, Apr 10 at 10:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Navy Blue v. LW21 Teal
Saturday, Apr 10 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LN23 Orange v. LN21 Maroon
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Royal Blue v. LP21 Gold
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP22 Kelly Green v. LM22 Purple
Saturday, Apr 10 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LN22 Red v. LC21 Gold
Saturday, Apr 10 at 12:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLi22 Royal Blue v. Li21 Teal
Saturday, Apr 10 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LT21 Forest Green v. LC23 Forest Green
Saturday, Apr 10 at 12:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLM21 Navy Blue v. LC22 Kelly Green
Saturday, Apr 17 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Teal v. LC23 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolLW22 Royal Blue v. LT21 Forest Green
Saturday, Apr 17 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolLN23 Orange v. Li21 Teal
Saturday, Apr 17 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LP21 Gold v. LC21 Gold
Saturday, Apr 17 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolLi22 Royal Blue v. LP22 Kelly Green
Saturday, Apr 17 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolLW23 Navy Blue v. LN22 Red
Saturday, Apr 17 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Purple v. LM21 Navy Blue
Saturday, Apr 17 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN21 Maroon v. LC22 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LN21 Maroon v. LM21 Navy Blue
Saturday, Apr 24 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LP22 Kelly Green v. LC22 Kelly Green
Saturday, Apr 24 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolLW22 Royal Blue v. LN22 Red
Saturday, Apr 24 at 12:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLP21 Gold v. LC23 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LM22 Purple v. Li21 Teal
Saturday, Apr 24 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) Li22 Royal Blue v. LC21 Gold
Saturday, Apr 24 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW21 Teal v. LT21 Forest Green
Saturday, Apr 24 at 2:20 PMMurray Elementary SchoolLW23 Navy Blue v. LN23 Orange
Saturday, May 01 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Teal v. LP21 Gold
Saturday, May 01 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLN21 Maroon v. LC21 Gold
Saturday, May 01 at 10:20 AMMurray Elementary SchoolLi22 Royal Blue v. LW23 Navy Blue
Saturday, May 01 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolLN23 Orange v. LC23 Forest Green
Saturday, May 01 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN22 Red v. LM22 Purple
Saturday, May 01 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP22 Kelly Green v. LM21 Navy Blue
Saturday, May 01 at 11:40 AMMurray Elementary SchoolLW22 Royal Blue v. Li21 Teal
Saturday, May 01 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LT21 Forest Green v. LC22 Kelly Green
Saturday, May 08 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Li21 Teal v. LC21 Gold
Saturday, May 08 at 11:20 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW21 Teal v. LN22 Red
Saturday, May 08 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolLi22 Royal Blue v. LC23 Forest Green
Saturday, May 08 at 12:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW22 Royal Blue v. LN23 Orange
Saturday, May 08 at 12:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLP21 Gold v. LC22 Kelly Green
Saturday, May 08 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolLP22 Kelly Green v. LN21 Maroon
Saturday, May 08 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LT21 Forest Green v. LM21 Navy Blue
Saturday, May 08 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LW23 Navy Blue v. LM22 Purple
Saturday, May 15 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLN21 Maroon v. LC23 Forest Green
Saturday, May 15 at 10:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi22 Royal Blue v. LW21 Teal
Saturday, May 15 at 10:20 AMGreer Elementary SchoolLT21 Forest Green v. LP22 Kelly Green
Saturday, May 15 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Purple v. LC21 Gold
Saturday, May 15 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLP21 Gold v. Li21 Teal
Saturday, May 15 at 11:40 AMGreer Elementary SchoolLN23 Orange v. LC22 Kelly Green
Saturday, May 15 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN22 Red v. LM21 Navy Blue
Saturday, May 15 at 12:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Navy Blue v. LW22 Royal Blue

2021 Spring SOCA: 2009-10 U12 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Gold v. LN31 Orange
Saturday, Mar 13 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LC31 Purple
Saturday, Mar 13 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT31 Forest Green v. LM31 Red
Saturday, Mar 13 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LP31 Kelly Green v. LC32 Maroon
Saturday, Mar 20 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Gold v. LC32 Maroon
Saturday, Mar 20 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LP31 Kelly Green
Saturday, Mar 20 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LT31 Forest Green v. LC31 Purple
Saturday, Mar 20 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN31 Orange v. LM31 Red
Saturday, Mar 27 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LN32 Gold
Saturday, Mar 27 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Orange v. LC31 Purple
Saturday, Mar 27 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LT31 Forest Green
Saturday, Mar 27 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LM31 Red v. LC32 Maroon
Saturday, Apr 10 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LN31 Orange
Saturday, Apr 10 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Kelly Green v. LN32 Gold
Saturday, Apr 10 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LC32 Maroon v. LC31 Purple
Saturday, Apr 10 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LM31 Red
Saturday, Apr 17 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LC31 Purple
Saturday, Apr 17 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LP31 Kelly Green v. LM31 Red
Saturday, Apr 17 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LC32 Maroon
Saturday, Apr 17 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT31 Forest Green v. LN31 Orange
Saturday, Apr 24 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LW31 Teal
Saturday, Apr 24 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LP31 Kelly Green v. LC31 Purple
Saturday, Apr 24 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LT31 Forest Green v. LC32 Maroon
Saturday, Apr 24 at 2:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Gold v. LM31 Red
Saturday, May 01 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Orange v. LC32 Maroon
Saturday, May 01 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Gold v. LC31 Purple
Saturday, May 01 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LT31 Forest Green
Saturday, May 01 at 4:00 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LP31 Kelly Green
Saturday, May 08 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Kelly Green v. LT31 Forest Green
Saturday, May 08 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LN31 Orange
Saturday, May 08 at 2:30 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LN32 Gold
Saturday, May 08 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LM31 Red v. LC31 Purple
Saturday, May 15 at 10:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT31 Forest Green v. LN32 Gold
Saturday, May 15 at 11:30 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LC32 Maroon
Saturday, May 15 at 11:30 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Kelly Green v. LN31 Orange
Saturday, May 15 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Teal v. LM31 Red

2021 Spring SOCA: 2006-08 Middle School Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 13 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLC41 Orange v. LM41 Royal Blue
Saturday, Mar 13 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LN41 Red
Saturday, Mar 20 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LM41 Royal Blue
Saturday, Mar 20 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLC41 Orange v. LN41 Red
Saturday, Mar 27 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)LG41 Kelly Green v. LC41 Orange
Saturday, Mar 27 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)LN41 Red v. LM41 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LM41 Royal Blue
Saturday, Apr 10 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeLC41 Orange v. LN41 Red
Saturday, Apr 17 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LC41 Orange
Saturday, Apr 17 at 3:30 PMHollymead Elementary School - LargeLN41 Red v. LM41 Royal Blue
Saturday, Apr 24 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLC41 Orange v. LM41 Royal Blue
Saturday, Apr 24 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LN41 Red
Saturday, May 01 at 12:00 PMPVCC - Large (Back Field)LC41 Orange v. LN41 Red
Saturday, May 01 at 1:45 PMPVCC - Large (Back Field)LG41 Kelly Green v. LM41 Royal Blue
Saturday, May 08 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLN41 Red v. LM41 Royal Blue
Saturday, May 08 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LC41 Orange
Saturday, May 15 at 12:00 PMHollymead Elementary School - LargeLG41 Kelly Green v. LN41 Red
Saturday, May 15 at 1:45 PMHollymead Elementary School - LargeLC41 Orange v. LM41 Royal Blue

Fall 2021 SOCA U8 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M13 Teal v. M14 Red
Saturday, Sep 18 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT13 Gold v. T14 Red
Saturday, Sep 18 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. M12 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Gold v. N12 Red
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMCrozet ParkW13 Kelly Green v. W14 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMDavis FieldC15 Purple v. C16 Gold
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Navy Blue v. C12 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMCrozet ParkW11 Maroon v. W12 Orange
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Teal v. i14 Purple
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMDavis FieldC17 Forest Green v. C18 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN15 Navy Blue v. N16 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC13 Teal v. C14 Orange
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMCrozet Parki12 Forest Green v. i13 Maroon
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Kelly Green v. N14 Red
Saturday, Sep 18 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolT11 Orange v. T12 Purple
Saturday, Sep 18 at 3:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. W15 Maroon
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. C16 Gold
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W12 Orange v. W15 Maroon
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Kelly Green v. P12 Orange
Saturday, Sep 25 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Gold v. N13 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMDavis FieldC12 Royal Blue v. C15 Purple
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i12 Forest Green v. W14 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Red v. N15 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. i14 Purple
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMDavis FieldC14 Orange v. C17 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT12 Purple v. T14 Red
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallT13 Gold v. N16 Royal Blue
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M12 Royal Blue v. M14 Red
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Navy Blue v. C13 Teal
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)M13 Teal v. C18 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Red v. T11 Orange
Saturday, Sep 25 at 2:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Teal v. i13 Maroon
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W11 Maroon v. W15 Maroon
Saturday, Oct 02 at 10:00 AMDavis FieldC12 Royal Blue v. M11 Navy Blue
Saturday, Oct 02 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W12 Orange v. i14 Purple
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC13 Teal v. C17 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i11 Forest Green v. i13 Maroon
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMDavis FieldM13 Teal v. C14 Orange
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMCrozet ParkP11 Teal v. W14 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)C16 Gold v. M14 Red
Saturday, Oct 02 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Gold v. N15 Navy Blue
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Navy Blue v. C15 Purple
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Forest Green v. P12 Orange
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMDavis FieldM12 Royal Blue v. C18 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Kelly Green v. T11 Orange
Saturday, Oct 02 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Purple v. N16 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Red v. T13 Gold
Saturday, Oct 02 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Red v. T14 Red
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. C15 Purple
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Orange v. i13 Maroon
Saturday, Oct 09 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C13 Teal v. M13 Teal
Saturday, Oct 09 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Maroon v. i14 Purple
Saturday, Oct 09 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Gold v. T11 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC11 Navy Blue v. C17 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)C12 Royal Blue v. M14 Red
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Forest Green v. W13 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMDavis FieldP11 Teal v. P12 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallT13 Gold v. N15 Navy Blue
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. W14 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMDavis FieldM12 Royal Blue v. C14 Orange
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Kelly Green v. T14 Red
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC16 Gold v. C18 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Red v. N16 Royal Blue
Saturday, Oct 09 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Red v. T12 Purple
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMCrozet ParkW15 Maroon v. i14 Purple
Saturday, Oct 16 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Gold v. T13 Gold
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Navy Blue v. M11 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. i13 Maroon
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT11 Orange v. T14 Red
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMDavis FieldC15 Purple v. M14 Red
Saturday, Oct 16 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Purple v. N15 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Royal Blue v. C18 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMDavis FieldC13 Teal v. M12 Royal Blue
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M13 Teal v. C17 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMCrozet ParkW12 Orange v. W14 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Teal v. W13 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Kelly Green v. N16 Royal Blue
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. P12 Orange
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC14 Orange v. C16 Gold
Saturday, Oct 16 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Red v. N14 Red
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMDavis FieldC13 Teal v. C16 Gold
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW15 Maroon v. i13 Maroon
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Navy Blue v. M13 Teal
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Orange v. P12 Orange
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMDavis FieldC15 Purple v. C18 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Red v. N13 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. M14 Red
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Forest Green v. P11 Teal
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMDavis FieldM12 Royal Blue v. C17 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Gold v. T14 Red
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W11 Maroon v. W14 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Red v. N15 Navy Blue
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)C12 Royal Blue v. C14 Orange
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. W13 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Purple v. T13 Gold
Saturday, Oct 23 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallT11 Orange v. N16 Royal Blue
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMDavis FieldC13 Teal v. C15 Purple
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W11 Maroon v. W13 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Orange v. N15 Navy Blue
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMDavis FieldC12 Royal Blue v. C17 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. C14 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W15 Maroon v. P12 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Kelly Green v. T13 Gold
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i12 Forest Green v. W12 Orange
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M13 Teal v. C16 Gold
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMCrozet ParkW14 Kelly Green v. i14 Purple
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMDavis FieldM14 Red v. C18 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Red v. T14 Red
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMDavis FieldC11 Navy Blue v. M12 Royal Blue
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. P11 Teal
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Red v. T12 Purple
Saturday, Nov 06 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Gold v. N16 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 8:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Gold v. N14 Red
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C12 Royal Blue v. M13 Teal
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMCrozet ParkW13 Kelly Green v. W15 Maroon
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMDavis FieldC15 Purple v. C17 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari14 Purple v. P12 Orange
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMDavis FieldC13 Teal v. M11 Navy Blue
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMCrozet Parki12 Forest Green v. W11 Maroon
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C14 Orange v. M14 Red
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMDavis FieldC11 Navy Blue v. C18 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M12 Royal Blue v. C16 Gold
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Orange v. P11 Teal
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT11 Orange v. T13 Gold
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMCrozet ParkW14 Kelly Green v. i13 Maroon
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN15 Navy Blue v. T14 Red
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Kelly Green v. T12 Purple
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Red v. N16 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMDavis FieldC12 Royal Blue v. C13 Teal
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Navy Blue v. C18 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMCrozet ParkW14 Kelly Green v. W15 Maroon
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Maroon v. i14 Purple
Saturday, Nov 20 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Kelly Green v. N15 Navy Blue
Saturday, Nov 20 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Navy Blue v. M14 Red
Saturday, Nov 20 at 10:00 AMCrozet ParkW12 Orange v. W13 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 10:00 AMDavis FieldC14 Orange v. C15 Purple
Saturday, Nov 20 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Red v. T11 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M12 Royal Blue v. M13 Teal
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolN11 Gold v. T12 Purple
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. P12 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMDavis FieldC16 Gold v. C17 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN16 Royal Blue v. T14 Red
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN14 Red v. T13 Gold
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Forest Green v. i12 Forest Green

Fall 2021 SOCA U10 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Red v. C26 Teal
Saturday, Sep 18 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Orange v. M21 Maroon
Saturday, Sep 18 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. N25 Red
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M22 Red v. C23 Gold Wolves
Saturday, Sep 18 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Royal Blue v. W22 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Royal Blue v. N26 Orange
Saturday, Sep 18 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolP21 Maroon v. P22 Purple
Saturday, Sep 18 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C24 Kelly Green v. M23 Orange
Saturday, Sep 18 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftI23 Purple v. W24 Teal
Saturday, Sep 18 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Navy Blue v. W23 Forest Green
Saturday, Sep 18 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldT22 Red v. N24 Maroon
Saturday, Sep 18 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolN23 Navy Blue v. T21 Orange
Saturday, Sep 18 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Gold v. W25 Purple
Saturday, Sep 18 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C25 Forest Green v. M24 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Red v. C22 Orange
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Royal Blue v. i22 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. N22 Royal Blue
Saturday, Sep 25 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. C24 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM22 Red v. C25 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN23 Navy Blue v. N25 Red
Saturday, Sep 25 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW22 Kelly Green v. I23 Purple
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M23 Orange v. M24 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC23 Gold Wolves v. C26 Teal
Saturday, Sep 25 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN24 Maroon v. N26 Orange
Saturday, Sep 25 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW25 Purple v. P22 Purple
Saturday, Sep 25 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontP21 Maroon v. W24 Teal
Saturday, Sep 25 at 2:30 PMGreer Elementary SchoolT21 Orange v. T22 Red
Saturday, Sep 25 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Gold v. W23 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontT21 Orange v. W21 Gold
Saturday, Oct 02 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC21 Red v. M21 Maroon
Saturday, Oct 02 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Navy Blue v. W25 Purple
Saturday, Oct 02 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Kelly Green v. C25 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Orange v. N21 Teal
Saturday, Oct 02 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolM22 Red v. C26 Teal
Saturday, Oct 02 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolN22 Royal Blue v. P22 Purple
Saturday, Oct 02 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M23 Orange v. N26 Orange
Saturday, Oct 02 at 12:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Gold Wolves v. N25 Red
Saturday, Oct 02 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontT22 Red v. I23 Purple
Saturday, Oct 02 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolN23 Navy Blue v. P21 Maroon
Saturday, Oct 02 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Kelly Green v. W24 Teal
Saturday, Oct 02 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N24 Maroon v. M24 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Royal Blue v. W23 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC22 Orange v. C25 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Navy Blue v. T21 Orange
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. P22 Purple
Saturday, Oct 09 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. M23 Orange
Saturday, Oct 09 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldP21 Maroon v. N25 Red
Saturday, Oct 09 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW22 Kelly Green v. T22 Red
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M22 Red v. N24 Maroon
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolN22 Royal Blue v. C26 Teal
Saturday, Oct 09 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW21 Gold v. I23 Purple
Saturday, Oct 09 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC23 Gold Wolves v. C24 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolC21 Red v. N23 Navy Blue
Saturday, Oct 09 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N26 Orange v. M24 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Forest Green v. W25 Purple
Saturday, Oct 09 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Royal Blue v. W24 Teal
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Forest Green v. C26 Teal
Saturday, Oct 16 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Orange v. C24 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Royal Blue v. I23 Purple
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Navy Blue v. W21 Gold
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M21 Maroon v. M24 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Red v. C23 Gold Wolves
Saturday, Oct 16 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. N23 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontP21 Maroon v. W22 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M22 Red v. M23 Orange
Saturday, Oct 16 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolT22 Red v. N25 Red
Saturday, Oct 16 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Royal Blue v. N24 Maroon
Saturday, Oct 16 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW23 Forest Green v. P22 Purple
Saturday, Oct 16 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolT21 Orange v. N26 Orange
Saturday, Oct 16 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Teal v. W25 Purple
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC22 Orange v. M24 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. N24 Maroon
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Teal v. M23 Orange
Saturday, Oct 23 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Navy Blue v. P22 Purple
Saturday, Oct 23 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. M22 Red
Saturday, Oct 23 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN25 Red v. N26 Orange
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Maroon v. I23 Purple
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C23 Gold Wolves v. C25 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC21 Red v. C24 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN23 Navy Blue v. T22 Red
Saturday, Oct 23 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Kelly Green v. W25 Purple
Saturday, Oct 23 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Royal Blue v. T21 Orange
Saturday, Oct 23 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Royal Blue v. W21 Gold
Saturday, Oct 23 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Forest Green v. W24 Teal
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Red v. M24 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Orange v. C26 Teal
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Royal Blue v. P22 Purple
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. T21 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC25 Forest Green v. M23 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldT22 Red v. N26 Orange
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Navy Blue v. W22 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolM22 Red v. C24 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN24 Maroon v. N25 Red
Saturday, Nov 06 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftI23 Purple v. W23 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. C23 Gold Wolves
Saturday, Nov 06 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Royal Blue v. N23 Navy Blue
Saturday, Nov 06 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Gold v. W24 Teal
Saturday, Nov 06 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Maroon v. W25 Purple
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Red v. M23 Orange
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldT21 Orange v. N25 Red
Saturday, Nov 13 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. C25 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Teal v. N26 Orange
Saturday, Nov 13 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Kelly Green v. C26 Teal
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Gold v. W22 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Orange v. C23 Gold Wolves
Saturday, Nov 13 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN23 Navy Blue v. N24 Maroon
Saturday, Nov 13 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW24 Teal v. P22 Purple
Saturday, Nov 13 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Royal Blue v. W25 Purple
Saturday, Nov 13 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Navy Blue v. I23 Purple
Saturday, Nov 13 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M22 Red v. M24 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 2:30 PMGreer Elementary SchoolN22 Royal Blue v. T22 Red
Saturday, Nov 13 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Maroon v. W23 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Red v. C25 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Royal Blue v. N25 Red
Saturday, Nov 20 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Kelly Green v. M24 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) i21 Royal Blue v. P21 Maroon
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Navy Blue v. W24 Teal
Saturday, Nov 20 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN23 Navy Blue v. N26 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Gold Wolves v. M23 Orange
Saturday, Nov 20 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C22 Orange v. M22 Red
Saturday, Nov 20 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolN21 Teal v. T22 Red
Saturday, Nov 20 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftI23 Purple v. W25 Purple
Saturday, Nov 20 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M21 Maroon v. C26 Teal
Saturday, Nov 20 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolT21 Orange v. N24 Maroon
Saturday, Nov 20 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Kelly Green v. W23 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Gold v. P22 Purple

Fall 2021 SOCA U12 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 11:40 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Gold v. W33 Orange
Saturday, Sep 18 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. W32 Red
Saturday, Sep 18 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Red v. N32 Forest Green
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C32 Orange v. N33 Purple
Saturday, Sep 18 at 2:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) T31 Royal Blue v. W31 Maroon
Saturday, Sep 18 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C33 Kelly Green v. P31 Teal
Saturday, Sep 25 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolM31 Gold v. N33 Purple
Saturday, Sep 25 at 11:40 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C33 Kelly Green v. N32 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. P31 Teal
Saturday, Sep 25 at 2:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W31 Maroon v. W32 Red
Saturday, Sep 25 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C31 Red v. C32 Orange
Saturday, Oct 02 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolW31 Maroon v. W33 Orange
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Red v. C33 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. N33 Purple
Saturday, Oct 02 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. P31 Teal
Saturday, Oct 02 at 12:20 PMWalker Upper Elementary SchoolM31 Gold v. C32 Orange
Saturday, Oct 02 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. N32 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolM31 Gold v. N31 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolC33 Kelly Green v. C32 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:40 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W32 Red v. N32 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W31 Maroon v. N33 Purple
Saturday, Oct 09 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolP31 Teal v. W33 Orange
Saturday, Oct 09 at 2:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C31 Red v. T31 Royal Blue
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N31 Kelly Green v. W33 Orange
Saturday, Oct 16 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolN31 Kelly Green v. C32 Orange
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W33 Orange v. N32 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolC31 Red v. W32 Red
Saturday, Oct 16 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolP31 Teal v. N33 Purple
Saturday, Oct 16 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C33 Kelly Green v. T31 Royal Blue
Saturday, Oct 16 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolM31 Gold v. W31 Maroon
Saturday, Oct 23 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolC33 Kelly Green v. W32 Red
Saturday, Oct 23 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolT31 Royal Blue v. C32 Orange
Saturday, Oct 23 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Forest Green v. N33 Purple
Saturday, Oct 23 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Gold v. P31 Teal
Saturday, Oct 23 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolN31 Kelly Green v. W31 Maroon
Saturday, Oct 23 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolC31 Red v. W33 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolT31 Royal Blue v. W33 Orange
Saturday, Nov 06 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Red v. M31 Gold
Saturday, Nov 06 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC33 Kelly Green v. N33 Purple
Saturday, Nov 06 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. C32 Orange
Saturday, Nov 06 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. N32 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW31 Maroon v. P31 Teal
Saturday, Nov 13 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. W33 Orange
Saturday, Nov 13 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Red v. N31 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 11:40 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W31 Maroon v. N32 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Royal Blue v. N33 Purple
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) P31 Teal v. C32 Orange
Saturday, Nov 13 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Gold v. C33 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolM31 Gold v. N32 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolC33 Kelly Green v. W33 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T31 Royal Blue v. W32 Red
Saturday, Nov 20 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. P31 Teal
Saturday, Nov 20 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW31 Maroon v. C32 Orange
Saturday, Nov 20 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Red v. N33 Purple

Fall 2021 SOCA Middle School Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C42 Orange v. T41 Navy Blue
Saturday, Sep 18 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. W41 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Royal Blue v. M41 Forest Green
Saturday, Sep 25 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C41 Red v. T41 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Royal Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. M41 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) T41 Navy Blue v. M41 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. N41 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. N41 Royal Blue
Saturday, Oct 09 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) T41 Navy Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. M41 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N41 Royal Blue v. T41 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. C42 Orange
Saturday, Oct 16 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) W41 Kelly Green v. M41 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C42 Orange v. T41 Navy Blue
Saturday, Oct 23 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Royal Blue v. M41 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) T41 Navy Blue v. M41 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. W41 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. N41 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) T41 Navy Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Red v. M41 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. N41 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C42 Orange v. M41 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 11:30 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C41 Red v. T41 Navy Blue
Saturday, Nov 20 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Royal Blue v. W41 Kelly Green

Fall 2021 SOCA High School Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. P61 Gold
Saturday, Sep 18 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. N62 Maroon
Saturday, Sep 18 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Royal Blue v. N61 Orange
Saturday, Sep 25 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. N62 Maroon
Saturday, Sep 25 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N61 Orange v. P61 Gold
Saturday, Sep 25 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. M61 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. N61 Orange
Saturday, Oct 02 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Royal Blue v. N62 Maroon
Saturday, Oct 02 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. P61 Gold
Saturday, Oct 09 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. M61 Royal Blue
Saturday, Oct 09 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. N61 Orange
Saturday, Oct 09 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N62 Maroon v. P61 Gold
Saturday, Oct 16 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. C62 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Royal Blue v. P61 Gold
Saturday, Oct 16 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N61 Orange v. N62 Maroon
Saturday, Oct 23 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. P61 Gold
Saturday, Oct 23 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. N62 Maroon
Saturday, Oct 23 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Royal Blue v. N61 Orange
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. N61 Orange
Saturday, Nov 06 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Royal Blue v. N62 Maroon
Saturday, Nov 06 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. P61 Gold
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Forest Green v. N61 Orange
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N62 Maroon v. P61 Gold
Saturday, Nov 13 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C61 Red v. M61 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Red v. N62 Maroon
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C62 Forest Green v. M61 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N61 Orange v. P61 Gold

Fall 2021 SOCA U8 Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LC12 Orange
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMCrozet ParkLW12 Maroon v. Li12 Teal
Saturday, Sep 18 at 10:00 AMDavis FieldLC13 Gold v. LM11 Maroon
Saturday, Sep 18 at 10:00 AMCrozet ParkLW13 Teal v. Li13 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Gold v. LN15 Purple
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Purple v. LC14 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)LM13 Navy v. LM14 Red
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP11 Teal v. LW15 Red
Saturday, Sep 18 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Orange v. LT11 Navy Blue
Saturday, Sep 18 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Kelly Green v. LN14 Forest Green
Saturday, Sep 18 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP12 Royal Blue v. LW14 Orange
Saturday, Sep 18 at 2:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. LW11 Purple
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LC13 Gold
Saturday, Sep 25 at 9:00 AMCrozet ParkLW11 Purple v. Li13 Royal Blue
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. Li12 Teal
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)LM11 Maroon v. LM14 Red
Saturday, Sep 25 at 10:00 AMCrozet ParkLW12 Maroon v. LP12 Royal Blue
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMCrozet ParkLP11 Teal v. LW13 Teal
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW14 Orange v. LW15 Red
Saturday, Sep 25 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Orange v. LN12 Gold
Saturday, Sep 25 at 12:00 PMDavis FieldLM12 Purple v. LM13 Navy
Saturday, Sep 25 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Forest Green v. LN15 Purple
Saturday, Sep 25 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC12 Orange v. LC14 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLT11 Navy Blue v. LN13 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LC14 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. Li13 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LM11 Maroon v. LM12 Purple
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMCrozet ParkLW12 Maroon v. LW15 Red
Saturday, Oct 02 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Orange v. LN13 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)LC12 Orange v. LM13 Navy
Saturday, Oct 02 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP12 Royal Blue v. Li12 Teal
Saturday, Oct 02 at 10:00 AMCrozet ParkLW13 Teal v. LW14 Orange
Saturday, Oct 02 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Gold v. LN14 Forest Green
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Purple v. LP11 Teal
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLT11 Navy Blue v. LN15 Purple
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC13 Gold v. LM14 Red
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LM13 Navy
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW12 Maroon v. LW13 Teal
Saturday, Oct 09 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Orange v. LN14 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 10:00 AMDavis FieldLM11 Maroon v. LC14 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Purple v. LW14 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Teal v. LW15 Red
Saturday, Oct 09 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Kelly Green v. LN15 Purple
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM12 Purple v. LM14 Red
Saturday, Oct 09 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)LP11 Teal v. Li13 Royal Blue
Saturday, Oct 09 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC12 Orange v. LC13 Gold
Saturday, Oct 09 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLi11 Forest Green v. LP12 Royal Blue
Saturday, Oct 09 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Gold v. LT11 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LC11 Red v. LM12 Purple
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMDavis FieldLC12 Orange v. LM14 Red
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. LP11 Teal
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW14 Orange v. Li13 Royal Blue
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP12 Royal Blue v. LW15 Red
Saturday, Oct 16 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW13 Teal v. Li12 Teal
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LN15 Purple
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Purple v. LW12 Maroon
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMDavis FieldLC13 Gold v. LC14 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM11 Maroon v. LM13 Navy
Saturday, Oct 16 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLT11 Navy Blue v. LN14 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Gold v. LN13 Kelly Green
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LC11 Red v. LM11 Maroon
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW12 Maroon v. Li13 Royal Blue
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMCrozet ParkLP11 Teal v. LW14 Orange
Saturday, Oct 23 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Orange v. LM14 Red
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMCrozet ParkLi11 Forest Green v. LW15 Red
Saturday, Oct 23 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Purple v. Li12 Teal
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM13 Navy v. LT11 Navy Blue
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMCrozet ParkLP12 Royal Blue v. LW13 Teal
Saturday, Oct 23 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC14 Kelly Green v. LN14 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLM12 Purple v. LN12 Gold
Saturday, Oct 23 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC12 Orange v. LN15 Purple
Saturday, Oct 23 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC13 Gold v. LN13 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LC11 Red v. LM14 Red
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMCrozet ParkLW12 Maroon v. LW14 Orange
Saturday, Nov 06 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP11 Teal v. Li12 Teal
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMCrozet ParkLW11 Purple v. LW15 Red
Saturday, Nov 06 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP12 Royal Blue v. Li13 Royal Blue
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLC13 Gold v. LN15 Purple
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. LW13 Teal
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Purple v. LN14 Forest Green
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLC12 Orange v. LN11 Orange
Saturday, Nov 06 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM11 Maroon v. LN13 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM13 Navy v. LN12 Gold
Saturday, Nov 06 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLT11 Navy Blue v. LC14 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Purple v. LW13 Teal
Saturday, Nov 13 at 9:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLC13 Gold v. LN11 Orange
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Forest Green v. LW12 Maroon
Saturday, Nov 13 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li13 Royal Blue v. LW15 Red
Saturday, Nov 13 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLC12 Orange v. LN12 Gold
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Teal v. LW14 Orange
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM11 Maroon v. LN14 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM13 Navy v. LC14 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMDavis FieldLT11 Navy Blue v. LM14 Red
Saturday, Nov 13 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP11 Teal v. LP12 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Purple v. LN15 Purple
Saturday, Nov 13 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC11 Red v. LN13 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Purple v. LP12 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW12 Maroon v. LP11 Teal
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLM13 Navy v. LN11 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW13 Teal v. LW15 Red
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 Teal v. Li13 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LC12 Orange v. LM11 Maroon
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)Li11 Forest Green v. LW14 Orange
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Gold v. LM14 Red
Saturday, Nov 20 at 12:00 PMDavis FieldLC14 Kelly Green v. LN15 Purple
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC11 Red v. LT11 Navy Blue
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLM12 Purple v. LN13 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC13 Gold v. LN14 Forest Green

Fall 2021 SOCA U10 Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLM21 Forest Green v. LC22 Kelly Green
Saturday, Sep 18 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLC23 Gold v. LM22 Teal
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLT21 Kelly Green v. LN22 Navy Blue
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Teal v. LW23 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLP22 Gold v. LC24 Orange
Saturday, Sep 18 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolLN23 Purple v. LT22 Red
Saturday, Sep 18 at 1:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Royal Blue v. LN24 Maroon
Saturday, Sep 18 at 1:40 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Forest Green v. Li21 Red
Saturday, Sep 18 at 2:50 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLP21 Orange v. LW24 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLP21 Orange v. LW23 Royal Blue
Saturday, Sep 25 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Red v. LC23 Gold
Saturday, Sep 25 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM21 Forest Green v. LC24 Orange
Saturday, Sep 25 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolLN21 Royal Blue v. LN22 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Teal v. Li21 Red
Saturday, Sep 25 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN23 Purple v. LN24 Maroon
Saturday, Sep 25 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolLT21 Kelly Green v. LT22 Red
Saturday, Sep 25 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Forest Green v. LW24 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LP22 Gold v. LM22 Teal
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. LP22 Gold
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Royal Blue v. LN23 Purple
Saturday, Oct 02 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Kelly Green v. LC24 Orange
Saturday, Oct 02 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN22 Navy Blue v. LT22 Red
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM21 Forest Green v. LM22 Teal
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLT21 Kelly Green v. LN24 Maroon
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Forest Green v. LW23 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLP21 Orange v. LW22 Teal
Saturday, Oct 02 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Navy Blue v. Li21 Red
Saturday, Oct 09 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Red v. LM21 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Kelly Green v. LM22 Teal
Saturday, Oct 09 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Forest Green v. LW22 Teal
Saturday, Oct 09 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN22 Navy Blue v. LN24 Maroon
Saturday, Oct 09 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP22 Gold v. LC23 Gold
Saturday, Oct 09 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Royal Blue v. LW24 Navy Blue
Saturday, Oct 09 at 12:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLP21 Orange v. Li21 Red
Saturday, Oct 09 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLT21 Kelly Green v. LN23 Purple
Saturday, Oct 09 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolLN21 Royal Blue v. LT22 Red
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. LC22 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLP21 Orange v. LW21 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN22 Navy Blue v. LN23 Purple
Saturday, Oct 16 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Royal Blue v. LT21 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLM22 Teal v. LC24 Orange
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLN24 Maroon v. LT22 Red
Saturday, Oct 16 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLM21 Forest Green v. LC23 Gold
Saturday, Oct 16 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Royal Blue v. Li21 Red
Saturday, Oct 16 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Teal v. LW24 Navy Blue
Saturday, Oct 23 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLT21 Kelly Green v. LW21 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Red v. LC24 Orange
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLW22 Teal v. LT22 Red
Saturday, Oct 23 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Kelly Green v. LC23 Gold
Saturday, Oct 23 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolLN21 Royal Blue v. LW23 Royal Blue
Saturday, Oct 23 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN23 Purple v. Li21 Red
Saturday, Oct 23 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolLM21 Forest Green v. LP22 Gold
Saturday, Oct 23 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LP21 Orange v. LN24 Maroon
Saturday, Oct 23 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolLN22 Navy Blue v. LW24 Navy Blue
Saturday, Nov 06 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP21 Orange v. LP22 Gold
Saturday, Nov 06 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Forest Green v. LM22 Teal
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN23 Purple v. LC23 Gold
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLW24 Navy Blue v. LT22 Red
Saturday, Nov 06 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLM21 Forest Green v. LW22 Teal
Saturday, Nov 06 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolLN22 Navy Blue v. LC22 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN24 Maroon v. LC24 Orange
Saturday, Nov 06 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolLT21 Kelly Green v. Li21 Red
Saturday, Nov 06 at 2:30 PMGreer Elementary SchoolLC21 Red v. LN21 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLM21 Forest Green v. LW23 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP21 Orange v. LT21 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLC21 Red v. LW21 Forest Green
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLN21 Royal Blue v. LC22 Kelly Green
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LW22 Teal v. LM22 Teal
Saturday, Nov 13 at 12:10 PMGreer Elementary SchoolLN22 Navy Blue v. LC23 Gold
Saturday, Nov 13 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LT22 Red v. Li21 Red
Saturday, Nov 13 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLP22 Gold v. LN24 Maroon
Saturday, Nov 13 at 1:20 PMGreer Elementary SchoolLN23 Purple v. LC24 Orange
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. LM22 Teal
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLP21 Orange v. LN23 Purple
Saturday, Nov 20 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLT21 Kelly Green v. LW22 Teal
Saturday, Nov 20 at 10:10 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLN22 Navy Blue v. Li21 Red
Saturday, Nov 20 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLC22 Kelly Green v. LP22 Gold
Saturday, Nov 20 at 11:00 AMGreer Elementary SchoolLW21 Forest Green v. LN24 Maroon
Saturday, Nov 20 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLC23 Gold v. LC24 Orange
Saturday, Nov 20 at 11:20 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW23 Royal Blue v. LT22 Red
Saturday, Nov 20 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN21 Royal Blue v. LW24 Navy Blue

Fall 2021 SOCA U12 Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC31 Red v. LT31 Navy Blue
Saturday, Sep 18 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LM31 Gold v. LW33 Maroon
Saturday, Sep 18 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN31 Kelly Green v. LW32 Royal Blue
Saturday, Sep 18 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Orange v. LN32 Forest Green
Saturday, Sep 18 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LW31 Purple v. LN33 Teal
Saturday, Sep 25 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LT31 Navy Blue
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LC31 Red v. LM31 Gold
Saturday, Sep 25 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LW31 Purple v. LW33 Maroon
Saturday, Sep 25 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Forest Green v. LN33 Teal
Saturday, Sep 25 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LC32 Orange v. LW32 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC31 Red v. LN31 Kelly Green
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN32 Forest Green v. LW33 Maroon
Saturday, Oct 02 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN33 Teal v. LW32 Royal Blue
Saturday, Oct 02 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLM31 Gold v. LW31 Purple
Saturday, Oct 02 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Orange v. LT31 Navy Blue
Saturday, Oct 09 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LC32 Orange
Saturday, Oct 09 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolLC31 Red v. LW31 Purple
Saturday, Oct 09 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN33 Teal v. LT31 Navy Blue
Saturday, Oct 09 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM31 Gold v. LN32 Forest Green
Saturday, Oct 09 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LW33 Maroon
Saturday, Oct 16 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolLW33 Maroon v. LT31 Navy Blue
Saturday, Oct 16 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolLC31 Red v. LC32 Orange
Saturday, Oct 16 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolLM31 Gold v. LW32 Royal Blue
Saturday, Oct 16 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LW31 Purple v. LN32 Forest Green
Saturday, Oct 16 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LN33 Teal
Saturday, Oct 23 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLC31 Red v. LN32 Forest Green
Saturday, Oct 23 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM31 Gold v. LT31 Navy Blue
Saturday, Oct 23 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Purple v. LW32 Royal Blue
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN31 Kelly Green v. LW33 Maroon
Saturday, Oct 23 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Orange v. LN33 Teal
Saturday, Nov 06 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLM31 Gold v. LC32 Orange
Saturday, Nov 06 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Forest Green v. LT31 Navy Blue
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN31 Kelly Green v. LW31 Purple
Saturday, Nov 06 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN33 Teal v. LW33 Maroon
Saturday, Nov 06 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolLC31 Red v. LW32 Royal Blue
Saturday, Nov 13 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Purple v. LC32 Orange
Saturday, Nov 13 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Royal Blue v. LT31 Navy Blue
Saturday, Nov 13 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLC31 Red v. LW33 Maroon
Saturday, Nov 13 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LN32 Forest Green
Saturday, Nov 20 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LN32 Forest Green v. LW32 Royal Blue
Saturday, Nov 20 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Purple v. LT31 Navy Blue
Saturday, Nov 20 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)LC31 Red v. LN33 Teal
Saturday, Nov 20 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM31 Gold v. LN31 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolLC32 Orange v. LW33 Maroon

Fall 2021 SOCA Middle School Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN42 Gold
Saturday, Sep 18 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LW41 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LW41 Kelly Green
Saturday, Sep 25 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LN42 Gold
Saturday, Oct 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW41 Kelly Green v. LN42 Gold
Saturday, Oct 02 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN41 Orange
Saturday, Oct 09 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LW41 Kelly Green
Saturday, Oct 09 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN42 Gold
Saturday, Oct 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LW41 Kelly Green
Saturday, Oct 16 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LN42 Gold
Saturday, Oct 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN41 Orange
Saturday, Oct 23 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW41 Kelly Green v. LN42 Gold
Saturday, Nov 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LW41 Kelly Green
Saturday, Nov 06 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LN42 Gold
Saturday, Nov 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN41 Orange
Saturday, Nov 13 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW41 Kelly Green v. LN42 Gold
Saturday, Nov 20 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Orange v. LW41 Kelly Green
Saturday, Nov 20 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Red v. LN42 Gold

SOCA 2021 WISL: U8 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI101 - Red v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Jan 02 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI103 - Gold v. WBI104 - Kelly Green
Saturday, Jan 09 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI101 - Red v. WBI104 - Kelly Green
Saturday, Jan 09 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI103 - Gold v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Jan 16 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI101 - Red v. WBI103 - Gold
Saturday, Jan 16 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI104 - Kelly Green v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Jan 23 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI103 - Gold v. WBI104 - Kelly Green
Saturday, Jan 23 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI101 - Red v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Jan 30 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI103 - Gold v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Jan 30 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI101 - Red v. WBI104 - Kelly Green
Saturday, Feb 06 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI104 - Kelly Green v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Feb 06 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI101 - Red v. WBI103 - Gold
Saturday, Feb 20 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBI101 - Red v. WBI102 - Royal Blue
Saturday, Feb 20 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI103 - Gold v. WBI104 - Kelly Green

SOCA 2021 WISL: U8 Girls

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Jan 09 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Jan 16 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Jan 23 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Jan 30 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Feb 06 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team
Saturday, Feb 20 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 2BPick-up Soccer v. 2013-14 Girls Team

SOCA 2021 WISL: U10 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA203 - Gold v. WBA206 - Navy
Saturday, Jan 02 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA208 - Black v. WBA204 - Kelly
Saturday, Jan 02 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA205 - Orange v. WBA201 - Red
Saturday, Jan 02 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA202 - Royal v. WBA207 - Maroon
Saturday, Jan 09 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA203 - Gold v. WBA204 - Kelly
Saturday, Jan 09 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA201 - Red v. WBA206 - Navy
Saturday, Jan 09 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA208 - Black v. WBA207 - Maroon
Saturday, Jan 09 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA205 - Orange v. WBA202 - Royal
Saturday, Jan 16 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA208 - Black v. WBA205 - Orange
Saturday, Jan 16 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA207 - Maroon v. WBA204 - Kelly
Saturday, Jan 16 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA202 - Royal v. WBA206 - Navy
Saturday, Jan 16 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA203 - Gold v. WBA201 - Red
Saturday, Jan 23 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA208 - Black v. WBA206 - Navy
Saturday, Jan 23 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA202 - Royal v. WBA201 - Red
Saturday, Jan 23 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA205 - Orange v. WBA204 - Kelly
Saturday, Jan 23 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA203 - Gold v. WBA207 - Maroon
Saturday, Jan 30 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA204 - Kelly v. WBA206 - Navy
Saturday, Jan 30 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA205 - Orange v. WBA207 - Maroon
Saturday, Jan 30 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA208 - Black v. WBA201 - Red
Saturday, Jan 30 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA203 - Gold v. WBA202 - Royal
Saturday, Feb 06 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA203 - Gold v. WBA205 - Orange
Saturday, Feb 06 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA208 - Black v. WBA202 - Royal
Saturday, Feb 06 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA207 - Maroon v. WBA206 - Navy
Saturday, Feb 06 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA201 - Red v. WBA204 - Kelly
Saturday, Feb 20 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA203 - Gold v. WBA208 - Black
Saturday, Feb 20 at 11:40 AMSOCA Field House - Field 1AWBA205 - Orange v. WBA206 - Navy
Saturday, Feb 20 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA202 - Royal v. WBA204 - Kelly
Saturday, Feb 20 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA207 - Maroon v. WBA201 - Red

2021 SOCA WISL: U10 Girls - Intermediate Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI204 - Kelly Green v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Jan 02 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI203 - Gold v. WGI201 - Red
Saturday, Jan 09 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI204 - Kelly Green v. WGI201 - Red
Saturday, Jan 09 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI203 - Gold v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Jan 16 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI204 - Kelly Green v. WGI203 - Gold
Saturday, Jan 16 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI201 - Red v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Jan 23 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI203 - Gold v. WGI201 - Red
Saturday, Jan 23 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI204 - Kelly Green v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Jan 30 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI203 - Gold v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Jan 30 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI204 - Kelly Green v. WGI201 - Red
Saturday, Feb 06 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI201 - Red v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Feb 06 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI204 - Kelly Green v. WGI203 - Gold
Saturday, Feb 20 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 1AWGI204 - Kelly Green v. WGI202 - Royal Blue
Saturday, Feb 20 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI203 - Gold v. WGI201 - Red

SOCA 2021 WISL: U10 Girls - Advanced Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA206 - Navy v. WGA201 - Red
Saturday, Jan 02 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA205 - Orange v. WGA204 - Kelly
Saturday, Jan 02 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA203 - Gold v. WGA202 - Royal
Saturday, Jan 09 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA203 - Gold v. WGA206 - Navy
Saturday, Jan 09 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA205 - Orange v. WGA202 - Royal
Saturday, Jan 09 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA201 - Red v. WGA204 - Kelly
Saturday, Jan 16 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA203 - Gold v. WGA204 - Kelly
Saturday, Jan 16 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA205 - Orange v. WGA201 - Red
Saturday, Jan 16 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA206 - Navy v. WGA202 - Royal
Saturday, Jan 23 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA205 - Orange v. WGA206 - Navy
Saturday, Jan 23 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA202 - Royal v. WGA204 - Kelly
Saturday, Jan 23 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA203 - Gold v. WGA201 - Red
Saturday, Jan 30 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA205 - Orange v. WGA203 - Gold
Saturday, Jan 30 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA201 - Red v. WGA202 - Royal
Saturday, Jan 30 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA206 - Navy v. WGA204 - Kelly
Saturday, Feb 06 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA205 - Orange v. WGA204 - Kelly
Saturday, Feb 06 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA206 - Navy v. WGA201 - Red
Saturday, Feb 06 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA203 - Gold v. WGA202 - Royal
Saturday, Feb 20 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA205 - Orange v. WGA202 - Royal
Saturday, Feb 20 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA203 - Gold v. WGA206 - Navy
Saturday, Feb 20 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 2BWGA201 - Red v. WGA204 - Kelly

SOCA 2021 WISL: U12 Boys - Intermediate Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI302 - Royal Blue v. WBI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 02 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI301 - Red v. WBI303 - Gold
Saturday, Jan 09 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI302 - Royal Blue v. WBI303 - Gold
Saturday, Jan 09 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI301 - Red v. WBI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 16 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI301 - Red v. WBI302 - Royal Blue
Saturday, Jan 16 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI304 - Kelly Green v. WBI303 - Gold
Saturday, Jan 23 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI301 - Red v. WBI303 - Gold
Saturday, Jan 23 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI302 - Royal Blue v. WBI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 30 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI301 - Red v. WBI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 30 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI302 - Royal Blue v. WBI303 - Gold
Saturday, Feb 06 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI304 - Kelly Green v. WBI303 - Gold
Saturday, Feb 06 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI301 - Red v. WBI302 - Royal Blue
Saturday, Feb 20 at 12:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBI302 - Royal Blue v. WBI304 - Kelly Green
Saturday, Feb 20 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBI301 - Red v. WBI303 - Gold

SOCA 2021 WISL: U12 Boys - Advanced Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA301 - Red v. WBA304 - Kelly (16-4)
Saturday, Jan 02 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA303 - Gold v. WBA306 - Navy (14-1)
Saturday, Jan 02 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA305 - Orange v. WBA302 - Royal (5-9)
Saturday, Jan 02 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA308 - Black v. WBA309 - Purple (2-10)
Saturday, Jan 02 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA307 - Maroon v. WBA310 - LFC.U12B (13-4)
Saturday, Jan 09 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA307 - Maroon v. WBA305 - Orange (3-9)
Saturday, Jan 09 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA308 - Black v. WBA302 - Royal (1-12)
Saturday, Jan 09 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA303 - Gold v. WBA310 - LFC.U12B (9-5)
Saturday, Jan 09 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA301 - Red v. WBA306 - Navy (9-1)
Saturday, Jan 09 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA304 - Kelly v. WBA309 - Purple (3-4)
Saturday, Jan 16 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA307 - Maroon v. WBA303 - Gold (1-10)
Saturday, Jan 16 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA301 - Red v. WBA310 - LFC.U12B (18-3)
Saturday, Jan 16 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA305 - Orange v. WBA308 - Black (13-4)
Saturday, Jan 16 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA304 - Kelly v. WBA302 - Royal (6-9)
Saturday, Jan 16 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA309 - Purple v. WBA306 - Navy (10-4)
Saturday, Jan 23 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA306 - Navy v. WBA302 - Royal (6-9)
Saturday, Jan 23 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA305 - Orange v. WBA304 - Kelly (4-12)
Saturday, Jan 23 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA303 - Gold v. WBA301 - Red (6-10)
Saturday, Jan 23 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA309 - Purple v. WBA310 - LFC.U12B (14-3)
Saturday, Jan 23 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA307 - Maroon v. WBA308 - Black (6-8)
Saturday, Jan 30 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA307 - Maroon v. WBA301 - Red (3-8)
Saturday, Jan 30 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA303 - Gold v. WBA309 - Purple (12-7)
Saturday, Jan 30 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA308 - Black v. WBA304 - Kelly (1-6)
Saturday, Jan 30 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA305 - Orange v. WBA306 - Navy (5-2)
Saturday, Jan 30 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA302 - Royal v. WBA310 - LFC.U12B (11-4)
Saturday, Feb 06 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA307 - Maroon v. WBA304 - Kelly
Saturday, Feb 06 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA301 - Red v. WBA309 - Purple
Saturday, Feb 06 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA308 - Black v. WBA306 - Navy
Saturday, Feb 06 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA303 - Gold v. WBA302 - Royal
Saturday, Feb 06 at 4:20 PMSOCA Field House - Field 2BWBA305 - Orange v. WBA310 - LFC.U12B
Saturday, Feb 20 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA301 - Red v. WBA302 - Royal
Saturday, Feb 20 at 3:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA308 - Black v. WBA310 - LFC.U12B
Sunday, Feb 28 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA304 - Kelly v. WBA306 - Navy
Sunday, Feb 28 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 - Maroon v. WBA309 - Purple
Sunday, Feb 28 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA305 - Orange v. WBA303 - Gold

SOCA 2021 WISL: U12 Girls - Intermediate Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI303 - Gold v. WGI301 - Red
Saturday, Jan 02 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 09 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI303 - Gold v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 09 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI301 - Red
Saturday, Jan 16 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI301 - Red v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 16 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI303 - Gold
Saturday, Jan 23 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI303 - Gold v. WGI301 - Red
Saturday, Jan 23 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 30 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI303 - Gold v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Jan 30 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI301 - Red
Saturday, Feb 06 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI301 - Red v. WGI304 - Kelly Green
Saturday, Feb 06 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI303 - Gold
Saturday, Feb 20 at 1:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI303 - Gold v. WGI301 - Red
Saturday, Feb 20 at 2:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGI302 - Royal Blue v. WGI304 - Kelly Green

SOCA 2021 WISL: U12 Girls - Advanced Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA302 - Royal v. WGA305 - Orange (4-6)
Saturday, Jan 02 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA304 - Kelly v. WGA301 - Red (5-6)
Saturday, Jan 02 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA306 - Navy v. WGA303 - Gold (11-6)
Saturday, Jan 09 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA303 - Gold v. WGA301 - Red (11-2)
Saturday, Jan 09 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA304 - Kelly v. WGA305 - Orange (6-11)
Saturday, Jan 09 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA302 - Royal v. WGA306 - Navy (0-17)
Saturday, Jan 16 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA306 - Navy v. WGA305 - Orange (11-0)
Saturday, Jan 16 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA304 - Kelly v. WGA303 - Gold (7-11)
Saturday, Jan 16 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA302 - Royal v. WGA301 - Red (3-6)
Saturday, Jan 23 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA302 - Royal v. WGA303 - Gold (2-9)
Saturday, Jan 23 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA305 - Orange v. WGA301 - Red (11-4)
Saturday, Jan 23 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA304 - Kelly v. WGA306 - Navy (2-15)
Saturday, Jan 30 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA306 - Navy v. WGA301 - Red (23-2)
Saturday, Jan 30 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA303 - Gold v. WGA305 - Orange (4-7)
Saturday, Jan 30 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA304 - Kelly v. WGA302 - Royal (6-2)
Saturday, Feb 06 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA302 - Royal v. WGA305 - Orange
Saturday, Feb 06 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA306 - Navy v. WGA303 - Gold
Saturday, Feb 06 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA304 - Kelly v. WGA301 - Red
Saturday, Feb 20 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA304 - Kelly v. WGA305 - Orange
Saturday, Feb 20 at 4:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA303 - Gold v. WGA301 - Red
Saturday, Feb 20 at 5:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA302 - Royal v. WGA306 - Navy

SOCA 2021 WISL: U14 Boys

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 03 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA406 - Navy v. WBA410 - Teal (3-15)
Sunday, Jan 03 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA404 - Kelly v. WBA407 - Maroon (3-11)
Sunday, Jan 03 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA405 - Orange v. WBA403 - Gold (4-9)
Sunday, Jan 03 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA401 - Red v. WBA412 - LFC.U14B (27-1)
Sunday, Jan 03 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA409 - Purple v. WBA411 - Forest (3-18)
Sunday, Jan 03 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA408 - Black v. WBA402 - Royal (3-18)
Sunday, Jan 10 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA401 - Red v. WBA411 - Forest (5-8)
Sunday, Jan 10 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA408 - Black v. WBA405 - Orange (4-8)
Sunday, Jan 10 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA406 - Navy v. WBA402 - Royal (0-16)
Sunday, Jan 10 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA412 - LFC.U14B v. WBA407 - Maroon (0-13)
Sunday, Jan 10 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA409 - Purple v. WBA403 - Gold (1-21)
Sunday, Jan 10 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA404 - Kelly v. WBA410 - Teal (5-14)
Sunday, Jan 17 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA408 - Black v. WBA406 - Navy (9-2)
Sunday, Jan 17 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA401 - Red v. WBA403 - Gold (10-5)
Sunday, Jan 17 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA405 - Orange v. WBA409 - Purple (12-3)
Sunday, Jan 17 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA407 - Maroon v. WBA411 - Forest (3-12)
Sunday, Jan 17 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA404 - Kelly v. WBA402 - Royal (2-11)
Sunday, Jan 17 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA412 - LFC.U14B v. WBA410 - Teal (1-23)
Sunday, Jan 24 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA405 - Orange v. WBA401 - Red (4-11)
Sunday, Jan 24 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA407 - Maroon v. WBA403 - Gold (4-9)
Sunday, Jan 24 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA406 - Navy v. WBA404 - Kelly (7-8)
Sunday, Jan 24 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA408 - Black v. WBA409 - Purple (3-5)
Sunday, Jan 24 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA412 - LFC.U14B v. WBA402 - Royal (1-11)
Sunday, Jan 24 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA411 - Forest v. WBA410 - Teal (13-4)
Sunday, Feb 14 at 8:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA404 - Kelly v. WBA411 - Forest
Sunday, Feb 14 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA401 - Red v. WBA407 - Maroon
Sunday, Feb 14 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA406 - Navy v. WBA403 - Gold
Sunday, Feb 14 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA405 - Orange v. WBA402 - Royal
Sunday, Feb 14 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA408 - Black v. WBA412 - LFC.U14B
Sunday, Feb 14 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA409 - Purple v. WBA410 - Teal
Saturday, Feb 20 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA407 - Maroon v. WBA410 - Teal
Saturday, Feb 20 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA411 - Forest v. WBA402 - Royal
Saturday, Feb 20 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA405 - Orange v. WBA411 - Forest
Saturday, Feb 20 at 6:40 PMSOCA Field House - Field 1AWBA401 - Red v. WBA410 - Teal
Sunday, Feb 21 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA401 - Red v. WBA402 - Royal
Sunday, Feb 21 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA406 - Navy v. WBA412 - LFC.U14B
Sunday, Feb 28 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA405 - Orange v. WBA406 - Navy
Sunday, Feb 28 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWBA409 - Purple v. WBA403 - Gold
Sunday, Feb 28 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA408 - Black v. WBA404 - Kelly
Sunday, Feb 28 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWBA407 - Maroon v. WBA403 - Gold
Sunday, Feb 28 at 10:40 AMSOCA Field House - Field 2BWBA408 - Black v. WBA409 - Purple
Sunday, Feb 28 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBA404 - Kelly v. WBA412 - LFC.U14B

SOCA 2021 WISL: U14 Girls

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 03 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA402 - Royal (15-8)
Sunday, Jan 03 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA410 - Forest v. WGA404 - Kelly (5-5)
Sunday, Jan 03 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA406 - Navy v. WGA409 - Purple (3-12)
Sunday, Jan 03 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA401 - Red v. WGA407 - Maroon (6-2)
Sunday, Jan 03 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 1AWGA405 - Orange v. WGA408 - Black (2-13)
Sunday, Jan 10 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA410 - Forest (9-7)
Sunday, Jan 10 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA406 - Navy v. WGA402 - Royal (2-24)
Sunday, Jan 10 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA405 - Orange v. WGA404 - Kelly (3-12)
Sunday, Jan 10 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA407 - Maroon v. WGA408 - Black (2-6)
Sunday, Jan 10 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 1AWGA401 - Red v. WGA409 - Purple (6-6)
Sunday, Jan 17 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA404 - Kelly (4-8)
Sunday, Jan 17 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA410 - Forest v. WGA405 - Orange (9-0)
Sunday, Jan 17 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA401 - Red v. WGA402 - Royal (5-12)
Sunday, Jan 17 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA408 - Black v. WGA409 - Purple (9-3)
Sunday, Jan 17 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 1AWGA406 - Navy v. WGA407 - Maroon (4-5)
Sunday, Jan 24 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA405 - Orange (21-0)
Sunday, Jan 24 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA406 - Navy v. WGA401 - Red (1-10)
Sunday, Jan 24 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA410 - Forest v. WGA407 - Maroon (3-3)
Sunday, Jan 24 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA409 - Purple v. WGA404 - Kelly (3-10)
Sunday, Jan 24 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 1AWGA408 - Black v. WGA402 - Royal (3-5)
Sunday, Feb 14 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA408 - Black
Sunday, Feb 14 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA407 - Maroon v. WGA409 - Purple
Sunday, Feb 14 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA401 - Red v. WGA404 - Kelly
Sunday, Feb 14 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA410 - Forest v. WGA406 - Navy
Sunday, Feb 14 at 12:20 PMSOCA Field House - Field 1AWGA405 - Orange v. WGA402 - Royal
Saturday, Feb 20 at 1:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA403 - Gold v. WGA402 - Royal
Saturday, Feb 20 at 2:40 PMSOCA Field House - Field 1AWGA406 - Navy v. WGA402 - Royal
Saturday, Feb 20 at 3:20 PMSOCA Field House - Field 2BWGA403 - Gold v. WGA401 - Red
Sunday, Feb 21 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA410 - Forest v. WGA407 - Maroon
Sunday, Feb 21 at 9:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA405 - Orange v. WGA409 - Purple
Sunday, Feb 21 at 9:40 AMSOCA Field House - Field 2BWGA406 - Navy v. WGA404 - Kelly
Sunday, Feb 21 at 10:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA401 - Red v. WGA408 - Black
Sunday, Feb 21 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA410 - Forest v. WGA409 - Purple
Sunday, Feb 21 at 11:20 AMSOCA Field House - Field 1AWGA405 - Orange v. WGA407 - Maroon
Sunday, Feb 21 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA408 - Black v. WGA404 - Kelly

SOCA 2021 WISL: U16 Boys - Advanced Division

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 03 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 - Orange v. WBA502 - Royal (14-6)
Sunday, Jan 03 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA509 - Purple v. WBA512-LFC.U15B (1-1)
Sunday, Jan 03 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA510 - Forest v. WBA503 - Gold (10-2)
Sunday, Jan 03 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 - Red v. WBA511-LFC.U16B (6-1)
Sunday, Jan 03 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA504 - Kelly v. WBA506 - Navy (4-15)
Sunday, Jan 03 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA508 - Black v. WBA507 - Maroon (8-4)
Sunday, Jan 10 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA509 - Purple v. WBA510 - Forest (2-8)
Sunday, Jan 10 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 - Red v. WBA512-LFC.U15B (16-0)
Sunday, Jan 10 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA504 - Kelly v. WBA503 - Gold (3-4)
Sunday, Jan 10 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA505 - Orange v. WBA511-LFC.U16B (10-1)
Sunday, Jan 10 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA508 - Black v. WBA502 - Royal (10-4)
Sunday, Jan 10 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA507 - Maroon v. WBA506 - Navy (5-8)
Sunday, Jan 17 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA501 - Red v. WBA505 - Orange (7-12)
Sunday, Jan 17 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA510 - Forest v. WBA512-LFC.U15B (11-0)
Sunday, Jan 17 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA509 - Purple v. WBA504 - Kelly (3-6)
Sunday, Jan 17 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA508 - Black v. WBA511-LFC.U16B (6-0)
Sunday, Jan 17 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA507 - Maroon v. WBA503 - Gold (13-0)
Sunday, Jan 17 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA506 - Navy v. WBA502 - Royal (9-3)
Sunday, Jan 24 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA510 - Forest v. WBA504 - Kelly (10-1)
Sunday, Jan 24 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA505 - Orange v. WBA512-LFC.U15B (18-1)
Sunday, Jan 24 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA501 - Red v. WBA508 - Black (3-7)
Sunday, Jan 24 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA506 - Navy v. WBA511-LFC.U16B (11-5)
Sunday, Jan 24 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA509 - Purple v. WBA507 - Maroon (2-8)
Sunday, Jan 24 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA502 - Royal v. WBA503 - Gold (9-3)
Sunday, Feb 07 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA504 - Kelly v. WBA507 - Maroon
Sunday, Feb 07 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA502 - Royal v. WBA512-LFC.U15B
Sunday, Feb 07 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 - Orange v. WBA506 - Navy
Sunday, Feb 07 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA509 - Purple v. WBA511-LFC.U16B
Sunday, Feb 07 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA510 - Forest v. WBA508 - Black
Sunday, Feb 07 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA501 - Red v. WBA503 - Gold
Sunday, Feb 14 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA508 - Black v. WBA506 - Navy
Sunday, Feb 14 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA503 - Gold v. WBA512-LFC.U15B
Sunday, Feb 14 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA504 - Kelly v. WBA502 - Royal
Sunday, Feb 14 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA507 - Maroon v. WBA511-LFC.U16B
Sunday, Feb 14 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA510 - Forest v. WBA505 - Orange
Sunday, Feb 14 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA509 - Purple v. WBA501 - Red
Sunday, Feb 21 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 - Orange v. WBA508 - Black
Sunday, Feb 21 at 1:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA504 - Kelly v. WBA512-LFC.U15B
Sunday, Feb 21 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA510 - Forest v. WBA507 - Maroon
Sunday, Feb 21 at 2:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA503 - Gold v. WBA511-LFC.U16B
Sunday, Feb 21 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA501 - Red v. WBA506 - Navy
Sunday, Feb 21 at 4:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA509 - Purple v. WBA502 - Royal

SOCA 2021 WISL: U16 Girls

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 03 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA509 - CSC05/06 v. WGA510 - LFC.U16G (14-2)
Sunday, Jan 03 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 - Red v. WGA508 - Black (8-0)
Sunday, Jan 03 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA506 - Navy v. WGA503 - Gold (1-20)
Sunday, Jan 03 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA502 - Royal v. WGA504 - Kelly (1-12)
Sunday, Jan 03 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA507 - Maroon v. WGA505 - Orange (9-2)
Sunday, Jan 10 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA508 - Black v. WGA510 - LFC.U16G (12-2)
Sunday, Jan 10 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 - Navy v. WGA509 - CSC05/06 (2-10)
Sunday, Jan 10 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA507 - Maroon v. WGA502 - Royal (2-6)
Sunday, Jan 10 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 - Orange v. WGA503 - Gold (2-17)
Sunday, Jan 10 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA504 - Kelly (5-6)
Sunday, Jan 17 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA508 - Black v. WGA504 - Kelly (2-9)
Sunday, Jan 17 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 - Orange v. WGA509 - CSC05/06
Sunday, Jan 17 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA507 - Maroon (9-4)
Sunday, Jan 17 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 - Navy v. WGA510 - LFC.U16G (2-1)
Sunday, Jan 17 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA503 - Gold v. WGA502 - Royal (9-2)
Sunday, Jan 24 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 - Navy v. WGA508 - Black (2-9)
Sunday, Jan 24 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA507 - Maroon v. WGA504 - Kelly (6-7)
Sunday, Jan 24 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA503 - Gold (5-9)
Sunday, Jan 24 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 - Orange v. WGA510 - LFC.U16G (4-0)
Sunday, Jan 24 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA502 - Royal v. WGA509 - CSC05/06 (5-1)
Sunday, Feb 07 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 - Orange v. WGA508 - Black
Sunday, Feb 07 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA507 - Maroon v. WGA503 - Gold
Sunday, Feb 07 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA506 - Navy v. WGA502 - Royal
Sunday, Feb 07 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA504 - Kelly v. WGA509 - CSC05/06
Sunday, Feb 07 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA510 - LFC.U16G
Sunday, Feb 14 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 - Orange v. WGA502 - Royal
Sunday, Feb 14 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA507 - Maroon v. WGA509 - CSC05/06
Sunday, Feb 14 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA506 - Navy
Sunday, Feb 14 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 - Gold v. WGA508 - Black
Sunday, Feb 14 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA504 - Kelly v. WGA510 - LFC.U16G
Sunday, Feb 21 at 3:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA507 - Maroon v. WGA508 - Black
Sunday, Feb 21 at 4:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 - Navy v. WGA505 - Orange
Sunday, Feb 21 at 5:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 - Red v. WGA509 - CSC05/06
Sunday, Feb 21 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 - Gold v. WGA504 - Kelly
Sunday, Feb 21 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #2WGA502 - Royal v. WGA510 - LFC.U16G

SOCA 2021 WISL: HS Boys - Intermediate Division

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 03 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Jan 10 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Jan 17 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Jan 24 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Feb 14 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Feb 21 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer
Sunday, Feb 28 at 12:00 PMSOCA Field House - Field #2High School Boys v. Pick-up Soccer

SOCA 2021 WISL: U19 Boys - Advanced Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA612 - LFC.U18B v. WBA609 - Purple (2-8)
Saturday, Jan 02 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA606 - Navy v. WBA603 - Gold (0-3)
Saturday, Jan 02 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 - Orange v. WBA604 - Kelly (6-8)
Saturday, Jan 02 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA607 - Maroon v. WBA602 - Royal (16-13)
Sunday, Jan 03 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 - Red v. WBA610 - Forest (11-5)
Sunday, Jan 03 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA608 - Black v. WBA603 - Gold (11-13)
Wednesday, Jan 06 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 - Orange v. WBA602 - Royal (0-3)
Saturday, Jan 09 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA612 - LFC.U18B v. WBA610 - Forest (8-14)
Saturday, Jan 09 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA606 - Navy v. WBA602 - Royal (11-4)
Saturday, Jan 09 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 - Orange v. WBA603 - Gold (13-6)
Saturday, Jan 09 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA609 - Purple v. WBA604 - Kelly (3-8)
Sunday, Jan 10 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA607 - Maroon v. WBA608 - Black (0-3)
Sunday, Jan 10 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 - Red v. WBA605 - Orange (8-12)
Saturday, Jan 16 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 - Red v. WBA609 - Purple (8-1)
Saturday, Jan 16 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA612 - LFC.U18B v. WBA605 - Orange (6-11)
Saturday, Jan 16 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA606 - Navy v. WBA604 - Kelly (0-0)
Saturday, Jan 16 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA607 - Maroon v. WBA603 - Gold (0-0)
Sunday, Jan 17 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA608 - Black v. WBA602 - Royal (7-10)
Monday, Jan 18 at 12:30 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 - Red v. WBA608 - Black (11-5)
Monday, Jan 18 at 1:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 - Gold v. WBA604 - Kelly (3-0)
Monday, Jan 18 at 2:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA606 - Navy v. WBA607 - Maroon (3-0)
Monday, Jan 18 at 3:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA612 - LFC.U18B v. WBA602 - Royal (2-12)
Saturday, Jan 23 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA612 - LFC.U18B v. WBA608 - Black (5-9)
Saturday, Jan 23 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 - Red v. WBA602 - Royal (10-9)
Sunday, Jan 24 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA610 - Forest v. WBA603 - Gold (3-0)
Sunday, Jan 24 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA605 - Orange v. WBA606 - Navy (0-0)
Sunday, Jan 24 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA607 - Maroon v. WBA604 - Kelly (3-0)
Wednesday, Feb 03 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA610 - Forest v. WBA606 - Navy (3-0)
Wednesday, Feb 03 at 8:40 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 - Red v. WBA604 - Kelly (3-0)
Saturday, Feb 06 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 - Orange v. WBA607 - Maroon
Saturday, Feb 06 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA609 - Purple v. WBA608 - Black
Saturday, Feb 06 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA610 - Forest v. WBA602 - Royal
Saturday, Feb 06 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 - Red v. WBA603 - Gold
Sunday, Feb 07 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA609 - Purple v. WBA607 - Maroon
Sunday, Feb 07 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA612 - LFC.U18B v. WBA604 - Kelly
Sunday, Feb 14 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA612 - LFC.U18B v. WBA606 - Navy
Sunday, Feb 14 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA609 - Purple v. WBA603 - Gold
Saturday, Feb 20 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2WBA610 - Forest v. WBA608 - Black
Sunday, Feb 21 at 7:00 PMSOCA Field House - Field #2WBA610 - Forest v. WBA609 - Purple

SOCA 2021 WISL: U19 Girls

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 02 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA601 - Red v. WGA606 - Navy (4-12)
Saturday, Jan 02 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA605 - Orange v. WGA602 - Royal (4-0)
Saturday, Jan 02 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA603 - Gold v. WGA607 - Maroon (3-0)
Sunday, Jan 03 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA604 - Kelly v. WGA608 - Black (6-5)
Sunday, Jan 03 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA609 - Purple v. WGA610 - CSC03/04 (2-6)
Saturday, Jan 09 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA605 - Orange v. WGA607 - Maroon (13-6)
Saturday, Jan 09 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA604 - Kelly v. WGA610 - CSC03/04 (6-12)
Saturday, Jan 09 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA603 - Gold v. WGA608 - Black (5-3)
Sunday, Jan 10 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA602 - Royal v. WGA606 - Navy (2-13)
Sunday, Jan 10 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA601 - Red v. WGA609 - Purple (9-3)
Saturday, Jan 16 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA601 - Red v. WGA603 - Gold (3-4)
Saturday, Jan 16 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA605 - Orange v. WGA604 - Kelly (4-4)
Saturday, Jan 16 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA609 - Purple v. WGA606 - Navy (1-17)
Sunday, Jan 17 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA608 - Black v. WGA607 - Maroon (7-1)
Sunday, Jan 17 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA610 - CSC03/04 v. WGA602 - Royal (6-3)
Monday, Jan 18 at 1:30 PMSOCA Field House - Field #1WGA603 - Gold v. WGA606 - Navy (1-12)
Monday, Jan 18 at 2:30 PMSOCA Field House - Field #1WGA601 - Red v. WGA605 - Orange (5-13)
Monday, Jan 18 at 3:30 PMSOCA Field House - Field #1WGA604 - Kelly v. WGA602 - Royal (6-7)
Saturday, Jan 23 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA607 - Maroon v. WGA602 - Royal (3-11)
Saturday, Jan 23 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA608 - Black v. WGA606 - Navy (3-17)
Saturday, Jan 23 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1WGA605 - Orange v. WGA610 - CSC03/04 (13-5)
Sunday, Jan 24 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA603 - Gold v. WGA609 - Purple (0-3)
Sunday, Jan 24 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA601 - Red v. WGA604 - Kelly (5-14)
Wednesday, Feb 03 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA605 - Orange v. WGA603 - Gold (0-3)
Saturday, Feb 06 at 5:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA601 - Red v. WGA610 - CSC03/04
Saturday, Feb 06 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA609 - Purple v. WGA608 - Black
Saturday, Feb 06 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA604 - Kelly v. WGA607 - Maroon
Saturday, Feb 06 at 8:40 PMSOCA Field House - Field #2WGA604 - Kelly v. WGA606 - Navy
Sunday, Feb 07 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA603 - Gold v. WGA602 - Royal
Sunday, Feb 07 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA605 - Orange v. WGA606 - Navy
Sunday, Feb 14 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA601 - Red v. WGA608 - Black
Sunday, Feb 14 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA609 - Purple v. WGA602 - Royal
Saturday, Feb 20 at 5:20 PMSOCA Field House - Field #2WGA610 - CSC03/04 v. WGA607 - Maroon
Sunday, Feb 21 at 6:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA610 - CSC03/04 v. WGA608 - Black
Sunday, Feb 21 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1WGA609 - Purple v. WGA607 - Maroon

2021 SOCA Adult WISL - CoRec Division

Date/TimeFieldGame
Monday, Jan 04 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego v. Champion F.C. (4-4)
Monday, Jan 04 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Boondoggle (2-1)
Thursday, Jan 07 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1The Essential Workers v. Lambeth Kicks (7-8)
Thursday, Jan 07 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Kerfuffle FC v. Snowballers (6-7)
Thursday, Jan 07 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2Momentum v. The Monstars (1-9)
Monday, Jan 11 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Lambeth Kicks (3-14)
Monday, Jan 11 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Kerfuffle FC v. Champion F.C. (7-3)
Thursday, Jan 14 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. The Monstars (4-4)
Thursday, Jan 14 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Boondoggle v. Snowballers (0-13)
Thursday, Jan 14 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2The Essential Workers v. En Fuego (11-7)
Monday, Jan 18 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2The Essential Workers v. Momentum (2-8)
Monday, Jan 18 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Boondoggle v. Champion F.C. (2-10)
Thursday, Jan 21 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. Kerfuffle FC (3-3)
Thursday, Jan 21 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Snowballers v. The Monstars (3-2)
Thursday, Jan 21 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Lambeth Kicks (1-8)
Monday, Jan 25 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Alchemista Legion FC (3-1)
Monday, Jan 25 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2The Monstars v. Champion F.C.
Thursday, Jan 28 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1The Essential Workers v. Kerfuffle FC (4-6)
Thursday, Jan 28 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Snowballers v. Lambeth Kicks (7-7)
Thursday, Jan 28 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. Boondoggle (0-5)
Monday, Feb 01 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle FC v. Boondoggle (8-2)
Monday, Feb 01 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Champion F.C. v. Lambeth Kicks (0-4)
Thursday, Feb 04 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1The Essential Workers v. Alchemista Legion FC (1-3)
Thursday, Feb 04 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. The Monstars (3-5)
Thursday, Feb 04 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2Momentum v. Snowballers (2-8)
Monday, Feb 08 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2The Essential Workers v. Boondoggle (7-4)
Monday, Feb 08 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Champion F.C. (2-8)
Monday, Feb 15 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. Momentum (1-4)
Monday, Feb 15 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Alchemista Legion FC v. Champion F.C. (6-1)
Saturday, Feb 20 at 7:50 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle FC v. Boondoggle (8-3)
Saturday, Feb 20 at 9:00 PMSOCA Field House - Field #2The Essential Workers v. Snowballers (0-3)
Sunday, Feb 21 at 8:00 PMSOCA Field House - Field #2The Monstars v. Lambeth Kicks (7-6)
Monday, Feb 22 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego v. Lambeth Kicks (3-7)
Monday, Feb 22 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Snowballers (6-6)
Monday, Feb 22 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #2Kerfuffle FC v. The Monstars (7-8)
Wednesday, Feb 24 at 9:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #2Kerfuffle FC v. Snowballers
Wednesday, Feb 24 at 9:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1The Monstars v. Lambeth Kicks

2021 SOCA Adult WISL - Men's Division

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jan 05 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Vikings v. Albos 503 (3-12)
Tuesday, Jan 05 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Honduras v. Real Chiapas (6-2)
Tuesday, Jan 05 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Louisa Lions v. Winter Coach Crew (2-11)
Tuesday, Jan 05 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #23NB FC v. Lambeth Kicks (10-5)
Thursday, Jan 07 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #1Gomez v. Gremio (0-8)
Tuesday, Jan 12 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Louisa Lions v. Vikings (3-7)
Tuesday, Jan 12 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #23NB FC v. Gremio (17-3)
Tuesday, Jan 12 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Gomez v. Winter Coach Crew (2-20)
Tuesday, Jan 12 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Lambeth Kicks v. Real Chiapas (2-7)
Thursday, Jan 14 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #1Honduras v. Albos 503 (6-1)
Tuesday, Jan 19 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Lambeth Kicks v. Albos 503 (5-3)
Tuesday, Jan 19 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Real Chiapas v. Gremio (7-1)
Tuesday, Jan 19 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Vikings v. Honduras (1-7)
Tuesday, Jan 19 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Louisa Lions v. Gomez (3-1)
Thursday, Jan 21 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #13NB FC v. Winter Coach Crew (5-8)
Tuesday, Jan 26 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Louisa Lions v. Honduras (0-6)
Tuesday, Jan 26 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Gremio v. Albos 503 (2-2)
Tuesday, Jan 26 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Gomez v. 3NB FC (0-13)
Tuesday, Jan 26 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Real Chiapas v. Winter Coach Crew (3-9)
Thursday, Jan 28 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #1Vikings v. Lambeth Kicks (5-7)
Tuesday, Feb 02 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Louisa Lions v. 3NB FC (2-16)
Tuesday, Feb 02 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Vikings v. Gremio (6-10)
Tuesday, Feb 02 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Honduras v. Lambeth Kicks (2-1)
Tuesday, Feb 02 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Albos 503 v. Winter Coach Crew (2-14)
Thursday, Feb 04 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #1Gomez v. Real Chiapas (0-12)
Tuesday, Feb 09 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Gomez v. Albos 503 (3-11)
Tuesday, Feb 09 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Honduras v. Gremio (3-1)
Tuesday, Feb 09 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Vikings v. Winter Coach Crew (4-16)
Tuesday, Feb 09 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #13NB FC v. Real Chiapas (7-11)
Tuesday, Feb 16 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #2Vikings v. Gomez (9-4)
Tuesday, Feb 16 at 6:20 PMSOCA Field House - Field #1Lambeth Kicks v. Gremio (6-8)
Tuesday, Feb 16 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #2Louisa Lions v. Real Chiapas (3-5)
Tuesday, Feb 16 at 7:40 PMSOCA Field House - Field #1Honduras v. Winter Coach Crew (2-4)
Saturday, Feb 20 at 9:00 PMSOCA Field House - Field #13NB FC v. Albos 503 (14-7)
Monday, Feb 22 at 8:50 PMSOCA Field House - Field #1Louisa Lions v. Lambeth Kicks (1-5)
Tuesday, Feb 23 at 8:10 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Honduras v. 3NB FC
Tuesday, Feb 23 at 8:10 PMSOCA Field House - Field #2Real Chiapas v. Winter Coach Crew
Thursday, Feb 25 at 8:10 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Honduras v. Winter Coach Crew

SOCA Spring 2021 OVER 40 LEAGUE 8V8

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 14 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldOrange v. Zealots - White (4-5)
Sunday, Mar 14 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Mavericks - Light Blue (2-10)
Sunday, Mar 21 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldOrange v. Mavericks - Light Blue (6-1)
Sunday, Mar 21 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Zealots - White (4-5)
Sunday, Mar 28 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Orange (7-11)
Sunday, Mar 28 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldZealots - White v. Mavericks - Light Blue (2-6)
Sunday, Apr 11 at 1:00 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Mavericks - Light Blue (7-9)
Sunday, Apr 11 at 2:30 PMSOCA Field House - Full FieldOrange v. Zealots - White (3-1)
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Zealots - White (7-3)
Sunday, Apr 18 at 2:30 PMSOCA Field House - Full FieldOrange v. Mavericks - Light Blue (5-1)
Sunday, Apr 25 at 1:00 PMSOCA Field House - Full FieldZealots - White v. Mavericks - Light Blue (4-14)
Sunday, Apr 25 at 2:30 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Orange (5-8)
Sunday, May 02 at 1:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldRed v. Orange (1-2)
Sunday, May 02 at 2:30 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldZealots - White v. Mavericks - Light Blue (0-3)
Sunday, May 09 at 4:30 PMSOCA Field House - Full FieldRed v. Zealots - White
Sunday, May 09 at 6:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldOrange v. Mavericks - Light Blue

SOCA SPRING 2021 UNRESTRICTED RECREATIONAL LEAGUE 11v11

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 07 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfHonduras v. Pink Lightning (4-2)
Sunday, Mar 07 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. gremio (18-0)
Sunday, Mar 07 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion F.C. v. UNION VIRGINIA FC (1-3)
Sunday, Mar 07 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. 3NB FC (1-11)
Sunday, Mar 14 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfHonduras v. UNION VIRGINIA FC (4-2)
Sunday, Mar 14 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (0-1)
Sunday, Mar 14 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. Pink Lightning (1-2)
Sunday, Mar 14 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion F.C. v. gremio (4-2)
Sunday, Mar 21 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfChampion F.C. v. 3NB FC (1-3)
Sunday, Mar 21 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUNION VIRGINIA FC v. Pink Lightning (2-0)
Sunday, Mar 21 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. gremio (3-3)
Sunday, Mar 21 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfHonduras v. FOB FC (3-3)
Sunday, Mar 28 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. UNION VIRGINIA FC (0-4)
Sunday, Mar 28 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfChampion F.C. v. gremio (1-2)
Sunday, Mar 28 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Pink Lightning (6-0)
Sunday, Mar 28 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfHonduras v. 3NB FC (3-4)
Saturday, Apr 10 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfHonduras v. UNION VIRGINIA FC (0-3)
Saturday, Apr 10 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. gremio (1-4)
Sunday, Apr 11 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfPink Lightning v. 3NB FC (1-7)
Sunday, Apr 11 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfHonduras v. gremio (5-3)
Sunday, Apr 11 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfSlime Season FC v. Champion F.C. (2-1)
Sunday, Apr 11 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfFOB FC v. UNION VIRGINIA FC (1-0)
Saturday, Apr 17 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)FOB FC v. 3NB FC (1-0)
Saturday, Apr 17 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Champion F.C. v. Pink Lightning (2-8)
Sunday, Apr 18 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfUNION VIRGINIA FC v. 3NB FC (2-6)
Sunday, Apr 18 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfHonduras v. Champion F.C. (10-1)
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMMonticello HS Stadium Turfgremio v. Pink Lightning (0-7)
Sunday, Apr 18 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfSlime Season FC v. FOB FC (0-1)
Sunday, Apr 25 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfSlime Season FC v. Honduras  (0-4)
Sunday, Apr 25 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfUNION VIRGINIA FC v. gremio (6-1)
Sunday, Apr 25 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfChampion F.C. v. Pink Lightning (1-2)
Sunday, Apr 25 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (5-0)
Saturday, May 01 at 4:45 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)FOB FC v. UNION VIRGINIA FC (9-2)
Sunday, May 02 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion F.C. v. gremio (3-0)
Sunday, May 02 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSlime Season FC v. Pink Lightning (0-1)
Sunday, May 02 at 7:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfHonduras v. 3NB FC (3-3)
Sunday, May 09 at 7:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC

SOCA Spring 2021 CO-RECREATIONAL LEAGUE 8v8

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 28 at 5:00 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Enemas of the State (0-19)
Sunday, Feb 28 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldHoney Badgers v. Goaldiggers (4-6)
Sunday, Mar 14 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Goaldiggers (3-9)
Sunday, Mar 14 at 5:30 PMSOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Honey Badgers (17-1)
Sunday, Mar 21 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Honey Badgers (5-6)
Sunday, Mar 21 at 5:30 PMSOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Goaldiggers (14-1)
Sunday, Mar 28 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldHoney Badgers v. Goaldiggers (5-7)
Sunday, Mar 28 at 5:30 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Enemas of the State (9-5)
Sunday, Apr 11 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Honey Badgers (5-2)
Sunday, Apr 11 at 5:30 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Goaldiggers (2-5)
Sunday, Apr 18 at 4:00 PMSOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Goaldiggers (0-0)
Sunday, Apr 18 at 5:30 PMSOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Honey Badgers (5-3)
Sunday, Apr 25 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Honey Badgers (7-6)
Sunday, Apr 25 at 5:30 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Goaldiggers (1-6)
Sunday, May 02 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldRif Raf v. Honey Badgers
Sunday, May 02 at 5:30 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldEnemas of the State v. Goaldiggers

SOCA Spring 2021 CO-REC LEAGUE 11v11 Division A

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 28 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Alchemista Legion FC (5-4)
Sunday, Feb 28 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. River plate (4-2)
Sunday, Feb 28 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Kerfuffle FC (1-5)
Sunday, Mar 07 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Alchemista Legion FC (1-5)
Sunday, Mar 07 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfRiver plate v. Kerfuffle FC (3-6)
Sunday, Mar 07 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Barristers United (2-5)
Sunday, Mar 14 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Kerfuffle FC (3-3)
Sunday, Mar 14 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. River plate (2-4)
Sunday, Mar 14 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers United v. Alchemista Legion FC (6-2)
Sunday, Mar 21 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Barristers United (0-7)
Sunday, Mar 21 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Kerfuffle FC (1-1)
Sunday, Mar 21 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. River plate (2-1)
Sunday, Mar 28 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. F.C. Beercelona (1-4)
Sunday, Mar 28 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers United v. Kerfuffle FC (8-1)
Sunday, Mar 28 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfRiver plate v. Alchemista Legion FC (2-6)
Sunday, Apr 11 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Kerfuffle FC (2-4)
Sunday, Apr 11 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Alchemista Legion FC (4-5)
Sunday, Apr 11 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Barristers United v. River plate (6-2)
Sunday, Apr 18 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldLa Celeste (light blue jerseys) v. Alchemista Legion FC (2-5)
Sunday, Apr 18 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Barristers United (0-6)
Sunday, Apr 18 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfRiver plate v. Kerfuffle FC (3-4)
Sunday, Apr 25 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfBarristers United v. Alchemista Legion FC (4-0)
Sunday, Apr 25 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Kerfuffle FC (3-0)
Sunday, Apr 25 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. River plate (3-0)
Sunday, May 02 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. River plate (1-0)
Sunday, May 02 at 1:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Kerfuffle FC (7-1)
Sunday, May 02 at 3:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Barristers United (2-4)
Sunday, May 09 at 3:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. Alchemista Legion FC

SOCA Spring 2021 CO-REC LEAGUE 11v11 Division B

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 28 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfBoondoggle v. OWC (1-8)
Sunday, Feb 28 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfMomentum v. Lambeth Kicks (4-1)
Sunday, Feb 28 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfThe Monstars v. En Fuego (5-0)
Sunday, Mar 07 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMomentum v. The Monstars (0-0)
Sunday, Mar 07 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. OWC (0-5)
Sunday, Mar 07 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfLambeth Kicks v. Boondoggle (5-0)
Sunday, Mar 14 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. OWC (2-1)
Sunday, Mar 14 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. Boondoggle (5-1)
Sunday, Mar 14 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfThe Monstars v. Lambeth Kicks (4-1)
Sunday, Mar 21 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. Boondoggle (4-4)
Sunday, Mar 21 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. En Fuego (2-2)
Sunday, Mar 21 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLambeth Kicks v. OWC (2-5)
Sunday, Mar 28 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. OWC (2-0)
Sunday, Mar 28 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfMomentum v. Boondoggle (2-1)
Sunday, Mar 28 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. Lambeth Kicks (1-3)
Sunday, Apr 11 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBoondoggle v. OWC (0-8)
Sunday, Apr 11 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfMomentum v. Lambeth Kicks (7-1)
Sunday, Apr 11 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfThe Monstars v. En Fuego (2-1)
Sunday, Apr 18 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. OWC (1-7)
Sunday, Apr 18 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfLambeth Kicks v. Boondoggle (4-1)
Sunday, Apr 18 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. The Monstars (2-3)
Sunday, Apr 25 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. Boondoggle (2-1)
Sunday, Apr 25 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldMomentum v. OWC (4-0)
Sunday, Apr 25 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfThe Monstars v. Lambeth Kicks (4-2)
Sunday, May 02 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. Boondoggle (1-3)
Sunday, May 02 at 5:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfMomentum v. OWC (1-3)
Sunday, May 02 at 7:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfThe Monstars v. Lambeth Kicks (1-2)
Sunday, May 09 at 5:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfLambeth Kicks v. OWC

SOCA CVille Summer 2021 Premier League 8v8

Date/TimeFieldGame
Monday, Jun 07 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Lampo\'s Wild Boar Hunt v. 3NB FC (4-6)
Monday, Jun 07 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Champion FC v. Clearview (1-5)
Monday, Jun 07 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Diamondback v. Atown (4-8)
Monday, Jun 07 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Gremio v. Sons Of Pitches  (5-4)
Tuesday, Jun 15 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Clearview v. Sons Of Pitches  (8-6)
Tuesday, Jun 15 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)3NB FC v. Gremio (9-1)
Wednesday, Jun 16 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Atown (3-3)
Wednesday, Jun 16 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Champion FC v. Diamondback (3-6)
Wednesday, Jun 23 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Diamondback v. Sons Of Pitches  (6-2)
Wednesday, Jun 23 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Champion FC (3-2)
Friday, Jun 25 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Atown v. 3NB FC (5-6)
Friday, Jun 25 at 7:10 PMDavis FieldClearview v. Gremio (2-2)
Tuesday, Jun 29 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Champion FC v. 3NB FC (1-10)
Tuesday, Jun 29 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Atown v. Gremio (8-5)
Tuesday, Jun 29 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Sons Of Pitches  (4-4)
Tuesday, Jun 29 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Diamondback v. Clearview (3-4)
Tuesday, Jul 06 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Clearview (4-5)
Tuesday, Jul 06 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Diamondback v. Gremio (5-4)
Tuesday, Jul 06 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Champion FC v. Atown (1-9)
Wednesday, Jul 07 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)3NB FC v. Sons Of Pitches  (10-5)
Monday, Jul 12 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Atown v. Sons Of Pitches  (3-1)
Monday, Jul 12 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Champion FC v. Gremio (7-4)
Monday, Jul 12 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Clearview v. 3NB FC (2-8)
Monday, Jul 12 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Diamondback (6-5)
Thursday, Jul 15 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Champion FC v. Sons Of Pitches  (7-2)
Thursday, Jul 15 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Atown v. Clearview (3-2)
Thursday, Jul 15 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Gremio (6-4)
Thursday, Jul 15 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Diamondback v. 3NB FC (3-10)
Tuesday, Jul 20 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Diamondback (1-8)
Tuesday, Jul 20 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Atown v. Gremio (8-4)
Tuesday, Jul 20 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Champion FC v. Clearview (3-5)
Tuesday, Jul 20 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #13NB FC v. Sons Of Pitches  (7-4)
Monday, Jul 26 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Diamondback v. 3NB FC
Monday, Jul 26 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Atown v. Clearview
Thursday, Jul 29 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Atown v. 3NB FC

SOCA CVille Summer 2021 Over-40 League 7v7

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 09 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Zealots (3-4)
Wednesday, Jun 09 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Shadwell United (6-9)
Sunday, Jun 13 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. GOrillas (15-3)
Sunday, Jun 13 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Shadwell United (4-2)
Wednesday, Jun 16 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldShadwell United v. GOrillas (3-1)
Wednesday, Jun 16 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Coaches United (6-4)
Wednesday, Jun 23 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Zealots (3-4)
Wednesday, Jun 23 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. GOrillas (1-4)
Sunday, Jun 27 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Zealots (2-10)
Sunday, Jun 27 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. GOrillas (4-1)
Wednesday, Jun 30 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Shadwell United (2-3)
Wednesday, Jun 30 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. GOrillas (2-3)
Wednesday, Jul 07 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. GOrillas (3-8)
Wednesday, Jul 07 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldShadwell United v. Zealots (4-5)
Wednesday, Jul 14 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Zealots (6-6)
Wednesday, Jul 14 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Shadwell United (2-8)
Sunday, Jul 18 at 7:00 PMSOCA Field House - Full FieldShadwell United v. Zealots (7-2)
Sunday, Jul 18 at 8:30 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. GOrillas (3-1)
Wednesday, Jul 21 at 6:30 PMSOCA Field House - Full FieldShadwell United v. GOrillas (6-4)
Wednesday, Jul 21 at 8:00 PMSOCA Field House - Full FieldVikings v. Coaches United (4-4)
Sunday, Jul 25 at 7:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldShadwell United v. GOrillas (1-0)
Sunday, Jul 25 at 8:30 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldVikings v. Zealots (2-1)
Wednesday, Jul 28 at 7:30 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Full FieldVikings v. Shadwell United (3-2)

SOCA Summer 2021 Adult SUNDAY Co-Rec 5v5

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jun 06 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. Momentum Indoor (0-3)
Sunday, Jun 06 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. OWC (3-20)
Sunday, Jun 13 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. En Fuego (11-6)
Sunday, Jun 13 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2Momentum Indoor v. OWC (7-10)
Sunday, Jun 20 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. OWC (5-16)
Sunday, Jun 20 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego v. Momentum Indoor (2-2)
Sunday, Jun 27 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. Momentum Indoor (1-3)
Sunday, Jun 27 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego v. OWC (0-11)
Sunday, Jul 11 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1Momentum Indoor v. OWC (6-15)
Sunday, Jul 11 at 6:50 PMSOCA Field House - Field #1Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. En Fuego (4-8)
Sunday, Jul 18 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. OWC (14-5)
Sunday, Jul 18 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego v. Momentum Indoor (5-7)
Sunday, Jul 25 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #2Summer 2021 Co-Rec 5V5 Independent v. Momentum Indoor
Sunday, Jul 25 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego v. OWC
Sunday, Aug 01 at 5:30 PMSOCA Field House - Field #1Momentum Indoor v. OWC

SOCA Summer 2021 Co-Rec 8v8 D-1

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 09 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Young Nags v. Kerfuffle 2.0 (12-5)
Wednesday, Jun 09 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Tigers v. LADS (0-1)
Wednesday, Jun 09 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F.C. Beercelona v. Pink Lightning (5-6)
Monday, Jun 14 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Young Nags v. LADS (13-1)
Monday, Jun 14 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)F.C. Beercelona v. Kerfuffle 2.0 (5-6)
Monday, Jun 14 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Tigers v. Pink Lightning (4-9)
Thursday, Jun 17 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Young Nags v. Pink Lightning (4-4)
Thursday, Jun 17 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)LADS v. Kerfuffle 2.0 (4-8)
Thursday, Jun 17 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F.C. Beercelona v. Tigers (9-1)
Monday, Jun 21 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Young Nags v. Tigers (8-3)
Monday, Jun 21 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F.C. Beercelona v. LADS (14-3)
Monday, Jun 21 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Pink Lightning v. Kerfuffle 2.0 (6-5)
Monday, Jun 28 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Young Nags v. Pink Lightning (4-10)
Wednesday, Jun 30 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)LADS v. Kerfuffle 2.0 (4-6)
Wednesday, Jun 30 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)F.C. Beercelona v. Tigers (4-3)
Thursday, Jul 08 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Tigers v. Kerfuffle 2.0 (5-6)
Thursday, Jul 08 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)LADS v. Pink Lightning (5-9)
Thursday, Jul 08 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Young Nags v. F.C. Beercelona (6-1)
Wednesday, Jul 14 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Young Nags v. Kerfuffle 2.0 (8-4)
Thursday, Jul 15 at 5:45 PMDavis FieldTigers v. LADS (6-6)
Thursday, Jul 15 at 7:10 PMDavis FieldF.C. Beercelona v. Pink Lightning (2-5)
Tuesday, Jul 20 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F.C. Beercelona v. LADS (9-0)
Wednesday, Jul 21 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Tigers v. Kerfuffle 2.0 (0-3)
Monday, Jul 26 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1F.C. Beercelona v. Pink Lightning (2-7)
Monday, Jul 26 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Young Nags v. Kerfuffle 2.0 (10-1)
Thursday, Jul 29 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Young Nags v. Pink Lightning

SOCA Summer 2021 Co-Rec 8v8 D-2

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 09 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Dr. Park and Recs. v. Momentum (1-5)
Thursday, Jun 10 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)La Celeste (Light Blue) v. Monstars 2 (1-5)
Thursday, Jun 10 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)The Monstars v. OWC (0-9)
Thursday, Jun 10 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Nerd Immunity v. The Mallards (1-4)
Tuesday, Jun 15 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)The Monstars v. Monstars 2 (1-6)
Wednesday, Jun 16 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Nerd Immunity v. La Celeste (Light Blue) (3-14)
Wednesday, Jun 16 at 5:45 PMDavis FieldThe Mallards v. Momentum (2-5)
Wednesday, Jun 16 at 7:10 PMDavis FieldDr. Park and Recs. v. OWC (3-10)
Thursday, Jun 24 at 5:45 PMDavis FieldNerd Immunity v. Momentum (0-6)
Thursday, Jun 24 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Monstars 2 v. The Mallards (10-3)
Thursday, Jun 24 at 7:10 PMDavis FieldDr. Park and Recs. v. The Monstars (8-5)
Thursday, Jun 24 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)La Celeste (Light Blue) v. OWC (6-4)
Friday, Jun 25 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)The Monstars v. Nerd Immunity  (1-2)
Friday, Jun 25 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)La Celeste (Light Blue) v. Momentum (2-0)
Friday, Jun 25 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Dr. Park and Recs. v. The Mallards (0-1)
Friday, Jun 25 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Monstars 2 v. OWC (5-1)
Tuesday, Jun 29 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)The Monstars v. Momentum (3-3)
Tuesday, Jun 29 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Dr. Park and Recs. v. Monstars 2 (1-8)
Wednesday, Jun 30 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)La Celeste (Light Blue) v. The Mallards (5-2)
Wednesday, Jun 30 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Nerd Immunity v. OWC (1-4)
Monday, Jul 05 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Nerd Immunity v. Monstars 2 (2-5)
Tuesday, Jul 06 at 5:45 PMDavis FieldThe Monstars v. The Mallards (4-7)
Tuesday, Jul 06 at 7:10 PMDavis FieldOWC v. Momentum (3-2)
Wednesday, Jul 07 at 7:10 PMDavis FieldDr. Park and Recs. v. La Celeste (Light Blue) (6-9)
Tuesday, Jul 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1The Monstars v. La Celeste (Light Blue) (6-7)
Tuesday, Jul 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Monstars 2 v. Momentum (11-1)
Tuesday, Jul 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Dr. Park and Recs. v. Nerd Immunity  (2-1)
Tuesday, Jul 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2The Mallards v. OWC (3-6)
Monday, Jul 19 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1The Monstars v. Monstars 2 (0-10)
Monday, Jul 19 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Nerd Immunity v. La Celeste (Light Blue) (3-5)
Monday, Jul 19 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Dr. Park and Recs. v. OWC (0-3)
Monday, Jul 19 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1The Mallards v. Momentum (5-0)
Thursday, Jul 22 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Monstars 2 v. The Mallards (4-2)
Thursday, Jul 22 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1La Celeste (Light Blue) v. OWC (7-2)
Tuesday, Jul 27 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1La Celeste (Light Blue) v. Monstars 2 (4-7)

SOCA Summer 2021 Co-Rec 8v8 D-3

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jun 08 at 5:45 PMDavis FieldAlchemista Legion FC v. ENNSA (4-3)
Tuesday, Jun 08 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)River plate v. Goaldiggers (12-5)
Tuesday, Jun 08 at 7:10 PMDavis FieldFiresale! v. Fuzzy Unicorns FC (0-2)
Tuesday, Jun 08 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)ThunderCats v. Lambeth Kicks (1-17)
Tuesday, Jun 15 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Alchemista Legion FC v. Goaldiggers (1-6)
Tuesday, Jun 15 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Firesale! v. ThunderCats (5-3)
Tuesday, Jun 15 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Fuzzy Unicorns FC v. ENNSA (6-3)
Wednesday, Jun 16 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)River plate v. Lambeth Kicks (6-5)
Wednesday, Jun 23 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)ThunderCats v. ENNSA (4-6)
Wednesday, Jun 23 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)River plate v. Firesale! (6-0)
Wednesday, Jun 23 at 7:10 PMDavis FieldLambeth Kicks v. Goaldiggers (3-3)
Thursday, Jun 24 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Alchemista Legion FC v. River plate (3-7)
Thursday, Jun 24 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)ThunderCats v. Goaldiggers (3-3)
Thursday, Jun 24 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Firesale! v. ENNSA (4-4)
Thursday, Jun 24 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Lambeth Kicks v. Fuzzy Unicorns FC (9-2)
Monday, Jun 28 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Alchemista Legion FC v. Lambeth Kicks (3-3)
Monday, Jun 28 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)ThunderCats v. Fuzzy Unicorns FC (1-0)
Tuesday, Jun 29 at 5:45 PMDavis FieldFiresale! v. Goaldiggers (3-4)
Tuesday, Jun 29 at 7:10 PMDavis FieldRiver plate v. ENNSA (10-2)
Thursday, Jul 01 at 7:10 PMDavis FieldAlchemista Legion FC v. Fuzzy Unicorns FC (1-3)
Tuesday, Jul 06 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Alchemista Legion FC v. ThunderCats (2-2)
Tuesday, Jul 06 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)River plate v. Fuzzy Unicorns FC (9-2)
Tuesday, Jul 06 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Goaldiggers v. ENNSA (8-3)
Wednesday, Jul 07 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Firesale! v. Lambeth Kicks (3-6)
Monday, Jul 12 at 5:45 PMDavis FieldAlchemista Legion FC v. Firesale! (0-4)
Monday, Jul 12 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1River plate v. ThunderCats (4-2)
Monday, Jul 12 at 7:10 PMDavis FieldFuzzy Unicorns FC v. Goaldiggers (0-8)
Monday, Jul 12 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Lambeth Kicks v. ENNSA (4-3)
Monday, Jul 19 at 5:45 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Goaldiggers v. ENNSA (11-2)
Monday, Jul 19 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)ThunderCats v. Lambeth Kicks (0-6)
Tuesday, Jul 20 at 5:45 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Alchemista Legion FC v. Firesale! (3-0)
Thursday, Jul 22 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Alchemista Legion FC v. River plate (0-4)
Thursday, Jul 22 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Lambeth Kicks v. Goaldiggers (6-4)
Thursday, Jul 29 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2River plate v. Lambeth Kicks

SOCA Summer 2021 Co-Rec 8v8 D-4

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jun 08 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Honey Badgers FC v. Boondoggle 2 (6-1)
Tuesday, Jun 08 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)En Fuego v. Crutchfield (12-1)
Tuesday, Jun 08 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Boondoggle 1 v. Spare Parts (5-3)
Tuesday, Jun 08 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Kerfuffle FC Lite v. Siemens Energy FC (9-0)
Thursday, Jun 10 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Rif Raf v. Zut! (1-6)
Monday, Jun 14 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)En Fuego v. Kerfuffle FC Lite (9-2)
Monday, Jun 14 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Crutchfield v. Zut! (0-7)
Monday, Jun 14 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Siemens Energy FC v. Boondoggle 2 (5-4)
Wednesday, Jun 16 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Rif Raf v. Boondoggle 1 (4-1)
Wednesday, Jun 16 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Honey Badgers FC v. Spare Parts (3-4)
Thursday, Jun 17 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Crutchfield v. Boondoggle 2 (4-1)
Monday, Jun 21 at 5:45 PMDavis FieldRif Raf v. En Fuego (1-5)
Monday, Jun 21 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Honey Badgers FC v. Kerfuffle FC Lite (3-6)
Monday, Jun 21 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Boondoggle 1 v. Zut! (1-8)
Monday, Jun 21 at 7:10 PMDavis FieldSiemens Energy FC v. Crutchfield (2-3)
Monday, Jun 21 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Spare Parts v. Boondoggle 2 (2-2)
Wednesday, Jun 23 at 5:45 PMDavis FieldRif Raf v. Honey Badgers FC (10-3)
Wednesday, Jun 23 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Kerfuffle FC Lite v. Spare Parts (5-2)
Wednesday, Jun 23 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Boondoggle 1 v. Siemens Energy FC (5-2)
Monday, Jun 28 at 5:45 PMDavis FieldEn Fuego v. Boondoggle 1 (6-1)
Monday, Jun 28 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Spare Parts v. Zut! (0-5)
Monday, Jun 28 at 7:10 PMDavis FieldKerfuffle FC Lite v. Boondoggle 2 (3-1)
Monday, Jun 28 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Rif Raf v. Siemens Energy FC (9-2)
Monday, Jun 28 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Honey Badgers FC v. Crutchfield (2-3)
Thursday, Jul 01 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Rif Raf v. Crutchfield (3-0)
Thursday, Jul 01 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Boondoggle 2 v. Zut! (0-9)
Thursday, Jul 01 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Honey Badgers FC v. En Fuego (2-6)
Thursday, Jul 01 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Siemens Energy FC v. Spare Parts (2-3)
Monday, Jul 05 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Kerfuffle FC Lite v. Crutchfield (4-5)
Monday, Jul 05 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Honey Badgers FC v. Boondoggle 1 (2-2)
Monday, Jul 05 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Siemens Energy FC v. Zut! (0-10)
Monday, Jul 05 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)En Fuego v. Spare Parts (5-0)
Monday, Jul 05 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Rif Raf v. Boondoggle 2 (4-1)
Thursday, Jul 08 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Rif Raf v. Spare Parts (2-2)
Thursday, Jul 08 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Boondoggle 1 v. Crutchfield (2-2)
Thursday, Jul 08 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1En Fuego v. Boondoggle 2 (6-2)
Tuesday, Jul 13 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Boondoggle 1 v. Kerfuffle FC Lite (0-2)
Tuesday, Jul 13 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)En Fuego v. Zut! (3-5)
Thursday, Jul 15 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Kerfuffle FC Lite v. Zut! (2-5)
Thursday, Jul 15 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Honey Badgers FC v. Siemens Energy FC (6-5)
Monday, Jul 19 at 5:45 PM
Playoff Game
Davis FieldHoney Badgers FC v. En Fuego (5-11)
Monday, Jul 19 at 7:10 PM
Playoff Game
Davis FieldRif Raf v. Spare Parts (4-0)
Tuesday, Jul 20 at 5:45 PM
Playoff Game
Davis FieldKerfuffle FC Lite v. Crutchfield (2-4)
Tuesday, Jul 20 at 7:10 PM
Playoff Game
Davis FieldSiemens Energy FC v. Zut! (2-8)
Wednesday, Jul 21 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Boondoggle 1 v. Boondoggle 2 (2-6)
Thursday, Jul 22 at 5:45 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Crutchfield v. Zut! (1-6)
Thursday, Jul 22 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Rif Raf v. En Fuego (3-2)
Tuesday, Jul 27 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Rif Raf v. Zut! (3-1)

SOCA Fall 2021 Adult Premier 11v11 League

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (2-4)
Sunday, Sep 12 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. Trojan Horses (1-4)
Sunday, Sep 19 at 4:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)River Dogs v. El Salvador (3-3)
Sunday, Sep 19 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. 3NB FC (1-9)
Sunday, Sep 19 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Trojan Horses (3-2)
Sunday, Sep 26 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. River Dogs (2-3)
Sunday, Sep 26 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)FOB FC v. El Salvador (4-0)
Sunday, Sep 26 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Trojan Horses (8-2)
Saturday, Oct 02 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)FOB FC v. River Dogs (3-0)
Saturday, Oct 02 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)3NB FC v. El Salvador (4-3)
Sunday, Oct 03 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Trojan Horses v. El Salvador (5-1)
Sunday, Oct 03 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. FOB FC (0-3)
Sunday, Oct 03 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfRiver Dogs v. 3NB FC (1-5)
Saturday, Oct 09 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Internacional v. El Salvador (0-0)
Saturday, Oct 09 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)River Dogs v. Trojan Horses (0-3)
Sunday, Oct 10 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)River Dogs v. El Salvador (1-2)
Sunday, Oct 10 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Trojan Horses (5-0)
Sunday, Oct 10 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. 3NB FC (1-8)
Sunday, Oct 17 at 4:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)FOB FC v. El Salvador (0-3)
Sunday, Oct 17 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Trojan Horses (0-1)
Sunday, Oct 17 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. River Dogs (1-2)
Sunday, Oct 24 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)3NB FC v. El Salvador (0-3)
Sunday, Oct 24 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. Trojan Horses (1-6)
Sunday, Oct 24 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. River Dogs (3-0)
Sunday, Oct 31 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)River Dogs v. 3NB FC (3-0)
Sunday, Oct 31 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfInternacional v. FOB FC (2-10)
Sunday, Oct 31 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfTrojan Horses v. El Salvador (2-1)
Sunday, Nov 07 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfRiver Dogs v. Trojan Horses (2-6)
Sunday, Nov 07 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. El Salvador (1-5)
Sunday, Nov 07 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (3-1)
Sunday, Nov 14 at 11:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)FOB FC v. River Dogs
Sunday, Nov 14 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. El Salvador
Sunday, Nov 21 at 12:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)River Dogs v. El Salvador
Sunday, Nov 21 at 7:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC

SOCA Fall 2021 Adult Unrestricted 11v11 League

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Barristers United  (0-4)
Sunday, Sep 12 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Spare Parts (5-0)
Sunday, Sep 12 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Tigres (7-0)
Sunday, Sep 19 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfSpare Parts v. Tigres (1-9)
Sunday, Sep 19 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Barristers United  (3-4)
Sunday, Sep 19 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. UNU (3-1)
Sunday, Sep 26 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Barristers United  (1-1)
Sunday, Sep 26 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Tigres (6-1)
Sunday, Sep 26 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Spare Parts (4-0)
Sunday, Oct 03 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. UNU (3-0)
Sunday, Oct 03 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. Tigres (10-1)
Sunday, Oct 03 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Spare Parts (2-1)
Sunday, Oct 10 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Tigres (6-2)
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Champion FC (4-1)
Sunday, Oct 10 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfSpare Parts v. Barristers United  (1-12)
Sunday, Oct 17 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Barristers United  (0-3)
Sunday, Oct 17 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Spare Parts (6-1)
Sunday, Oct 17 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Tigres (6-0)
Sunday, Oct 24 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Lampo\'s Wild Boar Hunt v. Barristers United  (0-3)
Sunday, Oct 24 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Champion FC v. UNU (3-2)
Sunday, Oct 24 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Spare Parts v. Tigres (1-10)
Sunday, Nov 07 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Spare Parts (10-0)
Sunday, Nov 07 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Barristers United  (3-4)
Sunday, Nov 07 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Tigres (18-1)
Sunday, Nov 14 at 11:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfUNU v. Barristers United
Sunday, Nov 14 at 1:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfLampo\'s Wild Boar Hunt v. Champion FC
Sunday, Nov 21 at 3:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Barristers United

SOCA Fall 2021 Over-40 8v8 League

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United (7-2)
Sunday, Sep 12 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Shadwell United (3-0)
Sunday, Sep 12 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Diamondback (5-5)
Sunday, Sep 19 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Diamondback
Sunday, Sep 19 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. Coaches United (2-0)
Sunday, Sep 19 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas Blue (7-4)
Sunday, Sep 26 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Diamondback (9-1)
Sunday, Sep 26 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Shadwell United (1-2)
Sunday, Sep 26 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (10-0)
Sunday, Oct 03 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. GOrillas Blue
Sunday, Oct 03 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Shadwell United
Sunday, Oct 03 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiamondback v. Coaches United
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Coaches United (1-0)
Sunday, Oct 10 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. The Vikings (2-5)
Sunday, Oct 10 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. Diamondback (5-4)
Sunday, Oct 17 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Shadwell United (0-3)
Sunday, Oct 17 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Diamondback (9-5)
Sunday, Oct 17 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United (4-2)
Sunday, Oct 24 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas Blue (3-1)
Sunday, Oct 24 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. Coaches United (3-7)
Sunday, Oct 24 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Diamondback (1-3)
Sunday, Oct 31 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Shadwell United
Sunday, Oct 31 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Diamondback (3-0)
Sunday, Oct 31 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (5-1)
Sunday, Nov 07 at 1:00 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Shadwell United
Sunday, Nov 07 at 2:30 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldZealots v. The Vikings
Sunday, Nov 07 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiamondback v. Coaches United
Sunday, Nov 14 at 1:00 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas Blue

SOCA Fall 2021 Adult Co-Recreational 11v11 Division 2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. The Monstars (2-2)
Sunday, Sep 12 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Net Six & Chill (3-6)
Sunday, Sep 12 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry FC v. Toros FC (3-1)
Sunday, Sep 12 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Lambeth Kicks (0-5)
Sunday, Sep 19 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry FC v. Alchemista Legion FC (4-0)
Sunday, Sep 19 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Lambeth Kicks (2-2)
Sunday, Sep 19 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. The Monstars (2-2)
Sunday, Sep 19 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Net Six & Chill
Sunday, Sep 26 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. The Monstars (3-3)
Sunday, Sep 26 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Toros FC (1-5)
Sunday, Sep 26 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Boo Berry FC (4-3)
Sunday, Sep 26 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfNet Six & Chill v. Lambeth Kicks (2-1)
Sunday, Oct 03 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. The Monstars (1-6)
Sunday, Oct 03 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Toros FC
Sunday, Oct 03 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Lambeth Kicks
Sunday, Oct 10 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Toros FC (2-2)
Sunday, Oct 10 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry FC v. The Monstars (3-0)
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Alchemista Legion FC (5-0)
Sunday, Oct 10 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfNet Six & Chill v. Lambeth Kicks (2-0)
Sunday, Oct 17 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Alchemista Legion FC (4-0)
Sunday, Oct 17 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Boo Berry FC (1-4)
Sunday, Oct 17 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. Lambeth Kicks (0-1)
Sunday, Oct 17 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Net Six & Chill (0-8)
Sunday, Oct 24 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Boo Berry FC v. The Monstars (2-0)
Sunday, Oct 24 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. La Celeste (light blue jerseys) (6-5)
Sunday, Oct 24 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Net Six & Chill (1-7)
Sunday, Oct 24 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Lambeth Kicks (2-0)
Sunday, Oct 31 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. Lambeth Kicks (0-3)
Sunday, Oct 31 at 4:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBoo Berry FC v. Net Six & Chill (1-4)
Sunday, Nov 07 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfThe Monstars v. Toros FC (2-2)
Sunday, Nov 07 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Net Six & Chill (2-9)
Sunday, Nov 07 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Alchemista Legion FC (3-2)
Sunday, Nov 07 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoo Berry FC v. Lambeth Kicks (3-0)
Sunday, Nov 14 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfAlchemista Legion FC v. The Monstars (1-4)
Sunday, Nov 14 at 11:00 AM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfFamily & Friends FC v. Boo Berry FC (2-0)
Sunday, Nov 14 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Lambeth Kicks (0-3)
Sunday, Nov 14 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfToros FC v. Net Six & Chill (2-3)
Sunday, Nov 21 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Family & Friends FC v. Lambeth Kicks
Sunday, Nov 21 at 5:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfBoo Berry FC v. Net Six & Chill

SOCA Fall 2021 Adult Co-Recreational 11v11 Division 3

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. F.C. Beercelona (3-0)
Sunday, Sep 12 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfZut! v. OWC (7-1)
Sunday, Sep 12 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Firesale FC (0-3)
Sunday, Sep 12 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D3 v. Patchwork Orange (4-0)
Sunday, Sep 12 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. River Plate (0-4)
Sunday, Sep 19 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMonstars D3 v. OWC (2-0)
Sunday, Sep 19 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. Zut! (3-2)
Sunday, Sep 19 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfRif Raf v. Firesale FC (2-1)
Sunday, Sep 19 at 7:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. F.C. Beercelona (4-1)
Sunday, Sep 19 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfRiver Plate v. Patchwork Orange (4-0)
Sunday, Sep 26 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. Firesale FC (1-6)
Sunday, Sep 26 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfZut! v. Monstars D3 (2-1)
Sunday, Sep 26 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. F.C. Beercelona (1-0)
Sunday, Sep 26 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRiver Plate v. OWC (2-5)
Sunday, Sep 26 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. En Fuego (2-1)
Sunday, Oct 03 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Rif Raf (2-1)
Sunday, Oct 03 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Monstars D3 (3-3)
Sunday, Oct 03 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfZut! v. River Plate (2-7)
Sunday, Oct 03 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. F.C. Beercelona (3-1)
Sunday, Oct 03 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFiresale FC v. OWC (1-4)
Sunday, Oct 10 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfZut! v. Firesale FC (0-0)
Sunday, Oct 10 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. Patchwork Orange (1-2)
Sunday, Oct 10 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D3 v. River Plate (0-6)
Sunday, Oct 10 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Rif Raf (4-0)
Sunday, Oct 10 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfOWC v. F.C. Beercelona (3-0)
Sunday, Oct 17 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfGoaldiggers v. River Plate (13-3)
Sunday, Oct 17 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfMonstars D3 v. Firesale FC (2-3)
Sunday, Oct 17 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfRif Raf v. Patchwork Orange (1-3)
Sunday, Oct 17 at 7:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfZut! v. F.C. Beercelona (5-1)
Sunday, Oct 17 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. OWC (1-2)
Sunday, Oct 24 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Patchwork Orange (5-0)
Sunday, Oct 24 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfRiver Plate v. Firesale FC (4-0)
Sunday, Oct 24 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. OWC (0-4)
Sunday, Oct 24 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D3 v. F.C. Beercelona (1-5)
Sunday, Oct 24 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfZut! v. En Fuego (1-1)
Sunday, Oct 31 at 4:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfZut! v. Rif Raf (3-0)
Sunday, Oct 31 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfRiver Plate v. F.C. Beercelona (2-3)
Sunday, Oct 31 at 6:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfPatchwork Orange v. OWC (3-0)
Sunday, Oct 31 at 7:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Firesale FC (5-1)
Sunday, Nov 07 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)Zut! v. River Plate (0-7)
Sunday, Nov 07 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Monstars D3 (0-2)
Sunday, Nov 14 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. F.C. Beercelona (0-3)
Sunday, Nov 14 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D3 v. Patchwork Orange (3-0)
Sunday, Nov 14 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Firesale FC (1-1)
Sunday, Nov 14 at 3:00 PM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfRiver Plate v. OWC (6-2)
Sunday, Nov 14 at 5:00 PM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Zut! (5-0)
Sunday, Nov 21 at 11:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfGoaldiggers v. River Plate

SOCA Fall 2021 Adult Co-Recreational 11v11 Division 4

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 12 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMomentum v. Crutchfield (4-0)
Sunday, Sep 12 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfWalking Wounded v. Boondoggle (1-7)
Sunday, Sep 12 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Kerfuffle FC Lite (1-5)
Sunday, Sep 12 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. ThunderCats (4-0)
Sunday, Sep 19 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Nerd Immunity (0-2)
Sunday, Sep 19 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfKerfuffle FC Lite v. Crutchfield (0-2)
Sunday, Sep 19 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. ThunderCats (3-2)
Sunday, Sep 19 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfMomentum v. Boondoggle (2-3)
Sunday, Sep 26 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Kerfuffle FC Lite (8-2)
Sunday, Sep 26 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThunderCats v. Boondoggle (4-1)
Sunday, Sep 26 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. Crutchfield (0-2)
Sunday, Sep 26 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfWalking Wounded v. The Honeybadgers (0-3)
Sunday, Oct 03 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNerd Immunity v. Kerfuffle FC Lite (2-0)
Sunday, Oct 03 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfMomentum v. ThunderCats (7-1)
Sunday, Oct 03 at 7:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Crutchfield (1-3)
Sunday, Oct 03 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Boondoggle (1-5)
Sunday, Oct 10 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Kerfuffle FC Lite (1-1)
Sunday, Oct 10 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. ThunderCats (1-1)
Sunday, Oct 10 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMomentum v. Nerd Immunity (2-2)
Sunday, Oct 10 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Crutchfield (4-1)
Sunday, Oct 17 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfThunderCats v. Crutchfield (1-6)
Sunday, Oct 17 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Nerd Immunity (0-3)
Sunday, Oct 17 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfMomentum v. The Honeybadgers (5-2)
Sunday, Oct 17 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfKerfuffle FC Lite v. Boondoggle (0-2)
Sunday, Oct 24 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Walking Wounded (5-0)
Sunday, Oct 24 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Crutchfield (1-3)
Sunday, Oct 24 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. Boondoggle (1-2)
Sunday, Oct 24 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfThunderCats v. Kerfuffle FC Lite (2-4)
Sunday, Oct 31 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfNerd Immunity v. ThunderCats (1-2)
Sunday, Oct 31 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Boondoggle (0-3)
Sunday, Oct 31 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Kerfuffle FC Lite (3-3)
Sunday, Oct 31 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfMomentum v. Crutchfield (0-3)
Sunday, Nov 07 at 9:00 AM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfMomentum v. ThunderCats (1-2)
Sunday, Nov 07 at 11:00 AM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. Kerfuffle FC Lite (5-0)
Sunday, Nov 07 at 1:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfWalking Wounded v. Boondoggle (0-3)
Sunday, Nov 07 at 3:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfThe Honeybadgers v. Crutchfield (1-5)
Sunday, Nov 14 at 9:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfNerd Immunity v. Boondoggle
Sunday, Nov 14 at 3:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfMomentum v. Crutchfield
Sunday, Nov 21 at 1:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfNerd Immunity v. Crutchfield