Schedules

Spring 2019 U10 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F26 Forest Thorns -WH v. F28 White Breakers -WH
Saturday, Mar 16 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Red Stars - BL v. F22 Navy Pride - BL
Saturday, Mar 16 at 12:10 PMz- Basic ParkF23 Yellow Spirit -BL v. AF20 White Spirit
Saturday, Mar 16 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Orange Dash -BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F29 Black Courage -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, Mar 16 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Purple Flash -WH v. F2B Royal Reign -WH
Sunday, Mar 17 at 2:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Sky FC - BL v. F24 Orange Dash -BL
Sunday, Mar 17 at 3:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Purple Flash -WH v. F29 Black Courage -WH
Saturday, Mar 23 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1F26 Forest Thorns -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, Mar 23 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2F29 Black Courage -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, Mar 23 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F22 Navy Pride - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, Mar 23 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F27 Purple Flash -WH v. F28 White Breakers -WH
Saturday, Mar 23 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1F21 Sky FC - BL v. F24 Orange Dash -BL
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F20 Red Stars - BL v. F23 Yellow Spirit -BL
Sunday, Mar 24 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Purple Flash -WH v. AF20 White Spirit
Sunday, Mar 24 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Red Stars - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Sunday, Mar 24 at 2:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy Pride - BL v. F23 Yellow Spirit -BL
Sunday, Mar 24 at 3:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F28 White Breakers -WH v. F29 Black Courage -WH
Saturday, Mar 30 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Sky FC - BL v. F22 Navy Pride - BL
Saturday, Mar 30 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Yellow Spirit -BL v. F27 Purple Flash -WH
Saturday, Mar 30 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F28 White Breakers -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F26 Forest Thorns -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, Mar 30 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Orange Dash -BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, Mar 30 at 2:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Red Stars - BL v. AF20 White Spirit
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F26 Forest Thorns -WH v. F29 Black Courage -WH
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2F28 White Breakers -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMTandem Friends School Grass Field #1F21 Sky FC - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMTandem Friends School Grass Field #2F27 Purple Flash -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMz- Basic ParkF22 Navy Pride - BL v. AF20 White Spirit
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F20 Red Stars - BL v. F24 Orange Dash -BL
Saturday, Apr 20 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2F21 Sky FC - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, Apr 20 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1F24 Orange Dash -BL v. F27 Purple Flash -WH
Saturday, Apr 20 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F20 Red Stars - BL v. F22 Navy Pride - BL
Saturday, Apr 20 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F26 Forest Thorns -WH v. F29 Black Courage -WH
Saturday, Apr 20 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1F2A Silver Athletica -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F23 Yellow Spirit -BL v. AF20 White Spirit
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy Pride - BL v. F23 Yellow Spirit -BL
Saturday, Apr 27 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Red Stars - BL v. F21 Sky FC - BL
Saturday, Apr 27 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F26 Forest Thorns -WH v. F27 Purple Flash -WH
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F24 Orange Dash -BL v. AF20 White Spirit
Saturday, Apr 27 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F28 White Breakers -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, Apr 27 at 2:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F29 Black Courage -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, May 04 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2F23 Yellow Spirit -BL v. F24 Orange Dash -BL
Saturday, May 04 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1F26 Forest Thorns -WH v. F28 White Breakers -WH
Saturday, May 04 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F22 Navy Pride - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, May 04 at 11:00 AMz- Basic ParkF2A Silver Athletica -WH v. AF20 White Spirit
Saturday, May 04 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1F20 Red Stars - BL v. F21 Sky FC - BL
Saturday, May 04 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F29 Black Courage -WH v. F2B Royal Reign -WH
Sunday, May 05 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Yellow Spirit -BL v. F24 Orange Dash -BL
Sunday, May 05 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F26 Forest Thorns -WH v. F2B Royal Reign -WH
Sunday, May 05 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F28 White Breakers -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Sunday, May 05 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Purple Flash -WH v. F29 Black Courage -WH
Sunday, May 05 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) F21 Sky FC - BL v. AF20 White Spirit
Sunday, May 05 at 3:50 PMJohnson Elementary SchoolF20 Red Stars - BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, May 11 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Sky FC - BL v. F22 Navy Pride - BL
Saturday, May 11 at 10:10 AMTandem Friends School Grass Field #2F29 Black Courage -WH v. F2B Royal Reign -WH
Saturday, May 11 at 11:00 AMz- Basic ParkF20 Red Stars - BL v. AF20 White Spirit
Saturday, May 11 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Purple Flash -WH v. F28 White Breakers -WH
Saturday, May 11 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Yellow Spirit -BL v. F25 Maroon Royals - BL
Saturday, May 11 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F26 Forest Thorns -WH v. F2A Silver Athletica -WH
Saturday, May 18 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2F21 Sky FC - BL v. F23 Yellow Spirit -BL
Saturday, May 18 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2F22 Navy Pride - BL v. F24 Orange Dash -BL
Saturday, May 18 at 11:00 AMz- Basic ParkF25 Maroon Royals - BL v. AF20 White Spirit
Saturday, May 18 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2F26 Forest Thorns -WH v. F27 Purple Flash -WH
Saturday, May 18 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2F28 White Breakers -WH v. F29 Black Courage -WH
Saturday, May 18 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F2A Silver Athletica -WH v. F2B Royal Reign -WH

Spring 2019 U12 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 12:20 PMDavis FieldF30 Red Stars v. F36 Forest Thorns (1-4)
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMz- Constitution ParkF31 Sky FC v. AF30 White Dash (7-0)
Saturday, Mar 16 at 1:40 PMDavis FieldF32 Navy Pride v. F35 Maroon Royals (0-4)
Saturday, Mar 16 at 3:40 PMCharlottesville High School #2F33 Yellow Spirit v. F34 Orange Dash (4-3)
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMCharlottesville High School #1F31 Sky FC v. F36 Forest Thorns (3-2)
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMCharlottesville High School #2F32 Navy Pride v. F33 Yellow Spirit (1-2)
Saturday, Mar 23 at 2:20 PMCharlottesville High School #1F35 Maroon Royals v. AF30 White Dash (3-0)
Saturday, Mar 23 at 3:40 PMCharlottesville High School #1F30 Red Stars v. F34 Orange Dash (3-1)
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMz- Constitution ParkF33 Yellow Spirit v. AF30 White Dash (4-1)
Saturday, Mar 30 at 12:20 PMDavis FieldF34 Orange Dash v. F36 Forest Thorns (2-1)
Saturday, Mar 30 at 3:00 PMDavis FieldF30 Red Stars v. F32 Navy Pride  (1-3)
Saturday, Mar 30 at 3:40 PMCharlottesville High School #2F31 Sky FC v. F35 Maroon Royals (1-3)
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMCharlottesville High School #2F30 Red Stars v. AF30 White Dash (0-1)
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMCharlottesville High School #1F31 Sky FC v. F34 Orange Dash (1-2)
Saturday, Apr 06 at 2:20 PMCharlottesville High School #1F33 Yellow Spirit v. F35 Maroon Royals (1-2)
Saturday, Apr 06 at 3:40 PMCharlottesville High School #1F32 Navy Pride v. F36 Forest Thorns (3-4)
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMz- Constitution ParkF34 Orange Dash v. AF30 White Dash (3-2)
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMCharlottesville High School #1F31 Sky FC v. F32 Navy Pride  (3-0)
Saturday, Apr 20 at 2:20 PMCharlottesville High School #1F30 Red Stars v. F33 Yellow Spirit (0-5)
Saturday, Apr 20 at 3:40 PMCharlottesville High School #1F35 Maroon Royals v. F36 Forest Thorns (1-2)
Saturday, Apr 27 at 12:20 PMDavis FieldF30 Red Stars v. F32 Navy Pride  (3-2)
Saturday, Apr 27 at 1:40 PMDavis FieldF33 Yellow Spirit v. AF30 White Dash (4-0)
Saturday, Apr 27 at 2:20 PMCharlottesville High School #2F34 Orange Dash v. F36 Forest Thorns (3-3)
Saturday, Apr 27 at 3:40 PMCharlottesville High School #2F31 Sky FC v. F35 Maroon Royals (1-3)
Saturday, May 04 at 11:00 AMz- Eastside Speedway #3F32 Navy Pride v. AF30 White Dash (5-1)
Saturday, May 04 at 1:00 PMCharlottesville High School #1F34 Orange Dash v. F35 Maroon Royals (0-1)
Saturday, May 04 at 2:20 PMCharlottesville High School #1F30 Red Stars v. F33 Yellow Spirit (1-3)
Saturday, May 04 at 3:40 PMCharlottesville High School #1F31 Sky FC v. F36 Forest Thorns (2-0)
Sunday, May 05 at 1:00 PMDavis FieldF31 Sky FC v. F33 Yellow Spirit (1-1)
Sunday, May 05 at 2:20 PMDavis FieldF32 Navy Pride v. F34 Orange Dash (1-1)
Sunday, May 05 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) F30 Red Stars v. F35 Maroon Royals (0-1)
Sunday, May 05 at 3:40 PMDavis FieldF36 Forest Thorns v. AF30 White Dash (10-3)
Saturday, May 11 at 11:00 AMDavis FieldF35 Maroon Royals v. F36 Forest Thorns (2-2)
Saturday, May 11 at 12:20 PMDavis FieldF32 Navy Pride v. F34 Orange Dash (3-0)
Saturday, May 11 at 12:30 PMz- Constitution ParkF30 Red Stars v. AF30 White Dash (3-1)
Saturday, May 11 at 1:40 PMDavis FieldF31 Sky FC v. F33 Yellow Spirit (1-2)
Saturday, May 18 at 1:00 PMCharlottesville High School #1F30 Red Stars v. F31 Sky FC
Saturday, May 18 at 1:00 PMCharlottesville High School #2F32 Navy Pride v. AF30 White Dash
Saturday, May 18 at 2:20 PMCharlottesville High School #1F34 Orange Dash v. F35 Maroon Royals
Saturday, May 18 at 3:40 PMCharlottesville High School #1F33 Yellow Spirit v. F36 Forest Thorns

Spring 2019 U15 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F40 Red Stars v. F43 Yellow Spirit (0-4)
Saturday, Mar 16 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F42 Navy Pride v. F44 Orange Dash (3-0)
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F42 Navy Pride (2-3)
Saturday, Mar 23 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF43 Yellow Spirit v. F44 Orange Dash (0-1)
Saturday, Mar 30 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F42 Navy Pride v. F43 Yellow Spirit (3-2)
Saturday, Mar 30 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F40 Red Stars v. F44 Orange Dash (2-6)
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F43 Yellow Spirit (0-4)
Saturday, Apr 06 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF42 Navy Pride v. F44 Orange Dash (2-2)
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F44 Orange Dash (0-3)
Saturday, Apr 20 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF42 Navy Pride v. F43 Yellow Spirit (1-1)
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F40 Red Stars v. F43 Yellow Spirit (3-4)
Saturday, Apr 27 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F42 Navy Pride v. F44 Orange Dash (1-4)
Saturday, May 04 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F42 Navy Pride (1-0)
Saturday, May 04 at 4:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF43 Yellow Spirit v. F44 Orange Dash (2-2)
Sunday, May 05 at 3:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F42 Navy Pride (0-0)
Sunday, May 05 at 4:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF43 Yellow Spirit v. F44 Orange Dash (3-2)
Saturday, May 11 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F42 Navy Pride v. F43 Yellow Spirit (4-2)
Saturday, May 11 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)F40 Red Stars v. F44 Orange Dash (0-2)
Saturday, May 18 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolF42 Navy Pride v. F43 Yellow Spirit
Saturday, May 18 at 4:00 PMStone Robinson Elementary SchoolF40 Red Stars v. F44 Orange Dash

Spring 2019 U10 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2R24 Orange Dynamo -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, Mar 16 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1R27 Purple Lions -WH v. R2A Silverbacks -WH
Saturday, Mar 16 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R22 Navy Union -BL v. R23 Yellow Crew -BL
Saturday, Mar 16 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R2C Kelly Sounders -WH v. AR22 Royal Impact
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMz- Basic ParkR21 Sky FC -BL v. AR20 Yellow Crew
Saturday, Mar 16 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R20 Red Fire -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, Mar 16 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1R28 Whitecaps -WH v. R29 Black United -WH
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R2B Royal Impact -WH v. AR21 White Galaxy
Saturday, Mar 23 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R24 Orange Dynamo -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMz- Basic ParkAR20 Yellow Crew v. AR22 Royal Impact
Saturday, Mar 23 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R2A Silverbacks -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, Mar 23 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R20 Red Fire -BL v. R23 Yellow Crew -BL
Saturday, Mar 23 at 12:10 PMz- Basic ParkR21 Sky FC -BL v. AR21 White Galaxy
Saturday, Mar 23 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Whitecaps -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R22 Navy Union -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, Mar 23 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Purple Lions -WH v. R29 Black United -WH
Saturday, Mar 30 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1R22 Navy Union -BL v. R24 Orange Dynamo -BL
Saturday, Mar 30 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2R2A Silverbacks -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, Mar 30 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R20 Red Fire -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, Mar 30 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R29 Black United -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, Mar 30 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1R21 Sky FC -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, Mar 30 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R27 Purple Lions -WH v. R28 Whitecaps -WH
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R23 Yellow Crew -BL v. AR22 Royal Impact
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMz- Basic ParkAR20 Yellow Crew v. AR21 White Galaxy
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R24 Orange Dynamo -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R27 Purple Lions -WH v. R29 Black United -WH
Saturday, Apr 06 at 12:10 PMz- Basic ParkR26 Forest Timbers -BL v. AR22 Royal Impact
Saturday, Apr 06 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Red Fire -BL v. R21 Sky FC -BL
Saturday, Apr 06 at 1:20 PMz- Basic ParkAR20 Yellow Crew v. AR21 White Galaxy
Saturday, Apr 06 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Whitecaps -WH v. R2A Silverbacks -WH
Saturday, Apr 06 at 2:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R2B Royal Impact -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, Apr 13 at 1:00 PMz- Basic ParkR23 Yellow Crew -BL v. AR21 White Galaxy
Saturday, Apr 20 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Red Fire -BL v. R24 Orange Dynamo -BL
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMz- Basic ParkR28 Whitecaps -WH v. AR22 Royal Impact
Saturday, Apr 20 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R22 Navy Union -BL v. AR20 Yellow Crew
Saturday, Apr 20 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R2A Silverbacks -WH v. AR21 White Galaxy
Saturday, Apr 20 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R29 Black United -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R27 Purple Lions -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, Apr 20 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R23 Yellow Crew -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, Apr 20 at 3:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 Sky FC -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, Apr 27 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1R21 Sky FC -BL v. R24 Orange Dynamo -BL
Saturday, Apr 27 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #2R28 Whitecaps -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, Apr 27 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R25 Maroon Rapids -BL v. AR20 Yellow Crew
Saturday, Apr 27 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R27 Purple Lions -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, Apr 27 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1R23 Yellow Crew -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, Apr 27 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R29 Black United -WH v. R2A Silverbacks -WH
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R20 Red Fire -BL v. R22 Navy Union -BL
Saturday, Apr 27 at 2:00 PMz- Basic ParkAR21 White Galaxy v. AR22 Royal Impact
Saturday, May 04 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 Sky FC -BL v. R23 Yellow Crew -BL
Saturday, May 04 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R27 Purple Lions -WH v. R2A Silverbacks -WH
Saturday, May 04 at 11:10 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R22 Navy Union -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, May 04 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #2R28 Whitecaps -WH v. R29 Black United -WH
Saturday, May 04 at 12:10 PMz- Basic ParkAR20 Yellow Crew v. AR22 Royal Impact
Saturday, May 04 at 12:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Red Fire -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, May 04 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R2B Royal Impact -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, May 04 at 1:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R24 Orange Dynamo -BL v. AR21 White Galaxy
Sunday, May 05 at 12:15 PMJohnson Elementary SchoolR22 Navy Union -BL v. R23 Yellow Crew -BL
Sunday, May 05 at 1:30 PMJohnson Elementary SchoolR20 Red Fire -BL v. R21 Sky FC -BL
Sunday, May 05 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2R29 Black United -WH v. R2A Silverbacks -WH
Sunday, May 05 at 2:40 PMJohnson Elementary SchoolR22 Navy Union -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Sunday, May 05 at 3:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) R25 Maroon Rapids -BL v. AR20 Yellow Crew
Sunday, May 05 at 3:10 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2R27 Purple Lions -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Sunday, May 05 at 4:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) R24 Orange Dynamo -BL v. AR22 Royal Impact
Sunday, May 05 at 4:20 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2R28 Whitecaps -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, May 11 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R21 Sky FC -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, May 11 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R23 Yellow Crew -BL v. R25 Maroon Rapids -BL
Saturday, May 11 at 10:10 AMTandem Friends School Grass Field #1R20 Red Fire -BL v. R22 Navy Union -BL
Saturday, May 11 at 12:10 PMz- Basic ParkR2A Silverbacks -WH v. AR22 Royal Impact
Saturday, May 11 at 1:20 PMz- Basic ParkR24 Orange Dynamo -BL v. AR20 Yellow Crew
Saturday, May 11 at 2:30 PMz- Basic ParkR27 Purple Lions -WH v. AR21 White Galaxy
Saturday, May 11 at 2:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R29 Black United -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, May 11 at 3:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Whitecaps -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, May 18 at 9:30 AMTandem Friends School Grass Field #1R25 Maroon Rapids -BL v. R26 Forest Timbers -BL
Saturday, May 18 at 10:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R27 Purple Lions -WH v. R2C Kelly Sounders -WH
Saturday, May 18 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Whitecaps -WH v. R2A Silverbacks -WH
Saturday, May 18 at 11:50 AMTandem Friends School Grass Field #1R29 Black United -WH v. R2B Royal Impact -WH
Saturday, May 18 at 12:10 PMz- Basic ParkR20 Red Fire -BL v. AR20 Yellow Crew
Saturday, May 18 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 Sky FC -BL v. R22 Navy Union -BL
Saturday, May 18 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R23 Yellow Crew -BL v. R24 Orange Dynamo -BL
Saturday, May 18 at 1:20 PMz- Basic ParkAR21 White Galaxy v. AR22 Royal Impact

Spring 2019 U12 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R30 Red Fire v. AR30 Royal Rapids (1-8)
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMCharlottesville High School #1R32 Navy Union v. R35 Maroon Rapids (2-1)
Saturday, Mar 16 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R33 Yellow Crew v. R34 Orange Dynamo (5-1)
Saturday, Mar 16 at 2:20 PMCharlottesville High School #1R38 Whitecaps v. R39 Black United (2-0)
Saturday, Mar 16 at 3:40 PMCharlottesville High School #1R31 Sky FC v. R36 Forest Timbers (8-4)
Saturday, Mar 23 at 12:20 PMDavis FieldR32 Navy Union v. R36 Forest Timbers (1-4)
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMz- VSDB #3R35 Maroon Rapids v. AR30 Royal Rapids (0-6)
Saturday, Mar 23 at 1:40 PMDavis FieldR30 Red Fire v. R38 Whitecaps (2-1)
Saturday, Mar 23 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R33 Yellow Crew v. R39 Black United (1-2)
Saturday, Mar 23 at 3:40 PMCharlottesville High School #2R31 Sky FC v. R34 Orange Dynamo (3-2)
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R30 Red Fire v. R33 Yellow Crew (12-2)
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMCharlottesville High School #1R35 Maroon Rapids v. R36 Forest Timbers (3-0)
Saturday, Mar 30 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R31 Sky FC v. R39 Black United (0-3)
Saturday, Mar 30 at 2:20 PMCharlottesville High School #1R38 Whitecaps v. AR30 Royal Rapids (0-5)
Saturday, Mar 30 at 3:40 PMCharlottesville High School #1R32 Navy Union v. R34 Orange Dynamo (3-3)
Saturday, Apr 06 at 12:20 PMDavis FieldR34 Orange Dynamo v. R36 Forest Timbers (5-0)
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMz- VSDB #3R33 Yellow Crew v. AR30 Royal Rapids (1-5)
Saturday, Apr 06 at 1:40 PMDavis FieldR35 Maroon Rapids v. R38 Whitecaps (2-2)
Saturday, Apr 06 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R32 Navy Union v. R39 Black United (1-3)
Saturday, Apr 06 at 3:40 PMCharlottesville High School #2R30 Red Fire v. R31 Sky FC (1-2)
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMDavis FieldR33 Yellow Crew v. R35 Maroon Rapids (3-3)
Saturday, Apr 20 at 12:20 PMDavis FieldR34 Orange Dynamo v. R39 Black United (6-3)
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R32 Navy Union v. AR30 Royal Rapids (0-7)
Saturday, Apr 20 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R30 Red Fire v. R36 Forest Timbers (4-2)
Saturday, Apr 20 at 3:40 PMCharlottesville High School #2R31 Sky FC v. R38 Whitecaps (2-0)
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMCharlottesville High School #1R33 Yellow Crew v. R36 Forest Timbers (8-2)
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R34 Orange Dynamo v. R38 Whitecaps (1-3)
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMz- VSDB #3R39 Black United v. AR30 Royal Rapids (1-5)
Saturday, Apr 27 at 2:20 PMCharlottesville High School #1R31 Sky FC v. R32 Navy Union (3-2)
Saturday, Apr 27 at 3:40 PMCharlottesville High School #1R30 Red Fire v. R35 Maroon Rapids (5-3)
Saturday, May 04 at 12:20 PMDavis FieldR30 Red Fire v. R39 Black United (5-2)
Saturday, May 04 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R34 Orange Dynamo v. AR30 Royal Rapids (0-6)
Saturday, May 04 at 1:40 PMDavis FieldR32 Navy Union v. R33 Yellow Crew (0-0)
Saturday, May 04 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R36 Forest Timbers v. R38 Whitecaps (4-5)
Saturday, May 04 at 3:40 PMCharlottesville High School #2R31 Sky FC v. R35 Maroon Rapids (2-1)
Sunday, May 05 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) R31 Sky FC v. AR30 Royal Rapids (0-3)
Sunday, May 05 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolR34 Orange Dynamo v. R35 Maroon Rapids (0-5)
Sunday, May 05 at 2:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) R30 Red Fire v. R32 Navy Union (3-0)
Sunday, May 05 at 2:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolR33 Yellow Crew v. R38 Whitecaps (2-1)
Sunday, May 05 at 3:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolR36 Forest Timbers v. R39 Black United (1-2)
Saturday, May 11 at 1:00 PMCharlottesville High School #2R32 Navy Union v. R39 Black United (0-3)
Saturday, May 11 at 1:00 PMCharlottesville High School #1R36 Forest Timbers v. R38 Whitecaps (2-4)
Saturday, May 11 at 1:10 PMz- VSDB #3R30 Red Fire v. AR30 Royal Rapids (2-1)
Saturday, May 11 at 2:20 PMCharlottesville High School #1R31 Sky FC v. R34 Orange Dynamo (4-2)
Saturday, May 11 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R33 Yellow Crew v. R35 Maroon Rapids (2-1)
Saturday, May 18 at 12:20 PMDavis FieldR35 Maroon Rapids v. R39 Black United
Saturday, May 18 at 1:00 PMz- VSDB #3R36 Forest Timbers v. AR30 Royal Rapids
Saturday, May 18 at 1:40 PMDavis FieldR31 Sky FC v. R33 Yellow Crew
Saturday, May 18 at 2:20 PMCharlottesville High School #2R32 Navy Union v. R38 Whitecaps
Saturday, May 18 at 3:40 PMCharlottesville High School #2R30 Red Fire v. R34 Orange Dynamo

Spring 2019 U15 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolR40 Red Fire v. R44 Orange Dynamo (1-6)
Saturday, Mar 16 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolR43 Yellow Crew v. AR40 Whitecaps (2-5)
Saturday, Mar 16 at 4:00 PMStone Robinson Elementary SchoolR41 Sky FC v. R42 Navy Union (5-2)
Saturday, Mar 23 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R42 Navy Union v. R44 Orange Dynamo (0-5)
Saturday, Mar 23 at 2:30 PMz- VSDB #1R41 Sky FC v. AR40 Whitecaps (1-9)
Saturday, Mar 23 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R40 Red Fire v. R43 Yellow Crew (3-0)
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolR40 Red Fire v. R42 Navy Union (3-0)
Saturday, Mar 30 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolR41 Sky FC v. R43 Yellow Crew (0-3)
Saturday, Apr 06 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R40 Red Fire v. R41 Sky FC (2-9)
Saturday, Apr 06 at 2:30 PMz- VSDB #1R42 Navy Union v. AR40 Whitecaps (0-3)
Saturday, Apr 06 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R43 Yellow Crew v. R44 Orange Dynamo (1-4)
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R42 Navy Union v. R44 Orange Dynamo (0-6)
Saturday, Apr 20 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R40 Red Fire v. R43 Yellow Crew (1-3)
Saturday, Apr 20 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R41 Sky FC v. AR40 Whitecaps (1-5)
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMStone Robinson Elementary SchoolR40 Red Fire v. R44 Orange Dynamo (0-2)
Saturday, Apr 27 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolR41 Sky FC v. R42 Navy Union (2-1)
Saturday, Apr 27 at 2:30 PMz- VSDB #1R43 Yellow Crew v. AR40 Whitecaps (0-0)
Saturday, May 04 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R40 Red Fire v. R41 Sky FC (2-9)
Saturday, May 04 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R43 Yellow Crew v. R44 Orange Dynamo (0-7)
Saturday, May 04 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R42 Navy Union v. AR40 Whitecaps (3-7)
Sunday, May 05 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R41 Sky FC v. R44 Orange Dynamo (1-4)
Sunday, May 05 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R40 Red Fire v. AR40 Whitecaps (0-3)
Saturday, May 11 at 2:30 PMStone Robinson Elementary SchoolR40 Red Fire v. R42 Navy Union (2-2)
Saturday, May 11 at 2:30 PMz- VSDB #1R44 Orange Dynamo v. AR40 Whitecaps (0-1)
Saturday, May 11 at 4:00 PMStone Robinson Elementary SchoolR41 Sky FC v. R43 Yellow Crew (3-1)
Saturday, May 11 at 4:00 PMz- VSDB #1R44 Orange Dynamo v. AR40 Whitecaps (2-0)
Tuesday, May 14 at TBDDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R42 Navy Union v. R43 Yellow Crew
Saturday, May 18 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R41 Sky FC v. R44 Orange Dynamo
Saturday, May 18 at 2:20 PMz- VSDB #1R40 Red Fire v. AR40 Whitecaps
Saturday, May 18 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)R42 Navy Union v. R43 Yellow Crew

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2007-2008 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 05 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB300-Red (16-10)
Saturday, Jan 05 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB304-Orange (3-27)
Saturday, Jan 05 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB301-Royal v. WFB302-Gold (14-8)
Saturday, Jan 12 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB304-Orange (4-10)
Saturday, Jan 12 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB302-Gold v. WFB300-Red (9-13)
Saturday, Jan 12 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB301-Royal (4-10)
Saturday, Jan 19 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB302-Gold (11-5)
Saturday, Jan 19 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB301-Royal v. WFB304-Orange (5-8)
Saturday, Jan 19 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB300-Red (4-6)
Saturday, Jan 26 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB301-Royal (10-7)
Saturday, Jan 26 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB302-Gold (6-8)
Saturday, Jan 26 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB304-Orange v. WFB300-Red (18-2)
Saturday, Feb 02 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB303-Kelly (9-2)
Saturday, Feb 02 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB301-Royal v. WFB300-Red (6-12)
Saturday, Feb 02 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB302-Gold v. WFB304-Orange (7-19)
Saturday, Feb 09 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB300-Red (5-6)
Saturday, Feb 09 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB304-Orange (5-18)
Saturday, Feb 09 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB301-Royal v. WFB302-Gold (16-6)
Saturday, Feb 16 at 11:15 AMSOCA Training Center - Hard CourtWFB305-Navy v. WFB304-Orange (4-6)
Saturday, Feb 16 at 12:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB302-Gold v. WFB300-Red (12-13)
Saturday, Feb 16 at 1:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB303-Kelly v. WFB301-Royal (4-9)
Saturday, Feb 23 at 2:00 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Hard CourtWFB304-Orange v. WFB300-Red

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2005-2006 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 05 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB402-Gold (3-16)
Saturday, Jan 05 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB400-Red (7-11)
Saturday, Jan 05 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB401-Royal v. WFB403-Kelly (8-7)
Saturday, Jan 12 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB403-Kelly v. WFB402-Gold (8-11)
Saturday, Jan 12 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB400-Red (7-14)
Saturday, Jan 12 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB401-Royal (10-13)
Saturday, Jan 19 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB403-Kelly (6-13)
Saturday, Jan 19 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB401-Royal v. WFB400-Red (9-11)
Saturday, Jan 19 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB402-Gold (7-14)
Saturday, Jan 26 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB403-Kelly (7-15)
Saturday, Jan 26 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB401-Royal (4-13)
Saturday, Jan 26 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB400-Red v. WFB402-Gold (5-12)
Saturday, Feb 02 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB404-Orange (8-20)
Saturday, Feb 02 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB401-Royal v. WFB402-Gold (6-9)
Saturday, Feb 02 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB403-Kelly v. WFB400-Red (18-8)
Saturday, Feb 09 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB402-Gold (4-17)
Saturday, Feb 09 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB400-Red (8-9)
Saturday, Feb 09 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB401-Royal v. WFB403-Kelly (9-10)
Saturday, Feb 16 at 2:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB403-Kelly v. WFB402-Gold (4-8)
Saturday, Feb 16 at 3:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB405-Navy v. WFB400-Red (8-8)
Saturday, Feb 16 at 4:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB404-Orange v. WFB401-Royal (11-17)
Saturday, Feb 23 at 3:00 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Hard CourtWFB400-Red v. WFB402-Gold

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2003-2004 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 05 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB505-Navy (15-10)
Saturday, Jan 05 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB509-Forest (34-2)
Saturday, Jan 05 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB503-Kelly v. WFB506-Maroon (18-7)
Saturday, Jan 05 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB502-Gold v. WFB508-Purple (11-11)
Saturday, Jan 05 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB507-Black v. WFB504-Orange (8-10)
Saturday, Jan 12 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB501-Royal (3-16)
Saturday, Jan 12 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB503-Kelly v. WFB505-Navy (23-9)
Saturday, Jan 12 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB502-Gold v. WFB509-Forest (30-3)
Saturday, Jan 12 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB504-Orange v. WFB508-Purple (0-3)
Saturday, Jan 12 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB507-Black v. WFB506-Maroon (0-3)
Saturday, Jan 19 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB502-Gold (22-10)
Saturday, Jan 19 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB503-Kelly (12-11)
Saturday, Jan 19 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB508-Purple v. WFB506-Maroon (12-8)
Saturday, Jan 19 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB504-Orange v. WFB509-Forest (26-6)
Saturday, Jan 19 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB507-Black v. WFB505-Navy (6-17)
Saturday, Jan 26 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB506-Maroon v. WFB509-Forest (15-11)
Saturday, Jan 26 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB504-Orange (11-7)
Saturday, Jan 26 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB502-Gold (23-7)
Saturday, Jan 26 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB503-Kelly v. WFB507-Black (10-10)
Saturday, Feb 02 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB509-Forest v. WFB505-Navy (18-9)
Saturday, Feb 02 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB502-Gold v. WFB504-Orange (15-22)
Saturday, Feb 02 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB503-Kelly v. WFB508-Purple (10-9)
Saturday, Feb 02 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB506-Maroon (23-6)
Saturday, Feb 02 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB507-Black (11-6)
Saturday, Feb 09 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB504-Orange (12-11)
Saturday, Feb 09 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB505-Navy (20-4)
Saturday, Feb 09 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB502-Gold v. WFB506-Maroon (11-17)
Saturday, Feb 09 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB503-Kelly v. WFB509-Forest (21-10)
Saturday, Feb 09 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB507-Black v. WFB508-Purple (3-0)
Saturday, Feb 16 at 3:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB508-Purple (14-8)
Saturday, Feb 16 at 4:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB504-Orange v. WFB506-Maroon (14-5)
Saturday, Feb 16 at 5:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB501-Royal v. WFB503-Kelly (14-8)
Saturday, Feb 16 at 6:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB502-Gold v. WFB505-Navy (12-12)
Saturday, Feb 16 at 7:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB507-Black v. WFB509-Forest (13-8)
Saturday, Feb 23 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFB508-Purple v. WFB505-Navy
Saturday, Feb 23 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldWFB500-Red v. WFB501-Royal

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2000-2002 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 05 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB602-Gold (20-10)
Saturday, Jan 05 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB601-Royal v. WFB600-Red (12-16)
Saturday, Jan 12 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB600-Red (18-8)
Saturday, Jan 12 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB601-Royal v. WFB602-Gold (0-3)
Saturday, Jan 19 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB601-Royal (23-6)
Saturday, Jan 19 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB600-Red v. WFB602-Gold (17-17)
Saturday, Jan 26 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB602-Gold (17-7)
Saturday, Jan 26 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB601-Royal v. WFB600-Red (10-17)
Saturday, Feb 02 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB600-Red (15-7)
Saturday, Feb 02 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB601-Royal v. WFB602-Gold (0-3)
Saturday, Feb 09 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB601-Royal (21-8)
Saturday, Feb 09 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB600-Red v. WFB602-Gold (12-6)
Saturday, Feb 16 at 5:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB602-Gold (14-7)
Saturday, Feb 16 at 6:15 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFB601-Royal v. WFB600-Red (0-3)
Saturday, Feb 23 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Hard CourtWFB603-Kelly v. WFB600-Red

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2007-2008 Girls

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 05 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG303-Kelly (4-7)
Saturday, Jan 05 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG301-Royal (13-3)
Saturday, Jan 05 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG305-Navy v. WFG302-Gold (10-0)
Saturday, Jan 05 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG304-Orange v. WFG307-Black (10-5)
Saturday, Jan 12 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG301-Royal (4-11)
Saturday, Jan 12 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG302-Gold v. WFG303-Kelly (4-2)
Saturday, Jan 12 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG307-Black (21-2)
Saturday, Jan 12 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG305-Navy v. WFG304-Orange (14-6)
Saturday, Jan 19 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG302-Gold (1-9)
Saturday, Jan 19 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG307-Black v. WFG301-Royal (2-10)
Saturday, Jan 19 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG304-Orange v. WFG303-Kelly (11-7)
Saturday, Jan 19 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG305-Navy
Saturday, Jan 26 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG307-Black (14-5)
Saturday, Jan 26 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG304-Orange v. WFG302-Gold (4-3)
Saturday, Jan 26 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG305-Navy v. WFG301-Royal (8-2)
Saturday, Jan 26 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG303-Kelly (13-1)
Saturday, Feb 02 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG304-Orange (3-7)
Saturday, Feb 02 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG305-Navy v. WFG307-Black (13-1)
Saturday, Feb 02 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG302-Gold (19-0)
Saturday, Feb 02 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG301-Royal v. WFG303-Kelly (9-3)
Saturday, Feb 09 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG305-Navy (5-8)
Saturday, Feb 09 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG304-Orange (14-3)
Saturday, Feb 09 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG307-Black v. WFG303-Kelly (4-5)
Saturday, Feb 09 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG302-Gold v. WFG301-Royal (11-16)
Saturday, Feb 16 at 11:15 AMSOCA Training Center - Turf FieldWFG306-Maroon v. WFG300-Red (2-17)
Saturday, Feb 16 at 12:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG305-Navy v. WFG303-Kelly (12-4)
Saturday, Feb 16 at 1:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG304-Orange v. WFG301-Royal (5-5)
Saturday, Feb 16 at 2:15 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG307-Black v. WFG302-Gold (2-12)
Saturday, Feb 23 at 2:00 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldWFG300-Red v. WFG305-Navy

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: 2005-2006 Girls

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 06 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG407-Black (3-5)
Sunday, Jan 06 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG401-Royal (5-5)
Sunday, Jan 06 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG405-Navy v. WFG400-Red (15-5)
Sunday, Jan 06 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG404-Orange v. WFG403-Kelly (9-2)
Sunday, Jan 20 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG403-Kelly v. WFG407-Black (5-19)
Sunday, Jan 20 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG400-Red (1-14)
Sunday, Jan 20 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG404-Orange v. WFG401-Royal (11-4)
Sunday, Jan 20 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG405-Navy (13-4)
Sunday, Jan 27 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG403-Kelly (10-6)
Sunday, Jan 27 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG405-Navy v. WFG407-Black (10-12)
Sunday, Jan 27 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG404-Orange v. WFG400-Red (9-3)
Sunday, Jan 27 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG401-Royal (10-0)
Sunday, Feb 03 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG404-Orange (3-12)
Sunday, Feb 03 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG405-Navy v. WFG403-Kelly (11-6)
Sunday, Feb 03 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG400-Red (9-3)
Sunday, Feb 03 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG407-Black v. WFG401-Royal (13-0)
Sunday, Feb 10 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG405-Navy (6-10)
Sunday, Feb 10 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG404-Orange (7-6)
Sunday, Feb 10 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG403-Kelly v. WFG401-Royal (3-4)
Sunday, Feb 10 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG400-Red v. WFG407-Black (4-14)
Sunday, Feb 17 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG406-Maroon (1-12)
Sunday, Feb 17 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG405-Navy v. WFG401-Royal (12-9)
Sunday, Feb 17 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG403-Kelly v. WFG400-Red (4-4)
Sunday, Feb 17 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG404-Orange v. WFG407-Black (12-10)
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG402-Gold v. WFG407-Black
Sunday, Feb 24 at 4:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG400-Red v. WFG401-Royal
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG406-Maroon v. WFG403-Kelly
Sunday, Feb 24 at 6:00 PMSOCA Training Center - Turf FieldWFG405-Navy v. WFG404-Orange

2019 Adv WISL/Futsal Challenge: HS Girls

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 06 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG600-Red (9-14)
Sunday, Jan 06 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG601-Royal (25-1)
Sunday, Jan 06 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG606-Navy v. WFG602-Gold (16-6)
Sunday, Jan 06 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG608-Black v. WFG604-Kelly (4-8)
Sunday, Jan 06 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG609-Purple v. WFG610-Forest (2-20)
Sunday, Jan 20 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG606-Navy (6-20)
Sunday, Jan 20 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG608-Black (20-4)
Sunday, Jan 20 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG609-Purple v. WFG600-Red (5-14)
Sunday, Jan 20 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG610-Forest v. WFG601-Royal (3-0)
Sunday, Jan 20 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG604-Kelly v. WFG602-Gold (4-8)
Sunday, Jan 27 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG608-Black (9-9)
Sunday, Jan 27 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG606-Navy v. WFG609-Purple (11-1)
Sunday, Jan 27 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG610-Forest (11-6)
Sunday, Jan 27 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG604-Kelly v. WFG600-Red (14-8)
Sunday, Jan 27 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG602-Gold v. WFG601-Royal (15-5)
Sunday, Feb 03 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG609-Purple (14-0)
Sunday, Feb 03 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG608-Black v. WFG610-Forest (0-3)
Sunday, Feb 03 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG606-Navy v. WFG604-Kelly (9-3)
Sunday, Feb 03 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG602-Gold (18-4)
Sunday, Feb 03 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG601-Royal v. WFG600-Red (6-11)
Sunday, Feb 10 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG610-Forest (4-19)
Sunday, Feb 10 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG609-Purple v. WFG604-Kelly (3-23)
Sunday, Feb 10 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG608-Black v. WFG602-Gold (1-13)
Sunday, Feb 10 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG606-Navy v. WFG601-Royal (20-1)
Sunday, Feb 10 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG600-Red (16-3)
Sunday, Feb 17 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG604-Kelly (7-9)
Sunday, Feb 17 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG609-Purple v. WFG601-Royal (3-3)
Sunday, Feb 17 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG608-Black v. WFG600-Red (8-6)
Sunday, Feb 17 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG605-Orange v. WFG606-Navy (13-6)
Sunday, Feb 24 at 1:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG607-Maroon v. WFG605-Orange
Sunday, Feb 24 at 2:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG606-Navy v. WFG600-Red
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG608-Black v. WFG601-Royal
Sunday, Feb 24 at 4:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG609-Purple v. WFG602-Gold
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG610-Forest v. WFG604-Kelly
Sunday, Feb 24 at 6:00 PMSOCA Training Center - Hard CourtWFG610-Forest v. WFG602-Gold

U8 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Red v. i12 Gold
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMCale Elementary SchoolC13 Teal v. M12 Royal Blue
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMPVCC #1C15 Navy Blue v. C18 Red
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N16 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. N15 Gold
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC14 Royal Blue v. M11 Teal
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMPVCC #1C16 Purple v. C17 Maroon
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Orange v. P11 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC11 Kelly Green v. T11 Teal
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMCrozet Park #1W11 Purple v. i14 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMCale Elementary SchoolC12 Forest Green v. M13 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMCrozet Park #1i13 Kelly Green v. W12 Maroon
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN11 Purple v. T13 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. T12 Royal Blue
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Red v. i14 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N11 Purple v. N12 Maroon
Saturday, Mar 23 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC14 Royal Blue v. M13 Navy Blue
Saturday, Mar 23 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Kelly Green v. P11 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N14 Orange v. T12 Royal Blue
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMCale Elementary SchoolC15 Navy Blue v. M12 Royal Blue
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMPVCC #1C17 Maroon v. C18 Red
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Orange v. i12 Gold
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMCale Elementary SchoolC16 Purple v. M11 Teal
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN15 Gold v. N16 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Kelly Green v. C12 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. T13 Navy Blue
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMCrozet Park #1W11 Purple v. W12 Maroon
Saturday, Mar 23 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC13 Teal v. T11 Teal
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N14 Orange v. N12 Maroon
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMCale Elementary SchoolC16 Purple v. M13 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Orange v. i14 Forest Green
Saturday, Mar 30 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC17 Maroon v. M12 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Gold v. i13 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N15 Gold v. T13 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMCrozet Park #1W13 Red v. W11 Purple
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Forest Green v. C14 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMCale Elementary SchoolC18 Red v. M11 Teal
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN16 Kelly Green v. T12 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMPVCC #1C11 Kelly Green v. C13 Teal
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC15 Navy Blue v. T11 Teal
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. N13 Red
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMCrozet Park #1P11 Forest Green v. W12 Maroon
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N14 Orange v. N11 Purple
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMCale Elementary SchoolM11 Teal v. M12 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMPVCC #1C13 Teal v. C15 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC18 Red v. M13 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMPVCC #1C11 Kelly Green v. C14 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMCale Elementary SchoolC12 Forest Green v. C16 Purple
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC17 Maroon v. T11 Teal
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMCrozet Park #1P11 Forest Green v. W11 Purple
Saturday, Apr 06 at 12:00 PMCrozet Park #1W13 Red v. i11 Orange
Saturday, Apr 06 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Kelly Green v. i14 Forest Green
Saturday, Apr 06 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. N16 Kelly Green
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMCrozet Park #1i12 Gold v. W12 Maroon
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallT13 Navy Blue v. T12 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N15 Gold
Saturday, Apr 20 at 9:00 AMPVCC #1C14 Royal Blue v. C18 Red
Saturday, Apr 20 at 10:00 AMPVCC #1M13 Navy Blue v. T11 Teal
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. N16 Kelly Green
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N12 Maroon v. N13 Red
Saturday, Apr 20 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN15 Gold v. T12 Royal Blue
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. T13 Navy Blue
Saturday, Apr 20 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Kelly Green v. C16 Purple
Saturday, Apr 20 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC12 Forest Green v. M12 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMCale Elementary SchoolC15 Navy Blue v. M11 Teal
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Gold v. i14 Forest Green
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N12 Maroon v. N15 Gold
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC14 Royal Blue v. M12 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMPVCC #1C16 Purple v. C18 Red
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMPVCC #1C11 Kelly Green v. C17 Maroon
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Forest Green v. T11 Teal
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMCale Elementary SchoolC13 Teal v. M13 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMCrozet Park #1i13 Kelly Green v. W11 Purple
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN16 Kelly Green v. T13 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMCrozet Park #1i11 Orange v. W12 Maroon
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. T12 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. N13 Red
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMCrozet Park #1W13 Red v. P11 Forest Green
Saturday, May 04 at 10:00 AMPVCC #1C14 Royal Blue v. i14 Forest Green
Saturday, May 04 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC17 Maroon v. N15 Gold
Saturday, May 04 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1T11 Teal v. T12 Royal Blue
Saturday, May 04 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearC12 Forest Green v. i12 Gold
Saturday, May 04 at 11:00 AMPVCC #1i11 Orange v. T13 Navy Blue
Saturday, May 04 at 11:00 AMCrozet Park #1M11 Teal v. W11 Purple
Saturday, May 04 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1M12 Royal Blue v. N11 Purple
Saturday, May 04 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearC13 Teal v. i13 Kelly Green
Saturday, May 04 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallC18 Red v. N16 Kelly Green
Saturday, May 04 at 12:00 PMCrozet Park #1M13 Navy Blue v. W12 Maroon
Saturday, May 04 at 1:00 PMCrozet Park #1W13 Red v. C11 Kelly Green
Saturday, May 04 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC15 Navy Blue v. N13 Red
Saturday, May 04 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. P11 Forest Green
Saturday, May 04 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN14 Orange v. C16 Purple
Sunday, May 05 at 1:00 PMCrozet Park #1P11 Forest Green v. i14 Forest Green
Sunday, May 05 at 2:00 PMCale Elementary SchoolC15 Navy Blue v. C17 Maroon
Sunday, May 05 at 2:00 PMCrozet Park #1i12 Gold v. W11 Purple
Sunday, May 05 at 3:00 PMCale Elementary SchoolC13 Teal v. M11 Teal
Sunday, May 05 at 3:00 PMCrozet Park #1i11 Orange v. i13 Kelly Green
Sunday, May 05 at 4:00 PMCrozet Park #1W13 Red v. W12 Maroon
Saturday, May 11 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearM11 Teal v. W12 Maroon
Saturday, May 11 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW13 Red v. M13 Navy Blue
Saturday, May 11 at 10:00 AMCale Elementary SchoolC12 Forest Green v. i13 Kelly Green
Saturday, May 11 at 10:00 AMPVCC #1C18 Red v. W11 Purple
Saturday, May 11 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N13 Red v. P11 Forest Green
Saturday, May 11 at 11:00 AMCale Elementary SchoolC11 Kelly Green v. i11 Orange
Saturday, May 11 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC14 Royal Blue v. N11 Purple
Saturday, May 11 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallC17 Maroon v. N16 Kelly Green
Saturday, May 11 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Gold v. T12 Royal Blue
Saturday, May 11 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1T11 Teal v. T13 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN14 Orange v. C15 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:00 PMPVCC #1C13 Teal v. i14 Forest Green
Saturday, May 11 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallC16 Purple v. N15 Gold
Saturday, May 11 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallM12 Royal Blue v. N12 Maroon
Saturday, May 18 at 9:00 AMCale Elementary SchoolC13 Teal v. C17 Maroon
Saturday, May 18 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Gold v. P11 Forest Green
Saturday, May 18 at 10:00 AMPVCC #1C14 Royal Blue v. C16 Purple
Saturday, May 18 at 10:00 AMCale Elementary SchoolM12 Royal Blue v. M13 Navy Blue
Saturday, May 18 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N12 Maroon v. T13 Navy Blue
Saturday, May 18 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. N16 Kelly Green
Saturday, May 18 at 11:00 AMPVCC #1C11 Kelly Green v. C15 Navy Blue
Saturday, May 18 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Forest Green v. C18 Red
Saturday, May 18 at 11:00 AMCrozet Park #1i11 Orange v. W11 Purple
Saturday, May 18 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1N11 Purple v. N15 Gold
Saturday, May 18 at 12:00 PMCrozet Park #1W13 Red v. i13 Kelly Green
Saturday, May 18 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolM11 Teal v. T11 Teal
Saturday, May 18 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. T12 Royal Blue
Saturday, May 18 at 1:00 PMCrozet Park #1W12 Maroon v. i14 Forest Green

U10 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti23 Royal Blue v. W21 Teal
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN22 Forest Green v. T23 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolP22 Red v. W25 Red
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli21 Forest Green v. W23 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM24 Red v. C23 Purple
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. T22 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C22 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC24 Maroon v. M23 Maroon
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN24 Royal Blue v. T21 Gold
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolP21 Maroon v. W24 Gold
Saturday, Mar 16 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Red v. M22 Purple
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC21 Royal Blue v. M26 Gold
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMMurray Elementary Schooli22 Teal v. W22 Red
Saturday, Mar 16 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Orange v. M21 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC27 Gold v. C28 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 3:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolN21 Kelly Green v. P23 Orange
Saturday, Mar 16 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N25 Navy Blue v. N26 Purple
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN25 Navy Blue v. T22 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti23 Royal Blue v. W23 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP22 Red v. P21 Maroon
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C24 Maroon
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Forest Green v. W25 Red
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolM21 Navy Blue v. C28 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. N26 Purple
Saturday, Mar 23 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. N22 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C26 Orange v. M23 Maroon
Saturday, Mar 23 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM26 Gold v. C23 Purple
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Teal v. W24 Gold
Saturday, Mar 23 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N23 Teal v. P23 Orange
Saturday, Mar 23 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Red v. M24 Red
Saturday, Mar 23 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C27 Gold v. M22 Purple
Saturday, Mar 23 at 1:40 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Teal v. W22 Red
Saturday, Mar 23 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N24 Royal Blue v. T23 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Royal Blue v. C22 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli21 Forest Green v. M22 Purple
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli23 Royal Blue v. W25 Red
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM23 Maroon v. C28 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolT23 Forest Green v. N26 Purple
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C26 Orange
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC25 Red v. M26 Gold
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMMurray Elementary Schooli22 Teal v. P22 Red
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. T22 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Teal v. W23 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. M24 Red
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Red v. W24 Gold
Saturday, Mar 30 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. N23 Teal
Saturday, Mar 30 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Royal Blue v. C23 Purple
Saturday, Mar 30 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M21 Navy Blue v. P21 Maroon
Saturday, Mar 30 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. N24 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Maroon v. C22 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N25 Navy Blue v. P23 Orange
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. M26 Gold
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolP22 Red v. W22 Red
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT22 Kelly Green v. T23 Forest Green
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli21 Forest Green v. i22 Teal
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM21 Navy Blue v. M24 Red
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP23 Orange v. T21 Gold
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Kelly Green v. W25 Red
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C28 Kelly Green
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolC25 Red v. i23 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Teal v. W24 Gold
Saturday, Apr 06 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. N24 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Orange v. C22 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M22 Purple v. M23 Maroon
Saturday, Apr 06 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N23 Teal v. N25 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolP21 Maroon v. C23 Purple
Saturday, Apr 06 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. N26 Purple
Saturday, Apr 06 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Royal Blue v. C24 Maroon
Saturday, Apr 20 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. T23 Forest Green
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. P21 Maroon
Saturday, Apr 20 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. N26 Purple
Saturday, Apr 20 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M23 Maroon v. M26 Gold
Saturday, Apr 20 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N25 Navy Blue v. T21 Gold
Saturday, Apr 20 at 1:40 PMMurray Elementary SchoolM24 Red v. W25 Red
Saturday, Apr 20 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N24 Royal Blue v. T22 Kelly Green
Saturday, Apr 20 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. P23 Orange
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Red v. W23 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Forest Green v. P22 Red
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN25 Navy Blue v. T23 Forest Green
Saturday, Apr 27 at 10:20 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2T22 Kelly Green v. N26 Purple
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. M26 Gold
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Orange v. C28 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. P21 Maroon
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Teal v. W25 Red
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN24 Royal Blue v. P23 Orange
Saturday, Apr 27 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Red v. M21 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC21 Royal Blue v. W21 Teal
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti23 Royal Blue v. W24 Gold
Saturday, Apr 27 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. N23 Teal
Saturday, Apr 27 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Maroon v. M22 Purple
Saturday, Apr 27 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C22 Navy Blue v. M24 Red
Saturday, Apr 27 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. T21 Gold
Saturday, Apr 27 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM23 Maroon v. C23 Purple
Saturday, May 04 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Royal Blue v. C28 Kelly Green
Saturday, May 04 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti23 Royal Blue v. P22 Red
Saturday, May 04 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN21 Kelly Green v. T22 Kelly Green
Saturday, May 04 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolM24 Red v. P21 Maroon
Saturday, May 04 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. T23 Forest Green
Saturday, May 04 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Red v. W25 Red
Saturday, May 04 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C23 Purple
Saturday, May 04 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Orange v. M22 Purple
Saturday, May 04 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. M21 Navy Blue
Saturday, May 04 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Forest Green v. W21 Teal
Saturday, May 04 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2N23 Teal v. N24 Royal Blue
Saturday, May 04 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Red v. M23 Maroon
Saturday, May 04 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C22 Navy Blue v. M26 Gold
Saturday, May 04 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC24 Maroon v. i22 Teal
Saturday, May 04 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Kelly Green v. W24 Gold
Saturday, May 04 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. N25 Navy Blue
Saturday, May 04 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2P23 Orange v. N26 Purple
Sunday, May 05 at 1:00 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Royal Blue v. C26 Orange
Sunday, May 05 at 1:00 PMGreer Elementary SchoolC22 Navy Blue v. M22 Purple
Sunday, May 05 at 1:00 PMMurray Elementary Schooli23 Royal Blue v. W22 Red
Sunday, May 05 at 2:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Red v. C27 Gold
Sunday, May 05 at 2:10 PMMurray Elementary Schooli22 Teal v. W23 Kelly Green
Sunday, May 05 at 3:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Navy Blue v. C23 Purple
Sunday, May 05 at 3:20 PMMurray Elementary SchoolP22 Red v. W21 Teal
Sunday, May 05 at 4:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Maroon v. C28 Kelly Green
Sunday, May 05 at 4:30 PMMurray Elementary Schooli21 Forest Green v. W24 Gold
Saturday, May 11 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Forest Green v. i23 Royal Blue
Saturday, May 11 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. W22 Red
Saturday, May 11 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP22 Red v. W23 Kelly Green
Saturday, May 11 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. C25 Red
Saturday, May 11 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolP23 Orange v. T22 Kelly Green
Saturday, May 11 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 Teal v. W21 Teal
Saturday, May 11 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolM22 Purple v. C28 Kelly Green
Saturday, May 11 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2N24 Royal Blue v. N25 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Navy Blue v. C23 Purple
Saturday, May 11 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC21 Royal Blue v. M21 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolN21 Kelly Green v. T23 Forest Green
Saturday, May 11 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Gold v. W25 Red
Saturday, May 11 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N23 Teal v. N26 Purple
Saturday, May 11 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Maroon v. M26 Gold
Saturday, May 11 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M23 Maroon v. P21 Maroon
Saturday, May 11 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N22 Forest Green v. T21 Gold
Saturday, May 11 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Orange v. M24 Red
Saturday, May 18 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolM21 Navy Blue v. W23 Kelly Green
Saturday, May 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M25 Orange v. M22 Purple
Saturday, May 18 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC24 Maroon v. C26 Orange
Saturday, May 18 at 11:20 AMMurray Elementary Schooli21 Forest Green v. W22 Red
Saturday, May 18 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN22 Forest Green v. T22 Kelly Green
Saturday, May 18 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Navy Blue v. C28 Kelly Green
Saturday, May 18 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC27 Gold v. C23 Purple
Saturday, May 18 at 12:30 PMMurray Elementary Schooli22 Teal v. i23 Royal Blue
Saturday, May 18 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Teal v. W25 Red
Saturday, May 18 at 12:40 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N21 Kelly Green v. N25 Navy Blue
Saturday, May 18 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) P23 Orange v. T23 Forest Green
Saturday, May 18 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolP21 Maroon v. M26 Gold
Saturday, May 18 at 1:40 PMMurray Elementary SchoolP22 Red v. W24 Gold
Saturday, May 18 at 1:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N24 Royal Blue v. N26 Purple
Saturday, May 18 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Royal Blue v. C25 Red
Saturday, May 18 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M23 Maroon v. M24 Red
Saturday, May 18 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2N23 Teal v. T21 Gold

U12 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C32 Gold v. C34 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Purple v. N32 Maroon
Saturday, Mar 16 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Orange v. T31 Red
Saturday, Mar 16 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C33 Kelly Green v. i31 Royal Blue
Saturday, Mar 16 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolM31 Navy Blue v. W32 Teal
Saturday, Mar 16 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolC35 Teal v. W31 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolC31 Orange v. W32 Teal
Saturday, Mar 23 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC35 Teal v. N32 Maroon
Saturday, Mar 23 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M31 Navy Blue v. N31 Purple
Saturday, Mar 23 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolC32 Gold v. W31 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Red v. C33 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C34 Forest Green v. i31 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMChristian Aid Mission FieldC31 Orange v. M31 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C35 Teal v. N31 Purple
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMCrozet Elementary Schooli31 Royal Blue v. W31 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C32 Gold v. N32 Maroon
Saturday, Mar 30 at 12:20 PMChristian Aid Mission FieldT31 Red v. C34 Forest Green
Saturday, Mar 30 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolC33 Kelly Green v. W32 Teal
Saturday, Apr 06 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC32 Gold v. C35 Teal
Saturday, Apr 06 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolT31 Red v. W31 Kelly Green
Saturday, Apr 06 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) i31 Royal Blue v. N32 Maroon
Saturday, Apr 06 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Orange v. N31 Purple
Saturday, Apr 06 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C33 Kelly Green v. M31 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolC34 Forest Green v. W32 Teal
Saturday, Apr 20 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC33 Kelly Green v. N31 Purple
Saturday, Apr 20 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Red v. C35 Teal
Saturday, Apr 20 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) N32 Maroon v. W32 Teal
Saturday, Apr 20 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M31 Navy Blue v. W31 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC32 Gold v. T31 Red
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolC35 Teal v. W32 Teal
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) i31 Royal Blue v. N31 Purple
Saturday, Apr 27 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolC31 Orange v. W31 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC33 Kelly Green v. C34 Forest Green
Saturday, Apr 27 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M31 Navy Blue v. N32 Maroon
Saturday, May 04 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolT31 Red v. W32 Teal
Saturday, May 04 at 12:20 PMChristian Aid Mission FieldC33 Kelly Green v. C35 Teal
Saturday, May 04 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Purple v. W31 Kelly Green
Saturday, May 04 at 1:40 PMChristian Aid Mission FieldC31 Orange v. C32 Gold
Saturday, May 04 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC34 Forest Green v. N32 Maroon
Saturday, May 04 at 1:40 PMCrozet Elementary Schooli31 Royal Blue v. M31 Navy Blue
Sunday, May 05 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolC31 Orange v. C34 Forest Green
Sunday, May 05 at 3:40 PMCrozet Elementary SchoolC32 Gold v. i31 Royal Blue
Saturday, May 11 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C32 Gold v. M31 Navy Blue
Saturday, May 11 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC33 Kelly Green v. N32 Maroon
Saturday, May 11 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolC34 Forest Green v. W31 Kelly Green
Saturday, May 11 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C31 Orange v. C35 Teal
Saturday, May 11 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Red v. N31 Purple
Saturday, May 11 at 12:20 PMCrozet Elementary Schooli31 Royal Blue v. W32 Teal
Saturday, May 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C31 Orange v. C33 Kelly Green
Saturday, May 18 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC32 Gold v. N31 Purple
Saturday, May 18 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolW31 Kelly Green v. W32 Teal
Saturday, May 18 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Red v. N32 Maroon
Saturday, May 18 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C34 Forest Green v. M31 Navy Blue
Saturday, May 18 at 12:20 PMCrozet Elementary SchoolC35 Teal v. i31 Royal Blue

U15 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. N41 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. T41 Red
Saturday, Mar 16 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. N42 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Purple v. M42 Teal
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) T41 Red v. M42 Teal
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. M41 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. N41 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N42 Navy Blue v. W41 Purple
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. C42 Gold
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N41 Forest Green v. T41 Red
Saturday, Mar 30 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. W41 Purple
Saturday, Mar 30 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N42 Navy Blue v. M42 Teal
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N41 Forest Green v. M42 Teal
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. W41 Purple
Saturday, Apr 06 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. T41 Red
Saturday, Apr 06 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. N42 Navy Blue
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. M42 Teal
Saturday, Apr 20 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. M41 Kelly Green
Saturday, Apr 20 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N41 Forest Green v. W41 Purple
Saturday, Apr 20 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N42 Navy Blue v. T41 Red
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N41 Forest Green v. N42 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. W41 Purple
Saturday, Apr 27 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. T41 Red
Saturday, Apr 27 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. M42 Teal
Saturday, May 04 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. N42 Navy Blue
Saturday, May 04 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. T41 Red
Saturday, May 04 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Purple v. M42 Teal
Saturday, May 04 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. N41 Forest Green
Saturday, May 11 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) T41 Red v. M42 Teal
Saturday, May 11 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N42 Navy Blue v. W41 Purple
Saturday, May 11 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. N41 Forest Green
Saturday, May 11 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. M41 Kelly Green
Saturday, May 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Kelly Green v. M42 Teal
Saturday, May 18 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. N41 Forest Green
Saturday, May 18 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C42 Gold v. N42 Navy Blue
Saturday, May 18 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) T41 Red v. W41 Purple

U19 CoRec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. W61 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 1:30 PMz- VSDB #1AF61 - Kelly v. P61 Royal Blue
Saturday, Mar 16 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Orange v. N61 Gold
Saturday, Mar 16 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. N62 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightN62 Kelly Green v. P61 Royal Blue
Saturday, Mar 23 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightAF61 - Kelly v. W61 Navy Blue
Saturday, Mar 23 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. N61 Gold
Saturday, Mar 23 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. M61 Orange
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightAF61 - Kelly v. N62 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Orange v. P61 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightN61 Gold v. W61 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. C62 Red
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMz- Eastside Speedway #3AF61 - Kelly v. N61 Gold
Saturday, Apr 06 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Orange v. N62 Kelly Green
Saturday, Apr 06 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. W61 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. P61 Royal Blue
Saturday, Apr 13 at 1:30 PMz- VSDB #1AF61 - Kelly v. M61 Orange
Saturday, Apr 20 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. M61 Orange
Saturday, Apr 20 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N61 Gold v. P61 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. P61 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightAF61 - Kelly v. C61 Purple
Saturday, Apr 27 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N61 Gold v. N62 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 4:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightM61 Orange v. W61 Navy Blue
Saturday, May 04 at 2:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightC61 Purple v. W61 Navy Blue
Saturday, May 04 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. N62 Kelly Green
Saturday, May 04 at 4:00 PMHenley, J.T. Middle School - RightAF61 - Kelly v. P61 Royal Blue
Saturday, May 04 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) M61 Orange v. N61 Gold
Saturday, May 11 at 10:00 AMz- Eastside Speedway #3AF61 - Kelly v. W61 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. M61 Orange
Saturday, May 11 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. N61 Gold
Saturday, May 11 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) N62 Kelly Green v. P61 Royal Blue
Saturday, May 18 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) W61 Navy Blue v. P61 Royal Blue
Saturday, May 18 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C62 Red v. N61 Gold
Saturday, May 18 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) C61 Purple v. N62 Kelly Green
Sunday, May 19 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) AF61 - Kelly v. C62 Red
Sunday, May 19 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) N62 Kelly Green v. W61 Navy Blue

U8 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMPVCC #1LC11 Gold v. LC12 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Navy Blue v. LW11 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLM11 Purple v. LM12 Maroon
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN12 Gold v. LN13 Kelly Green
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMPVCC #1LC15 Royal Blue v. LC14 Teal
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC13 Forest Green v. LT11 Teal
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LN14 Forest Green
Saturday, Mar 16 at 1:00 PMCrozet Park #1LW13 Maroon v. LW12 Purple
Saturday, Mar 16 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLT12 Royal Blue v. LM13 Red
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMPVCC #1LC11 Gold v. LC13 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMCale Elementary SchoolLM11 Purple v. LM13 Red
Saturday, Mar 23 at 10:00 AMPVCC #1LC12 Kelly Green v. LC14 Teal
Saturday, Mar 23 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN13 Kelly Green v. LN14 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LN12 Gold
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLT11 Teal v. LC15 Royal Blue
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMCrozet Park #1LW11 Navy Blue v. LW12 Purple
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMCrozet Park #1Li11 Navy Blue v. LW13 Maroon
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Maroon v. LT12 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMPVCC #1LC11 Gold v. LC14 Teal
Saturday, Mar 30 at 10:00 AMPVCC #1LC12 Kelly Green v. LT11 Teal
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Navy Blue v. LW12 Purple
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMPVCC #1LM11 Purple v. LT12 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN12 Gold v. LN14 Forest Green
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLM12 Maroon v. LM13 Red
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC13 Forest Green v. LC15 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LN13 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 1:00 PMCrozet Park #1LW11 Navy Blue v. LW13 Maroon
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMPVCC #1LC12 Kelly Green v. LN13 Kelly Green
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Navy Blue v. LM13 Red
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LC13 Forest Green v. LN14 Forest Green
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLM12 Maroon v. LW13 Maroon
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLM11 Purple v. LW12 Purple
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LT11 Teal
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN12 Gold v. LT12 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLi11 Navy Blue v. LC14 Teal
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC11 Gold v. LC15 Royal Blue
Saturday, Apr 20 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN13 Kelly Green v. LT11 Teal
Saturday, Apr 20 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Navy Blue v. LC14 Teal
Saturday, Apr 20 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC13 Forest Green v. LW12 Purple
Saturday, Apr 20 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN14 Forest Green v. LT12 Royal Blue
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM11 Purple v. LN11 Orange
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Maroon v. LC15 Royal Blue
Saturday, Apr 20 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC11 Gold v. Li11 Navy Blue
Saturday, Apr 20 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLN12 Gold v. LM13 Red
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMPVCC #1LC12 Kelly Green v. LW13 Maroon
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC11 Gold v. LW12 Purple
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN13 Kelly Green v. LM13 Red
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Navy Blue v. LT12 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN14 Forest Green v. LT11 Teal
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLC13 Forest Green v. LM12 Maroon
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLN11 Orange v. LC14 Teal
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Navy Blue v. LC15 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM11 Purple v. LN12 Gold
Saturday, May 04 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC11 Gold v. LW13 Maroon
Saturday, May 04 at 9:00 AMPVCC #1LM11 Purple v. LN13 Kelly Green
Saturday, May 04 at 9:00 AMCale Elementary SchoolLM12 Maroon v. LC15 Royal Blue
Saturday, May 04 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN14 Forest Green v. LM13 Red
Saturday, May 04 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC12 Kelly Green v. LW11 Navy Blue
Saturday, May 04 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLC13 Forest Green v. LN11 Orange
Saturday, May 04 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLi11 Navy Blue v. LT11 Teal
Saturday, May 04 at 12:00 PMPVCC #1LN12 Gold v. LC14 Teal
Saturday, May 04 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLT12 Royal Blue v. LW12 Purple
Sunday, May 05 at 1:00 PMCale Elementary SchoolLC12 Kelly Green v. LM12 Maroon
Saturday, May 11 at 9:00 AMPVCC #1LC11 Gold v. LW11 Navy Blue
Saturday, May 11 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LC13 Forest Green v. LN13 Kelly Green
Saturday, May 11 at 9:00 AMCale Elementary SchoolLi11 Navy Blue v. LM11 Purple
Saturday, May 11 at 11:00 AMPVCC #1LM13 Red v. LW12 Purple
Saturday, May 11 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #1LT11 Teal v. LT12 Royal Blue
Saturday, May 11 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Maroon v. LC14 Teal
Saturday, May 11 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLC12 Kelly Green v. LN11 Orange
Saturday, May 11 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Maroon v. LN14 Forest Green
Saturday, May 11 at 2:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLN12 Gold v. LC15 Royal Blue
Saturday, May 18 at 9:00 AMPVCC #1LC12 Kelly Green v. LC13 Forest Green
Saturday, May 18 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear #1LN13 Kelly Green v. LT12 Royal Blue
Saturday, May 18 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Navy Blue v. LC15 Royal Blue
Saturday, May 18 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLM11 Purple v. LW13 Maroon
Saturday, May 18 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC14 Teal v. LW12 Purple
Saturday, May 18 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLM12 Maroon v. LW11 Navy Blue
Saturday, May 18 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC11 Gold v. LN14 Forest Green
Saturday, May 18 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Orange v. LM13 Red
Saturday, May 18 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Gold v. LT11 Teal

U10 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLM24 Kelly Green v. LC21 Gold
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi21 Purple v. LW22 Maroon
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC25 Royal Blue v. LC26 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Orange v. LW23 Red
Saturday, Mar 16 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC24 Teal v. LM21 Red
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolLN23 Royal Blue v. LT21 Navy Blue
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Purple v. Li22 Maroon
Saturday, Mar 16 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC23 Forest Green v. LM22 Orange
Saturday, Mar 16 at 1:40 PMGreer Elementary SchoolLN21 Forest Green v. LN22 Teal
Saturday, Mar 16 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC22 Kelly Green v. LM23 Gold
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC25 Royal Blue v. LM22 Orange
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Purple v. LW22 Maroon
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLM24 Kelly Green v. LC23 Forest Green
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW23 Red v. Li22 Maroon
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLM21 Red v. LC26 Navy Blue
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW24 Orange v. Li21 Purple
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolLC21 Gold v. LC22 Kelly Green
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolLN21 Forest Green v. LT21 Navy Blue
Saturday, Mar 23 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC24 Teal v. LM23 Gold
Saturday, Mar 23 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2LN22 Teal v. LN23 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLM23 Gold v. LC26 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLN22 Teal v. LT21 Navy Blue
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Purple v. LW23 Red
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Orange v. LW22 Maroon
Saturday, Mar 30 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Gold v. LC23 Forest Green
Saturday, Mar 30 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2LN21 Forest Green v. LN23 Royal Blue
Saturday, Mar 30 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLC24 Teal v. LC22 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Red v. LM22 Orange
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLi21 Purple v. Li22 Maroon
Saturday, Mar 30 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LC25 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Orange v. LW21 Purple
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC23 Forest Green v. LC25 Royal Blue
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Gold v. LT21 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLC22 Kelly Green v. LN22 Teal
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolLC24 Teal v. LN21 Forest Green
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLi21 Purple v. LW23 Red
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolLN23 Royal Blue v. LC26 Navy Blue
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLW22 Maroon v. Li22 Maroon
Saturday, Apr 06 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LM21 Red
Saturday, Apr 06 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Orange v. LM23 Gold
Saturday, Apr 20 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLC24 Teal v. LW23 Red
Saturday, Apr 20 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLM24 Kelly Green v. LT21 Navy Blue
Saturday, Apr 20 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLC22 Kelly Green v. LW22 Maroon
Saturday, Apr 20 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLC23 Forest Green v. LN23 Royal Blue
Saturday, Apr 20 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLC21 Gold v. LW21 Purple
Saturday, Apr 20 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Orange v. LN22 Teal
Saturday, Apr 20 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Red v. LN21 Forest Green
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC22 Kelly Green v. LW23 Red
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLC23 Forest Green v. LT21 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLM23 Gold v. LW21 Purple
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLC24 Teal v. LW24 Orange
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLC21 Gold v. LW22 Maroon
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLC25 Royal Blue v. Li21 Purple
Saturday, Apr 27 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2LM22 Orange v. LN23 Royal Blue
Saturday, Apr 27 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LN21 Forest Green
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLi22 Maroon v. LC26 Navy Blue
Saturday, Apr 27 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Red v. LN22 Teal
Saturday, May 04 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Purple v. LC26 Navy Blue
Saturday, May 04 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW24 Orange v. LC22 Kelly Green
Saturday, May 04 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLC21 Gold v. LW23 Red
Saturday, May 04 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLC23 Forest Green v. LN21 Forest Green
Saturday, May 04 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLM23 Gold v. LW22 Maroon
Saturday, May 04 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLC24 Teal v. Li21 Purple
Saturday, May 04 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LN22 Teal
Saturday, May 04 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLC25 Royal Blue v. Li22 Maroon
Saturday, May 04 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Red v. LN23 Royal Blue
Saturday, May 04 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear #2LM22 Orange v. LT21 Navy Blue
Sunday, May 05 at 2:10 PMGreer Elementary SchoolLW24 Orange v. LC25 Royal Blue
Sunday, May 05 at 3:20 PMGreer Elementary SchoolLi21 Purple v. LC26 Navy Blue
Sunday, May 05 at 4:30 PMGreer Elementary SchoolLM23 Gold v. Li22 Maroon
Saturday, May 11 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLC24 Teal v. Li22 Maroon
Saturday, May 11 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC22 Kelly Green v. Li21 Purple
Saturday, May 11 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLM21 Red v. LT21 Navy Blue
Saturday, May 11 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW24 Orange v. LC21 Gold
Saturday, May 11 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLC25 Royal Blue v. LN21 Forest Green
Saturday, May 11 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLC23 Forest Green v. LN22 Teal
Saturday, May 11 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW22 Maroon v. LC26 Navy Blue
Saturday, May 11 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM22 Orange v. LW21 Purple
Saturday, May 11 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLM23 Gold v. LW23 Red
Saturday, May 11 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LN23 Royal Blue
Saturday, May 18 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC24 Teal v. LC21 Gold
Saturday, May 18 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi21 Purple v. LW21 Purple
Saturday, May 18 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLT21 Navy Blue v. LC26 Navy Blue
Saturday, May 18 at 10:10 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Orange v. Li22 Maroon
Saturday, May 18 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLC23 Forest Green v. LM21 Red
Saturday, May 18 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLC25 Royal Blue v. LN22 Teal
Saturday, May 18 at 11:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Maroon v. LW23 Red
Saturday, May 18 at 11:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear #2LM22 Orange v. LN21 Forest Green
Saturday, May 18 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC22 Kelly Green v. LN23 Royal Blue
Saturday, May 18 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM24 Kelly Green v. LM23 Gold

U12 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Maroon v. LW32 Red
Saturday, Mar 16 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LC31 Orange v. LC32 Gold
Saturday, Mar 16 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LN32 Teal
Saturday, Mar 23 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Gold v. LN32 Teal
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN31 Kelly Green v. LW31 Maroon
Saturday, Mar 23 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolLC31 Orange v. LT31 Purple
Saturday, Mar 30 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LC31 Orange v. LN31 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 1:40 PMChristian Aid Mission FieldLC32 Gold v. LT31 Purple
Saturday, Mar 30 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN32 Teal v. LW32 Red
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolLC32 Gold v. LW31 Maroon
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LN31 Kelly Green v. LW32 Red
Saturday, Apr 06 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Teal v. LT31 Purple
Saturday, Apr 20 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LT31 Purple v. LW31 Maroon
Saturday, Apr 20 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC31 Orange v. LN32 Teal
Saturday, Apr 27 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolLC31 Orange v. LW31 Maroon
Saturday, Apr 27 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Gold v. LN31 Kelly Green
Saturday, Apr 27 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LT31 Purple v. LW32 Red
Sunday, Apr 28 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Teal v. LT31 Purple
Saturday, May 04 at 11:00 AMChristian Aid Mission FieldLC31 Orange v. LC32 Gold
Saturday, May 04 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LN32 Teal
Saturday, May 04 at 11:00 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Maroon v. LW32 Red
Sunday, May 05 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolLC32 Gold v. LW32 Red
Saturday, May 11 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC31 Orange v. LN31 Kelly Green
Saturday, May 11 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolLC32 Gold v. LW32 Red
Saturday, May 11 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LT31 Purple v. LW31 Maroon
Saturday, May 18 at 1:40 PMCrozet Elementary SchoolLC31 Orange v. LW32 Red
Saturday, May 18 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Kelly Green v. LT31 Purple
Saturday, May 18 at 3:00 PMCrozet Elementary SchoolLN32 Teal v. LW31 Maroon

U10 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMZ- VSDB #6ALF21 - Red v. ALS21 - Orange
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMZ- VSDB #6ALD21 - Royal v. ALW21 - Gold
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMZ- VSDB #6ALW22 - Kelly v. ALF22 - Purple
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #1ALF21 - Red v. ALW22 - Kelly
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMz- Eastside Speedway #1ALS21 - Orange v. ALW21 - Gold
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMz- Eastside Speedway #1ALD21 - Royal v. ALF22 - Purple
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMz- Stuarts Draft Park #2ALS21 - Orange v. ALF22 - Purple
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMz- Stuarts Draft Park #2ALD21 - Royal v. ALW22 - Kelly
Saturday, Mar 30 at 1:40 PMz- Stuarts Draft Park #2ALF21 - Red v. ALW21 - Gold
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMZ- VSDB #6ALD21 - Royal v. ALF21 - Red
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMZ- VSDB #6ALS21 - Orange v. ALW22 - Kelly
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMZ- VSDB #6ALW21 - Gold v. ALF22 - Purple
Saturday, Apr 13 at 9:00 AMz- Wilson #1ALF21 - Red v. ALF22 - Purple
Saturday, Apr 13 at 10:10 AMz- Wilson #1ALD21 - Royal v. ALS21 - Orange
Saturday, Apr 13 at 11:20 AMz- Wilson #1ALW21 - Gold v. ALW22 - Kelly
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #1ALF21 - Red v. ALW22 - Kelly
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMz- Eastside Speedway #1ALD21 - Royal v. ALF22 - Purple
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMz- Eastside Speedway #1ALS21 - Orange v. ALW21 - Gold
Thursday, May 02 at 6:00 PMz- Eastside Speedway #1ALF21 - Red v. ALW21 - Gold
Saturday, May 04 at 11:20 AMz- Wilson #1ALS21 - Orange v. ALF22 - Purple
Saturday, May 04 at 12:30 PMz- Wilson #1ALD21 - Royal v. ALW22 - Kelly
Saturday, May 11 at 9:00 AMZ- VSDB #6ALS21 - Orange v. ALW22 - Kelly
Saturday, May 11 at 10:10 AMZ- VSDB #6ALD21 - Royal v. ALF21 - Red
Saturday, May 11 at 11:20 AMZ- VSDB #6ALW21 - Gold v. ALF22 - Purple
Saturday, May 18 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #2ALW22 - Kelly v. ALF22 - Purple
Saturday, May 18 at 10:10 AMz- Stuarts Draft Park #2ALD21 - Royal v. ALW21 - Gold
Saturday, May 18 at 11:20 AMz- Stuarts Draft Park #2ALF21 - Red v. ALS21 - Orange

U10 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMz- Wilson #1AS25 - Royal v. AW21 - Purple
Saturday, Mar 16 at 10:10 AMz- Wilson #1AS21 - Teal v. AW22 - Navy
Saturday, Mar 16 at 11:20 AMz- Wilson #1AS22 - Kelly v. AD22 - Forest
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMz- Wilson #1AD21 - Gold v. AS24 - Red
Saturday, Mar 16 at 1:40 PMz- Wilson #1AF21 - Maroon v. AS23 - Orange
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #2AW21 - Purple v. AD22 - Forest
Saturday, Mar 23 at 10:10 AMz- Stuarts Draft Park #2AD21 - Gold v. AS21 - Teal
Saturday, Mar 23 at 11:20 AMz- Stuarts Draft Park #2AF21 - Maroon v. AS22 - Kelly
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMz- Stuarts Draft Park #2AS23 - Orange v. AS24 - Red
Saturday, Mar 23 at 1:40 PMz- Stuarts Draft Park #2AS25 - Royal v. AW22 - Navy
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #1AD21 - Gold v. AW22 - Navy
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMz- Eastside Speedway #1AF21 - Maroon v. AW21 - Purple
Saturday, Mar 30 at 10:10 AMz- Stuarts Draft Park #2AS21 - Teal v. AS23 - Orange
Saturday, Mar 30 at 10:30 AMz- Wilson #1AS25 - Royal v. AD22 - Forest
Saturday, Mar 30 at 11:20 AMz- Eastside Speedway #1AS22 - Kelly v. AS24 - Red
Saturday, Apr 06 at 10:10 AMz- VSDB #5AW21 - Purple v. AS24 - Red
Saturday, Apr 06 at 11:20 AMz- VSDB #5AS21 - Teal v. AS22 - Kelly
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMZ- VSDB #6AD21 - Gold v. AS25 - Royal
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMz- VSDB #5AW22 - Navy v. AS23 - Orange
Saturday, Apr 06 at 1:40 PMz- VSDB #5AF21 - Maroon v. AD22 - Forest
Saturday, Apr 13 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #2AD21 - Gold v. AS23 - Orange
Saturday, Apr 13 at 10:10 AMz- Stuarts Draft Park #2AS24 - Red v. AD22 - Forest
Saturday, Apr 13 at 11:20 AMz- Stuarts Draft Park #2AF21 - Maroon v. AS25 - Royal
Saturday, Apr 13 at 12:30 PMz- Stuarts Draft Park #2AS22 - Kelly v. AW22 - Navy
Saturday, Apr 13 at 1:40 PMz- Stuarts Draft Park #2AS21 - Teal v. AW21 - Purple
Saturday, Apr 27 at 10:10 AMz- VSDB #5AS22 - Kelly v. AS23 - Orange
Saturday, Apr 27 at 11:00 AMZ- VSDB #6AS25 - Royal v. AS24 - Red
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMz- VSDB #5AF21 - Maroon v. AS21 - Teal
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMz- VSDB #5AD21 - Gold v. AW21 - Purple
Saturday, Apr 27 at 1:40 PMz- VSDB #5AW22 - Navy v. AD22 - Forest
Saturday, May 04 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #1AD21 - Gold v. AD22 - Forest
Saturday, May 04 at 9:00 AMz- Wilson #1AS21 - Teal v. AS24 - Red
Saturday, May 04 at 10:10 AMz- Eastside Speedway #1AF21 - Maroon v. AW22 - Navy
Saturday, May 04 at 10:10 AMz- Wilson #1AS25 - Royal v. AS22 - Kelly
Saturday, May 04 at 11:20 AMz- Eastside Speedway #1AW21 - Purple v. AS23 - Orange
Saturday, May 11 at 10:10 AMz- VSDB #5AS22 - Kelly v. AW21 - Purple
Saturday, May 11 at 11:20 AMz- VSDB #5AW22 - Navy v. AS24 - Red
Saturday, May 11 at 12:30 PMz- VSDB #5AD21 - Gold v. AF21 - Maroon
Saturday, May 11 at 12:30 PMZ- VSDB #6AS25 - Royal v. AS21 - Teal
Saturday, May 11 at 1:40 PMz- VSDB #5AS23 - Orange v. AD22 - Forest
Saturday, May 18 at 9:00 AMz- Wilson #1AF21 - Maroon v. AS24 - Red
Saturday, May 18 at 10:10 AMz- Wilson #1AS21 - Teal v. AD22 - Forest
Saturday, May 18 at 11:20 AMz- Wilson #1AW21 - Purple v. AW22 - Navy
Saturday, May 18 at 12:30 PMz- Wilson #1AD21 - Gold v. AS22 - Kelly
Saturday, May 18 at 1:40 PMz- Wilson #1AS25 - Royal v. AS23 - Orange

U12 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMz- VSDB #5ALD31 - Orange v. ALS31 - Kelly
Saturday, Mar 16 at 10:20 AMz- VSDB #5ALF31 - Royal v. ALS32 - Red
Saturday, Mar 23 at 12:00 PMz- Wilson #1ALF31 - Royal v. ALS31 - Kelly
Saturday, Mar 23 at 1:20 PMz- Wilson #1ALD31 - Orange v. ALS32 - Red
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMz- Wilson #1ALD31 - Orange v. ALF31 - Royal
Saturday, Mar 30 at 1:20 PMz- Wilson #1ALS32 - Red v. ALS31 - Kelly
Saturday, Apr 06 at 8:50 AMz- VSDB #5ALD31 - Orange v. ALS31 - Kelly
Saturday, Apr 06 at 1:40 PMZ- VSDB #6ALF31 - Royal v. ALS32 - Red
Saturday, Apr 13 at 10:00 AMz- Eastside Speedway #1ALF31 - Royal v. ALS31 - Kelly
Saturday, Apr 13 at 11:20 AMz- Eastside Speedway #1ALD31 - Orange v. ALS32 - Red
Saturday, Apr 27 at 10:00 AMz- Stuarts Draft Park #2ALD31 - Orange v. ALS31 - Kelly
Saturday, Apr 27 at 11:20 AMz- Stuarts Draft Park #2ALF31 - Royal v. ALS32 - Red
Saturday, May 04 at 10:00 AMz- VSDB #5ALF31 - Royal v. ALS31 - Kelly
Saturday, May 04 at 11:20 AMz- VSDB #5ALD31 - Orange v. ALS32 - Red
Saturday, May 11 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #2ALD31 - Orange v. ALF31 - Royal
Saturday, May 11 at 10:20 AMz- Stuarts Draft Park #2ALS32 - Red v. ALS31 - Kelly
Saturday, May 18 at 9:30 AMz- Eastside Speedway #1ALD31 - Orange v. ALF31 - Royal
Saturday, May 18 at 10:50 AMz- Eastside Speedway #1ALS32 - Red v. ALS31 - Kelly

U12 Boys Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMz- Wilson #4AD31 - Gold v. AF31 - Orange
Saturday, Mar 16 at 10:20 AMz- Wilson #4AS31 - Royal v. AW31 - Kelly
Saturday, Mar 16 at 11:40 AMz- Wilson #4AS32 - Maroon v. AW32 - Red
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #3AS31 - Royal v. AS32 - Maroon
Saturday, Mar 23 at 10:20 AMz- Stuarts Draft Park #3AF31 - Orange v. AW31 - Kelly
Saturday, Mar 23 at 11:40 AMz- Stuarts Draft Park #3AD31 - Gold v. AW32 - Red
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #4AD31 - Gold v. AW31 - Kelly
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMz- Wilson #4AF31 - Orange v. AS32 - Maroon
Saturday, Mar 30 at 10:20 AMz- Eastside Speedway #4AS31 - Royal v. AW32 - Red
Saturday, Apr 06 at 9:00 AMz- VSDB #3AD31 - Gold v. AS31 - Royal
Saturday, Apr 06 at 10:20 AMz- VSDB #3AF31 - Orange v. AW32 - Red
Saturday, Apr 06 at 11:40 AMz- VSDB #3AW31 - Kelly v. AS32 - Maroon
Tuesday, Apr 23 at 6:00 PMz- VSDB #3AD31 - Gold v. AS32 - Maroon
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMz- VSDB #3AS31 - Royal v. AS32 - Maroon
Saturday, Apr 27 at 10:20 AMz- VSDB #3AF31 - Orange v. AW31 - Kelly
Saturday, Apr 27 at 11:40 AMz- VSDB #3AD31 - Gold v. AW32 - Red
Tuesday, Apr 30 at 6:00 PMz- Wilson #4AF31 - Orange v. AS31 - Royal
Thursday, May 02 at 5:45 PMz- Eastside Speedway #4AW31 - Kelly v. AW32 - Red
Saturday, May 04 at 9:00 AMz- VSDB #3AD31 - Gold v. AW31 - Kelly
Saturday, May 04 at 10:20 AMz- VSDB #3AF31 - Orange v. AS32 - Maroon
Saturday, May 04 at 11:40 AMz- VSDB #3AS31 - Royal v. AW32 - Red
Saturday, May 11 at 9:00 AMz- Stuarts Draft Park #3AD31 - Gold v. AS31 - Royal
Saturday, May 11 at 10:20 AMz- Stuarts Draft Park #3AF31 - Orange v. AW32 - Red
Saturday, May 11 at 11:40 AMz- Stuarts Draft Park #3AW31 - Kelly v. AS32 - Maroon
Saturday, May 18 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #4AD31 - Gold v. AF31 - Orange
Saturday, May 18 at 9:00 AMz- Wilson #4AS32 - Maroon v. AW32 - Red
Saturday, May 18 at 10:20 AMz- Eastside Speedway #4AS31 - Royal v. AW31 - Kelly

Rec U15

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 9:00 AMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AS41 - Royal
Saturday, Mar 16 at 10:30 AMz- VSDB #1AS42 - Kelly v. AW41 - Red
Saturday, Mar 16 at 12:00 PMz- VSDB #1AD41 - Gold v. AD42 - Maroon
Saturday, Mar 23 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #3AD41 - Gold v. AW41 - Red
Saturday, Mar 23 at 10:30 AMz- Eastside Speedway #3AD42 - Maroon v. AF41 - Orange
Saturday, Mar 23 at 1:00 PMz- VSDB #1AS42 - Kelly v. AS41 - Royal
Saturday, Mar 30 at 9:00 AMz- VSDB #1AD42 - Maroon v. AS41 - Royal
Saturday, Mar 30 at 10:30 AMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AW41 - Red
Saturday, Mar 30 at 12:00 PMz- VSDB #1AD41 - Gold v. AS42 - Kelly
Saturday, Apr 06 at 10:00 AMz- VSDB #1AD42 - Maroon v. AW41 - Red
Saturday, Apr 06 at 11:30 AMz- VSDB #1AD41 - Gold v. AS41 - Royal
Saturday, Apr 06 at 1:00 PMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AS42 - Kelly
Saturday, Apr 13 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #3AD41 - Gold v. AF41 - Orange
Saturday, Apr 13 at 10:30 AMz- Eastside Speedway #3AW41 - Red v. AS41 - Royal
Saturday, Apr 13 at 12:00 PMz- VSDB #1AD42 - Maroon v. AS42 - Kelly
Saturday, Apr 27 at 9:00 AMz- Eastside Speedway #3AD41 - Gold v. AW41 - Red
Saturday, Apr 27 at 10:30 AMz- Eastside Speedway #3AD42 - Maroon v. AF41 - Orange
Saturday, Apr 27 at 1:00 PMz- VSDB #1AS42 - Kelly v. AS41 - Royal
Saturday, May 04 at 9:00 AMz- VSDB #1AD42 - Maroon v. AS41 - Royal
Saturday, May 04 at 10:30 AMz- VSDB #1AD41 - Gold v. AS42 - Kelly
Saturday, May 04 at 12:00 PMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AW41 - Red
Saturday, May 11 at 10:00 AMz- VSDB #1AD42 - Maroon v. AW41 - Red
Saturday, May 11 at 1:00 PMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AS42 - Kelly
Saturday, May 18 at 9:00 AMz- VSDB #1AF41 - Orange v. AS41 - Royal
Saturday, May 18 at 10:30 AMz- VSDB #1AS42 - Kelly v. AW41 - Red
Saturday, May 18 at 12:00 PMz- VSDB #1AD41 - Gold v. AD42 - Maroon

U15 Girls Rec

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN42 Red
Saturday, Mar 16 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN41 Teal
Saturday, Mar 23 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN41 Teal
Saturday, Mar 23 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN42 Red
Saturday, Mar 30 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LC42 Kelly Green
Saturday, Mar 30 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN41 Teal v. LN42 Red
Saturday, Apr 06 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN42 Red
Saturday, Apr 06 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN41 Teal
Saturday, Apr 20 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LC42 Kelly Green
Saturday, Apr 20 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN41 Teal v. LN42 Red
Saturday, Apr 27 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN42 Red
Saturday, Apr 27 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN41 Teal
Saturday, May 04 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN41 Teal
Saturday, May 04 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN42 Red
Saturday, May 11 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LC42 Kelly Green
Saturday, May 11 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN41 Teal v. LN42 Red
Saturday, May 18 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC41 Orange v. LN41 Teal
Saturday, May 18 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LC42 Kelly Green v. LN42 Red

2019 CoRec Futsal (SOCA Training Center)

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jan 09 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. SAGREV SOL (10-14)
Wednesday, Jan 09 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. FutsALL about the Benjamins (9-18)
Wednesday, Jan 16 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. FutsALL about the Benjamins (12-7)
Wednesday, Jan 16 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. SAGREV SOL (2-16)
Wednesday, Jan 23 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. Snowballers (7-9)
Wednesday, Jan 23 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldFutsALL about the Benjamins v. SAGREV SOL (11-9)
Wednesday, Jan 30 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. FutsALL about the Benjamins (4-18)
Wednesday, Jan 30 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. SAGREV SOL (5-16)
Wednesday, Feb 06 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. SAGREV SOL (6-4)
Wednesday, Feb 06 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. FutsALL about the Benjamins (6-16)
Wednesday, Feb 13 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldFutsALL about the Benjamins v. SAGREV SOL (8-7)
Wednesday, Feb 13 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. Snowballers (10-6)
Wednesday, Feb 20 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. SAGREV SOL
Wednesday, Feb 20 at 8:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. FutsALL about the Benjamins
Wednesday, Feb 27 at 7:45 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldSnowballers v. FutsALL about the Benjamins (5-17)
Wednesday, Feb 27 at 8:45 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldCoRec Ind. Futsal (STC) v. SAGREV SOL (8-10)
Wednesday, Mar 06 at 7:45 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldFutsALL about the Benjamins v. SAGREV SOL (8-15)

2019 Men's Futsal (SOCA Training Center)

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jan 08 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldGremio v. Dutchmen (13-7)
Tuesday, Jan 08 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Winter Coach Crew (9-16)
Thursday, Jan 10 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. DARDEN FC (3-0)
Tuesday, Jan 15 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Gremio (0-3)
Tuesday, Jan 15 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldDutchmen v. DARDEN FC (8-10)
Thursday, Jan 17 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. Winter Coach Crew (0-3)
Tuesday, Jan 22 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. Dutchmen (4-19)
Tuesday, Jan 22 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. DARDEN FC (7-9)
Thursday, Jan 24 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldGremio v. Winter Coach Crew (3-10)
Tuesday, Jan 29 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. Gremio (11-11)
Tuesday, Jan 29 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Dutchmen (13-9)
Thursday, Jan 31 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldWinter Coach Crew v. DARDEN FC (14-9)
Tuesday, Feb 05 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. 3NB FC (6-14)
Tuesday, Feb 05 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldDutchmen v. Winter Coach Crew (10-17)
Thursday, Feb 07 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldGremio v. DARDEN FC (6-12)
Tuesday, Feb 12 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldGremio v. Dutchmen (23-8)
Tuesday, Feb 12 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Winter Coach Crew (9-13)
Thursday, Feb 14 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. DARDEN FC (8-13)
Tuesday, Feb 19 at 6:30 PMSOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Gremio (12-9)
Tuesday, Feb 19 at 7:30 PMSOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. Winter Coach Crew (14-14)
Thursday, Feb 21 at 7:45 PMSOCA Training Center - Turf FieldDutchmen v. DARDEN FC (3-0)
Tuesday, Feb 26 at 6:30 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldMen's Futsal Ind. v. Gremio (0-3)
Tuesday, Feb 26 at 7:30 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Dutchmen (11-5)
Tuesday, Mar 05 at 6:30 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldGremio v. DARDEN FC (3-0)
Tuesday, Mar 05 at 7:30 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf Field3NB FC v. Winter Coach Crew (11-8)
Thursday, Mar 07 at 7:45 PM
Playoff Game
SOCA Training Center - Turf FieldGremio v. Winter Coach Crew

2019 CoRec D3 WISL (ACAC)

Date/TimeFieldGame
Monday, Jan 07 at 8:10 PMACAC ArenaWalking Wounded v. PSJ (10-15)
Tuesday, Jan 08 at 6:30 PMACAC ArenaCrutchfield v. CustomInk  (19-26)
Tuesday, Jan 08 at 7:40 PMACAC ArenaCville United Blue v. Momentum (5-6)
Tuesday, Jan 08 at 8:50 PMACAC ArenaSoccer? v. Cville United White  (6-10)
Wednesday, Jan 09 at 7:00 PMACAC ArenatellAplay FC v. VMDO (5-14)
Monday, Jan 14 at 7:00 PMACAC ArenaSoccer? v. VMDO (10-8)
Monday, Jan 14 at 8:10 PMACAC ArenaMomentum v. tellAplay FC (13-6)
Sunday, Jan 20 at 5:00 PMACAC ArenaMomentum v. Soccer? (7-6)
Sunday, Jan 20 at 6:10 PMACAC ArenaVMDO v. CustomInk  (11-7)
Sunday, Jan 20 at 7:20 PMACAC ArenatellAplay FC v. Walking Wounded (7-10)
Monday, Jan 21 at 7:00 PMACAC ArenaCrutchfield v. Cville United White  (6-9)
Monday, Jan 21 at 8:10 PMACAC ArenaCville United Blue v. PSJ (16-10)
Monday, Jan 28 at 8:10 PMACAC ArenaMomentum v. CustomInk  (13-5)
Tuesday, Jan 29 at 6:30 PMACAC ArenaPSJ v. Cville United White  (12-11)
Tuesday, Jan 29 at 7:40 PMACAC ArenaSoccer? v. Walking Wounded (7-11)
Tuesday, Jan 29 at 8:50 PMACAC ArenaCrutchfield v. VMDO (8-6)
Wednesday, Jan 30 at 7:00 PMACAC ArenaCville United Blue v. tellAplay FC (9-3)
Wednesday, Feb 06 at 7:00 PMACAC ArenaMomentum v. Crutchfield  (12-10)
Wednesday, Feb 06 at 8:10 PMACAC ArenaCville United Blue v. Soccer? (10-7)
Thursday, Feb 07 at 6:00 PMACAC ArenaWalking Wounded v. CustomInk  (8-13)
Thursday, Feb 07 at 7:10 PMACAC ArenaVMDO v. Cville United White  (6-8)
Thursday, Feb 07 at 8:20 PMACAC ArenatellAplay FC v. PSJ (9-19)
Wednesday, Feb 13 at 7:00 PMACAC ArenaPSJ v. VMDO (12-11)
Wednesday, Feb 13 at 8:10 PMACAC ArenaWalking Wounded v. Crutchfield  (6-7)
Thursday, Feb 14 at 6:00 PMACAC ArenatellAplay FC v. Soccer? (4-14)
Thursday, Feb 14 at 7:10 PMACAC ArenaMomentum v. Cville United White  (6-6)
Thursday, Feb 14 at 8:20 PMACAC ArenaCville United Blue v. CustomInk  (9-14)
Thursday, Feb 21 at 6:00 PMACAC ArenaCville United Blue v. Cville United White  (12-13)
Thursday, Feb 21 at 7:10 PMACAC ArenatellAplay FC v. Crutchfield  (4-18)
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMACAC ArenaSoccer? v. CustomInk  (8-6)
Sunday, Feb 24 at 7:20 PMACAC ArenaWalking Wounded v. VMDO (7-16)
Monday, Feb 25 at 8:10 PMACAC ArenaMomentum v. PSJ (8-11)
Tuesday, Feb 26 at 6:30 PMACAC ArenaPSJ v. Crutchfield  (9-13)
Tuesday, Feb 26 at 7:40 PMACAC ArenaCville United Blue v. Walking Wounded (9-13)
Tuesday, Feb 26 at 8:50 PMACAC ArenaCville United White v. CustomInk  (10-9)

2019 CoRec D2 WISL (ACAC)

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jan 09 at 8:10 PMACAC ArenaFiresale! v. Boom Xhakalaka (8-17)
Thursday, Jan 10 at 6:00 PMACAC ArenaFriendScraps v. Monstars (9-5)
Thursday, Jan 10 at 7:10 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. PSJ
Thursday, Jan 10 at 7:10 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. Los Amigos (14-1)
Thursday, Jan 10 at 8:20 PMACAC ArenaPSJ 2 v. Yellow Card FC (14-10)
Wednesday, Jan 16 at 7:00 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. Yellow Card FC (6-7)
Thursday, Jan 17 at 6:00 PMACAC ArenaPSJ 2 v. Monstars (10-6)
Thursday, Jan 17 at 7:10 PMACAC ArenaFriendScraps v. Boom Xhakalaka (4-6)
Thursday, Jan 17 at 8:20 PMACAC ArenaFiresale! v. Los Amigos (8-8)
Tuesday, Jan 22 at 6:30 PMACAC ArenaFiresale! v. Yellow Card FC (5-15)
Tuesday, Jan 22 at 7:40 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. Monstars (9-4)
Tuesday, Jan 22 at 8:50 PMACAC ArenaFriendScraps v. PSJ 2  (5-15)
Wednesday, Jan 23 at 8:10 PMACAC ArenaLos Amigos v. Boom Xhakalaka (7-9)
Sunday, Jan 27 at 5:00 PMACAC ArenaFiresale! v. Monstars (3-9)
Sunday, Jan 27 at 6:10 PMACAC ArenaPSJ 2 v. Boom Xhakalaka (18-6)
Sunday, Jan 27 at 7:20 PMACAC ArenaFriendScraps v. Fuzzy Zut! Unicorns FC (4-5)
Monday, Jan 28 at 7:00 PMACAC ArenaYellow Card FC v. Los Amigos (10-7)
Sunday, Feb 03 at 5:00 PMACAC ArenaFriendScraps v. Firesale! (6-3)
Sunday, Feb 03 at 6:10 PMACAC ArenaMonstars v. Los Amigos (3-9)
Monday, Feb 04 at 8:10 PMACAC ArenaYellow Card FC v. Boom Xhakalaka (12-4)
Monday, Feb 11 at 7:00 PMACAC ArenaFiresale! v. PSJ 2  (10-14)
Tuesday, Feb 12 at 6:30 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. Boom Xhakalaka (14-4)
Tuesday, Feb 12 at 7:40 PMACAC ArenaFriendScraps v. Los Amigos (8-9)
Tuesday, Feb 12 at 8:50 PMACAC ArenaYellow Card FC v. Monstars (13-3)
Tuesday, Feb 19 at 6:30 PMACAC ArenaFriendScraps v. Yellow Card FC (4-9)
Thursday, Feb 21 at 8:20 PMACAC ArenaMonstars v. Boom Xhakalaka (1-5)
Monday, Feb 25 at 7:00 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. PSJ 2  (6-9)
Wednesday, Feb 27 at 7:00 PMACAC ArenaPSJ 2 v. Los Amigos (9-4)
Wednesday, Feb 27 at 8:10 PMACAC ArenaFuzzy Zut! Unicorns FC v. Firesale! (13-6)

2019 CoRec D1 WISL (ACAC)

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 06 at 5:00 PMACAC ArenaBesties v. En Fuego (12-14)
Sunday, Jan 06 at 6:10 PMACAC ArenaLa Celeste v. Athletic Club Real Merkle FC (4-13)
Sunday, Jan 06 at 7:20 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. Loko Motive (3-2)
Monday, Jan 07 at 7:00 PMACAC ArenaStarr Hill FC v. Tottenham  (8-9)
Tuesday, Jan 15 at 6:30 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. Tottenham  (7-7)
Tuesday, Jan 15 at 7:40 PMACAC ArenaLoko Motive v. En Fuego (7-9)
Tuesday, Jan 15 at 8:50 PMACAC ArenaBesties v. Athletic Club Real Merkle FC (12-9)
Wednesday, Jan 16 at 8:10 PMACAC ArenaLa Celeste v. Starr Hill FC (4-16)
Wednesday, Jan 23 at 7:00 PMACAC ArenaBesties v. Loko Motive (6-7)
Thursday, Jan 24 at 6:00 PMACAC ArenaStarr Hill FC v. Athletic Club Real Merkle FC (3-0)
Thursday, Jan 24 at 7:10 PMACAC ArenaEn Fuego v. Tottenham  (5-6)
Thursday, Jan 24 at 8:20 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. La Celeste  (13-5)
Wednesday, Jan 30 at 8:10 PMACAC ArenaLoko Motive v. Tottenham  (5-6)
Thursday, Jan 31 at 6:00 PMACAC ArenaLa Celeste v. En Fuego (6-7)
Thursday, Jan 31 at 7:10 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. Athletic Club Real Merkle FC (12-0)
Thursday, Jan 31 at 8:20 PMACAC ArenaBesties v. Starr Hill FC (3-6)
Monday, Feb 04 at 7:00 PMACAC ArenaLa Celeste v. Loko Motive (12-4)
Tuesday, Feb 05 at 6:30 PMACAC ArenaBesties v. Tottenham  (13-5)
Tuesday, Feb 05 at 7:40 PMACAC ArenaEn Fuego v. Athletic Club Real Merkle FC (4-7)
Tuesday, Feb 05 at 8:50 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. Starr Hill FC (5-10)
Sunday, Feb 10 at 5:00 PMACAC ArenaLoko Motive v. Athletic Club Real Merkle FC (5-12)
Sunday, Feb 10 at 6:10 PMACAC ArenaStarr Hill FC v. En Fuego (5-7)
Sunday, Feb 10 at 7:20 PMACAC ArenaLa Celeste v. Tottenham  (6-8)
Monday, Feb 11 at 8:10 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. Besties (12-6)
Monday, Feb 18 at 7:00 PMACAC ArenaBesties v. La Celeste  (10-6)
Monday, Feb 18 at 8:10 PMACAC ArenaAthletic Club Real Merkle FC v. Tottenham  (2-11)
Tuesday, Feb 19 at 7:40 PMACAC ArenaStarr Hill FC v. Loko Motive (13-5)
Tuesday, Feb 19 at 8:50 PMACAC ArenaPathetico Madrid v. En Fuego (8-1)

2019 Spring Over 40 League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 16 at 4:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)E'ville City v. Coaches United (1-5)
Sunday, Mar 17 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. E'ville City (13-3)
Sunday, Mar 17 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (6-2)
Sunday, Mar 17 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. GOrillas-Silverbacks (4-0)
Sunday, Mar 24 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Zealots (5-2)
Sunday, Mar 24 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. E'ville City (7-0)
Sunday, Mar 24 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldCoaches United v. GOrillas-Silverbacks (2-2)
Sunday, Mar 31 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. Shadwell United (4-0)
Sunday, Mar 31 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. GOrillas-Silverbacks (3-0)
Sunday, Mar 31 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldE'ville City v. Coaches United (6-0)
Sunday, Apr 07 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas-Silverbacks (3-1)
Sunday, Apr 07 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. Coaches United (3-4)
Sunday, Apr 07 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. E'ville City (4-2)
Sunday, Apr 14 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. Coaches United (3-1)
Sunday, Apr 14 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. E'ville City (5-2)
Sunday, Apr 14 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. Zealots (4-2)
Saturday, Apr 27 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)The Vikings v. Shadwell United (3-3)
Sunday, Apr 28 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldE'ville City v. GOrillas-Silverbacks (3-2)
Sunday, Apr 28 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. Zealots (6-4)
Sunday, Apr 28 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Shadwell United (5-1)
Saturday, May 04 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)E'ville City v. GOrillas-Silverbacks (1-4)
Saturday, May 04 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 3)GOrillas 2019 v. Zealots (10-1)
Sunday, May 05 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United (5-2)
Sunday, May 05 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. GOrillas-Silverbacks (6-4)
Sunday, May 05 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. The Vikings (2-5)
Sunday, May 12 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United
Sunday, May 12 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldShadwell United v. GOrillas-Silverbacks
Sunday, May 12 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. The Vikings
Saturday, May 18 at 1:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)Shadwell United v. E'ville City (8-2)
Saturday, May 18 at 2:30 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)Zealots v. Coaches United (2-4)
Saturday, May 18 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)GOrillas 2019 v. GOrillas-Silverbacks (8-0)
Sunday, May 19 at 2:30 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (4-1)
Sunday, May 19 at 4:00 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldGOrillas 2019 v. Shadwell United (3-4)
Sunday, Jun 02 at 2:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 5)The Vikings v. Shadwell United (2-4)

2019 Spring CoRec D4

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 03 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Crutchfield  (0-3)
Sunday, Mar 03 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Kerfuffle FC (3-0)
Sunday, Mar 03 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurftellAplay FC v. Honey Badgers FC (6-0)
Sunday, Mar 10 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Kerfuffle FC (0-2)
Sunday, Mar 10 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfHoney Badgers FC v. Crutchfield  (2-4)
Sunday, Mar 10 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWalking Wounded v. tellAplay FC (1-0)
Sunday, Mar 17 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Honey Badgers FC (5-1)
Sunday, Mar 17 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Crutchfield  (2-2)
Sunday, Mar 17 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurftellAplay FC v. Kerfuffle FC (6-1)
Sunday, Mar 24 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfWalking Wounded v. Honey Badgers FC (4-1)
Sunday, Mar 24 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoondoggle v. tellAplay FC (1-3)
Sunday, Mar 24 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfKerfuffle FC v. Crutchfield  (1-2)
Sunday, Mar 31 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfHoney Badgers FC v. Kerfuffle FC (1-2)
Sunday, Mar 31 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurftellAplay FC v. Crutchfield  (1-6)
Sunday, Mar 31 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBoondoggle v. Walking Wounded (5-8)
Sunday, Apr 07 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Kerfuffle FC (3-3)
Sunday, Apr 07 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Crutchfield  (1-6)
Sunday, Apr 07 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurftellAplay FC v. Honey Badgers FC (10-1)
Sunday, Apr 14 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfBoondoggle v. Kerfuffle FC (1-3)
Sunday, Apr 14 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfHoney Badgers FC v. Crutchfield  (2-3)
Sunday, Apr 14 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. tellAplay FC (3-4)
Saturday, Apr 27 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Kerfuffle FC v. Crutchfield  (2-5)
Saturday, Apr 27 at 4:00 PMStone Robinson Elementary SchoolBoondoggle v. tellAplay FC (0-3)
Saturday, Apr 27 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) Walking Wounded v. Honey Badgers FC (2-0)
Sunday, Apr 28 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Crutchfield  (2-1)
Sunday, Apr 28 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurftellAplay FC v. Kerfuffle FC (3-4)
Sunday, Apr 28 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoondoggle v. Honey Badgers FC (0-4)
Sunday, May 05 at 1:00 PM
Playoff Game
Darden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) tellAplay FC v. Honey Badgers FC (6-2)
Sunday, May 05 at 3:00 PM
Playoff Game
Darden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Boondoggle v. Kerfuffle FC (2-4)
Sunday, May 12 at 1:00 PM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. tellAplay FC (4-2)
Sunday, May 12 at 3:00 PM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfKerfuffle FC v. Crutchfield  (0-3)
Sunday, May 19 at 9:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfWalking Wounded v. Crutchfield  (2-1)

2019 Spring CoRec D3

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 24 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfSoccer? v. Rif Raf (1-3)
Sunday, Feb 24 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfCville United v. OWC (3-2)
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Momentum (3-3)
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. Vickery United (2-5)
Sunday, Mar 03 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfCville United v. Soccer? (1-1)
Sunday, Mar 03 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfOWC v. Vickery United (3-1)
Sunday, Mar 03 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Rif Raf (0-3)
Sunday, Mar 03 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfToros v. Momentum (1-3)
Sunday, Mar 10 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfRif Raf v. Momentum (1-1)
Sunday, Mar 10 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfSoccer? v. Vickery United (2-5)
Sunday, Mar 10 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Cville United (3-5)
Sunday, Mar 10 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. OWC (0-2)
Sunday, Mar 17 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfSoccer? v. OWC (0-6)
Sunday, Mar 17 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfCville United v. Momentum (2-1)
Sunday, Mar 17 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Vickery United (2-1)
Sunday, Mar 17 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. Rif Raf (1-2)
Sunday, Mar 24 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfToros v. Soccer? (4-1)
Sunday, Mar 24 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfCville United v. Rif Raf (0-0)
Sunday, Mar 24 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfFriend Scraps v. OWC (4-3)
Sunday, Mar 24 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Vickery United (3-1)
Sunday, Mar 31 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Soccer? (4-1)
Sunday, Mar 31 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. Cville United (1-0)
Sunday, Mar 31 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfRif Raf v. Vickery United (2-1)
Sunday, Apr 07 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfCville United v. Vickery United (5-4)
Sunday, Apr 07 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfSoccer? v. Momentum (0-3)
Sunday, Apr 07 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfRif Raf v. OWC (0-4)
Sunday, Apr 07 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. Friend Scraps (0-10)
Sunday, Apr 14 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfToros v. Vickery United (0-7)
Sunday, Apr 14 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Momentum (3-2)
Sunday, Apr 14 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfSoccer? v. Rif Raf (3-3)
Sunday, Apr 14 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfCville United v. OWC (0-2)
Saturday, Apr 20 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) OWC v. Momentum (7-2)
Sunday, Apr 28 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfCville United v. Soccer? (4-1)
Sunday, Apr 28 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfToros v. Momentum (1-6)
Sunday, Apr 28 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfOWC v. Vickery United (1-1)
Sunday, Apr 28 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfFriend Scraps v. Rif Raf (3-2)
Sunday, May 05 at 11:00 AM
Playoff Game
Darden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Soccer? v. OWC (1-3)
Sunday, May 05 at 1:00 PM
Playoff Game
Western Albemarle HS Stadium TurfToros v. Friend Scraps (0-3)
Sunday, May 05 at 3:00 PM
Playoff Game
Western Albemarle HS Stadium TurfCville United v. Vickery United (0-3)
Sunday, May 05 at 5:00 PM
Playoff Game
Western Albemarle HS Stadium TurfRif Raf v. Momentum (1-2)
Sunday, May 12 at 9:00 AM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfFriend Scraps v. Vickery United (2-1)
Sunday, May 12 at 5:00 PM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfOWC v. Momentum (2-0)
Sunday, May 19 at 11:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfFriend Scraps v. OWC (0-2)

2019 Spring CoRec D2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 24 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThunderCats v. Loko Motive (0-2)
Sunday, Feb 24 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfZut! FC v. River plate (2-1)
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. Goaldiggers (0-4)
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfFiresale FC v. Pokemon Goal (1-2)
Sunday, Mar 03 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfYellow Card FC v. ThunderCats (5-3)
Sunday, Mar 03 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfFiresale FC v. River plate (2-1)
Sunday, Mar 03 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. Loko Motive (2-3)
Sunday, Mar 03 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. Pokemon Goal (0-4)
Sunday, Mar 10 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfZut! FC v. Firesale FC (3-0)
Sunday, Mar 10 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfYellow Card FC v. The Monstars (4-1)
Sunday, Mar 10 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfPokemon Goal v. Loko Motive (3-2)
Sunday, Mar 10 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. River plate (1-2)
Sunday, Mar 17 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfThunderCats v. The Monstars (4-1)
Sunday, Mar 17 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfZut! FC v. Goaldiggers (1-1)
Sunday, Mar 17 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfYellow Card FC v. Pokemon Goal (4-5)
Sunday, Mar 17 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfLoko Motive v. River plate (1-2)
Sunday, Mar 24 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFiresale FC v. Goaldiggers (0-1)
Sunday, Mar 24 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfThunderCats v. Pokemon Goal (0-5)
Sunday, Mar 24 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfZut! FC v. Loko Motive (1-0)
Sunday, Mar 24 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfYellow Card FC v. River plate (1-3)
Sunday, Mar 31 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfFiresale FC v. Loko Motive (0-0)
Sunday, Mar 31 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThunderCats v. River plate (1-4)
Sunday, Mar 31 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfYellow Card FC v. Zut! FC (3-2)
Sunday, Mar 31 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThe Monstars v. Pokemon Goal (1-0)
Sunday, Apr 07 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. Loko Motive (3-0)
Sunday, Apr 07 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThe Monstars v. River plate (0-5)
Sunday, Apr 07 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfYellow Card FC v. Firesale FC (0-2)
Sunday, Apr 07 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfZut! FC v. ThunderCats (4-0)
Sunday, Apr 14 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfYellow Card FC v. Goaldiggers (0-5)
Sunday, Apr 14 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfZut! FC v. The Monstars (1-2)
Sunday, Apr 14 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfThunderCats v. Firesale FC (1-2)
Sunday, Apr 14 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfPokemon Goal v. River plate (7-5)
Sunday, Apr 28 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFiresale FC v. The Monstars (1-2)
Sunday, Apr 28 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfThunderCats v. Goaldiggers (0-3)
Sunday, Apr 28 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfYellow Card FC v. Loko Motive (4-4)
Sunday, Apr 28 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfZut! FC v. Pokemon Goal (3-5)
Sunday, May 05 at 9:00 AM
Playoff Game
Western Albemarle HS Stadium TurfThe Monstars v. Goaldiggers (1-2)
Sunday, May 05 at 11:00 AM
Playoff Game
Western Albemarle HS Stadium TurfYellow Card FC v. River plate (2-3)
Sunday, May 05 at 3:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfPokemon Goal v. Loko Motive (3-1)
Sunday, May 05 at 5:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfZut! FC v. Firesale FC (4-0)
Sunday, May 12 at 11:00 AM
Playoff Game
Albemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. River plate (3-4)
Sunday, May 12 at 4:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfZut! FC v. Pokemon Goal (0-4)
Sunday, May 19 at 1:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfPokemon Goal v. River plate (4-3)

2019 Spring CoRec D1

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 24 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBarristers United v. La Celeste (light blue) (7-1)
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Starr Hill FC (1-0)
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFuzzy Unicorns FC v. Winded (1-1)
Sunday, Mar 03 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfNet six and chill v. La Celeste (light blue) (4-0)
Sunday, Mar 03 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfBarristers United v. Fuzzy Unicorns FC (8-2)
Sunday, Mar 03 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (1-0)
Sunday, Mar 03 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Winded (1-0)
Sunday, Mar 10 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. En Fuego (1-0)
Sunday, Mar 10 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfNet six and chill v. Fuzzy Unicorns FC (3-0)
Sunday, Mar 10 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers United v. Winded (0-3)
Sunday, Mar 10 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfStarr Hill FC v. La Celeste (light blue) (2-1)
Saturday, Mar 16 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)En Fuego v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (3-0)
Sunday, Mar 17 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfLa Celeste (light blue) v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (0-2)
Sunday, Mar 17 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFuzzy Unicorns FC v. Starr Hill FC (0-1)
Sunday, Mar 17 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Winded (1-0)
Sunday, Mar 24 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNet six and chill v. Winded (5-3)
Sunday, Mar 24 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. Starr Hill FC (5-0)
Sunday, Mar 24 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. La Celeste (light blue) (3-3)
Sunday, Mar 24 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFuzzy Unicorns FC v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (1-3)
Sunday, Mar 31 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfNet six and chill v. Starr Hill FC (7-1)
Sunday, Mar 31 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. La Celeste (light blue) (6-1)
Sunday, Mar 31 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers United v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (5-1)
Sunday, Mar 31 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfFuzzy Unicorns FC v. En Fuego (2-0)
Sunday, Apr 07 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Fuzzy Unicorns FC (3-1)
Sunday, Apr 07 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfBarristers United v. En Fuego (2-0)
Sunday, Apr 07 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfNet six and chill v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (10-1)
Sunday, Apr 07 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfStarr Hill FC v. Winded (4-0)
Sunday, Apr 14 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfStarr Hill FC v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (2-2)
Sunday, Apr 14 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLa Celeste (light blue) v. Winded (4-1)
Sunday, Apr 14 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfNet six and chill v. En Fuego (2-1)
Sunday, Apr 14 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. F.C. Beercelona (2-0)
Saturday, Apr 27 at 5:30 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfBarristers United v. Net six and chill (4-2)
Sunday, Apr 28 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. Net six and chill (1-0)
Sunday, Apr 28 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Starr Hill FC (2-1)
Sunday, Apr 28 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFuzzy Unicorns FC v. La Celeste (light blue) (4-5)
Sunday, Apr 28 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfHungry Hungry HIPPA\'s FC v. Winded (3-0)
Sunday, May 05 at 9:00 AM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfF.C. Beercelona v. La Celeste (light blue) (1-2)
Sunday, May 05 at 11:00 AM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfNet six and chill v. Hungry Hungry HIPPA\'s FC (6-0)
Sunday, May 05 at 1:00 PM
Playoff Game
Monticello HS Stadium TurfBarristers United v. Winded (4-0)
Sunday, May 05 at 5:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. Starr Hill FC (3-0)
Saturday, May 11 at 2:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Net six and chill v. La Celeste (light blue) (5-2)
Saturday, May 11 at 4:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Barristers United v. En Fuego (3-0)

2019 Spring Men's D2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 24 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. The Rolling Stones (1-2)
Sunday, Feb 24 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. Darden (3-0)
Sunday, Feb 24 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. LFC (0-7)
Sunday, Mar 03 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEagles United v. LFC (0-5)
Sunday, Mar 03 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfThe Rolling Stones v. Darden (3-0)
Sunday, Mar 03 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. Wild Boar Hunt (0-7)
Sunday, Mar 10 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. LFC (2-0)
Sunday, Mar 10 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. Darden (3-0)
Sunday, Mar 17 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEagles United v. Wild Boar Hunt (1-3)
Sunday, Mar 17 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. The Rolling Stones (0-4)
Sunday, Mar 17 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLFC v. Darden (3-0)
Sunday, Mar 24 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThe Rolling Stones v. LFC (2-1)
Sunday, Mar 24 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. Darden (6-1)
Sunday, Mar 24 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. United FC (1-1)
Sunday, Mar 31 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEagles United v. Darden (3-1)
Sunday, Mar 31 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. LFC (1-4)
Sunday, Mar 31 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. The Rolling Stones (1-1)
Saturday, Apr 06 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Eagles United v. The Rolling Stones (1-6)
Sunday, Apr 07 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEagles United v. LFC (0-6)
Sunday, Apr 07 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfThe Rolling Stones v. Darden (3-0)
Sunday, Apr 07 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. Wild Boar Hunt (2-4)
Sunday, Apr 14 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. The Rolling Stones (1-5)
Sunday, Apr 14 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. LFC (3-0)
Sunday, Apr 14 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfUnited FC v. Darden (3-0)
Sunday, Apr 28 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfEagles United v. Wild Boar Hunt (1-3)
Sunday, Apr 28 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUnited FC v. The Rolling Stones (0-7)
Sunday, Apr 28 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLFC v. Darden (4-2)
Saturday, May 04 at 9:00 AM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Eagles United v. United FC (3-0)
Saturday, May 04 at 3:30 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)LFC v. Darden (6-2)
Sunday, May 05 at 1:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfEagles United v. The Rolling Stones (1-7)
Sunday, May 05 at 3:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. LFC (4-0)
Sunday, May 12 at 11:30 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. The Rolling Stones (7-1)

2019 Spring Men's D1

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 24 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (1-0)
Sunday, Feb 24 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. No MAS  (5-1)
Sunday, Mar 03 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (10-0)
Sunday, Mar 03 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. No MAS  (3-3)
Sunday, Mar 10 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfCville Alliance FC - Reserves v. No MAS  (0-6)
Sunday, Mar 17 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (6-0)
Sunday, Mar 17 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. No MAS  (2-4)
Sunday, Mar 24 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium Turf3NB FC v. No MAS  (1-4)
Sunday, Mar 24 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfFOB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (1-2)
Sunday, Mar 31 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfCville Alliance FC - Reserves v. No MAS  (2-4)
Sunday, Apr 07 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. No MAS  (0-3)
Sunday, Apr 07 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (4-3)
Sunday, Apr 14 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfFOB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (2-2)
Sunday, Apr 14 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium Turf3NB FC v. No MAS  (2-0)
Saturday, Apr 20 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)FOB FC v. 3NB FC
Saturday, Apr 27 at 12:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC
Sunday, Apr 28 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC
Sunday, Apr 28 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfCville Alliance FC - Reserves v. No MAS
Sunday, May 05 at 9:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. Cville Alliance FC - Reserves (6-0)
Sunday, May 05 at 11:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. No MAS  (1-2)
Sunday, May 12 at 9:00 AM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium Turf3NB FC v. No MAS  (4-3)