Schedules

Spring 2022 SOCA U10 Boys Challenge - Blue Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 12 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R24 Orange
Saturday, Mar 12 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R23 Red
Saturday, Mar 19 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 White v. R22 Navy
Saturday, Mar 19 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green v. R24 Orange
Saturday, Mar 19 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R23 Red v. AR20 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R23 Red
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMZA - Basic Park #1R21 White v. AR20 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R24 Orange
Saturday, Apr 02 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 White v. R23 Red
Saturday, Apr 02 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green v. R22 Navy
Saturday, Apr 02 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R24 Orange v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 09 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R21 White
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMZA - Basic Park #1R22 Navy v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 09 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red v. R24 Orange
Saturday, Apr 16 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R24 Orange
Saturday, Apr 16 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 16 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R23 Red
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMZA - Basic Park #1R23 Red v. AR20 Sky Blue
Saturday, Apr 23 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R21 White v. R22 Navy
Saturday, Apr 23 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R20 Green v. R24 Orange
Saturday, Apr 30 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R23 Red
Saturday, Apr 30 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. R24 Orange
Saturday, Apr 30 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. AR20 Sky Blue
Saturday, May 07 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR21 White v. R23 Red
Saturday, May 07 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R22 Navy
Saturday, May 14 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. R21 White
Saturday, May 14 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR22 Navy v. AR20 Sky Blue
Saturday, May 14 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR23 Red v. R24 Orange
Saturday, May 21 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR20 Green v. AR20 Sky Blue
Saturday, May 21 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR24 Orange v. AR20 Sky Blue

Spring 2022 SOCA U12 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. R37 Silver
Saturday, Mar 19 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R35 Yellow v. R36 Royal
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R32 Navy v. AR31 Black
Saturday, Mar 19 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R31 White
Saturday, Mar 19 at 12:20 PMZA - Constitution Park #1R33 Red v. AR30 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. AR31 Black
Saturday, Mar 26 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R33 Red
Saturday, Mar 26 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R32 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R35 Yellow v. R37 Silver
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R36 Royal v. AR30 Sky Blue
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R33 Red
Saturday, Apr 02 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R35 Yellow v. AR31 Black
Saturday, Apr 02 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R36 Royal
Saturday, Apr 02 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R32 Navy v. R34 Orange
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R37 Silver v. AR30 Sky Blue
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R37 Silver
Saturday, Apr 09 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R33 Red v. R36 Royal
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1AR30 Sky Blue v. AR31 Black
Saturday, Apr 09 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R34 Orange
Saturday, Apr 09 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R32 Navy v. R35 Yellow
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R36 Royal
Saturday, Apr 16 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. R35 Yellow
Saturday, Apr 16 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R32 Navy v. AR30 Sky Blue
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R30 Green v. AR31 Black
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R33 Red v. R37 Silver
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R34 Orange
Saturday, Apr 23 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R31 White v. R37 Silver
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R35 Yellow v. AR30 Sky Blue
Saturday, Apr 23 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R32 Navy v. R33 Red
Saturday, Apr 23 at 12:20 PMZA - Constitution Park #1R36 Royal v. AR31 Black
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R36 Royal v. R37 Silver
Saturday, Apr 30 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. AR30 Sky Blue
Saturday, Apr 30 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R32 Navy
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R35 Yellow
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #2R33 Red v. AR31 Black
Saturday, May 07 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolR31 White v. AR30 Sky Blue
Saturday, May 07 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolR37 Silver v. AR31 Black
Saturday, May 07 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolR32 Navy v. R36 Royal
Saturday, May 07 at 1:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolR30 Green v. R35 Yellow
Saturday, May 07 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolR33 Red v. R34 Orange
Saturday, May 14 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R30 Green v. R36 Royal
Saturday, May 14 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1R31 White v. R33 Red
Saturday, May 14 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R35 Yellow v. R37 Silver
Saturday, May 14 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1AR30 Sky Blue v. AR31 Black
Saturday, May 14 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R32 Navy v. R34 Orange
Saturday, May 21 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #2R33 Red v. R35 Yellow
Saturday, May 21 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #2R34 Orange v. R36 Royal
Saturday, May 21 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1R30 Green v. AR30 Sky Blue
Saturday, May 21 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #2R32 Navy v. R37 Silver
Saturday, May 21 at 12:20 PMZA - Constitution Park #1R31 White v. AR31 Black

Spring 2022 SOCA U15 Boys Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green v. R44 Orange
Saturday, Mar 19 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR43 Red v. R45 Yellow
Saturday, Mar 19 at 4:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 White v. R42 Navy
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R40 Green v. R43 Red
Saturday, Mar 26 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R42 Navy v. R44 Orange
Saturday, Mar 26 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R41 White v. R45 Yellow
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR44 Orange v. R45 Yellow
Saturday, Apr 02 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green v. R42 Navy
Saturday, Apr 02 at 4:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 White v. R43 Red
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R42 Navy v. R43 Red
Saturday, Apr 09 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R40 Green v. R45 Yellow
Saturday, Apr 09 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R41 White v. R44 Orange
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR43 Red v. R44 Orange
Saturday, Apr 16 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy v. R45 Yellow
Saturday, Apr 16 at 4:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green v. R41 White
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R40 Green v. R44 Orange
Saturday, Apr 23 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R43 Red v. R45 Yellow
Saturday, Apr 23 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R41 White v. R42 Navy
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green v. R43 Red
Saturday, Apr 30 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy v. R44 Orange
Saturday, Apr 30 at 4:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 White v. R45 Yellow
Saturday, May 07 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R40 Green v. R42 Navy
Saturday, May 07 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R44 Orange v. R45 Yellow
Saturday, May 07 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R41 White v. R43 Red
Saturday, May 14 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR42 Navy v. R43 Red
Saturday, May 14 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldR40 Green v. R45 Yellow
Saturday, May 14 at 4:00 PMCharlottesville HS Grass FieldR41 White v. R44 Orange
Saturday, May 21 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R43 Red v. R44 Orange
Saturday, May 21 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R42 Navy v. R45 Yellow
Saturday, May 21 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R40 Green v. R41 White

Spring 2022 SOCA U10 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 12 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. F26 Royal
Saturday, Mar 19 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F21 White
Saturday, Mar 19 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. F28 Maroon
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMZA - Basic Park #1F23 Red v. AF20 Sky Blue
Saturday, Mar 19 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. F27 Silver
Saturday, Mar 19 at 11:10 AMZA - Basic Park #1F22 Navy v. AF21 Black
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F29 Black
Saturday, Mar 26 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F22 Navy
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F23 Red
Saturday, Mar 26 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. AF21 Black
Saturday, Mar 26 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. AF20 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. F29 Black
Saturday, Mar 26 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF27 Silver v. F28 Maroon
Saturday, Apr 02 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F23 Red
Saturday, Apr 02 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F24 Orange
Saturday, Apr 02 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F28 Maroon
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF27 Silver v. F29 Black
Saturday, Apr 02 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. AF20 Sky Blue
Saturday, Apr 02 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. AF21 Black
Saturday, Apr 09 at 10:10 AMZA - Basic Park #1F29 Black v. AF20 Sky Blue
Saturday, Apr 09 at 11:20 AMZA - Basic Park #1F28 Maroon v. AF21 Black
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. F25 Yellow
Saturday, Apr 09 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F27 Silver
Saturday, Apr 09 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F24 Orange
Saturday, Apr 09 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F26 Royal
Saturday, Apr 16 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. F28 Maroon
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMZA - Basic Park #1AF20 Sky Blue v. AF21 Black
Saturday, Apr 16 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F29 Black
Saturday, Apr 16 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Red v. F27 Silver
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F25 Yellow
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Orange v. F26 Royal
Saturday, Apr 23 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F26 Royal
Saturday, Apr 23 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF25 Yellow v. F27 Silver
Saturday, Apr 23 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F28 Maroon
Saturday, Apr 23 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. AF20 Sky Blue
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. F29 Black
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. AF21 Black
Saturday, Apr 30 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. AF20 Sky Blue
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF26 Royal v. F28 Maroon
Saturday, Apr 30 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. AF21 Black
Saturday, Apr 30 at 2:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Yellow v. F29 Black
Saturday, Apr 30 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F27 Silver
Saturday, Apr 30 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F22 Navy
Saturday, May 07 at 10:10 AMZA - Basic Park #1F27 Silver v. AF20 Sky Blue
Saturday, May 07 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F25 Yellow
Saturday, May 07 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldF28 Maroon v. F29 Black
Saturday, May 07 at 4:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Navy v. F24 Orange
Saturday, May 07 at 5:50 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F23 Red
Saturday, May 14 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Red v. F24 Orange
Saturday, May 14 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 White v. F26 Royal
Saturday, May 14 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF20 Green v. F29 Black
Saturday, May 14 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldF28 Maroon v. AF20 Sky Blue
Saturday, May 14 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF27 Silver v. AF21 Black
Saturday, May 14 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F25 Yellow
Saturday, May 21 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldF22 Navy v. F29 Black
Saturday, May 21 at 10:10 AMZA - Basic Park #1F20 Green v. AF21 Black
Saturday, May 21 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldF23 Red v. F28 Maroon
Saturday, May 21 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldF24 Orange v. F27 Silver
Saturday, May 21 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldF21 White v. F26 Royal

Spring 2022 SOCA U12 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F33 Red
Saturday, Mar 19 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F32 Navy
Saturday, Mar 19 at 1:40 PMZA - Constitution Park #1F34 Orange v. AF30 Sky Blue
Sunday, Mar 20 at 12:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F32 Navy v. F34 Orange
Sunday, Mar 20 at 1:20 PMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F35 Yellow
Sunday, Mar 20 at 2:40 PMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. AF30 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. AF30 Sky Blue
Saturday, Mar 26 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F32 Navy v. F35 Yellow
Saturday, Mar 26 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F33 Red v. F34 Orange
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F32 Navy v. F34 Orange
Saturday, Apr 02 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F35 Yellow
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMZA - Constitution Park #1F30 Green v. AF30 Sky Blue
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F33 Red
Saturday, Apr 09 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F34 Orange
Saturday, Apr 09 at 12:20 PMZA - Constitution Park #1F35 Yellow v. AF30 Sky Blue
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F32 Navy
Saturday, Apr 16 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F33 Red v. AF30 Sky Blue
Saturday, Apr 16 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F34 Orange v. F35 Yellow
Saturday, Apr 23 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F33 Red v. F35 Yellow
Saturday, Apr 23 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F31 White
Saturday, Apr 23 at 1:40 PMZA - Constitution Park #1F32 Navy v. AF30 Sky Blue
Sunday, Apr 24 at 1:00 PMTandem Friends School Grass Field #1F33 Red v. F34 Orange
Sunday, Apr 24 at 2:30 PMTandem Friends School Grass Field #1F35 Yellow v. AF30 Sky Blue
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F35 Yellow
Saturday, Apr 30 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F34 Orange
Saturday, Apr 30 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F32 Navy v. F33 Red
Saturday, May 07 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolF34 Orange v. AF30 Sky Blue
Saturday, May 07 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolF30 Green v. F33 Red
Saturday, May 07 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolF31 White v. F32 Navy
Saturday, May 14 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F32 Navy v. F35 Yellow
Saturday, May 14 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F31 White
Saturday, May 14 at 12:20 PMZA - Constitution Park #1F33 Red v. AF30 Sky Blue
Saturday, May 21 at 9:00 AMTandem Friends School Grass Field #1F33 Red v. F35 Yellow
Saturday, May 21 at 10:20 AMTandem Friends School Grass Field #1F31 White v. F34 Orange
Saturday, May 21 at 11:40 AMTandem Friends School Grass Field #1F30 Green v. F32 Navy

Spring 2022 SOCA U15 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F40 Green v. F43 Red
Saturday, Mar 19 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F41 White v. F42 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF42 Navy v. F43 Red
Saturday, Mar 26 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green v. F41 White
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F41 White v. F43 Red
Saturday, Apr 02 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F40 Green v. F42 Navy
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green v. F43 Red
Saturday, Apr 09 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White v. F42 Navy
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F42 Navy v. F43 Red
Saturday, Apr 16 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F40 Green v. F41 White
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White v. F43 Red
Saturday, Apr 23 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green v. F42 Navy
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F41 White v. F42 Navy
Saturday, Apr 30 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F40 Green v. F43 Red
Saturday, May 07 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green v. F41 White
Saturday, May 07 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF42 Navy v. F43 Red
Saturday, May 14 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F40 Green v. F42 Navy
Saturday, May 14 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F41 White v. F43 Red
Saturday, May 21 at 1:00 PMCharlottesville HS Grass FieldF41 White v. F43 Red
Saturday, May 21 at 2:30 PMCharlottesville HS Grass FieldF40 Green v. F42 Navy

Spring 2022 SOCA U10 Boys Challenge - White Division

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 12 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. OSA Fire #2
Saturday, Mar 12 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. OSA Fire #1
Saturday, Mar 12 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R2A Sky
Saturday, Mar 12 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. R29 Black
Saturday, Mar 19 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. OSA Fire #1
Saturday, Mar 19 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR2A Sky v. OSA Fire #2
Saturday, Mar 19 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R29 Black
Saturday, Mar 19 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R28 Maroon
Saturday, Mar 26 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Royal v. R27 Silver
Saturday, Mar 26 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R29 Black v. OSA Fire #1
Saturday, Mar 26 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. R2A Sky
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 Maroon v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Silver v. OSA Fire #1
Saturday, Apr 02 at 2:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Royal v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 02 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R29 Black
Saturday, Apr 02 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. R2A Sky
Saturday, Apr 09 at 9:40 AMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R2A Sky
Saturday, Apr 09 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Silver v. R29 Black
Saturday, Apr 09 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. R28 Maroon
Saturday, Apr 09 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldOSA Fire #1 v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 16 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R27 Silver
Saturday, Apr 16 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R28 Maroon
Saturday, Apr 16 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 16 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR2A Sky v. OSA Fire #1
Saturday, Apr 23 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R26 Royal
Saturday, Apr 23 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 23 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR28 Maroon v. OSA Fire #1
Saturday, Apr 23 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. R2A Sky
Saturday, Apr 30 at 9:30 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Royal v. R29 Black
Saturday, Apr 30 at 10:40 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R2A Sky v. OSA Fire #2
Saturday, Apr 30 at 11:50 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Silver v. R28 Maroon
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R25 Yellow v. OSA Fire #1
Saturday, May 07 at 10:50 AMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. R2A Sky
Saturday, May 07 at 12:00 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. OSA Fire #1
Saturday, May 07 at 1:10 PMSOCA Field House - Full FieldR29 Black v. OSA Fire #2
Saturday, May 07 at 2:20 PMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R28 Maroon
Saturday, May 14 at 3:30 PMSOCA Field House - Full FieldR27 Silver v. OSA Fire #2
Saturday, May 21 at 8:30 AMSOCA Field House - Full FieldR25 Yellow v. R2A Sky
Saturday, May 21 at 4:40 PMSOCA Field House - Full FieldR26 Royal v. R28 Maroon

Spring 2022 SOCA U8 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolN11 Maroon v. C15 Maroon
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMDavis FieldC11 Red v. C16 Teal
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)P11 Red v. M13 Royal
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. i11 Red
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMDavis FieldC17 Royal v. C12 Orange
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT12 Purple v. T11 Navy
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Forest v. M14 Navy
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMCrozet Parki14 Kelly v. W14 Royal
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMDavis FieldC13 Gold v. C18 Navy
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN14 Gold v. N15 Kelly
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M12 Teal v. M15 Purple
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMCrozet Parki13 Gold v. W13 Teal
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMDavis FieldC14 Kelly v. C19 Purple
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Orange v. N13 Red
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMCrozet Parki12 Orange v. W12 Forest
Saturday, Mar 19 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN16 Forest v. N17 Teal
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Maroon v. N14 Gold
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Orange v. C15 Maroon
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M12 Teal v. M13 Royal
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Orange v. P12 Orange
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC13 Gold v. C16 Teal
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Maroon v. i13 Gold
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN13 Red v. N16 Forest
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC17 Royal v. C14 Kelly
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Forest v. P11 Red
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Navy v. N15 Kelly
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Forest v. i14 Kelly
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMDavis FieldC18 Navy v. C19 Purple
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC11 Red v. N12 Orange
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Purple v. N17 Teal
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMPVCC - Small (U8)M15 Purple v. M14 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMCrozet ParkW13 Teal v. W14 Royal
Saturday, Apr 02 at 8:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Orange v. N16 Forest
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMDavis FieldC11 Red v. C13 Gold
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC12 Orange v. N14 Gold
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. i13 Gold
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Forest v. M15 Purple
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMDavis FieldC14 Kelly v. C15 Maroon
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Orange v. i14 Kelly
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallT12 Purple v. N13 Red
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMDavis FieldC16 Teal v. C19 Purple
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. W14 Royal
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)M13 Royal v. M14 Navy
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMDavis FieldC17 Royal v. C18 Navy
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Forest v. W13 Teal
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN15 Kelly v. N17 Teal
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMPVCC - Small (U8)P11 Red v. M12 Teal
Saturday, Apr 02 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Maroon v. T11 Navy
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC14 Kelly v. C18 Navy
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT11 Navy v. N17 Teal
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. i12 Orange
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC17 Royal v. C13 Gold
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMDavis FieldM11 Forest v. N13 Red
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldP11 Red v. N16 Forest
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMCrozet ParkW13 Teal v. i14 Kelly
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMDavis FieldC11 Red v. C15 Maroon
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC16 Teal v. C12 Orange
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Gold v. M13 Royal
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMCrozet Parki13 Gold v. W12 Forest
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMDavis FieldN11 Maroon v. M15 Purple
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolT12 Purple v. C19 Purple
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Orange v. M14 Navy
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. P12 Orange
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolM12 Teal v. N15 Kelly
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMPVCCM11 Forest v. M13 Royal
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMDavis FieldC15 Maroon v. C18 Navy
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMDavis FieldC11 Red v. C19 Purple
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC13 Gold v. N16 Forest
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMPVCCM12 Teal v. M14 Navy
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. W14 Royal
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMDavis FieldC12 Orange v. C14 Kelly
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)P11 Red v. M15 Purple
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Orange v. i14 Kelly
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N15 Kelly
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMCrozet ParkW13 Teal v. P12 Orange
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC17 Royal v. C16 Teal
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Maroon v. N17 Teal
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMCrozet ParkW11 Maroon v. W12 Forest
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Purple v. N12 Orange
Saturday, Apr 16 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallN14 Gold v. T11 Navy
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMDavis FieldC11 Red v. C12 Orange
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMCrozet ParkW12 Forest v. W14 Royal
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC18 Navy v. N17 Teal
Saturday, Apr 23 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolN11 Maroon v. M11 Forest
Saturday, Apr 23 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C16 Teal v. C14 Kelly
Saturday, Apr 23 at 10:00 AMCrozet ParkW11 Maroon v. i14 Kelly
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)C17 Royal v. C19 Purple
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolN14 Gold v. M14 Navy
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMDavis FieldP11 Red v. T11 Navy
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Gold v. P12 Orange
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN12 Orange v. M15 Purple
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. i12 Orange
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMDavis FieldM13 Royal v. N16 Forest
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMPVCC - Small (U8)C13 Gold v. C15 Maroon
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolM12 Teal v. N13 Red
Saturday, Apr 23 at 3:00 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Purple v. N15 Kelly
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMDavis FieldT12 Purple v. P11 Red
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C15 Maroon v. C19 Purple
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT11 Navy v. M13 Royal
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Orange v. i13 Gold
Saturday, Apr 30 at 10:00 AMDavis FieldC17 Royal v. N15 Kelly
Saturday, Apr 30 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C16 Teal v. C18 Navy
Saturday, Apr 30 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. i14 Kelly
Saturday, Apr 30 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolM14 Navy v. N16 Forest
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolN11 Maroon v. M12 Teal
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Red v. C14 Kelly
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N17 Teal
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Orange v. W14 Royal
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)C13 Gold v. C12 Orange
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolM11 Forest v. N12 Orange
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMCrozet ParkW11 Maroon v. W13 Teal
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolN14 Gold v. M15 Purple
Saturday, May 07 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Maroon v. N13 Red
Saturday, May 07 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)M11 Forest v. M12 Teal
Saturday, May 07 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Gold v. W14 Royal
Saturday, May 07 at 10:00 AMDavis FieldC13 Gold v. C19 Purple
Saturday, May 07 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldT12 Purple v. N16 Forest
Saturday, May 07 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Maroon v. P12 Orange
Saturday, May 07 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)M15 Purple v. M13 Royal
Saturday, May 07 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN14 Gold v. N17 Teal
Saturday, May 07 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)P11 Red v. M14 Navy
Saturday, May 07 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Red v. W12 Forest
Saturday, May 07 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)C17 Royal v. C11 Red
Saturday, May 07 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC14 Kelly v. T11 Navy
Saturday, May 07 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN12 Orange v. N15 Kelly
Saturday, May 07 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Orange v. W13 Teal
Saturday, May 07 at 1:00 PMPVCC - Small (U8)C16 Teal v. C15 Maroon
Saturday, May 07 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolC12 Orange v. C18 Navy
Saturday, May 21 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)C17 Royal v. C15 Maroon
Saturday, May 21 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldN11 Maroon v. N15 Kelly
Saturday, May 21 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolM15 Purple v. N16 Forest
Saturday, May 21 at 9:00 AMCrozet Parki12 Orange v. W14 Royal
Saturday, May 21 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)C11 Red v. C18 Navy
Saturday, May 21 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldC16 Teal v. N13 Red
Saturday, May 21 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolT11 Navy v. M14 Navy
Saturday, May 21 at 10:00 AMCrozet ParkW12 Forest v. P12 Orange
Saturday, May 21 at 11:00 AMDavis FieldT12 Purple v. M13 Royal
Saturday, May 21 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldM11 Forest v. N14 Gold
Saturday, May 21 at 11:00 AMPVCC - Small (U8)C12 Orange v. C19 Purple
Saturday, May 21 at 11:00 AMCrozet Parki11 Red v. W13 Teal
Saturday, May 21 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)C13 Gold v. C14 Kelly
Saturday, May 21 at 12:00 PMDavis FieldP11 Red v. N17 Teal
Saturday, May 21 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldM12 Teal v. N12 Orange
Saturday, May 21 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Gold v. i14 Kelly

Spring 2022 SOCA U10 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolW21 Red v. W24 Gold
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC24 Kelly v. M23 Orange
Saturday, Mar 19 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. N24 Gold
Saturday, Mar 19 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC26 Teal v. C27 Royal
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C21 Orange v. T23 Navy
Saturday, Mar 19 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC25 Forest v. M24 Kelly
Saturday, Mar 19 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN25 Kelly v. N26 Red
Saturday, Mar 19 at 11:20 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. i22 orange
Saturday, Mar 19 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C22 Gold v. M21 Maroon
Saturday, Mar 19 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. T22 Purple
Saturday, Mar 19 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. W23 Maroon
Saturday, Mar 19 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C23 Red v. M22 Purple
Saturday, Mar 19 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Red v. N22 Orange
Saturday, Mar 19 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. W25 Forest
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Orange v. M22 Purple
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Kelly v. C26 Teal
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. W25 Forest
Saturday, Mar 26 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N24 Gold
Saturday, Mar 26 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC22 Gold v. M23 Orange
Saturday, Mar 26 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. i22 orange
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N21 Red v. M21 Maroon
Saturday, Mar 26 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT22 Purple v. N26 Red
Saturday, Mar 26 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Forest v. C28 Navy
Saturday, Mar 26 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. W22 Orange
Saturday, Mar 26 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C23 Red v. M24 Kelly
Saturday, Mar 26 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolT23 Navy v. N23 Teal
Saturday, Mar 26 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Orange v. N25 Kelly
Saturday, Mar 26 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Maroon v. W24 Gold
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC22 Gold v. C26 Teal
Saturday, Apr 02 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC23 Red v. C28 Navy
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N23 Teal v. M22 Purple
Saturday, Apr 02 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. T23 Navy
Saturday, Apr 02 at 11:20 AMMurray Elementary Schooli22 orange v. W24 Gold
Saturday, Apr 02 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M21 Maroon v. M23 Orange
Saturday, Apr 02 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. i21 Red
Saturday, Apr 02 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolT22 Purple v. N22 Orange
Saturday, Apr 02 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Red v. N25 Kelly
Saturday, Apr 02 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. W23 Maroon
Saturday, Apr 02 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C24 Kelly v. M24 Kelly
Saturday, Apr 02 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN24 Gold v. N26 Red
Saturday, Apr 02 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Forest v. W25 Forest
Saturday, Apr 02 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C25 Forest v. C27 Royal
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolP21 Forest v. C26 Teal
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMStone Robinson Elementary SchoolM21 Maroon v. M22 Purple
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolC23 Red v. W24 Gold
Saturday, Apr 09 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolC22 Gold v. W25 Forest
Saturday, Apr 09 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolT22 Purple v. T23 Navy
Saturday, Apr 09 at 10:10 AMJohnson Elementary Schooli22 orange v. C27 Royal
Saturday, Apr 09 at 10:10 AMStone Robinson Elementary SchoolM23 Orange v. M24 Kelly
Saturday, Apr 09 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Orange v. N26 Red
Saturday, Apr 09 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolC21 Orange v. W21 Red
Saturday, Apr 09 at 11:20 AMJohnson Elementary Schooli21 Red v. C28 Navy
Saturday, Apr 09 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN23 Teal v. N25 Kelly
Saturday, Apr 09 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. C24 Kelly
Saturday, Apr 09 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldT21 Maroon v. N21 Red
Saturday, Apr 09 at 1:40 PMMurray Elementary SchoolW23 Maroon v. C25 Forest
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N23 Teal
Saturday, Apr 16 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC21 Orange v. C28 Navy
Saturday, Apr 16 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN21 Red v. T22 Purple
Saturday, Apr 16 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. W22 Orange
Saturday, Apr 16 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Red v. C27 Royal
Saturday, Apr 16 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT23 Navy v. N26 Red
Saturday, Apr 16 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. C26 Teal
Saturday, Apr 16 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolW23 Maroon v. i22 orange
Saturday, Apr 16 at 12:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Kelly v. C25 Forest
Saturday, Apr 16 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolN22 Orange v. N24 Gold
Saturday, Apr 16 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. i21 Red
Saturday, Apr 16 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N25 Kelly v. M23 Orange
Saturday, Apr 16 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M22 Purple v. M24 Kelly
Saturday, Apr 16 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW24 Gold v. W25 Forest
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT23 Navy v. N24 Gold
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC26 Teal v. i22 orange
Saturday, Apr 23 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN21 Red v. N26 Red
Saturday, Apr 23 at 10:10 AMStone Robinson Elementary SchoolM22 Purple v. M23 Orange
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N22 Orange v. C28 Navy
Saturday, Apr 23 at 11:20 AMStone Robinson Elementary SchoolM21 Maroon v. M24 Kelly
Saturday, Apr 23 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT22 Purple v. N23 Teal
Saturday, Apr 23 at 11:20 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. C27 Royal
Saturday, Apr 23 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftC21 Orange v. W25 Forest
Saturday, Apr 23 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N25 Kelly
Saturday, Apr 23 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolW23 Maroon v. C24 Kelly
Saturday, Apr 23 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftC22 Gold v. W24 Gold
Saturday, Apr 23 at 1:40 PMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. C25 Forest
Saturday, Apr 23 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. C23 Red
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. i21 Red
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT22 Purple v. N25 Kelly
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMStone Robinson Elementary SchoolM22 Purple v. C28 Navy
Saturday, Apr 30 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolC21 Orange v. C27 Royal
Saturday, Apr 30 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN23 Teal v. N26 Red
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) T21 Maroon v. M24 Kelly
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. W24 Gold
Saturday, Apr 30 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN21 Red v. N24 Gold
Saturday, Apr 30 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolC26 Teal v. M23 Orange
Saturday, Apr 30 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW23 Maroon v. W25 Forest
Saturday, Apr 30 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolC22 Gold v. C25 Forest
Saturday, Apr 30 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolN22 Orange v. T23 Navy
Saturday, Apr 30 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. i22 orange
Saturday, Apr 30 at 1:40 PMJohnson Elementary SchoolC23 Red v. C24 Kelly
Saturday, May 07 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Maroon v. C25 Forest
Saturday, May 07 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Orange v. C24 Kelly
Saturday, May 07 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN22 Orange v. N23 Teal
Saturday, May 07 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP21 Forest v. W21 Red
Saturday, May 07 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC22 Gold v. C23 Red
Saturday, May 07 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti22 orange v. W25 Forest
Saturday, May 07 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolN21 Red v. T23 Navy
Saturday, May 07 at 12:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolT22 Purple v. C26 Teal
Saturday, May 07 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - Lefti21 Red v. W24 Gold
Saturday, May 07 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M22 Purple v. C27 Royal
Saturday, May 07 at 1:40 PMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N26 Red
Saturday, May 07 at 1:40 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC28 Navy v. M24 Kelly
Saturday, May 07 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN24 Gold v. N25 Kelly
Saturday, May 07 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW22 Orange v. W23 Maroon
Saturday, May 21 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC21 Orange v. C22 Gold
Saturday, May 21 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT21 Maroon v. N22 Orange
Saturday, May 21 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolW22 Orange v. i22 orange
Saturday, May 21 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolT23 Navy v. N25 Kelly
Saturday, May 21 at 10:10 AMStone Robinson Elementary SchoolC27 Royal v. M24 Kelly
Saturday, May 21 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW21 Red v. W25 Forest
Saturday, May 21 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C28 Navy v. N26 Red
Saturday, May 21 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolM21 Maroon v. C23 Red
Saturday, May 21 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW23 Maroon v. i21 Red
Saturday, May 21 at 11:20 AMStone Robinson Elementary SchoolC25 Forest v. M23 Orange
Saturday, May 21 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldN21 Red v. N23 Teal
Saturday, May 21 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolP21 Forest v. W24 Gold
Saturday, May 21 at 12:30 PMStone Robinson Elementary SchoolC24 Kelly v. M22 Purple
Saturday, May 21 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldT22 Purple v. N24 Gold

Spring 2022 SOCA U12 Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. i31 Kelly
Saturday, Mar 19 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW31 Orange v. W33 Kelly
Saturday, Mar 19 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) C31 Orange v. C33 Gold
Saturday, Mar 19 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Forest v. M32 Teal
Saturday, Mar 19 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Maroon v. N32 Navy
Saturday, Mar 19 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) N31 Royal v. C32 Red
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Orange v. W31 Orange
Saturday, Mar 26 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolW32 Red v. C33 Gold
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M32 Teal v. T31 Maroon
Saturday, Mar 26 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Navy v. i31 Kelly
Saturday, Mar 26 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolW33 Kelly v. C32 Red
Saturday, Mar 26 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M31 Forest v. N31 Royal
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolM31 Forest v. W33 Kelly
Saturday, Apr 02 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolN32 Navy v. C33 Gold
Saturday, Apr 02 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Orange v. C32 Red
Saturday, Apr 02 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M32 Teal v. i31 Kelly
Saturday, Apr 02 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Maroon v. N31 Royal
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW31 Orange v. W32 Red
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Orange v. i31 Kelly
Saturday, Apr 09 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. C32 Red
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W33 Kelly v. N31 Royal
Saturday, Apr 09 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW31 Orange v. C33 Gold
Saturday, Apr 09 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) M31 Forest v. T31 Maroon
Saturday, Apr 09 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolM32 Teal v. N32 Navy
Saturday, Apr 16 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Orange v. N32 Navy
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W31 Orange v. M31 Forest
Saturday, Apr 16 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W32 Red v. M32 Teal
Saturday, Apr 16 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Maroon v. C32 Red
Saturday, Apr 16 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W33 Kelly v. i31 Kelly
Saturday, Apr 16 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Royal v. C33 Gold
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolW33 Kelly v. T31 Maroon
Saturday, Apr 23 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolW31 Orange v. C32 Red
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) C31 Orange v. M32 Teal
Saturday, Apr 23 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W32 Red v. N31 Royal
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMCrozet Elementary Schooli31 Kelly v. C33 Gold
Saturday, Apr 23 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Forest v. N32 Navy
Saturday, Apr 30 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Royal v. N32 Navy
Saturday, Apr 30 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolC32 Red v. C33 Gold
Saturday, Apr 30 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Orange v. T31 Maroon
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMWalker Upper Elementary SchoolW31 Orange v. M32 Teal
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolW32 Red v. W33 Kelly
Saturday, Apr 30 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M31 Forest v. i31 Kelly
Saturday, May 07 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolC31 Orange v. M31 Forest
Saturday, May 07 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolM32 Teal v. C33 Gold
Saturday, May 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W32 Red v. T31 Maroon
Saturday, May 07 at 11:40 AMWalker Upper Elementary Schooli31 Kelly v. C32 Red
Saturday, May 07 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W31 Orange v. N31 Royal
Saturday, May 07 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) W33 Kelly v. N32 Navy
Saturday, May 21 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolT31 Maroon v. C33 Gold
Saturday, May 21 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolN32 Navy v. C32 Red
Saturday, May 21 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolW31 Orange v. i31 Kelly
Saturday, May 21 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) M32 Teal v. W33 Kelly
Saturday, May 21 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Orange v. N31 Royal
Saturday, May 21 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) W32 Red v. M31 Forest

Spring 2022 SOCA Middle School Boys Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. C41 Orange
Saturday, Mar 19 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) T41 Kelly v. N41 Gold
Saturday, Mar 26 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Red v. N41 Gold
Saturday, Mar 26 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. T41 Kelly
Saturday, Apr 02 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. M41 Red
Saturday, Apr 02 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. T41 Kelly
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. N41 Gold
Saturday, Apr 09 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. M41 Red
Saturday, Apr 16 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. N41 Gold
Saturday, Apr 16 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Red v. T41 Kelly
Saturday, Apr 23 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. C41 Orange
Saturday, Apr 23 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) T41 Kelly v. N41 Gold
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) M41 Red v. N41 Gold
Saturday, Apr 30 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. T41 Kelly
Saturday, May 07 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. T41 Kelly
Saturday, May 07 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. M41 Red
Sunday, May 08 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C41 Orange v. N41 Gold
Sunday, May 08 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M41 Red v. T41 Kelly
Saturday, May 21 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) C41 Orange v. M41 Red
Saturday, May 21 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) W41 Forest v. N41 Gold

Spring 2022 SOCA / Augusta United High School Coed Rec League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Maroon v. AW61 - Red
Saturday, Mar 19 at 2:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. C61 Red
Saturday, Mar 19 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. M61 Purple
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. C61 Red
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMZA - VSDB #1AW61 - Red v. AS61 - Orange
Saturday, Mar 26 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. T61 Maroon
Saturday, Apr 02 at 2:30 PMZA - Eastside Speedway #3N61 Gold v. AS61 - Orange
Saturday, Apr 02 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Maroon v. M61 Purple
Saturday, Apr 02 at 4:15 PMZA - Eastside Speedway #3P61 Royal v. AW61 - Red
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. AS61 - Orange
Saturday, Apr 09 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. T61 Maroon
Saturday, Apr 09 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Red v. M61 Purple
Saturday, Apr 16 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. AW61 - Red
Saturday, Apr 16 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Purple v. AS61 - Orange
Saturday, Apr 16 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Maroon v. C61 Red
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMZA - Eastside Speedway #3C61 Red v. AS61 - Orange
Saturday, Apr 23 at 12:45 PMZA - Eastside Speedway #3AW61 - Red v. M61 Purple
Saturday, Apr 23 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. P61 Royal
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. M61 Purple
Saturday, Apr 30 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Red v. AW61 - Red
Saturday, Apr 30 at 4:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Maroon v. AS61 - Orange
Saturday, May 07 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. C61 Red
Saturday, May 07 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Maroon v. AW61 - Red
Saturday, May 07 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. M61 Purple
Sunday, May 08 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Purple v. AS61 - Orange
Saturday, May 21 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Gold v. C61 Red
Saturday, May 21 at 2:45 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)P61 Royal v. T61 Maroon

Spring 2022 SOCA U8 Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Teal v. LN15 red
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Royal v. LW12 Purple
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLP11 Gold v. LN14 Maroon
Saturday, Mar 19 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 orange v. LW13 teal
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM12 Royal v. LC13 Gold
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Royal v. LT11 Kelly
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLP12 Orange v. LW15 Purple
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Maroon v. LW14 Navy
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM11 Gold v. LC12 Orange
Saturday, Mar 19 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN13 Purple v. LT12 Forest
Saturday, Mar 19 at 1:00 PMDavis FieldLC11 Red v. LC16 Maroon
Saturday, Mar 19 at 1:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLM13 Navy v. LC14 Kelly Green
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMDavis FieldLC12 Orange v. LC15 Forest
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMCrozet ParkLi11 Royal v. LP12 Orange
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMCrozet ParkLW11 Maroon v. LW12 Purple
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMPVCC - Small (U8)LM12 Royal v. LM13 Navy
Saturday, Mar 26 at 10:00 AMDavis FieldLC13 Gold v. LC16 Maroon
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMCrozet ParkLi12 orange v. LW15 Purple
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLT11 Kelly v. LT12 Forest
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LC14 Kelly Green
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN13 Purple v. LN15 red
Saturday, Mar 26 at 12:00 PMCrozet ParkLW13 teal v. LW14 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Royal v. LN14 Maroon
Saturday, Mar 26 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Teal v. LP11 Gold
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMCrozet ParkLW11 Maroon v. Li11 Royal
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLP11 Gold v. LN12 Royal
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Teal v. LN13 Purple
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM13 Navy v. LC16 Maroon
Saturday, Apr 02 at 10:00 AMCrozet ParkLW14 Navy v. LW15 Purple
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 orange v. LP12 Orange
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN14 Maroon v. LT12 Forest
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLC14 Kelly Green v. LC15 Forest
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LM12 Royal
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLC11 Red v. LC13 Gold
Saturday, Apr 02 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLT11 Kelly v. LN15 red
Saturday, Apr 02 at 1:00 PMCrozet ParkLW12 Purple v. LW13 teal
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMPVCCLC11 Red v. LM13 Navy
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMDavis FieldLC12 Orange v. LC14 Kelly Green
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Royal v. LW13 teal
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Maroon v. LP12 Orange
Saturday, Apr 09 at 10:00 AMPVCCLM12 Royal v. LC15 Forest
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 orange v. LW14 Navy
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN14 Maroon v. LN15 red
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Teal v. LT11 Kelly
Saturday, Apr 09 at 12:00 PMCrozet ParkLW12 Purple v. LW15 Purple
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMDavis FieldLM11 Gold v. LC16 Maroon
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Royal v. LT12 Forest
Saturday, Apr 09 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLP11 Gold v. LN13 Purple
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMCrozet ParkLW11 Maroon v. LW13 teal
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN11 Teal v. LN14 Maroon
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Royal v. LW15 Purple
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM13 Navy v. LC13 Gold
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLN12 Royal v. LN15 red
Saturday, Apr 16 at 10:00 AMCrozet ParkLW14 Navy v. LP12 Orange
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLT11 Kelly v. LN13 Purple
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLC15 Forest v. LC16 Maroon
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMDavis FieldLM11 Gold v. LC11 Red
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM12 Royal v. LC12 Orange
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U8 FieldLP11 Gold v. LT12 Forest
Saturday, Apr 16 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 orange v. LW12 Purple
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMPVCC - Small (U8)LM12 Royal v. LC14 Kelly Green
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Royal v. Li12 orange
Saturday, Apr 23 at 10:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LC15 Forest
Saturday, Apr 23 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 teal v. LP12 Orange
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Teal v. LN12 Royal
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMCrozet ParkLW12 Purple v. LW14 Navy
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMCrozet ParkLW11 Maroon v. LW15 Purple
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LC13 Gold
Saturday, Apr 23 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN13 Purple v. LN14 Maroon
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMDavis FieldLC12 Orange v. LC16 Maroon
Saturday, Apr 23 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLT12 Forest v. LN15 red
Saturday, Apr 23 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLP11 Gold v. LT11 Kelly
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMCrozet ParkLi11 Royal v. LW14 Navy
Saturday, Apr 30 at 10:00 AMCrozet ParkLW12 Purple v. LP12 Orange
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMCrozet ParkLW13 teal v. LW15 Purple
Saturday, Apr 30 at 11:00 AMDavis FieldLC14 Kelly Green v. LC16 Maroon
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Maroon v. Li12 orange
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLP11 Gold v. LN15 red
Saturday, Apr 30 at 12:00 PMDavis FieldLC13 Gold v. LC15 Forest
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMPVCC - Small (U8)LM11 Gold v. LM13 Navy
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMDavis FieldLC11 Red v. LC12 Orange
Saturday, Apr 30 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLT11 Kelly v. LN14 Maroon
Saturday, Apr 30 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Teal v. LT12 Forest
Saturday, Apr 30 at 3:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Royal v. LN13 Purple
Saturday, May 07 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LW15 Purple
Saturday, May 07 at 9:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLi11 Royal v. LN14 Maroon
Saturday, May 07 at 10:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLi12 orange v. LT11 Kelly
Saturday, May 07 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLM12 Royal v. LN12 Royal
Saturday, May 07 at 11:00 AMDavis FieldLW12 Purple v. LC13 Gold
Saturday, May 07 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLT12 Forest v. LP12 Orange
Saturday, May 07 at 12:00 PMDavis FieldLW11 Maroon v. LC12 Orange
Saturday, May 07 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLM11 Gold v. LN11 Teal
Saturday, May 07 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 teal v. LC14 Kelly Green
Saturday, May 07 at 1:00 PMDavis FieldLW14 Navy v. LC15 Forest
Saturday, May 07 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN15 red v. LC16 Maroon
Saturday, May 07 at 2:00 PMHollymead Elementary School - SmallLM13 Navy v. LN13 Purple
Saturday, May 21 at 9:00 AMDavis FieldLC11 Red v. LP12 Orange
Saturday, May 21 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Royal v. LN13 Purple
Saturday, May 21 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Maroon v. LC13 Gold
Saturday, May 21 at 10:00 AMDavis FieldLP11 Gold v. LW15 Purple
Saturday, May 21 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Teal v. LM12 Royal
Saturday, May 21 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLC12 Orange v. LT11 Kelly
Saturday, May 21 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Purple v. LC14 Kelly Green
Saturday, May 21 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLM11 Gold v. LT12 Forest
Saturday, May 21 at 12:00 PMGreenbrier Elementary SchoolLi12 orange v. LN14 Maroon
Saturday, May 21 at 12:00 PMCrozet ParkLW13 teal v. LC15 Forest
Saturday, May 21 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Royal v. LM13 Navy
Saturday, May 21 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW14 Navy v. LC16 Maroon

Spring 2022 SOCA U10 Girls Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Red v. LC24 Kelly
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLP21 Teal v. LT21 Maroon
Saturday, Mar 19 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLi21 Forest v. LP22 Purple
Saturday, Mar 19 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLM21 Teal v. LM23 navy
Saturday, Mar 19 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LN24 Kelly
Saturday, Mar 19 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Orange v. LC23 Gold
Saturday, Mar 19 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN23 Gold v. LN26 Royal
Saturday, Mar 19 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Gold v. LW24 Kelly
Saturday, Mar 19 at 12:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLM22 Royal v. LM24 Purple
Saturday, Mar 19 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN25 Forest v. LN22 purple
Saturday, Mar 19 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Red v. LW22 Orange
Saturday, Mar 26 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLN25 Forest v. LP21 Teal
Saturday, Mar 26 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Orange v. LC21 Red
Saturday, Mar 26 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW21 Red v. Li21 Forest
Saturday, Mar 26 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLM21 Teal v. LC24 Kelly
Saturday, Mar 26 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN23 Gold v. LN24 Kelly
Saturday, Mar 26 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLW23 Gold v. LP22 Purple
Saturday, Mar 26 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LN22 purple
Saturday, Mar 26 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Orange v. LW24 Kelly
Saturday, Mar 26 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM23 navy v. LM24 Purple
Saturday, Mar 26 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC23 Gold v. LM22 Royal
Saturday, Mar 26 at 3:10 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLT21 Maroon v. LN26 Royal
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW23 Gold v. Li21 Forest
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLP21 Teal v. LN22 purple
Saturday, Apr 02 at 10:10 AMStone Robinson Elementary SchoolLC21 Red v. LM21 Teal
Saturday, Apr 02 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW22 Orange v. LP22 Purple
Saturday, Apr 02 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLN24 Kelly v. LT21 Maroon
Saturday, Apr 02 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LN23 Gold
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Red v. LW24 Kelly
Saturday, Apr 02 at 11:20 AMStone Robinson Elementary SchoolLC24 Kelly v. LM24 Purple
Saturday, Apr 02 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN25 Forest v. LN26 Royal
Saturday, Apr 02 at 12:30 PMStone Robinson Elementary SchoolLC23 Gold v. LM23 navy
Saturday, Apr 02 at 1:40 PMStone Robinson Elementary SchoolLC22 Orange v. LM22 Royal
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Teal v. LT21 Maroon
Saturday, Apr 09 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW24 Kelly v. LM24 Purple
Saturday, Apr 09 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLP21 Teal v. LN24 Kelly
Saturday, Apr 09 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC22 Orange v. LN25 Forest
Saturday, Apr 09 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Orange v. LM23 navy
Saturday, Apr 09 at 12:30 PMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. Li21 Forest
Saturday, Apr 09 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolLN23 Gold v. LN22 purple
Saturday, Apr 09 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Gold v. LC23 Gold
Saturday, Apr 09 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LP22 Purple v. LM22 Royal
Saturday, Apr 09 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LN26 Royal
Saturday, Apr 09 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Red v. LC24 Kelly
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. LM22 Royal
Saturday, Apr 16 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLi21 Forest v. LW24 Kelly
Saturday, Apr 16 at 10:30 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN23 Gold v. LT21 Maroon
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW23 Gold v. LW22 Orange
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Teal v. LM24 Purple
Saturday, Apr 16 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLC23 Gold v. LC24 Kelly
Saturday, Apr 16 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LP21 Teal
Saturday, Apr 16 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC22 Orange v. LM23 navy
Saturday, Apr 16 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Red v. LP22 Purple
Saturday, Apr 16 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN22 purple v. LN26 Royal
Saturday, Apr 16 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN25 Forest v. LN24 Kelly
Saturday, Apr 23 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLN24 Kelly v. LM24 Purple
Saturday, Apr 23 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Orange v. LP21 Teal
Saturday, Apr 23 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLM23 navy v. LC24 Kelly
Saturday, Apr 23 at 11:20 AMJohnson Elementary SchoolLC21 Red v. LC23 Gold
Saturday, Apr 23 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLP22 Purple v. LN23 Gold
Saturday, Apr 23 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW21 Red v. LN25 Forest
Saturday, Apr 23 at 12:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLi21 Forest v. LN22 purple
Saturday, Apr 23 at 12:30 PMStone Robinson Elementary SchoolLM21 Teal v. LM22 Royal
Saturday, Apr 23 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW23 Gold v. LN26 Royal
Saturday, Apr 23 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW24 Kelly v. LT21 Maroon
Saturday, Apr 23 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN21 Red v. LW22 Orange
Saturday, Apr 30 at 9:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLN25 Forest v. LP22 Purple
Saturday, Apr 30 at 10:10 AMStone Robinson Elementary SchoolLC22 Orange v. LM21 Teal
Saturday, Apr 30 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW22 Orange v. LT21 Maroon
Saturday, Apr 30 at 10:10 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLN22 purple v. LM23 navy
Saturday, Apr 30 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW23 Gold v. LP21 Teal
Saturday, Apr 30 at 11:20 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Red v. LN24 Kelly
Saturday, Apr 30 at 11:20 AMStone Robinson Elementary SchoolLC23 Gold v. LM24 Purple
Saturday, Apr 30 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN21 Red v. Li21 Forest
Saturday, Apr 30 at 12:30 PMStone Robinson Elementary SchoolLM22 Royal v. LC24 Kelly
Saturday, Apr 30 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW24 Kelly v. LN26 Royal
Saturday, Apr 30 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LW21 Red v. LN23 Gold
Saturday, May 07 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLC21 Red v. LW22 Orange
Saturday, May 07 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW24 Kelly v. LM23 navy
Saturday, May 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) Li21 Forest v. LM21 Teal
Saturday, May 07 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW23 Gold v. LM24 Purple
Saturday, May 07 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLP22 Purple v. LC24 Kelly
Saturday, May 07 at 11:40 AMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN24 Kelly v. LN26 Royal
Saturday, May 07 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LP21 Teal v. LM22 Royal
Saturday, May 07 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLW21 Red v. LC23 Gold
Saturday, May 07 at 12:50 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN21 Red v. LN25 Forest
Saturday, May 07 at 2:50 PMGreer Elementary SchoolLC22 Orange v. LN23 Gold
Saturday, May 07 at 3:10 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN22 purple v. LT21 Maroon
Saturday, May 21 at 9:00 AMStone Robinson Elementary SchoolLM22 Royal v. LM23 navy
Saturday, May 21 at 10:10 AMJohnson Elementary SchoolLC22 Orange v. LC24 Kelly
Saturday, May 21 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLN21 Red v. LT21 Maroon
Saturday, May 21 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC21 Red v. LM24 Purple
Saturday, May 21 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW22 Orange v. Li21 Forest
Saturday, May 21 at 12:30 PMGreer Elementary SchoolLP21 Teal v. LN26 Royal
Saturday, May 21 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM21 Teal v. LC23 Gold
Saturday, May 21 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLP22 Purple v. LW24 Kelly
Saturday, May 21 at 2:00 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN24 Kelly v. LN22 purple
Saturday, May 21 at 2:30 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW21 Red v. LW23 Gold
Saturday, May 21 at 3:10 PMBaker-Butler Elementary - Rear - U10 FieldLN25 Forest v. LN23 Gold

Spring 2022 SOCA / Augusta United U12 Girls Rec League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Red v. LW32 Orange
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM31 Gold v. LC31 Navy
Saturday, Mar 19 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Teal v. LN32 Forest
Saturday, Mar 19 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM32 Kelly v. LM33 Navy
Saturday, Mar 19 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT31 Maroon v. LN33 Navy
Saturday, Mar 19 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLi31 purple v. ALS32 - Gold
Saturday, Mar 26 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM32 Kelly v. LN33 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:00 PMWalker Upper Elementary SchoolLT31 Maroon v. LC31 Navy
Saturday, Mar 26 at 1:40 PMZA - Eastside Speedway #4LW31 Red v. ALS32 - Gold
Saturday, Mar 26 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM31 Gold v. LN32 Forest
Saturday, Mar 26 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM33 Navy v. Li31 purple
Saturday, Mar 26 at 3:00 PMZA - Eastside Speedway #4LW32 Orange v. ALS31 - Red
Saturday, Apr 02 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Orange v. LM33 Navy
Saturday, Apr 02 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolLW31 Red v. Li31 purple
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM31 Gold v. LN33 Navy
Saturday, Apr 02 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT31 Maroon v. LN32 Forest
Saturday, Apr 02 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolLN31 Teal v. ALS31 - Red
Saturday, Apr 02 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM32 Kelly v. LC31 Navy
Saturday, Apr 09 at 9:00 AMCrozet Elementary SchoolLN31 Teal v. ALS32 - Gold
Saturday, Apr 09 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLM31 Gold v. LW32 Orange
Saturday, Apr 09 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolLT31 Maroon v. Li31 purple
Saturday, Apr 09 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC31 Navy v. LN33 Navy
Saturday, Apr 09 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLW31 Red v. ALS31 - Red
Saturday, Apr 09 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM33 Navy v. LN32 Forest
Saturday, Apr 16 at 9:00 AMWalker Upper Elementary SchoolLN31 Teal v. Li31 purple
Saturday, Apr 16 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLW31 Red v. LN32 Forest
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM31 Gold v. LM32 Kelly
Saturday, Apr 16 at 11:40 AMWalker Upper Elementary SchoolLW32 Orange v. LT31 Maroon
Saturday, Apr 16 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM33 Navy v. LN33 Navy
Saturday, Apr 16 at 1:40 PMZA - VSDB #3ALS31 - Red v. ALS32 - Gold
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMZA - Eastside Speedway #4LM31 Gold v. ALS31 - Red
Saturday, Apr 23 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLW32 Orange v. LN33 Navy
Saturday, Apr 23 at 12:20 PMZA - Eastside Speedway #4LM33 Navy v. ALS32 - Gold
Saturday, Apr 23 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) Li31 purple v. LC31 Navy
Saturday, Apr 23 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 3 (DTP 3) LM32 Kelly v. LN32 Forest
Saturday, Apr 23 at 1:40 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Teal v. LT31 Maroon
Saturday, Apr 30 at 10:20 AMWalker Upper Elementary SchoolLW31 Red v. LM31 Gold
Saturday, Apr 30 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolLW32 Orange v. Li31 purple
Saturday, Apr 30 at 11:40 AMCrozet Elementary SchoolLN33 Navy v. ALS31 - Red
Saturday, Apr 30 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM33 Navy v. LT31 Maroon
Saturday, Apr 30 at 2:20 PMCrozet Elementary SchoolLM32 Kelly v. ALS32 - Gold
Saturday, Apr 30 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN31 Teal v. LC31 Navy
Saturday, May 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LW32 Orange v. LN32 Forest
Saturday, May 07 at 12:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LW31 Red v. LM33 Navy
Saturday, May 07 at 1:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) Li31 purple v. LN33 Navy
Saturday, May 07 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LM31 Gold v. LN31 Teal
Saturday, May 14 at 1:00 PMCrozet Elementary SchoolLC31 Navy v. ALS31 - Red
Saturday, May 21 at 10:20 AMCrozet Elementary SchoolLM31 Gold v. Li31 purple
Saturday, May 21 at 11:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLW31 Red v. LT31 Maroon
Saturday, May 21 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 6 (DTP 6) LN31 Teal v. LM33 Navy
Saturday, May 21 at 12:20 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Forest v. LN33 Navy
Saturday, May 21 at 1:40 PMZA - Eastside Speedway #4LM32 Kelly v. ALS31 - Red
Saturday, May 21 at 3:00 PMZA - Eastside Speedway #4LC31 Navy v. ALS32 - Gold

Spring 2022 SOCA Girls Middle School Recreation League

Date/TimeFieldGame
Saturday, Mar 19 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN42 Purple
Saturday, Mar 19 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LC41 Red
Saturday, Mar 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LC41 Red
Saturday, Mar 26 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LN42 Purple
Saturday, Apr 02 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN41 Teal
Saturday, Apr 02 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LC41 Red v. LN42 Purple
Saturday, Apr 09 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LC41 Red
Saturday, Apr 09 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN42 Purple
Saturday, Apr 16 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LC41 Red
Saturday, Apr 16 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LN42 Purple
Saturday, Apr 23 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN41 Teal
Saturday, Apr 23 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LC41 Red v. LN42 Purple
Saturday, Apr 30 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LC41 Red
Saturday, Apr 30 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN42 Purple
Saturday, May 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LC41 Red
Saturday, May 07 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LN41 Teal v. LN42 Purple
Saturday, May 21 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LC41 Red v. LN42 Purple
Saturday, May 21 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) LM41 Orange v. LN41 Teal

SOCA WISL U19G Advanced

Date/TimeFieldGame
Monday, Jan 10 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA604 Kelly v. WGA605 Orange (1-7)
Monday, Jan 10 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WGA603 Gold v. WGA601 Red (7-4)
Monday, Jan 10 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WGA606 Navy v. WGA608 Pink (1-2)
Monday, Jan 10 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA602 Sky Blue v. WGA607 Black (2-4)
Saturday, Jan 15 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA607 Black (3-2)
Saturday, Jan 15 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WGA604 Kelly v. WGA603 Gold (4-2)
Saturday, Jan 15 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA601 Red v. WGA608 Pink (6-3)
Saturday, Jan 15 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WGA602 Sky Blue v. WGA605 Orange (14-2)
Sunday, Jan 23 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA602 Sky Blue v. WGA603 Gold (3-4)
Sunday, Jan 23 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA605 Orange v. WGA607 Black (0-6)
Sunday, Jan 23 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA604 Kelly v. WGA608 Pink (0-2)
Sunday, Jan 23 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA601 Red (0-5)
Sunday, Jan 30 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA605 Orange (1-3)
Monday, Jan 31 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WGA604 Kelly v. WGA601 Red (1-7)
Monday, Jan 31 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA603 Gold v. WGA607 Black (3-1)
Monday, Jan 31 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WGA602 Sky Blue v. WGA608 Pink (4-3)
Saturday, Feb 05 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA607 Black v. WGA608 Pink (4-0)
Sunday, Feb 06 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WGA602 Sky Blue v. WGA601 Red (4-7)
Sunday, Feb 06 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA604 Kelly (1-2)
Sunday, Feb 06 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WGA603 Gold v. WGA605 Orange (7-4)
Sunday, Feb 13 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WGA601 Red v. WGA607 Black
Sunday, Feb 13 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA602 Sky Blue v. WGA604 Kelly (0-3)
Sunday, Feb 13 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WGA605 Orange v. WGA608 Pink
Monday, Feb 14 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA603 Gold
Saturday, Feb 19 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA604 Kelly v. WGA607 Black
Sunday, Feb 20 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA605 Orange v. WGA601 Red
Sunday, Feb 27 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA606 Navy v. WGA602 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WGA603 Gold v. WGA608 Pink

SOCA WISL U16G Advanced

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA502 Sky Blue (15-2)
Sunday, Jan 09 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA504 Kelly (0-25)
Sunday, Jan 09 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 Orange v. WGA506 Navy (9-4)
Monday, Jan 24 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA502 Sky Blue (3-3)
Monday, Jan 24 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WGA501 Red v. WGA506 Navy (18-2)
Monday, Jan 24 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 Orange v. WGA504 Kelly (5-4)
Sunday, Jan 30 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA505 Orange (3-3)
Sunday, Jan 30 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA506 Navy (6-3)
Sunday, Jan 30 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA504 Kelly v. WGA502 Sky Blue (21-1)
Sunday, Feb 06 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA503 Gold (13-2)
Sunday, Feb 06 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 Orange v. WGA502 Sky Blue (7-1)
Sunday, Feb 06 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 Navy v. WGA504 Kelly (2-7)
Sunday, Feb 13 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA502 Sky Blue (21-1)
Sunday, Feb 13 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA504 Kelly (2-18)
Sunday, Feb 13 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA505 Orange v. WGA506 Navy
Sunday, Feb 20 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA504 Kelly
Sunday, Feb 20 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA505 Orange
Saturday, Feb 26 at 3:30 PMSOCA Field House - Field #2WGA506 Navy v. WGA502 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 4:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA501 Red v. WGA504 Kelly
Sunday, Feb 27 at 5:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA506 Navy v. WGA502 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 6:15 PMSOCA Field House - Field #1WGA503 Gold v. WGA505 Orange

SOCA WISL U14G Advanced - White

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA408 Black v. WGA412 Green (8-5)
Sunday, Jan 09 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA411 Orange v. WGA407 Maroon (0-10)
Sunday, Jan 09 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA410 Lime Green v. WGA409 Purple (10-3)
Sunday, Jan 23 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA410 Lime Green v. WGA412 Green (6-0)
Sunday, Jan 23 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA408 Black v. WGA407 Maroon (4-1)
Sunday, Jan 23 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA411 Orange v. WGA409 Purple (3-11)
Sunday, Jan 30 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA408 Black v. WGA411 Orange (10-1)
Sunday, Jan 30 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA409 Purple v. WGA412 Green (8-5)
Sunday, Jan 30 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA410 Lime Green v. WGA407 Maroon (5-7)
Sunday, Feb 06 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA407 Maroon v. WGA409 Purple (1-7)
Sunday, Feb 06 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA408 Black v. WGA410 Lime Green (0-4)
Sunday, Feb 06 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA411 Orange v. WGA412 Green (3-7)
Sunday, Feb 13 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA411 Orange v. WGA407 Maroon (7-6)
Sunday, Feb 13 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA408 Black v. WGA412 Green (7-3)
Sunday, Feb 13 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA410 Lime Green v. WGA409 Purple (2-1)
Sunday, Feb 20 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA408 Black v. WGA409 Purple
Sunday, Feb 20 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA410 Lime Green v. WGA411 Orange
Sunday, Feb 20 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA407 Maroon v. WGA412 Green
Sunday, Feb 27 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGA408 Black v. WGA409 Purple
Sunday, Feb 27 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA410 Lime Green v. WGA411 Orange
Sunday, Feb 27 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGA407 Maroon v. WGA412 Green

SOCA WISL U15G Intermediate

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI403 Gold
Sunday, Jan 09 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI402 Sky Blue v. WGI404 Kelly
Sunday, Jan 23 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI402 Sky Blue
Sunday, Jan 23 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI403 Gold v. WGI404 Kelly
Sunday, Jan 30 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI403 Gold
Sunday, Jan 30 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI402 Sky Blue v. WGI404 Kelly
Sunday, Feb 06 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI404 Kelly
Sunday, Feb 06 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI402 Sky Blue v. WGI403 Gold
Sunday, Feb 13 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI402 Sky Blue
Sunday, Feb 13 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI403 Gold v. WGI404 Kelly
Sunday, Feb 20 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI403 Gold
Sunday, Feb 20 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI402 Sky Blue v. WGI404 Kelly
Sunday, Feb 27 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI401 Red v. WGI404 Kelly
Sunday, Feb 27 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWGI402 Sky Blue v. WGI403 Gold

SOCA WISL U12G Advanced

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA301 Red v. WGA306 Navy (26-2)
Sunday, Jan 09 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA305 Orange v. WGA302 Sky Blue (14-6)
Sunday, Jan 09 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA304 Kelly v. WGA307 Maroon (14-3)
Sunday, Jan 09 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA308 Black v. WGA303 Gold (15-2)
Sunday, Jan 23 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA307 Maroon v. WGA306 Navy (8-1)
Sunday, Jan 23 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA303 Gold v. WGA305 Orange (0-11)
Sunday, Jan 23 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA304 Kelly v. WGA302 Sky Blue (8-3)
Sunday, Jan 23 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA301 Red v. WGA308 Black (3-4)
Sunday, Jan 30 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA304 Kelly v. WGA303 Gold (18-0)
Sunday, Jan 30 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA308 Black v. WGA306 Navy (13-0)
Sunday, Jan 30 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA301 Red v. WGA302 Sky Blue (7-8)
Sunday, Jan 30 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA307 Maroon v. WGA305 Orange (7-11)
Sunday, Feb 06 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA306 Navy v. WGA302 Sky Blue (2-18)
Sunday, Feb 06 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA304 Kelly v. WGA305 Orange (15-2)
Sunday, Feb 06 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA308 Black v. WGA307 Maroon (6-1)
Sunday, Feb 06 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA301 Red v. WGA303 Gold (19-0)
Sunday, Feb 13 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA301 Red v. WGA304 Kelly (2-14)
Sunday, Feb 13 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA308 Black v. WGA305 Orange (8-5)
Sunday, Feb 13 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA303 Gold v. WGA306 Navy (5-4)
Sunday, Feb 13 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA307 Maroon v. WGA302 Sky Blue (5-7)
Sunday, Feb 20 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA304 Kelly v. WGA306 Navy
Sunday, Feb 20 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA308 Black v. WGA302 Sky Blue
Sunday, Feb 20 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA301 Red v. WGA305 Orange
Sunday, Feb 20 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA307 Maroon v. WGA303 Gold
Sunday, Feb 27 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA308 Black v. WGA304 Kelly
Sunday, Feb 27 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGA303 Gold v. WGA302 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGA306 Navy v. WGA305 Orange
Sunday, Feb 27 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA301 Red v. WGA307 Maroon

SOCA WISL U12G Intermediate

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI302 Sky Blue v. WGI303 Gold
Saturday, Jan 08 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI301 Red v. WGI308 Black
Saturday, Jan 08 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI307 Maroon v. WGI305 Orange
Saturday, Jan 08 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI304 Kelly v. WGI306 Navy
Saturday, Jan 15 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI301 Red v. WGI305 Orange
Saturday, Jan 15 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI304 Kelly v. WGI303 Gold
Saturday, Jan 15 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI306 Navy v. WGI308 Black
Saturday, Jan 15 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI307 Maroon v. WGI302 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI301 Red v. WGI306 Navy
Saturday, Jan 22 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI307 Maroon v. WGI304 Kelly
Saturday, Jan 22 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI302 Sky Blue v. WGI305 Orange
Saturday, Jan 22 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI303 Gold v. WGI308 Black
Saturday, Jan 29 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI307 Maroon v. WGI308 Black
Saturday, Jan 29 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI306 Navy v. WGI303 Gold
Saturday, Jan 29 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI301 Red v. WGI302 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI304 Kelly v. WGI305 Orange
Saturday, Feb 05 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI305 Orange v. WGI308 Black
Saturday, Feb 05 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI301 Red v. WGI303 Gold
Saturday, Feb 05 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI302 Sky Blue v. WGI304 Kelly
Saturday, Feb 05 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI307 Maroon v. WGI306 Navy
Saturday, Feb 12 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI301 Red v. WGI304 Kelly
Saturday, Feb 12 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI306 Navy v. WGI305 Orange
Saturday, Feb 12 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI307 Maroon v. WGI303 Gold
Saturday, Feb 12 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI302 Sky Blue v. WGI308 Black
Saturday, Feb 19 at 4:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI302 Sky Blue v. WGI306 Navy
Saturday, Feb 19 at 4:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI304 Kelly v. WGI308 Black
Saturday, Feb 19 at 5:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI301 Red v. WGI307 Maroon
Saturday, Feb 19 at 6:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI305 Orange v. WGI303 Gold

SOCA WISL U10G Advanced

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA204 Kelly v. WGA205 Orange
Saturday, Jan 08 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA202 Sky Blue v. WGA201 Red
Saturday, Jan 08 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA206 Navy v. WGA203 Gold
Saturday, Jan 15 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA205 Orange v. WGA201 Red
Saturday, Jan 15 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA206 Navy v. WGA204 Kelly
Saturday, Jan 15 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA203 Gold v. WGA202 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA206 Navy v. WGA202 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA203 Gold v. WGA205 Orange
Saturday, Jan 22 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA204 Kelly v. WGA201 Red
Saturday, Jan 29 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA206 Navy v. WGA205 Orange
Saturday, Jan 29 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA204 Kelly v. WGA202 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA203 Gold v. WGA201 Red
Saturday, Feb 05 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA204 Kelly v. WGA203 Gold
Saturday, Feb 05 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA206 Navy v. WGA201 Red
Saturday, Feb 05 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA202 Sky Blue v. WGA205 Orange
Saturday, Feb 12 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA202 Sky Blue v. WGA201 Red
Saturday, Feb 12 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA206 Navy v. WGA203 Gold
Saturday, Feb 12 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA204 Kelly v. WGA205 Orange
Saturday, Feb 19 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWGA205 Orange v. WGA201 Red
Saturday, Feb 19 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA206 Navy v. WGA204 Kelly
Saturday, Feb 19 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGA203 Gold v. WGA202 Sky Blue

SOCA WISL U10G Intermediate

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI204 Kelly v. WGI207 Maroon
Saturday, Jan 08 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI202 Sky Blue v. WGI205 Orange
Saturday, Jan 08 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI 201 Red v. WGI209 Purple
Saturday, Jan 08 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI203 Gold v. WGI206 Navy
Saturday, Jan 08 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI208 Black v. WGI210 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI206 Navy v. WGI210 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI203 Gold v. WGI204 Kelly
Saturday, Jan 15 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI205 Orange v. WGI 201 Red
Saturday, Jan 15 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI207 Maroon v. WGI209 Purple
Saturday, Jan 15 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI208 Black v. WGI202 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI204 Kelly v. WGI206 Navy
Saturday, Jan 22 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI203 Gold v. WGI209 Purple
Saturday, Jan 22 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI202 Sky Blue v. WGI210 Lime Green
Saturday, Jan 22 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI208 Black v. WGI 201 Red
Saturday, Jan 22 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI205 Orange v. WGI207 Maroon
Saturday, Jan 29 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI210 Lime Green v. WGI 201 Red
Saturday, Jan 29 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI204 Kelly v. WGI209 Purple
Saturday, Jan 29 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI202 Sky Blue v. WGI206 Navy
Saturday, Jan 29 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI203 Gold v. WGI205 Orange
Saturday, Jan 29 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI208 Black v. WGI207 Maroon
Saturday, Feb 05 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI202 Sky Blue v. WGI 201 Red
Saturday, Feb 05 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI204 Kelly v. WGI205 Orange
Saturday, Feb 05 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI206 Navy v. WGI209 Purple
Saturday, Feb 05 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI203 Gold v. WGI208 Black
Saturday, Feb 05 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI207 Maroon v. WGI210 Lime Green
Saturday, Feb 12 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI205 Orange v. WGI209 Purple
Saturday, Feb 12 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI208 Black v. WGI204 Kelly
Saturday, Feb 12 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI206 Navy v. WGI 201 Red
Saturday, Feb 12 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI202 Sky Blue v. WGI207 Maroon
Saturday, Feb 12 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI203 Gold v. WGI210 Lime Green
Saturday, Feb 19 at 11:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI205 Orange v. WGI206 Navy
Saturday, Feb 19 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI204 Kelly v. WGI210 Lime Green
Saturday, Feb 19 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI203 Gold v. WGI202 Sky Blue
Saturday, Feb 19 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGI208 Black v. WGI209 Purple
Saturday, Feb 19 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWGI207 Maroon v. WGI 201 Red

SOCA WISL U8 Girls

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI106 Navy v. WGI101 Red
Saturday, Jan 08 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI103 Gold v. WGI107 Maroon
Saturday, Jan 08 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI104 Kelly v. WGI108 Black
Saturday, Jan 08 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI102 Sky Blue v. WGI105 Orange
Saturday, Jan 15 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI106 Navy v. WGI108 Black
Saturday, Jan 15 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI103 Gold v. WGI101 Red
Saturday, Jan 15 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI104 Kelly v. WGI105 Orange
Saturday, Jan 15 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI102 Sky Blue v. WGI107 Maroon
Saturday, Jan 22 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI104 Kelly v. WGI107 Maroon
Saturday, Jan 22 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI106 Navy v. WGI103 Gold
Saturday, Jan 22 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI105 Orange v. WGI108 Black
Saturday, Jan 22 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI102 Sky Blue v. WGI101 Red
Saturday, Jan 29 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI105 Orange v. WGI107 Maroon
Saturday, Jan 29 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI106 Navy v. WGI102 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI103 Gold v. WGI108 Black
Saturday, Jan 29 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI104 Kelly v. WGI101 Red
Saturday, Feb 05 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI102 Sky Blue v. WGI103 Gold
Saturday, Feb 05 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI106 Navy v. WGI104 Kelly
Saturday, Feb 05 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI107 Maroon v. WGI108 Black
Saturday, Feb 05 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI105 Orange v. WGI101 Red
Saturday, Feb 12 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI102 Sky Blue v. WGI108 Black
Saturday, Feb 12 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI106 Navy v. WGI105 Orange
Saturday, Feb 12 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI103 Gold v. WGI104 Kelly
Saturday, Feb 12 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI107 Maroon v. WGI101 Red
Saturday, Feb 19 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWGI103 Gold v. WGI105 Orange
Saturday, Feb 19 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGI102 Sky Blue v. WGI104 Kelly
Saturday, Feb 19 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWGI108 Black v. WGI101 Red
Saturday, Feb 19 at 11:00 AMSOCA Field House - Field 1BWGI106 Navy v. WGI107 Maroon

SOCA WISL U19B Advanced

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 Red v. WBA602 Sky Blue (4-8)
Sunday, Jan 09 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 Orange v. WBA606 Navy (9-4)
Sunday, Jan 09 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 Gold v. WBA604 Kelly (9-7)
Sunday, Jan 23 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 Red v. WBA606 Navy (8-2)
Sunday, Jan 23 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA605 Orange v. WBA604 Kelly (12-5)
Monday, Jan 24 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 Gold v. WBA602 Sky Blue (3-3)
Saturday, Jan 29 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA604 Kelly v. WBA602 Sky Blue (4-6)
Sunday, Jan 30 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 Red v. WBA605 Orange (4-1)
Sunday, Jan 30 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 Gold v. WBA606 Navy (12-4)
Saturday, Feb 05 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA606 Navy v. WBA604 Kelly (12-11)
Saturday, Feb 05 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 Red v. WBA603 Gold (2-1)
Saturday, Feb 05 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA605 Orange v. WBA602 Sky Blue (5-2)
Saturday, Feb 12 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA601 Red v. WBA602 Sky Blue (5-1)
Saturday, Feb 12 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 Gold v. WBA604 Kelly (10-4)
Saturday, Feb 12 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA605 Orange v. WBA606 Navy (11-2)
Saturday, Feb 19 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA606 Navy v. WBA602 Sky Blue
Sunday, Feb 20 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 Red v. WBA604 Kelly
Sunday, Feb 20 at 7:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA603 Gold v. WBA605 Orange
Sunday, Feb 27 at 6:45 PMSOCA Field House - Field #2WBA605 Orange v. WBA602 Sky Blue
Monday, Feb 28 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA601 Red v. WBA604 Kelly
Monday, Feb 28 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA603 Gold v. WBA606 Navy

SOCA WISL U16B Advanced

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 Red v. WBA507 Maroon (16-3)
Saturday, Jan 08 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA503 Gold v. WBA508 Black (5-9)
Saturday, Jan 08 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA504 Kelly v. WBA505 Orange (3-2)
Saturday, Jan 08 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA502 Sky Blue v. WBA506 Navy (6-2)
Monday, Jan 17 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA504 Kelly v. WBA508 Black (13-2)
Monday, Jan 17 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA506 Navy v. WBA503 Gold (7-5)
Monday, Jan 17 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA502 Sky Blue v. WBA507 Maroon (6-2)
Monday, Jan 17 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 Red v. WBA505 Orange (3-13)
Saturday, Jan 22 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA502 Sky Blue v. WBA501 Red (3-12)
Saturday, Jan 22 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 Orange v. WBA508 Black (7-3)
Saturday, Jan 22 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA504 Kelly v. WBA506 Navy (16-3)
Saturday, Jan 22 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA507 Maroon v. WBA503 Gold (5-4)
Saturday, Jan 29 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 Red v. WBA508 Black (5-3)
Saturday, Jan 29 at 8:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA502 Sky Blue v. WBA503 Gold (3-4)
Saturday, Jan 29 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 Orange v. WBA506 Navy (14-0)
Monday, Jan 31 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA504 Kelly v. WBA507 Maroon (15-1)
Monday, Feb 07 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 Red v. WBA503 Gold (11-5)
Monday, Feb 07 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA506 Navy v. WBA508 Black (2-5)
Monday, Feb 07 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA502 Sky Blue v. WBA504 Kelly (2-11)
Monday, Feb 07 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA505 Orange v. WBA507 Maroon (6-1)
Saturday, Feb 12 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA501 Red v. WBA506 Navy (8-4)
Monday, Feb 14 at 5:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA502 Sky Blue v. WBA505 Orange (0-6)
Monday, Feb 14 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #2WBA504 Kelly v. WBA503 Gold (11-2)
Monday, Feb 14 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA507 Maroon v. WBA508 Black (2-4)
Saturday, Feb 19 at 7:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA506 Navy v. WBA507 Maroon
Saturday, Feb 19 at 8:30 PMSOCA Field House - Field #2WBA502 Sky Blue v. WBA508 Black
Sunday, Feb 20 at 7:15 PMSOCA Field House - Field #1WBA505 Orange v. WBA503 Gold
Monday, Feb 21 at 6:10 PMSOCA Field House - Field #1WBA501 Red v. WBA504 Kelly

SOCA WISL High School Boys Intermediate

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI504 Kelly
Sunday, Jan 09 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI506 Navy
Sunday, Jan 09 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI503 Gold v. WBI505 Orange
Sunday, Jan 23 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI504 Kelly
Sunday, Jan 23 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI506 Navy v. WBI505 Orange
Sunday, Jan 23 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI503 Gold
Sunday, Jan 30 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI506 Navy v. WBI504 Kelly
Sunday, Jan 30 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI505 Orange
Sunday, Jan 30 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI503 Gold
Sunday, Feb 06 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI502 Sky Blue
Sunday, Feb 06 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI505 Orange v. WBI504 Kelly
Sunday, Feb 06 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI503 Gold v. WBI506 Navy
Sunday, Feb 13 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI503 Gold v. WBI505 Orange
Sunday, Feb 13 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI506 Navy
Sunday, Feb 13 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI504 Kelly
Sunday, Feb 20 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI506 Navy
Sunday, Feb 20 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI503 Gold v. WBI504 Kelly
Sunday, Feb 20 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI505 Orange
Sunday, Feb 27 at 3:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI501 Red v. WBI506 Navy
Sunday, Feb 27 at 4:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI503 Gold v. WBI504 Kelly
Sunday, Feb 27 at 5:45 PMSOCA Field House - Field #2WBI502 Sky Blue v. WBI505 Orange

SOCA WISL U14B Advanced - White

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA411 Teal v. WBA407 Maroon (8-6)
Sunday, Jan 09 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA410 Lime Green v. WBA408 Black (10-4)
Sunday, Jan 09 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA409 Purple v. WBA412 White (15-2)
Sunday, Jan 23 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA411 Teal v. WBA408 Black (8-4)
Sunday, Jan 23 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA410 Lime Green v. WBA412 White (12-5)
Sunday, Jan 23 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA409 Purple v. WBA407 Maroon (9-4)
Sunday, Jan 30 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA411 Teal v. WBA410 Lime Green (6-6)
Sunday, Jan 30 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA409 Purple v. WBA408 Black (7-3)
Sunday, Jan 30 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA412 White v. WBA407 Maroon (4-23)
Sunday, Feb 06 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA410 Lime Green v. WBA407 Maroon (7-9)
Sunday, Feb 06 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA408 Black v. WBA412 White (8-4)
Sunday, Feb 06 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA411 Teal v. WBA409 Purple (3-4)
Sunday, Feb 13 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA410 Lime Green v. WBA408 Black
Sunday, Feb 13 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA411 Teal v. WBA407 Maroon
Sunday, Feb 13 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA409 Purple v. WBA412 White
Sunday, Feb 20 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA411 Teal v. WBA412 White
Sunday, Feb 20 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA409 Purple v. WBA410 Lime Green
Sunday, Feb 20 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA408 Black v. WBA407 Maroon
Sunday, Feb 27 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA411 Teal v. WBA412 White
Sunday, Feb 27 at 2:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA409 Purple v. WBA410 Lime Green
Sunday, Feb 27 at 3:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA408 Black v. WBA407 Maroon

SOCA WISL U14B Intermediate

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI403 Gold v. WBI405 Orange
Sunday, Jan 09 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI402 Sky Blue v. WBI401 Red
Sunday, Jan 09 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI404 Kelly v. WBI406 Navy
Sunday, Jan 23 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI402 Sky Blue v. WBI406 Navy
Sunday, Jan 23 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI404 Kelly v. WBI405 Orange
Sunday, Jan 23 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI403 Gold v. WBI401 Red
Sunday, Jan 30 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI403 Gold v. WBI402 Sky Blue
Sunday, Jan 30 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI406 Navy v. WBI405 Orange
Sunday, Jan 30 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI404 Kelly v. WBI401 Red
Sunday, Feb 06 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI401 Red v. WBI406 Navy
Sunday, Feb 06 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI403 Gold v. WBI404 Kelly
Sunday, Feb 06 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI402 Sky Blue v. WBI405 Orange
Sunday, Feb 13 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI404 Kelly v. WBI406 Navy
Sunday, Feb 13 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI403 Gold v. WBI405 Orange
Sunday, Feb 13 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI402 Sky Blue v. WBI401 Red
Sunday, Feb 20 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI401 Red v. WBI405 Orange
Sunday, Feb 20 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI402 Sky Blue v. WBI404 Kelly
Sunday, Feb 20 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI403 Gold v. WBI406 Navy
Sunday, Feb 27 at 1:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI403 Gold v. WBI406 Navy
Sunday, Feb 27 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI402 Sky Blue v. WBI404 Kelly
Sunday, Feb 27 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI401 Red v. WBI405 Orange

SOCA WISL U12B Advanced - White

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA311 Teal (17-4)
Sunday, Jan 09 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 Maroon v. WBA310 Lime Green (7-8)
Sunday, Jan 09 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA308 Black v. WBA312 White (9-12)
Sunday, Jan 23 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 Maroon v. WBA311 Teal (5-4)
Sunday, Jan 23 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA308 Black v. WBA310 Lime Green (6-14)
Sunday, Jan 23 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA312 White (11-10)
Sunday, Jan 30 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA308 Black (18-4)
Sunday, Jan 30 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA310 Lime Green v. WBA311 Teal (3-10)
Sunday, Jan 30 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 Maroon v. WBA312 White (4-13)
Sunday, Feb 06 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA308 Black v. WBA311 Teal (1-14)
Sunday, Feb 06 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA307 Maroon (17-9)
Sunday, Feb 06 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA312 White v. WBA310 Lime Green (9-11)
Sunday, Feb 13 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 Maroon v. WBA310 Lime Green (5-9)
Sunday, Feb 13 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA308 Black v. WBA312 White (2-13)
Sunday, Feb 13 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA311 Teal (16-7)
Sunday, Feb 20 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA310 Lime Green
Sunday, Feb 20 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA312 White v. WBA311 Teal
Sunday, Feb 20 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA307 Maroon v. WBA308 Black
Sunday, Feb 27 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA312 White v. WBA311 Teal
Sunday, Feb 27 at 10:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA307 Maroon v. WBA308 Black
Monday, Feb 28 at 5:10 PMSOCA Field House - Field 1AWBA309 Purple v. WBA310 Lime Green

SOCA WISL U12B Intermediate

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI307 Maroon v. WBI301 Red
Saturday, Jan 08 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI305 Orange v. WBI303 Gold
Saturday, Jan 08 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI309 Purple v. WBI312 White
Saturday, Jan 08 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI304 Kelly v. WBI308 Black
Saturday, Jan 08 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI306 Navy v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Jan 08 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI311 Teal v. WBI310 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI305 Orange v. WBI307 Maroon
Saturday, Jan 15 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI311 Teal v. WBI308 Black
Saturday, Jan 15 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI304 Kelly v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Jan 15 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI309 Purple v. WBI303 Gold
Saturday, Jan 15 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI310 Lime Green v. WBI312 White
Saturday, Jan 15 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI306 Navy v. WBI301 Red
Saturday, Jan 22 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI306 Navy v. WBI304 Kelly
Saturday, Jan 22 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI305 Orange v. WBI301 Red
Saturday, Jan 22 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI310 Lime Green v. WBI303 Gold
Saturday, Jan 22 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI309 Purple v. WBI307 Maroon
Saturday, Jan 22 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI311 Teal v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI308 Black v. WBI312 White
Saturday, Jan 29 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI305 Orange v. WBI309 Purple
Saturday, Jan 29 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI308 Black v. WBI303 Gold
Saturday, Jan 29 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI311 Teal v. WBI306 Navy
Saturday, Jan 29 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI307 Maroon v. WBI310 Lime Green
Saturday, Jan 29 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI312 White v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI304 Kelly v. WBI301 Red
Saturday, Feb 05 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI311 Teal v. WBI304 Kelly
Saturday, Feb 05 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI306 Navy v. WBI312 White
Saturday, Feb 05 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI308 Black v. WBI307 Maroon
Saturday, Feb 05 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI305 Orange v. WBI310 Lime Green
Saturday, Feb 05 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI303 Gold v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Feb 05 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI309 Purple v. WBI301 Red
Saturday, Feb 12 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI309 Purple v. WBI310 Lime Green
Saturday, Feb 12 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI311 Teal v. WBI301 Red
Saturday, Feb 12 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI307 Maroon v. WBI302 Sky Blue
Saturday, Feb 12 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI304 Kelly v. WBI312 White
Saturday, Feb 12 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI305 Orange v. WBI308 Black
Saturday, Feb 12 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI306 Navy v. WBI303 Gold
Saturday, Feb 19 at 4:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI309 Purple v. WBI308 Black
Saturday, Feb 19 at 4:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI310 Lime Green v. WBI301 Red
Saturday, Feb 19 at 5:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI311 Teal v. WBI312 White
Saturday, Feb 19 at 5:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI304 Kelly v. WBI303 Gold
Saturday, Feb 19 at 5:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI306 Navy v. WBI307 Maroon
Saturday, Feb 19 at 6:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI305 Orange v. WBI302 Sky Blue

SOCA WISL U10B Advanced

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA208 Black v. WBA210 Lime Green
Saturday, Jan 08 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA201 Red v. WBA203 Gold
Saturday, Jan 08 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA204 Kelly v. WBA206 Navy
Saturday, Jan 08 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA207 Maroon v. WBA205 Orange
Saturday, Jan 08 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA202 Sky Blue v. WBA209 Purple
Saturday, Jan 15 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA208 Black v. WBA207 Maroon
Saturday, Jan 15 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA203 Gold v. WBA206 Navy
Saturday, Jan 15 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA201 Red v. WBA209 Purple
Saturday, Jan 15 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA204 Kelly v. WBA210 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA202 Sky Blue v. WBA205 Orange
Saturday, Jan 22 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA208 Black v. WBA201 Red
Saturday, Jan 22 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA202 Sky Blue v. WBA204 Kelly
Saturday, Jan 22 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA210 Lime Green v. WBA206 Navy
Saturday, Jan 22 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA207 Maroon v. WBA209 Purple
Saturday, Jan 22 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA203 Gold v. WBA205 Orange
Saturday, Jan 29 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA204 Kelly v. WBA207 Maroon
Saturday, Jan 29 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA206 Navy v. WBA209 Purple
Saturday, Jan 29 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA208 Black v. WBA203 Gold
Saturday, Jan 29 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA201 Red v. WBA205 Orange
Saturday, Jan 29 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA202 Sky Blue v. WBA210 Lime Green
Saturday, Feb 05 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA210 Lime Green v. WBA207 Maroon
Saturday, Feb 05 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA202 Sky Blue v. WBA206 Navy
Saturday, Feb 05 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA205 Orange v. WBA209 Purple
Saturday, Feb 05 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA208 Black v. WBA204 Kelly
Saturday, Feb 05 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA201 Red v. WBA203 Gold
Saturday, Feb 12 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA204 Kelly v. WBA209 Purple
Saturday, Feb 12 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA201 Red v. WBA202 Sky Blue
Saturday, Feb 12 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA210 Lime Green v. WBA205 Orange
Saturday, Feb 12 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA208 Black v. WBA203 Gold
Saturday, Feb 12 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA207 Maroon v. WBA206 Navy
Saturday, Feb 19 at 2:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA206 Navy v. WBA205 Orange
Saturday, Feb 19 at 2:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA210 Lime Green v. WBA209 Purple
Saturday, Feb 19 at 3:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA202 Sky Blue v. WBA207 Maroon
Saturday, Feb 19 at 3:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA203 Gold v. WBA204 Kelly
Saturday, Feb 19 at 3:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBA208 Black v. WBA201 Red

SOCA WISL U10B Intermediate

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI211 Teal v. WBI204 Kelly
Saturday, Jan 08 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI210 Lime Green v. WBI201 Red
Saturday, Jan 08 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI205 Orange v. WBI203 Gold
Saturday, Jan 08 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI209 Purple v. WBI208 Black
Saturday, Jan 08 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI202 Sky Blue v. WBI207 Maroon
Saturday, Jan 08 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI206 Navy v. WBI212 White
Saturday, Jan 15 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI211 Teal v. WBI210 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI212 White v. WBI203 Gold
Saturday, Jan 15 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI209 Purple v. WBI201 Red
Saturday, Jan 15 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI207 Maroon v. WBI204 Kelly
Saturday, Jan 15 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI206 Navy v. WBI208 Black
Saturday, Jan 15 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI205 Orange v. WBI202 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI205 Orange v. WBI212 White
Saturday, Jan 22 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI202 Sky Blue v. WBI204 Kelly
Saturday, Jan 22 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI208 Black v. WBI203 Gold
Saturday, Jan 22 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI207 Maroon v. WBI210 Lime Green
Saturday, Jan 22 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI206 Navy v. WBI201 Red
Saturday, Jan 22 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI211 Teal v. WBI209 Purple
Saturday, Jan 29 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI205 Orange v. WBI204 Kelly
Saturday, Jan 29 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI201 Red v. WBI203 Gold
Saturday, Jan 29 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI207 Maroon v. WBI209 Purple
Saturday, Jan 29 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI212 White v. WBI208 Black
Saturday, Jan 29 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI206 Navy v. WBI211 Teal
Saturday, Jan 29 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI202 Sky Blue v. WBI210 Lime Green
Saturday, Feb 05 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI205 Orange v. WBI208 Black
Saturday, Feb 05 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI204 Kelly v. WBI210 Lime Green
Saturday, Feb 05 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI206 Navy v. WBI207 Maroon
Saturday, Feb 05 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI212 White v. WBI201 Red
Saturday, Feb 05 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI202 Sky Blue v. WBI209 Purple
Saturday, Feb 05 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI211 Teal v. WBI203 Gold
Saturday, Feb 12 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI205 Orange v. WBI210 Lime Green
Saturday, Feb 12 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI208 Black v. WBI201 Red
Saturday, Feb 12 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI211 Teal v. WBI212 White
Saturday, Feb 12 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI207 Maroon v. WBI203 Gold
Saturday, Feb 12 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI204 Kelly v. WBI209 Purple
Saturday, Feb 12 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI202 Sky Blue v. WBI206 Navy
Saturday, Feb 19 at 11:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI202 Sky Blue v. WBI203 Gold
Saturday, Feb 19 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBI209 Purple v. WBI210 Lime Green
Saturday, Feb 19 at 12:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI207 Maroon v. WBI212 White
Saturday, Feb 19 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI206 Navy v. WBI204 Kelly
Saturday, Feb 19 at 1:45 PMSOCA Field House - Field 1AWBI211 Teal v. WBI208 Black
Saturday, Feb 19 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBI205 Orange v. WBI201 Red

SOCA WISL U8 Boys

Date/TimeFieldGame
Saturday, Jan 08 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI07 Maroon v. WBI11 Teal
Saturday, Jan 08 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI08 Black v. WBI01 Red
Saturday, Jan 08 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI09 Purple v. WBI02 Sky Blue
Saturday, Jan 08 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI06 Navy v. WBI10 Lime Green
Saturday, Jan 08 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI03 Gold v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Jan 08 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI04 Kelly v. WBI12 White
Saturday, Jan 08 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI05 Orange v. WBI13 Red
Saturday, Jan 15 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI06 Navy v. WBI13 Red
Saturday, Jan 15 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI03 Gold v. WBI05 Orange
Saturday, Jan 15 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI08 Black v. WBI11 Teal
Saturday, Jan 15 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI12 White v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Jan 15 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI02 Sky Blue v. WBI01 Red
Saturday, Jan 15 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI04 Kelly v. WBI10 Lime Green
Saturday, Jan 15 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI07 Maroon v. WBI09 Purple
Saturday, Jan 22 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI06 Navy v. WBI03 Gold
Saturday, Jan 22 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI05 Orange v. WBI02 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI10 Lime Green v. WBI12 White
Saturday, Jan 22 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI11 Teal v. WBI01 Red
Saturday, Jan 22 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI04 Kelly v. WBI13 Red
Saturday, Jan 22 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI07 Maroon v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Jan 22 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI08 Black v. WBI09 Purple
Saturday, Jan 29 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI08 Black v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI10 Lime Green v. WBI01 Red
Saturday, Jan 29 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI09 Purple v. WBI11 Teal
Saturday, Jan 29 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI07 Maroon v. WBI05 Orange
Saturday, Jan 29 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI06 Navy v. WBI02 Sky Blue
Saturday, Jan 29 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI04 Kelly v. WBI03 Gold
Saturday, Jan 29 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI12 White v. WBI13 Red
Saturday, Feb 05 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI07 Maroon v. WBI06 Navy
Saturday, Feb 05 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI08 Black v. WBI05 Orange
Saturday, Feb 05 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI10 Lime Green v. WBI13 Red
Saturday, Feb 05 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI03 Gold v. WBI12 White
Saturday, Feb 05 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI09 Purple v. WBI01 Red
Saturday, Feb 05 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI04 Kelly v. WBI02 Sky Blue
Saturday, Feb 05 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI11 Teal v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Feb 12 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI05 Orange v. WBI11 Teal
Saturday, Feb 12 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI02 Sky Blue v. WBI12 White
Saturday, Feb 12 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI09 Purple v. WBI14 Sky Blue
Saturday, Feb 12 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI08 Black v. WBI06 Navy
Saturday, Feb 12 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI04 Kelly v. WBI01 Red
Saturday, Feb 12 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI07 Maroon v. WBI13 Red
Saturday, Feb 12 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI03 Gold v. WBI10 Lime Green
Saturday, Feb 19 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI08 Black v. WBI04 Kelly
Saturday, Feb 19 at 8:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI14 Sky Blue v. WBI01 Red
Saturday, Feb 19 at 9:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI03 Gold v. WBI13 Red
Saturday, Feb 19 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBI10 Lime Green v. WBI02 Sky Blue
Saturday, Feb 19 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBI06 Navy v. WBI11 Teal
Saturday, Feb 19 at 9:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBI07 Maroon v. WBI12 White
Saturday, Feb 19 at 10:00 AMSOCA Field House - Field 1BWBI09 Purple v. WBI05 Orange

SOCA WISL U12B Advanced -.Blue

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA303 Gold v. WBA306 Navy (13-3)
Sunday, Jan 09 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA304 Kelly v. WBA302 Sky Blue (17-3)
Sunday, Jan 09 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA305 Orange v. WBA301 Red (5-6)
Sunday, Jan 23 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA304 Kelly v. WBA306 Navy (12-5)
Sunday, Jan 23 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA303 Gold v. WBA301 Red (11-3)
Sunday, Jan 23 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA305 Orange v. WBA302 Sky Blue (15-2)
Sunday, Jan 30 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA303 Gold v. WBA305 Orange (7-6)
Sunday, Jan 30 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA304 Kelly v. WBA301 Red (9-5)
Sunday, Jan 30 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA302 Sky Blue v. WBA306 Navy (8-7)
Sunday, Feb 06 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA303 Gold v. WBA304 Kelly (9-7)
Sunday, Feb 06 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA305 Orange v. WBA306 Navy (16-7)
Sunday, Feb 06 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA301 Red v. WBA302 Sky Blue (3-10)
Sunday, Feb 13 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA303 Gold v. WBA306 Navy (9-2)
Sunday, Feb 13 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA304 Kelly v. WBA302 Sky Blue (7-17)
Sunday, Feb 13 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA305 Orange v. WBA301 Red (11-6)
Sunday, Feb 20 at 8:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA304 Kelly v. WBA305 Orange
Sunday, Feb 20 at 9:15 AMSOCA Field House - Field 2AWBA301 Red v. WBA306 Navy
Sunday, Feb 20 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA303 Gold v. WBA302 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 9:30 AMSOCA Field House - Field 2BWBA301 Red v. WBA306 Navy
Sunday, Feb 27 at 10:45 AMSOCA Field House - Field 1AWBA303 Gold v. WBA302 Sky Blue
Monday, Feb 28 at 5:10 PMSOCA Field House - Field 2BWBA304 Kelly v. WBA305 Orange

SOCA WISL U14B Advanced - Blue

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA401 Red v. WBA404 Kelly (12-8)
Sunday, Jan 09 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA402 Sky Blue v. WBA406 Navy (13-4)
Sunday, Jan 09 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA405 Orange v. WBA403 Gold (5-6)
Sunday, Jan 23 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA401 Red v. WBA403 Gold (8-11)
Sunday, Jan 23 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA405 Orange v. WBA406 Navy (9-7)
Sunday, Jan 23 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA402 Sky Blue v. WBA404 Kelly (15-2)
Sunday, Jan 30 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA401 Red v. WBA405 Orange (2-9)
Sunday, Jan 30 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA406 Navy v. WBA404 Kelly (12-14)
Sunday, Jan 30 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA402 Sky Blue v. WBA403 Gold (13-4)
Sunday, Feb 06 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA405 Orange v. WBA404 Kelly (8-5)
Sunday, Feb 06 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA403 Gold v. WBA406 Navy (2-12)
Sunday, Feb 06 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA401 Red v. WBA402 Sky Blue (8-10)
Sunday, Feb 13 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA401 Red v. WBA404 Kelly (13-4)
Sunday, Feb 13 at 12:30 PMSOCA Field House - Field 2BWBA405 Orange v. WBA403 Gold (5-4)
Sunday, Feb 13 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA402 Sky Blue v. WBA406 Navy (8-9)
Sunday, Feb 20 at 12:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA401 Red v. WBA406 Navy
Sunday, Feb 20 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA403 Gold v. WBA404 Kelly
Sunday, Feb 20 at 2:15 PMSOCA Field House - Field 2AWBA402 Sky Blue v. WBA405 Orange
Sunday, Feb 27 at 1:00 PMSOCA Field House - Field 1BWBA403 Gold v. WBA404 Kelly
Monday, Feb 28 at 5:10 PMSOCA Field House - Field 2AWBA401 Red v. WBA406 Navy
Monday, Feb 28 at 5:10 PMSOCA Field House - Field 1BWBA402 Sky Blue v. WBA405 Orange

SOCA WISL U14G Advanced - Blue

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jan 09 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA402 Sky Blue v. WGA405 Orange (2-12)
Sunday, Jan 09 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA406 Navy v. WGA401 Red (6-18)
Sunday, Jan 09 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA404 Kelly v. WGA403 Gold (5-11)
Sunday, Jan 23 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA404 Kelly v. WGA402 Sky Blue (6-4)
Sunday, Jan 23 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA406 Navy v. WGA403 Gold (8-9)
Sunday, Jan 23 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA401 Red v. WGA405 Orange (3-6)
Sunday, Jan 30 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA406 Navy v. WGA404 Kelly (8-0)
Sunday, Jan 30 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA401 Red v. WGA403 Gold (3-2)
Sunday, Jan 30 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA402 Sky Blue v. WGA405 Orange (4-8)
Sunday, Feb 06 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA403 Gold v. WGA402 Sky Blue (4-0)
Sunday, Feb 06 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA404 Kelly v. WGA405 Orange (5-12)
Sunday, Feb 06 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA406 Navy v. WGA401 Red (6-3)
Sunday, Feb 13 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA406 Navy v. WGA405 Orange (7-2)
Sunday, Feb 13 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA401 Red v. WGA402 Sky Blue (6-5)
Sunday, Feb 13 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA404 Kelly v. WGA403 Gold (3-8)
Sunday, Feb 20 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA401 Red v. WGA404 Kelly
Sunday, Feb 20 at 12:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA403 Gold v. WGA405 Orange
Monday, Feb 21 at 5:10 PMSOCA Field House - Field 2BWGA406 Navy v. WGA402 Sky Blue
Sunday, Feb 27 at 10:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA401 Red v. WGA404 Kelly
Sunday, Feb 27 at 11:30 AMSOCA Field House - Field 2BWGA403 Gold v. WGA405 Orange
Sunday, Feb 27 at 1:15 PMSOCA Field House - Field 2AWGA406 Navy v. WGA402 Sky Blue

SOCA Winter 2022 COREC 5v5 LEAGUE DIVISION 4

Date/TimeFieldGame
Thursday, Jan 13 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Slyboots v. Boondoggle (2-5)
Thursday, Jan 13 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Honey Badgers v. Rif Raf (3-5)
Thursday, Jan 13 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Walking Wounded (5-2)
Thursday, Jan 13 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Spare Parts v. Nutmeggers (5-6)
Thursday, Jan 20 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Honey Badgers (1-3)
Thursday, Jan 20 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Spare Parts v. Slyboots (2-7)
Thursday, Jan 20 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Nutmeggers v. Walking Wounded (1-6)
Thursday, Jan 20 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Boondoggle v. Rif Raf (6-1)
Thursday, Jan 27 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Nutmeggers (9-7)
Thursday, Jan 27 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Spare Parts v. Rif Raf (2-6)
Thursday, Jan 27 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Boondoggle v. Honey Badgers (2-1)
Thursday, Jan 27 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Slyboots v. Walking Wounded (5-1)
Thursday, Feb 03 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Walking Wounded v. Rif Raf (3-4)
Thursday, Feb 03 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Boondoggle (11-0)
Thursday, Feb 03 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Slyboots v. Nutmeggers (5-2)
Thursday, Feb 03 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Spare Parts v. Honey Badgers (9-2)
Thursday, Feb 10 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Slyboots (4-4)
Thursday, Feb 10 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Honey Badgers v. Walking Wounded (6-3)
Thursday, Feb 10 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Spare Parts v. Boondoggle (5-1)
Thursday, Feb 10 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Nutmeggers v. Rif Raf (3-1)
Thursday, Feb 17 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Boondoggle v. Walking Wounded (3-3)
Thursday, Feb 17 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Nutmeggers v. Honey Badgers (7-6)
Thursday, Feb 17 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Slyboots v. Rif Raf (1-2)
Thursday, Feb 17 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Spare Parts (3-5)
Thursday, Feb 24 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Slyboots v. Honey Badgers (9-2)
Thursday, Feb 24 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Boondoggle v. Nutmeggers (1-4)
Thursday, Feb 24 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Spare Parts v. Walking Wounded (4-2)
Thursday, Feb 24 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Rif Raf (2-3)
Thursday, Mar 03 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Honey Badgers v. Walking Wounded
Thursday, Mar 03 at 8:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #2Slyboots v. Rif Raf
Thursday, Mar 03 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 COREC 5v5 Independents v. Boondoggle
Thursday, Mar 03 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Spare Parts v. Nutmeggers

SOCA Winter 2022 MEN’S 5v5 PREMIER DIVISION

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jan 12 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. BFC Young Boys
Wednesday, Jan 12 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #13NB FC O.G. v. Katana (3-6)
Wednesday, Jan 12 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. Formerly in Shape Allstars (21-4)
Wednesday, Jan 19 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. 3NB FC O.G. (7-5)
Wednesday, Jan 19 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Formerly in Shape Allstars v. BFC Young Boys
Wednesday, Jan 19 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. Katana
Wednesday, Jan 26 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1BFC Young Boys v. Katana (6-6)
Wednesday, Jan 26 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. Formerly in Shape Allstars (12-2)
Wednesday, Jan 26 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. 3NB FC O.G. (8-1)
Wednesday, Feb 02 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #13NB FC O.G. v. BFC Young Boys (6-9)
Wednesday, Feb 02 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Formerly in Shape Allstars v. Katana (2-13)
Wednesday, Feb 02 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. Winter Coach Crew (3-6)
Wednesday, Feb 09 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. Katana (1-2)
Wednesday, Feb 09 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Formerly in Shape Allstars v. 3NB FC O.G. (3-11)
Wednesday, Feb 09 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. BFC Young Boys (8-6)
Wednesday, Feb 16 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. BFC Young Boys (6-5)
Wednesday, Feb 16 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #13NB FC O.G. v. Katana (3-5)
Wednesday, Feb 16 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. Formerly in Shape Allstars (18-6)
Wednesday, Feb 23 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Formerly in Shape Allstars v. 3NB FC O.G. (5-18)
Wednesday, Feb 23 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. Katana (2-3)
Wednesday, Feb 23 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. BFC Young Boys (7-4)
Tuesday, Mar 01 at 9:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Winter Coach Crew v. Katana
Wednesday, Mar 02 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Formerly in Shape Allstars v. BFC Young Boys
Wednesday, Mar 02 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Richmond Greyhounds v. 3NB FC O.G.

SOCA Winter 2022 OVER-40 5v5 LEAGUE

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jan 11 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Coaches United (3-2)
Tuesday, Jan 11 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1The VIKINGS v. Shadwell United (3-10)
Tuesday, Jan 11 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. Zealots (3-12)
Tuesday, Jan 18 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Coaches United v. Zealots (1-4)
Tuesday, Jan 18 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. The VIKINGS (2-6)
Tuesday, Jan 18 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Shadwell United (7-5)
Tuesday, Jan 25 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Zealots v. Shadwell United (2-5)
Tuesday, Jan 25 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. The VIKINGS (1-6)
Tuesday, Jan 25 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. Coaches United (1-3)
Tuesday, Feb 01 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. GORec'ers (7-9)
Tuesday, Feb 01 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Coaches United v. Shadwell United (3-5)
Tuesday, Feb 01 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1The VIKINGS v. Zealots (2-3)
Tuesday, Feb 08 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Coaches United v. The VIKINGS (1-6)
Tuesday, Feb 08 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Zealots (2-1)
Tuesday, Feb 08 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. Shadwell United (6-10)
Tuesday, Feb 15 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1The VIKINGS v. Shadwell United (4-5)
Tuesday, Feb 15 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. Zealots (4-5)
Tuesday, Feb 15 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Coaches United (6-4)
Tuesday, Feb 22 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Winter 22 OVER-40 5v5 Independent v. Shadwell United
Tuesday, Feb 22 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Zealots
Tuesday, Feb 22 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Coaches United v. The VIKINGS
Tuesday, Mar 01 at 7:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1GORec'ers v. Shadwell United
Tuesday, Mar 01 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1The VIKINGS v. Zealots

SOCA Winter 2022 MEN’S 5v5 SECOND DIVISION

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jan 12 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. Nelson Boar Hunt (1-3)
Wednesday, Jan 12 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2The Stinson Wildkats v. Gomez (13-3)
Wednesday, Jan 12 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. UNU (5-8)
Wednesday, Jan 19 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Nelson Boar Hunt v. UNU (6-3)
Wednesday, Jan 19 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. The Stinson Wildkats (5-9)
Wednesday, Jan 19 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. Gomez (5-2)
Wednesday, Jan 26 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. Nelson Boar Hunt (4-4)
Wednesday, Jan 26 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. The Stinson Wildkats (2-9)
Wednesday, Jan 26 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2UNU v. Gomez (6-1)
Wednesday, Feb 02 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2The Stinson Wildkats v. UNU (8-2)
Wednesday, Feb 02 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Nelson Boar Hunt v. Gomez (3-2)
Wednesday, Feb 02 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. Champion FC (7-2)
Wednesday, Feb 09 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. Gomez (5-7)
Wednesday, Feb 09 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. UNU (5-7)
Wednesday, Feb 09 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Nelson Boar Hunt v. The Stinson Wildkats (3-5)
Wednesday, Feb 16 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. Nelson Boar Hunt (6-1)
Wednesday, Feb 16 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. UNU (7-3)
Wednesday, Feb 16 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2The Stinson Wildkats v. Gomez (6-1)
Wednesday, Feb 23 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. Gomez (7-3)
Wednesday, Feb 23 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. UNU (3-7)
Wednesday, Feb 23 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Nelson Boar Hunt v. The Stinson Wildkats (6-6)
Wednesday, Mar 02 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Champion FC v. Gomez
Wednesday, Mar 02 at 8:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #2The Stinson Wildkats v. UNU
Wednesday, Mar 02 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Winter 22 5v5 Independent Men v. Nelson Boar Hunt

SOCA Winter 2022 COREC 5v5 LEAGUE DIVISION 1

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jan 11 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Monstars D1 v. ENNSA  (3-2)
Tuesday, Jan 11 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. En Fuego Uno (2-5)
Tuesday, Jan 11 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. Pals and Gals (3-7)
Tuesday, Jan 18 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. ENNSA  (8-4)
Tuesday, Jan 18 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Pals and Gals v. En Fuego Uno (12-3)
Tuesday, Jan 18 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. Monstars D1 (3-11)
Tuesday, Jan 25 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. Pals and Gals (5-18)
Tuesday, Jan 25 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. Monstars D1 (6-4)
Tuesday, Jan 25 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego Uno v. ENNSA  (1-6)
Tuesday, Feb 01 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. Boo Berry Stars (5-9)
Tuesday, Feb 01 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Pals and Gals v. ENNSA  (9-3)
Tuesday, Feb 01 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Monstars D1 v. En Fuego Uno (7-3)
Tuesday, Feb 08 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Pals and Gals v. Monstars D1 (15-3)
Tuesday, Feb 08 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. En Fuego Uno (5-4)
Tuesday, Feb 08 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. ENNSA  (4-8)
Tuesday, Feb 15 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. En Fuego Uno (4-11)
Tuesday, Feb 15 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. Pals and Gals (2-8)
Tuesday, Feb 15 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Monstars D1 v. ENNSA  (8-2)
Tuesday, Feb 22 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Pals and Gals v. Monstars D1 (12-2)
Tuesday, Feb 22 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. En Fuego Uno (7-2)
Tuesday, Feb 22 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. ENNSA  (3-7)
Tuesday, Mar 01 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Rives Futbol Club v. En Fuego Uno
Tuesday, Mar 01 at 8:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #2Boo Berry Stars v. Pals and Gals
Tuesday, Mar 01 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Monstars D1 v. ENNSA

SOCA Winter 2022 COREC 5v5 LEAGUE DIVISION 2

Date/TimeFieldGame
Monday, Jan 10 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. River plate (1-16)
Monday, Jan 10 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Monstars D2 v. The Avengers (5-7)
Monday, Jan 10 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. Nacho Average Squad... FC (3-4)
Thursday, Jan 13 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1OWC v. Internacional  (6-8)
Monday, Jan 17 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. Monstars D2 (0-7)
Monday, Jan 17 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Nacho Average Squad... FC v. River plate (8-8)
Monday, Jan 17 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Internacional v. The Avengers (7-5)
Thursday, Jan 20 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. OWC (7-2)
Monday, Jan 24 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Internacional v. Monstars D2 (9-2)
Monday, Jan 24 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. Nacho Average Squad... FC (2-9)
Monday, Jan 24 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1OWC v. River plate (6-9)
Thursday, Jan 27 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. The Avengers (8-6)
Monday, Jan 31 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1River plate v. The Avengers (6-4)
Monday, Jan 31 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1OWC v. Nacho Average Squad... FC (5-7)
Monday, Jan 31 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. Internacional  (5-9)
Thursday, Feb 03 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. Monstars D2 (8-3)
Monday, Feb 07 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. OWC (1-5)
Monday, Feb 07 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. Internacional  (4-6)
Monday, Feb 07 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Nacho Average Squad... FC v. The Avengers (7-9)
Thursday, Feb 10 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Monstars D2 v. River plate (3-6)
Monday, Feb 14 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Nacho Average Squad... FC v. Monstars D2 (10-3)
Monday, Feb 14 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1OWC v. The Avengers (10-8)
Monday, Feb 14 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Internacional v. River plate (4-7)
Thursday, Feb 17 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. La Celeste (light blue) (2-10)
Monday, Feb 21 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Internacional v. Nacho Average Squad... FC (2-4)
Monday, Feb 21 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1La Celeste (light blue) v. River plate (6-3)
Monday, Feb 21 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1OWC v. Monstars D2 (8-0)
Thursday, Feb 24 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Kerfuffle Winter 21-22 v. The Avengers (3-13)
Monday, Feb 28 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2La Celeste (light blue) v. Internacional
Monday, Feb 28 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2OWC v. The Avengers
Monday, Feb 28 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Kerfuffle Winter 21-22 v. Monstars D2
Thursday, Mar 03 at 7:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Nacho Average Squad... FC v. River plate

SOCA Winter 2022 COREC 5v5 LEAGUE DIVISION 3

Date/TimeFieldGame
Monday, Jan 10 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2IRC v. Momentum (3-12)
Monday, Jan 10 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2En Fuego Dos v. Crutchfield (5-3)
Monday, Jan 10 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Free Agent FC v. Firesale! (4-5)
Thursday, Jan 13 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Alchemista Legion FC v. Lambeth Kicks (3-5)
Monday, Jan 17 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Free Agent FC v. IRC (2-0)
Monday, Jan 17 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Firesale! v. Lambeth Kicks (2-6)
Monday, Jan 17 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Momentum v. Crutchfield (5-0)
Thursday, Jan 20 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Alchemista Legion FC v. En Fuego Dos (3-0)
Monday, Jan 24 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Firesale! (6-3)
Monday, Jan 24 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Momentum v. En Fuego Dos (6-9)
Monday, Jan 24 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2IRC v. Lambeth Kicks (6-7)
Thursday, Jan 27 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Free Agent FC v. Crutchfield (4-8)
Monday, Jan 31 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Lambeth Kicks v. Crutchfield (8-5)
Monday, Jan 31 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2IRC v. Firesale! (1-4)
Monday, Jan 31 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Momentum (7-4)
Thursday, Feb 03 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Free Agent FC v. En Fuego Dos (7-4)
Monday, Feb 07 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. IRC (6-4)
Monday, Feb 07 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Free Agent FC v. Momentum (7-2)
Monday, Feb 07 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Firesale! v. Crutchfield (11-3)
Thursday, Feb 10 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego Dos v. Lambeth Kicks (6-8)
Monday, Feb 14 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Free Agent FC (3-4)
Monday, Feb 14 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2IRC v. Crutchfield (4-7)
Monday, Feb 14 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Firesale! v. En Fuego Dos (6-8)
Thursday, Feb 17 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Lambeth Kicks (7-10)
Monday, Feb 21 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #2IRC v. En Fuego Dos (0-10)
Monday, Feb 21 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #2Free Agent FC v. Lambeth Kicks (4-3)
Monday, Feb 21 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #2Alchemista Legion FC v. Crutchfield (10-0)
Thursday, Feb 24 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Firesale! (6-3)
Monday, Feb 28 at 7:20 PMSOCA Field House - Field #1Free Agent FC v. En Fuego Dos
Monday, Feb 28 at 8:20 PMSOCA Field House - Field #1Momentum v. Firesale!
Monday, Feb 28 at 9:20 PMSOCA Field House - Field #1IRC v. Crutchfield
Thursday, Mar 03 at 8:20 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Alchemista Legion FC v. Lambeth Kicks

SOCA Spring 2022 Men's League Premier Division

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 06 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (3-2)
Sunday, Mar 06 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. Barristers United
Sunday, Mar 13 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Barristers United
Sunday, Mar 13 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. 3NB FC
Sunday, Mar 20 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. FOB FC
Sunday, Mar 20 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. 3NB FC (1-3)
Sunday, Mar 27 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. Barristers United  (0-2)
Sunday, Mar 27 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (1-2)
Sunday, Apr 03 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. 3NB FC
Sunday, Apr 03 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. Barristers United  (2-3)
Sunday, Apr 10 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfFOB FC v. 3NB FC (4-4)
Sunday, Apr 10 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. Barristers United  (2-2)
Sunday, Apr 24 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfWild Boar Hunt v. FOB FC (2-3)
Sunday, Apr 24 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers United v. 3NB FC (3-3)

SOCA Spring 2022 Co-Rec Unrestricted Division

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 27 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. ENNSA (2-1)
Sunday, Feb 27 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Barristers FC
Sunday, Feb 27 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfNet Six and Chill v. Vermin Supreme (10-0)
Sunday, Mar 06 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfBarristers FC v. ENNSA
Sunday, Mar 06 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Vermin Supreme (5-0)
Sunday, Mar 06 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfNet Six and Chill v. Toros FC (3-1)
Sunday, Mar 13 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Vermin Supreme (8-0)
Sunday, Mar 13 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfNet Six and Chill v. ENNSA
Sunday, Mar 13 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Barristers FC (5-1)
Sunday, Mar 20 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfVermin Supreme v. ENNSA (2-3)
Sunday, Mar 20 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNet Six and Chill v. Barristers FC (6-0)
Sunday, Mar 20 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Toros FC (2-2)
Sunday, Mar 27 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers FC v. Vermin Supreme (5-0)
Sunday, Mar 27 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Net Six and Chill (2-3)
Sunday, Mar 27 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. ENNSA (1-4)
Sunday, Apr 03 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. ENNSA (0-5)
Sunday, Apr 03 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfNet Six and Chill v. Vermin Supreme (8-0)
Sunday, Apr 03 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfToros FC v. Barristers FC (5-0)
Sunday, Apr 10 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNet Six and Chill v. Toros FC (2-2)
Sunday, Apr 10 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Vermin Supreme (7-2)
Sunday, Apr 10 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfBarristers FC v. ENNSA (3-0)
Sunday, Apr 24 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNet Six and Chill v. ENNSA (11-1)
Sunday, Apr 24 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfToros FC v. Vermin Supreme (5-4)
Sunday, Apr 24 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Barristers FC (6-0)
Sunday, May 22 at 5:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfBoo Berry F.C. v. Net Six and Chill

SOCA Spring 2022 Over 40 League 8V8

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 06 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Zealots (5-1)
Sunday, Mar 06 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. United (3-0)
Sunday, Mar 06 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiablo Locos v. Coaches United (3-2)
Sunday, Mar 20 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiablo Locos v. United (0-1)
Sunday, Mar 20 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas Blue (2-2)
Sunday, Mar 20 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United (2-2)
Sunday, Mar 27 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. GOrillas Blue (3-7)
Sunday, Mar 27 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Diablo Locos (3-3)
Sunday, Mar 27 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldUnited v. Coaches United (2-1)
Sunday, Apr 03 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiablo Locos v. GOrillas Blue (5-3)
Sunday, Apr 03 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (2-0)
Sunday, Apr 03 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. United (1-2)
Sunday, Apr 10 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. GOrillas Blue (1-1)
Sunday, Apr 10 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldDiablo Locos v. United (1-1)
Sunday, Apr 10 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Coaches United (5-3)
Sunday, Apr 24 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Diablo Locos (3-0)
Sunday, Apr 24 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Coaches United (5-3)
Sunday, Apr 24 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. United (5-6)
Sunday, May 01 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. Coaches United (0-1)
Sunday, May 01 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. United (0-6)
Sunday, May 01 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldDiablo Locos v. GOrillas Blue (2-1)
Sunday, May 08 at 1:00 PMTandem Friends School - Front FieldThe Vikings v. United (3-3)
Sunday, May 08 at 2:30 PMTandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. Coaches United (2-2)
Sunday, May 08 at 4:00 PMTandem Friends School - Front FieldZealots v. Diablo Locos (4-3)
Sunday, May 22 at 4:00 PM
Playoff Game
Tandem Friends School - Front FieldGOrillas Blue v. United

SOCA Spring 2022 Men's League Second Division

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 06 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. La Franja
Sunday, Mar 06 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. UNU
Sunday, Mar 13 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. La Franja
Sunday, Mar 13 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Internacional
Sunday, Mar 20 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Internacional
Sunday, Mar 20 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. La Franja
Sunday, Mar 27 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfInternacional v. La Franja
Sunday, Mar 27 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. UNU
Sunday, Apr 03 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Internacional
Sunday, Apr 03 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. La Franja
Sunday, Apr 10 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. Internacional
Sunday, Apr 10 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. La Franja
Sunday, Apr 24 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfUNU v. La Franja
Sunday, Apr 24 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChampion FC v. Internacional

SOCA Spring 2022 Co-Rec Division 2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 27 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfMallards FC v. Firesale! (5-2)
Sunday, Feb 27 at 7:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfNerd Immunity v. Disastarr FC (0-3)
Sunday, Feb 27 at 7:00 PMMonticello HS Stadium TurfMonstars D2 v. La Celeste (light blue jerseys) (3-4)
Sunday, Mar 06 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Disastarr FC (2-1)
Sunday, Mar 06 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. Firesale! (2-3)
Sunday, Mar 06 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfMallards FC v. Monstars D2 (0-3)
Sunday, Mar 13 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMallards FC v. Disastarr FC (1-3)
Sunday, Mar 13 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfNerd Immunity v. La Celeste (light blue jerseys) (0-1)
Sunday, Mar 13 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMonstars D2 v. Firesale! (6-2)
Sunday, Mar 20 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfMallards FC v. La Celeste (light blue jerseys) (7-3)
Sunday, Mar 20 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfFiresale! v. Disastarr FC (0-6)
Sunday, Mar 20 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfNerd Immunity v. Monstars D2 (1-1)
Sunday, Mar 27 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D2 v. Disastarr FC (2-1)
Sunday, Mar 27 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Firesale! (1-1)
Sunday, Mar 27 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfNerd Immunity v. Mallards FC (1-4)
Sunday, Apr 03 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfNerd Immunity v. Disastarr FC (0-2)
Sunday, Apr 03 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfMonstars D2 v. La Celeste (light blue jerseys) (5-1)
Sunday, Apr 03 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfMallards FC v. Firesale! (3-1)
Sunday, Apr 10 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfLa Celeste (light blue jerseys) v. Disastarr FC (3-0)
Sunday, Apr 10 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfNerd Immunity v. Firesale! (0-4)
Sunday, Apr 10 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMallards FC v. Monstars D2 (4-0)
Sunday, Apr 24 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfMonstars D2 v. Firesale! (4-0)
Sunday, Apr 24 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMallards FC v. Disastarr FC (2-3)
Sunday, Apr 24 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfNerd Immunity v. La Celeste (light blue jerseys) (1-7)
Sunday, May 15 at 1:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfMonstars D2 v. La Celeste (light blue jerseys)
Sunday, May 22 at 7:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Stadium TurfMonstars D2 v. La Celeste (light blue jerseys)

SOCA Spring 2022 Co-Rec Division 3

Date/TimeFieldGame
Sunday, Feb 27 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. River plate  (1-4)
Sunday, Feb 27 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. OWC
Sunday, Feb 27 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Lambeth Kicks (2-5)
Sunday, Mar 06 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Rif Raf (1-1)
Sunday, Mar 06 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRiver plate v. OWC (3-1)
Sunday, Mar 06 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Lambeth Kicks (0-5)
Sunday, Mar 13 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. River plate  (0-2)
Sunday, Mar 13 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. OWC (4-1)
Sunday, Mar 13 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfRif Raf v. Lambeth Kicks (0-4)
Sunday, Mar 20 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. River plate  (1-3)
Sunday, Mar 20 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Rif Raf (2-3)
Sunday, Mar 20 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfLambeth Kicks v. OWC (3-0)
Sunday, Mar 27 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfEn Fuego v. Goaldiggers (0-4)
Sunday, Mar 27 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfRif Raf v. OWC
Sunday, Mar 27 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRiver plate v. Lambeth Kicks (2-2)
Sunday, Apr 03 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRif Raf v. River plate  (0-3)
Sunday, Apr 03 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. OWC (0-2)
Sunday, Apr 03 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. Lambeth Kicks (3-4)
Sunday, Apr 10 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfGoaldiggers v. Rif Raf (1-0)
Sunday, Apr 10 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfRiver plate v. OWC (3-0)
Sunday, Apr 10 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEn Fuego v. Lambeth Kicks (0-3)
Sunday, Apr 24 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfEn Fuego v. River plate  (3-3)
Sunday, Apr 24 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfGoaldiggers v. OWC (4-1)
Sunday, Apr 24 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfRif Raf v. Lambeth Kicks (0-9)

SOCA Spring 2022 Co-Rec Division 4

Date/TimeFieldGame
Sunday, Mar 06 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. Boondoggle
Sunday, Mar 06 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Crutchfield (1-0)
Sunday, Mar 06 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThundercats v. Honey Badgers (6-1)
Sunday, Mar 06 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Kerfuffle Spring 22 (5-2)
Sunday, Mar 13 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Boondoggle (3-3)
Sunday, Mar 13 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfThundercats v. Patchwork Orange (2-4)
Sunday, Mar 13 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfHoney Badgers v. Kerfuffle Spring 22 (1-0)
Sunday, Mar 13 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMomentum v. Crutchfield (1-1)
Sunday, Mar 20 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Honey Badgers (8-0)
Sunday, Mar 20 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Thundercats (1-1)
Sunday, Mar 20 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Crutchfield (3-0)
Sunday, Mar 20 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. Kerfuffle Spring 22 (6-2)
Sunday, Mar 27 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfWalking Wounded v. Kerfuffle Spring 22 (0-4)
Sunday, Mar 27 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. Honey Badgers (1-0)
Sunday, Mar 27 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfMomentum v. Boondoggle (2-3)
Sunday, Mar 27 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfThundercats v. Crutchfield (7-2)
Sunday, Apr 03 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfThundercats v. Boondoggle (1-1)
Sunday, Apr 03 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfCrutchfield v. Kerfuffle Spring 22 (2-4)
Sunday, Apr 03 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMomentum v. Patchwork Orange (1-4)
Sunday, Apr 03 at 7:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfWalking Wounded v. Honey Badgers (0-3)
Sunday, Apr 10 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfMomentum v. Thundercats (8-3)
Sunday, Apr 10 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfWalking Wounded v. Patchwork Orange (1-2)
Sunday, Apr 10 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfBoondoggle v. Kerfuffle Spring 22 (1-1)
Sunday, Apr 10 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfHoney Badgers v. Crutchfield (3-1)
Sunday, Apr 24 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfPatchwork Orange v. Crutchfield
Sunday, Apr 24 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfThundercats v. Kerfuffle Spring 22 (3-1)
Sunday, Apr 24 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMomentum v. Walking Wounded (6-0)
Sunday, Apr 24 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBoondoggle v. Honey Badgers (2-1)

SOCA Summer 2022 8v8 League - MEN

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jun 07 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Champion FC v. UNU (2-9)
Tuesday, Jun 07 at 5:45 PMTandem Friends School - Front FieldWild Boar Hunt v. 3NB FC 2 Fast 2 Furious (4-3)
Tuesday, Jun 07 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)TRIPLE C CAMP v. Clearview (5-5)
Tuesday, Jun 07 at 7:10 PMTandem Friends School - Front Field3NB FC #1 v. Stinson Wildkats (6-4)
Tuesday, Jun 14 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Champion FC v. 3NB FC 2 Fast 2 Furious (1-10)
Tuesday, Jun 14 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #23NB FC #1 v. Wild Boar Hunt (7-1)
Tuesday, Jun 14 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2TRIPLE C CAMP v. UNU (1-14)
Tuesday, Jun 14 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Stinson Wildkats v. Clearview (6-5)
Tuesday, Jun 21 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Champion FC v. 3NB FC #1 (1-14)
Tuesday, Jun 21 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #13NB FC 2 Fast 2 Furious v. UNU (9-3)
Tuesday, Jun 21 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1TRIPLE C CAMP v. Stinson Wildkats (3-5)
Tuesday, Jun 21 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Wild Boar Hunt v. Clearview (1-4)
Thursday, Jun 23 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Wild Boar Hunt v. UNU (3-6)
Thursday, Jun 23 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #23NB FC 2 Fast 2 Furious v. Stinson Wildkats (10-5)
Thursday, Jun 23 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1TRIPLE C CAMP v. Champion FC (5-5)
Thursday, Jun 23 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #23NB FC #1 v. Clearview (10-8)
Tuesday, Jun 28 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Champion FC v. Clearview (3-7)
Tuesday, Jun 28 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Wild Boar Hunt v. Stinson Wildkats (4-5)
Tuesday, Jun 28 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1TRIPLE C CAMP v. 3NB FC 2 Fast 2 Furious (2-12)
Tuesday, Jun 28 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #23NB FC #1 v. UNU (6-3)
Tuesday, Jul 05 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Champion FC v. Stinson Wildkats (3-4)
Tuesday, Jul 05 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2UNU v. Clearview (7-9)
Tuesday, Jul 05 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2TRIPLE C CAMP v. Wild Boar Hunt (4-5)
Tuesday, Jul 05 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #13NB FC #1 v. 3NB FC 2 Fast 2 Furious (7-5)
Tuesday, Jul 12 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #13NB FC 2 Fast 2 Furious v. Clearview (7-9)
Tuesday, Jul 12 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Stinson Wildkats v. UNU (6-4)
Tuesday, Jul 12 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2TRIPLE C CAMP v. 3NB FC #1 (4-4)
Tuesday, Jul 12 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Champion FC v. Wild Boar Hunt (2-5)
Tuesday, Jul 19 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Wild Boar Hunt v. Clearview (3-4)
Tuesday, Jul 19 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #13NB FC 2 Fast 2 Furious v. UNU (9-2)
Tuesday, Jul 19 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2TRIPLE C CAMP v. Stinson Wildkats (2-7)
Tuesday, Jul 19 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Champion FC v. 3NB FC #1 (6-8)
Tuesday, Jul 26 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #13NB FC #1 v. 3NB FC 2 Fast 2 Furious
Tuesday, Jul 26 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Stinson Wildkats v. Clearview
Thursday, Jul 28 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #23NB FC 2 Fast 2 Furious v. Clearview

SOCA SUMMER 2022 OVER-40 7v7 LEAGUE

Date/TimeFieldGame
Tuesday, Jun 07 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. Vikings (4-8)
Tuesday, Jun 07 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. River plate O-40 (2-6)
Tuesday, Jun 07 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Mavericks FC (1-6)
Tuesday, Jun 14 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. Coaches United (5-1)
Tuesday, Jun 14 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldMavericks FC v. Vikings (2-6)
Tuesday, Jun 14 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. River plate O-40 (3-6)
Tuesday, Jun 21 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. Mavericks FC (3-8)
Tuesday, Jun 21 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. River plate O-40 (2-8)
Tuesday, Jun 21 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. Vikings (3-3)
Tuesday, Jun 28 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. Mavericks FC (0-4)
Tuesday, Jun 28 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. Coaches United (6-5)
Tuesday, Jun 28 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldRiver plate O-40 v. Vikings (3-4)
Tuesday, Jul 05 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldMavericks FC v. River plate O-40 (7-2)
Tuesday, Jul 05 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Vikings (3-5)
Tuesday, Jul 05 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. GORec\'ers (6-3)
Tuesday, Jul 12 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. Vikings (4-11)
Tuesday, Jul 12 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. River plate O-40 (2-4)
Tuesday, Jul 12 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldCoaches United v. Mavericks FC (2-5)
Tuesday, Jul 19 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldMavericks FC v. Vikings (7-5)
Tuesday, Jul 19 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. River plate O-40 (5-7)
Tuesday, Jul 19 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. Coaches United (4-3)
Tuesday, Jul 26 at 5:45 PMSOCA Field House - Full FieldZealots v. Coaches United
Tuesday, Jul 26 at 7:10 PMSOCA Field House - Full FieldGORec\'ers v. Mavericks FC
Tuesday, Jul 26 at 8:35 PMSOCA Field House - Full FieldRiver plate O-40 v. Vikings

SOCA Summer 2022 Adult SUNDAY 5v5 Co-Rec

Date/TimeFieldGame
Sunday, Jun 12 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Slyboots v. En Fuego Interior (5-2)
Sunday, Jun 12 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. Honey Badgers (3-7)
Sunday, Jun 19 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Slyboots v. Honey Badgers (2-7)
Sunday, Jun 19 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. En Fuego Interior (6-2)
Sunday, Jun 26 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. Slyboots (7-5)
Sunday, Jun 26 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego Interior v. Honey Badgers (3-6)
Sunday, Jul 10 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. En Fuego Interior (3-1)
Sunday, Jul 10 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1Slyboots v. Honey Badgers (15-5)
Sunday, Jul 17 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. Slyboots (4-5)
Sunday, Jul 17 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1En Fuego Interior v. Honey Badgers (5-8)
Sunday, Jul 24 at 6:00 PMSOCA Field House - Field #1Select PT v. Honey Badgers (1-0)
Sunday, Jul 24 at 7:10 PMSOCA Field House - Field #1Slyboots v. En Fuego Interior (14-8)
Sunday, Jul 31 at 6:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Select PT v. Honey Badgers
Sunday, Jul 31 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Slyboots v. En Fuego Interior
Sunday, Aug 07 at 6:00 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1Select PT v. Slyboots
Sunday, Aug 07 at 7:10 PM
Playoff Game
SOCA Field House - Field #1En Fuego Interior v. Honey Badgers

SOCA SUMMER 2022 8V8 CO-REC DIV 1

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 08 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)The Tribe v. ENNSA (7-1)
Wednesday, Jun 08 at 5:45 PMTandem Friends School Grass Field #1La Celeste (light blue jerseys) v. Golden Horses (4-8)
Wednesday, Jun 08 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Rumi\'s Kitchen v. Barristers United  (6-1)
Wednesday, Jun 15 at 5:45 PMTandem Friends School - Front FieldLa Celeste (light blue jerseys) v. Rumi\'s Kitchen (4-10)
Wednesday, Jun 15 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)The Tribe v. Golden Horses (4-8)
Wednesday, Jun 15 at 7:10 PMTandem Friends School - Front FieldBarristers United v. ENNSA (3-2)
Tuesday, Jun 21 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)La Celeste (light blue jerseys) v. ENNSA (5-3)
Friday, Jun 24 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2The Tribe v. Barristers United  (18-4)
Wednesday, Jun 29 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Golden Horses v. ENNSA (5-2)
Wednesday, Jun 29 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)La Celeste (light blue jerseys) v. Barristers United  (4-7)
Thursday, Jun 30 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1The Tribe v. Rumi\'s Kitchen (8-7)
Wednesday, Jul 06 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Barristers United v. Golden Horses (4-12)
Wednesday, Jul 06 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2The Tribe v. La Celeste (light blue jerseys) (11-4)
Wednesday, Jul 06 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Rumi\'s Kitchen v. ENNSA (8-2)
Friday, Jul 08 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Rumi\'s Kitchen v. Golden Horses (4-1)
Monday, Jul 11 at 5:45 PMDavis FieldLa Celeste (light blue jerseys) v. ENNSA (2-2)
Monday, Jul 11 at 7:10 PMDavis FieldThe Tribe v. Barristers United  (5-4)
Monday, Jul 11 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Rumi\'s Kitchen v. Golden Horses (5-4)
Wednesday, Jul 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1The Tribe v. ENNSA (9-1)
Wednesday, Jul 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1La Celeste (light blue jerseys) v. Golden Horses (2-5)
Wednesday, Jul 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Rumi\'s Kitchen v. Barristers United  (10-4)
Wednesday, Jul 20 at 5:45 PMDavis FieldThe Tribe v. Golden Horses (5-2)
Thursday, Jul 21 at 5:45 PMDavis FieldBarristers United v. ENNSA (0-1)
Thursday, Jul 21 at 7:10 PMDavis FieldLa Celeste (light blue jerseys) v. Rumi\'s Kitchen (5-15)
Monday, Jul 25 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Rumi\'s Kitchen v. Golden Horses
Monday, Jul 25 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2The Tribe v. Barristers United
Thursday, Jul 28 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1La Celeste (light blue jerseys) v. ENNSA
Wednesday, Aug 03 at 6:00 PM
Playoff Game
SOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)The Tribe v. Rumi\'s Kitchen

SOCA SUMMER 2022 8V8 CO-REC DIV 2

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 08 at 5:45 PMDavis FieldVermin Supreme v. Toros FC (2-7)
Wednesday, Jun 08 at 7:10 PMTandem Friends School Grass Field #1OWC v. MONSTARS (1-3)
Thursday, Jun 09 at 7:10 PMTandem Friends School Grass Field #1River Plate v. Firesale! (5-4)
Thursday, Jun 09 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Grey Wolves FC v. Boo Berry (5-7)
Wednesday, Jun 15 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Firesale! v. MONSTARS (4-4)
Wednesday, Jun 15 at 7:10 PMDavis FieldVermin Supreme v. Boo Berry (7-3)
Thursday, Jun 16 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1OWC v. River Plate (4-7)
Thursday, Jun 16 at 7:10 PMDavis FieldToros FC v. Grey Wolves FC  (4-4)
Tuesday, Jun 21 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Grey Wolves FC v. MONSTARS (7-7)
Thursday, Jun 23 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)OWC v. Firesale! (4-6)
Friday, Jun 24 at 7:10 PMDavis FieldVermin Supreme v. River Plate (4-8)
Monday, Jun 27 at 7:10 PMDavis FieldFiresale! v. Toros FC (3-1)
Wednesday, Jun 29 at 7:10 PMDavis FieldOWC v. Vermin Supreme (2-9)
Wednesday, Jun 29 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)MONSTARS v. Boo Berry (1-6)
Thursday, Jun 30 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)River Plate v. Grey Wolves FC  (6-2)
Thursday, Jun 30 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Toros FC v. Boo Berry (6-10)
Wednesday, Jul 06 at 7:10 PMDavis FieldToros FC v. MONSTARS (6-4)
Thursday, Jul 07 at 5:45 PMDavis FieldRiver Plate v. Boo Berry (4-6)
Thursday, Jul 07 at 7:10 PMDavis FieldVermin Supreme v. Firesale! (11-0)
Thursday, Jul 07 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1OWC v. Grey Wolves FC  (2-6)
Wednesday, Jul 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Vermin Supreme v. MONSTARS (6-5)
Thursday, Jul 14 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Firesale! v. Grey Wolves FC  (5-6)
Thursday, Jul 14 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1River Plate v. Toros FC (12-7)
Friday, Jul 15 at 6:00 PMCharlottesville HS Turf #1OWC v. Boo Berry (3-10)
Monday, Jul 18 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Vermin Supreme v. Grey Wolves FC  (1-8)
Monday, Jul 18 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2River Plate v. MONSTARS (11-7)
Tuesday, Jul 19 at 5:45 PMDavis FieldOWC v. Toros FC (3-8)
Tuesday, Jul 19 at 7:10 PMDavis FieldFiresale! v. Boo Berry (5-8)
Wednesday, Jul 20 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Vermin Supreme v. Firesale! (5-4)
Wednesday, Jul 20 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1OWC v. Boo Berry (0-3)
Wednesday, Jul 20 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2River Plate v. MONSTARS (8-3)
Thursday, Jul 21 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Toros FC v. Grey Wolves FC
Monday, Jul 25 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Vermin Supreme v. River Plate
Monday, Jul 25 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Grey Wolves FC v. Boo Berry
Wednesday, Jul 27 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Vermin Supreme v. Boo Berry

SOCA SUMMER 2022 8V8 CO-REC DIV 3

Date/TimeFieldGame
Monday, Jun 06 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Disastarr FC v. Goaldiggers (2-6)
Monday, Jun 06 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Momentum v. Patchwork Orange (3-4)
Thursday, Jun 09 at 7:10 PMDavis FieldNerd Immunity v. Zut! (4-4)
Monday, Jun 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Momentum v. Goaldiggers (6-4)
Monday, Jun 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Zut! v. Patchwork Orange (9-4)
Thursday, Jun 16 at 5:45 PMTandem Friends School - Front FieldMomentum v. Zut! (2-6)
Monday, Jun 20 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Disastarr FC v. Patchwork Orange (3-1)
Monday, Jun 20 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Nerd Immunity v. Goaldiggers (3-2)
Monday, Jun 27 at 5:45 PMDavis FieldGoaldiggers v. Patchwork Orange (1-1)
Monday, Jun 27 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Momentum v. Nerd Immunity (3-4)
Monday, Jun 27 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Disastarr FC v. Zut! (0-5)
Wednesday, Jun 29 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Zut! v. Goaldiggers (3-2)
Thursday, Jun 30 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Nerd Immunity v. Patchwork Orange (2-7)
Thursday, Jun 30 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Momentum v. Disastarr FC (9-1)
Tuesday, Jul 05 at 5:45 PMDavis FieldMomentum v. Zut! (3-5)
Tuesday, Jul 05 at 7:10 PMDavis FieldDisastarr FC v. Patchwork Orange (2-4)
Wednesday, Jul 06 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Nerd Immunity v. Goaldiggers (3-6)
Friday, Jul 08 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Disastarr FC v. Nerd Immunity (2-2)
Monday, Jul 11 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Disastarr FC v. Goaldiggers (4-4)
Monday, Jul 11 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Nerd Immunity v. Zut! (6-4)
Monday, Jul 11 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Momentum v. Patchwork Orange (4-4)
Monday, Jul 18 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Momentum v. Goaldiggers (4-5)
Monday, Jul 18 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Disastarr FC v. Nerd Immunity (4-1)
Wednesday, Jul 20 at 7:10 PMDavis FieldZut! v. Patchwork Orange (7-0)
Tuesday, Jul 26 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Nerd Immunity v. Zut!
Tuesday, Jul 26 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Goaldiggers v. Patchwork Orange
Wednesday, Jul 27 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #1Momentum v. Disastarr FC
Thursday, Jul 28 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Zut! v. Goaldiggers

SOCA SUMMER 2022 8V8 CO-REC DIV 4

Date/TimeFieldGame
Wednesday, Jun 08 at 7:10 PMDavis FieldWalking Wounded v. Honey Badgers (4-4)
Thursday, Jun 09 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Spare Parts v. Crutchfield (2-8)
Thursday, Jun 09 at 5:45 PMDavis FieldBoondoggle v. Kerfuffle FC (10-4)
Thursday, Jun 09 at 5:45 PMTandem Friends School Grass Field #1Outdoor En Fuego v. Rif Raf (2-1)
Monday, Jun 13 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Spare Parts v. Kerfuffle FC (0-0)
Monday, Jun 13 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Walking Wounded v. Outdoor En Fuego (2-7)
Thursday, Jun 16 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Honey Badgers v. Crutchfield (4-4)
Thursday, Jun 16 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Boondoggle v. Rif Raf (5-3)
Monday, Jun 20 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Spare Parts v. Honey Badgers (1-3)
Monday, Jun 20 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Rif Raf v. Kerfuffle FC (2-3)
Monday, Jun 20 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Boondoggle v. Walking Wounded (3-0)
Monday, Jun 20 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Outdoor En Fuego v. Crutchfield (5-4)
Thursday, Jun 23 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Outdoor En Fuego v. Kerfuffle FC (7-3)
Friday, Jun 24 at 5:45 PMTandem Friends School - Front FieldWalking Wounded v. Crutchfield (1-7)
Friday, Jun 24 at 7:10 PMTandem Friends School - Front FieldSpare Parts v. Boondoggle (3-2)
Monday, Jun 27 at 5:45 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Outdoor En Fuego v. Honey Badgers (7-4)
Monday, Jun 27 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Spare Parts v. Rif Raf (2-3)
Monday, Jun 27 at 7:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)Boondoggle v. Crutchfield (2-3)
Monday, Jun 27 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Walking Wounded v. Kerfuffle FC (5-8)
Thursday, Jun 30 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Rif Raf v. Honey Badgers (3-12)
Wednesday, Jul 06 at 5:45 PMDavis FieldSpare Parts v. Outdoor En Fuego (4-7)
Thursday, Jul 07 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Walking Wounded v. Rif Raf (4-7)
Thursday, Jul 07 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #1Kerfuffle FC v. Crutchfield (2-5)
Thursday, Jul 07 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Boondoggle v. Honey Badgers (9-8)
Tuesday, Jul 12 at 5:45 PMDavis FieldSpare Parts v. Walking Wounded (4-2)
Tuesday, Jul 12 at 7:10 PMDavis FieldRif Raf v. Crutchfield (3-4)
Thursday, Jul 14 at 6:30 PMCharlottesville HS Turf #2Boondoggle v. Outdoor En Fuego (3-5)
Thursday, Jul 14 at 8:00 PMCharlottesville HS Turf #2Honey Badgers v. Kerfuffle FC (9-3)
Wednesday, Jul 20 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Walking Wounded v. Outdoor En Fuego (5-10)
Thursday, Jul 21 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Rif Raf v. Crutchfield
Thursday, Jul 21 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #2Spare Parts v. Boondoggle
Thursday, Jul 21 at 8:00 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Honey Badgers v. Kerfuffle FC
Wednesday, Jul 27 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Outdoor En Fuego v. Kerfuffle FC
Thursday, Jul 28 at 6:30 PM
Playoff Game
Charlottesville HS Turf #1Spare Parts v. Crutchfield