SOCA - Soccer Organization of Charlottesville-Albemarle

Schedules

Older Schedules >

Fall 2015 U10 Girls Challenge

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 12 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F21 Orange Dash v. F24 Sky Blue
Saturday, Sep 12 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F22 Red Stars v. F25 Navy Spirit
Saturday, Sep 12 at 12:30 PMz- VSDB #5AF20 Silver Streaks v. F27 Green Thorns
Saturday, Sep 12 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F28 White Breakers v. F29 Maroon Surge
Saturday, Sep 12 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F23 Forest Flash v. F26 Black Lions
Saturday, Sep 12 at 2:50 PMz- VSDB #5AF21 Royal Rockets v. F20 Yellow Blaze
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AF20 Silver Streaks v. F24 Sky Blue
Saturday, Sep 19 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AF21 Royal Rockets v. F21 Orange Dash
Saturday, Sep 19 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Navy Spirit v. F27 Green Thorns
Saturday, Sep 19 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Red Stars v. F29 Maroon Surge
Saturday, Sep 19 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Yellow Blaze v. F26 Black Lions
Saturday, Sep 19 at 4:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Forest Flash v. F28 White Breakers
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAF21 Royal Rockets v. F24 Sky Blue
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F20 Yellow Blaze v. F28 White Breakers
Saturday, Sep 26 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F22 Red Stars v. F23 Forest Flash
Saturday, Sep 26 at 12:30 PMz- VSDB #5AF20 Silver Streaks v. F25 Navy Spirit
Saturday, Sep 26 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F21 Orange Dash v. F26 Black Lions
Saturday, Sep 26 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F27 Green Thorns v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Navy Spirit v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 03 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Sky Blue v. F26 Black Lions
Saturday, Oct 03 at 12:30 PMz- VSDB #5AF21 Royal Rockets v. AF20 Silver Streaks
Saturday, Oct 03 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Forest Flash v. F27 Green Thorns
Saturday, Oct 03 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Orange Dash v. F28 White Breakers
Saturday, Oct 03 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Yellow Blaze v. F22 Red Stars
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAF20 Silver Streaks v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F23 Forest Flash v. F25 Navy Spirit
Saturday, Oct 10 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F24 Sky Blue v. F28 White Breakers
Saturday, Oct 10 at 12:30 PMz- VSDB #5AF21 Royal Rockets v. F26 Black Lions
Saturday, Oct 10 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F20 Yellow Blaze v. F27 Green Thorns
Saturday, Oct 10 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F21 Orange Dash v. F22 Red Stars
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Forest Flash v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 17 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AF21 Royal Rockets v. F28 White Breakers
Saturday, Oct 17 at 12:30 PMz- VSDB #5AF20 Silver Streaks v. F26 Black Lions
Saturday, Oct 17 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Yellow Blaze v. F25 Navy Spirit
Saturday, Oct 17 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Red Stars v. F24 Sky Blue
Saturday, Oct 17 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Orange Dash v. F27 Green Thorns
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAF21 Royal Rockets v. F22 Red Stars
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F26 Black Lions v. F28 White Breakers
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightAF20 Silver Streaks v. F23 Forest Flash
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F20 Yellow Blaze v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 24 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F21 Orange Dash v. F25 Navy Spirit
Saturday, Oct 24 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F24 Sky Blue v. F27 Green Thorns
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Yellow Blaze v. F23 Forest Flash
Saturday, Oct 31 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F22 Red Stars v. F26 Black Lions
Saturday, Oct 31 at 12:30 PMz- VSDB #5AF20 Silver Streaks v. F28 White Breakers
Saturday, Oct 31 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F21 Orange Dash v. F29 Maroon Surge
Saturday, Oct 31 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AF21 Royal Rockets v. F27 Green Thorns
Saturday, Oct 31 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F24 Sky Blue v. F25 Navy Spirit
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAF20 Silver Streaks v. F20 Yellow Blaze
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F22 Red Stars v. F28 White Breakers
Saturday, Nov 07 at 12:10 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F21 Orange Dash v. F23 Forest Flash
Saturday, Nov 07 at 12:30 PMz- VSDB #5AF21 Royal Rockets v. F25 Navy Spirit
Saturday, Nov 07 at 1:20 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F24 Sky Blue v. F29 Maroon Surge
Saturday, Nov 07 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) F26 Black Lions v. F27 Green Thorns
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F20 Yellow Blaze v. F21 Orange Dash
Saturday, Nov 14 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AF20 Silver Streaks v. F22 Red Stars
Saturday, Nov 14 at 12:30 PMz- VSDB #5AF21 Royal Rockets v. F29 Maroon Surge
Saturday, Nov 14 at 1:20 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F27 Green Thorns v. F28 White Breakers
Saturday, Nov 14 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F23 Forest Flash v. F24 Sky Blue
Saturday, Nov 14 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)F25 Navy Spirit v. F26 Black Lions

Fall 2015 U10 Boys Challenge White

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 12 at 1:40 PMz- VSDB #5AR21 Red Raiders v. AR20 Forest Green Horents
Saturday, Sep 12 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Black United v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Sep 12 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R29 Maroon Rapids v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Sep 12 at 4:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Green Timbers v. R28 White Galaxy
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAR21 Red Raiders v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Sep 19 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightAR20 Forest Green Horents v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Sep 19 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R26 Black United v. R27 Green Timbers
Saturday, Sep 19 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R28 White Galaxy v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Sep 26 at 1:40 PMz- VSDB #5AR21 Red Raiders v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Sep 26 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Green Timbers v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Sep 26 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AR20 Forest Green Horents v. R28 White Galaxy
Saturday, Sep 26 at 4:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Black United v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAR21 Red Raiders v. R27 Green Timbers
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R28 White Galaxy v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Oct 03 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightAR20 Forest Green Horents v. R26 Black United
Saturday, Oct 03 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R29 Maroon Rapids v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Oct 10 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightAR21 Red Raiders v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Oct 10 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AR20 Forest Green Horents v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Oct 10 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Black United v. R27 Green Timbers
Saturday, Oct 10 at 4:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R28 White Galaxy v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMHenley, J.T. Middle School - RightAR20 Forest Green Horents v. R28 White Galaxy
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R27 Green Timbers v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Oct 17 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightAR21 Red Raiders v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Oct 17 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R26 Black United v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)AR21 Red Raiders v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Oct 24 at 12:30 PMz- VSDB #5AR20 Forest Green Horents v. R27 Green Timbers
Saturday, Oct 24 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Black United v. R28 White Galaxy
Saturday, Oct 24 at 4:50 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R2A Royal Earthquakes v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Oct 31 at 1:40 PMz- VSDB #5AR21 Red Raiders v. AR20 Forest Green Horents
Saturday, Oct 31 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R26 Black United v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Oct 31 at 3:40 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R29 Maroon Rapids v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Oct 31 at 4:50 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R27 Green Timbers v. R28 White Galaxy
Saturday, Nov 07 at 1:40 PMz- VSDB #5AR21 Red Raiders v. R28 White Galaxy
Saturday, Nov 07 at 2:30 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R27 Green Timbers v. R29 Maroon Rapids
Saturday, Nov 07 at 2:50 PMz- VSDB #5AR20 Forest Green Horents v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Nov 07 at 3:40 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 1)R26 Black United v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R27 Green Timbers v. R2A Royal Earthquakes
Saturday, Nov 14 at 1:40 PMz- VSDB #5AR21 Red Raiders v. R26 Black United
Saturday, Nov 14 at 2:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 5 (DTP 5) R28 White Galaxy v. R2B Silver Whitecaps
Saturday, Nov 14 at 2:50 PMz- VSDB #5AR20 Forest Green Horents v. R29 Maroon Rapids

Cville Area U8 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. N12 Maroon
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T11 Maroon v. T12 Red
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)P11 Forest Greeen v. i14 Gold
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallP14 Navy Blue v. P15 Purple
Saturday, Sep 19 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P13 Royal Blue v. T13 Orange
Saturday, Sep 19 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC13 Forest Green v. C14 Teal
Saturday, Sep 19 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N14 Orange
Saturday, Sep 19 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i11 Maroon v. W13 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) C11 Gold v. C12 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMCale Elementary SchoolM12 Forest Green v. M13 Teal
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC15 Royal Blue v. C16 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i12 Red v. i13 Orange
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN15 Gold v. N16 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M11 Kelly Green v. C17 Purple
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)W11 Gold v. W12 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMCale Elementary SchoolM14 Royal Blue v. M15 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMField School (Old Crozet Elementary)P12 Teal v. W14 Red
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. W13 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC11 Gold v. C13 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T11 Maroon v. N14 Orange
Saturday, Sep 26 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Red v. W12 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallT13 Orange v. N16 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. N13 Red
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M13 Teal v. M15 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. C15 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Maroon v. i14 Gold
Saturday, Sep 26 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M11 Kelly Green v. M14 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. N15 Gold
Saturday, Sep 26 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Teal v. i13 Orange
Saturday, Sep 26 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC14 Teal v. C17 Purple
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallM12 Forest Green v. C16 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. W14 Red
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) P13 Royal Blue v. P15 Purple
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallP14 Navy Blue v. T12 Red
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. N15 Gold
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W11 Gold v. i12 Red
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallP13 Royal Blue v. T12 Red
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P14 Navy Blue v. N14 Orange
Saturday, Oct 03 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC11 Gold v. C15 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i14 Gold v. W13 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P15 Purple v. N16 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMCale Elementary SchoolM11 Kelly Green v. M13 Teal
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. T13 Orange
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M12 Forest Green v. C12 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)P12 Teal v. W12 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC13 Forest Green v. C17 Purple
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallT11 Maroon v. N13 Red
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. i13 Orange
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) C14 Teal v. M14 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)i11 Maroon v. W14 Red
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMCale Elementary SchoolC16 Navy Blue v. M15 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. i14 Gold
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN15 Gold v. T13 Orange
Saturday, Oct 10 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC11 Gold v. C17 Purple
Saturday, Oct 10 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. T11 Maroon
Saturday, Oct 10 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Teal v. i12 Red
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallM12 Forest Green v. C15 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. W12 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P13 Royal Blue v. N14 Orange
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M13 Teal v. C14 Teal
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M11 Kelly Green v. C16 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC13 Forest Green v. M14 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Maroon v. i13 Orange
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallT12 Red v. N16 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)W13 Royal Blue v. W14 Red
Saturday, Oct 10 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. P15 Purple
Saturday, Oct 10 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. M15 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) N13 Red v. P14 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallT11 Maroon v. P14 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. i12 Red
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)P12 Teal v. W11 Gold
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. N16 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)N15 Gold v. P15 Purple
Saturday, Oct 17 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC14 Teal v. C16 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i14 Gold v. W14 Red
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMCale Elementary SchoolM11 Kelly Green v. C12 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. T13 Orange
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P13 Royal Blue v. N13 Red
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M13 Teal v. C13 Forest Green
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i13 Orange v. W13 Royal Blue
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallM14 Royal Blue v. C17 Purple
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMCale Elementary SchoolC11 Gold v. M12 Forest Green
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) C15 Royal Blue v. M15 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)i11 Maroon v. W12 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. T12 Red
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. N14 Orange
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. P12 Teal
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P15 Purple v. T13 Orange
Saturday, Oct 24 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallT11 Maroon v. P13 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari13 Orange v. i14 Gold
Saturday, Oct 24 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T12 Red v. N15 Gold
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMCale Elementary SchoolM12 Forest Green v. M15 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. C14 Teal
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari11 Maroon v. i12 Red
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)W11 Gold v. W14 Red
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMCale Elementary SchoolM13 Teal v. C17 Purple
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC13 Forest Green v. C16 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N16 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearW12 Kelly Green v. W13 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) C11 Gold v. M14 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallM11 Kelly Green v. C15 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. P14 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)P11 Forest Greeen v. W11 Gold
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T12 Red v. T13 Orange
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC16 Navy Blue v. C17 Purple
Saturday, Oct 31 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T11 Maroon v. N16 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Teal v. i11 Maroon
Saturday, Oct 31 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC14 Teal v. C15 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i13 Orange v. W14 Red
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M13 Teal v. M14 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. C13 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i14 Gold v. W12 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN14 Orange v. N15 Gold
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC11 Gold v. M15 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN12 Maroon v. N13 Red
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) P13 Royal Blue v. P14 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)i12 Red v. W13 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M11 Kelly Green v. M12 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. P15 Purple
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)P14 Navy Blue v. N16 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Reari12 Red v. i14 Gold
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallT12 Red v. P15 Purple
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)W12 Kelly Green v. W14 Red
Saturday, Nov 07 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. P13 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearW11 Gold v. i13 Orange
Saturday, Nov 07 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC13 Forest Green v. C15 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)N14 Orange v. T13 Orange
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) C11 Gold v. M13 Teal
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T11 Maroon v. N12 Maroon
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearP11 Forest Greeen v. i11 Maroon
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. N15 Gold
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M11 Kelly Green v. M15 Navy Blue
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Teal v. W13 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. C17 Purple
Saturday, Nov 07 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallM12 Forest Green v. C14 Teal
Saturday, Nov 07 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M14 Royal Blue v. C16 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC15 Royal Blue v. C17 Purple
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i12 Red v. W14 Red
Saturday, Nov 14 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallN11 Purple v. T12 Red
Saturday, Nov 14 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)T11 Maroon v. N15 Gold
Saturday, Nov 14 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)P11 Forest Greeen v. W13 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC14 Teal v. M15 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallP13 Royal Blue v. N16 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallC12 Kelly Green v. M14 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)i13 Orange v. W12 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) N14 Orange v. P15 Purple
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMCale Elementary SchoolC11 Gold v. M11 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) N12 Maroon v. P14 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearP12 Teal v. i14 Gold
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)W11 Gold v. i11 Maroon
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallN13 Red v. T13 Orange
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) M12 Forest Green v. C13 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMCale Elementary SchoolM13 Teal v. C16 Navy Blue

Cville Area U10 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontN21 Maroon v. N22 Red
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. i22 Orange
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. T22 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontN23 Orange v. N24 Gold
Saturday, Sep 19 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP22 Navy Blue v. P26 Orange
Saturday, Sep 19 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli23 Gold v. i24 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC24 Royal Blue v. C23 Teal
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM24 Purple v. P24 Red
Saturday, Sep 19 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolP21 Royal Blue v. P25 Maroon
Saturday, Sep 19 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW21 Forest Green v. i25 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontN25 Kelly Green v. N26 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolC21 Kelly Green v. C22 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM22 Royal Blue v. M23 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolW22 Teal v. W23 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Teal v. C27 Maroon
Saturday, Sep 19 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC25 Navy Blue v. C26 Purple
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontN22 Red v. N25 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolN23 Orange v. T22 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeC23 Teal v. P23 Purple
Saturday, Sep 26 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N24 Gold
Saturday, Sep 26 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeC22 Forest Green v. C25 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolM22 Royal Blue v. C26 Purple
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Orange v. i25 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN21 Maroon v. T21 Gold
Saturday, Sep 26 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeC24 Royal Blue v. C27 Maroon
Saturday, Sep 26 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolN26 Forest Green v. P26 Orange
Saturday, Sep 26 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightW21 Forest Green v. W23 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW22 Teal v. i24 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Teal v. M24 Purple
Saturday, Sep 26 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Red v. P22 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM23 Navy Blue v. P24 Red
Saturday, Sep 26 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - Righti23 Gold v. P25 Maroon
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeC22 Forest Green v. M22 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN23 Orange v. T21 Gold
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontN24 Gold v. N26 Forest Green
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolP22 Navy Blue v. i23 Gold
Saturday, Oct 03 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP21 Royal Blue v. T22 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontN21 Maroon v. N25 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeC24 Royal Blue v. M24 Purple
Saturday, Oct 03 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. i25 Forest Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC21 Kelly Green v. C25 Navy Blue
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW21 Forest Green v. i24 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW22 Teal v. P26 Orange
Saturday, Oct 03 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolN22 Red v. P25 Maroon
Saturday, Oct 03 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeM21 Teal v. M23 Navy Blue
Saturday, Oct 03 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolP23 Purple v. C27 Maroon
Saturday, Oct 03 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. i22 Orange
Saturday, Oct 03 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolC26 Purple v. P24 Red
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. N25 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolN21 Maroon v. P26 Orange
Saturday, Oct 10 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolN22 Red v. N24 Gold
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Kelly Green v. M22 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW22 Teal v. i23 Gold
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC23 Teal v. C27 Maroon
Saturday, Oct 10 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N23 Orange
Saturday, Oct 10 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolT22 Kelly Green v. N26 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolC22 Forest Green v. P24 Red
Saturday, Oct 10 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW23 Navy Blue v. i21 Red
Saturday, Oct 10 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolP23 Purple v. M24 Purple
Saturday, Oct 10 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolP22 Navy Blue v. i25 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW21 Forest Green v. P25 Maroon
Saturday, Oct 10 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolM21 Teal v. C26 Purple
Saturday, Oct 10 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC24 Royal Blue v. M23 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Orange v. i24 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolW22 Teal v. P22 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolN22 Red v. T22 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontN23 Orange v. N26 Forest Green
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeC24 Royal Blue v. C26 Purple
Saturday, Oct 17 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolP21 Royal Blue v. T21 Gold
Saturday, Oct 17 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeC22 Forest Green v. M21 Teal
Saturday, Oct 17 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. i25 Forest Green
Saturday, Oct 17 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontN21 Maroon v. N24 Gold
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM22 Royal Blue v. C25 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Orange v. P26 Orange
Saturday, Oct 17 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeC21 Kelly Green v. P24 Red
Saturday, Oct 17 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW21 Forest Green v. i23 Gold
Saturday, Oct 17 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontN25 Kelly Green v. P25 Maroon
Saturday, Oct 17 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Teal v. M24 Purple
Saturday, Oct 17 at 12:30 PMMurray Elementary Schooli21 Red v. i24 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolP23 Purple v. M23 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. P22 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontN24 Gold v. N25 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT21 Gold v. P26 Orange
Saturday, Oct 24 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N26 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontN22 Red v. N23 Orange
Saturday, Oct 24 at 10:10 AMMurray Elementary Schooli21 Red v. P25 Maroon
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW21 Forest Green v. W22 Teal
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM24 Purple v. C27 Maroon
Saturday, Oct 24 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeC22 Forest Green v. C24 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontN21 Maroon v. T22 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolC25 Navy Blue v. P24 Red
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Teal v. M23 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti24 Kelly Green v. i25 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC21 Kelly Green v. M21 Teal
Saturday, Oct 24 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolC26 Purple v. P23 Purple
Saturday, Oct 24 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti22 Orange v. i23 Gold
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N22 Red
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolC22 Forest Green v. P23 Purple
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolW21 Forest Green v. P22 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontT22 Kelly Green v. N25 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. i24 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontN21 Maroon v. N23 Orange
Saturday, Oct 31 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolN24 Gold v. P25 Maroon
Saturday, Oct 31 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW22 Teal v. i22 Orange
Saturday, Oct 31 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolM22 Royal Blue v. P24 Red
Saturday, Oct 31 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolT21 Gold v. N26 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolC21 Kelly Green v. C24 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM23 Navy Blue v. C27 Maroon
Saturday, Oct 31 at 12:30 PMMurray Elementary Schooli25 Forest Green v. P26 Orange
Saturday, Oct 31 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC23 Teal v. C26 Purple
Saturday, Oct 31 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Teal v. C25 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - Fronti21 Red v. i23 Gold
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolN24 Gold v. T21 Gold
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeC26 Purple v. C27 Maroon
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolT22 Kelly Green v. P26 Orange
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMMurray Elementary Schooli23 Gold v. i25 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N21 Maroon
Saturday, Nov 07 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. P25 Maroon
Saturday, Nov 07 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolN22 Red v. N26 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolC24 Royal Blue v. C25 Navy Blue
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontP22 Navy Blue v. i24 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM23 Navy Blue v. M24 Purple
Saturday, Nov 07 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolN23 Orange v. N25 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolC22 Forest Green v. C23 Teal
Saturday, Nov 07 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontW21 Forest Green v. i22 Orange
Saturday, Nov 07 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Teal v. M22 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolC21 Kelly Green v. P23 Purple
Saturday, Nov 07 at 1:20 PMHenley, J.T. Middle School - RightW22 Teal v. i21 Red
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolW22 Teal v. i25 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolN21 Maroon v. N26 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolN22 Red v. T21 Gold
Saturday, Nov 14 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolP21 Royal Blue v. N25 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolW23 Navy Blue v. i23 Gold
Saturday, Nov 14 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolN24 Gold v. T22 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolM21 Teal v. P24 Red
Saturday, Nov 14 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeC21 Kelly Green v. C23 Teal
Saturday, Nov 14 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolW21 Forest Green v. i21 Red
Saturday, Nov 14 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolN23 Orange v. P25 Maroon
Saturday, Nov 14 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolC25 Navy Blue v. P23 Purple
Saturday, Nov 14 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolC26 Purple v. M24 Purple
Saturday, Nov 14 at 12:30 PMMurray Elementary Schooli24 Kelly Green v. P26 Orange
Saturday, Nov 14 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolC22 Forest Green v. C27 Maroon
Saturday, Nov 14 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolM22 Royal Blue v. C24 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontP22 Navy Blue v. i22 Orange

Cville Area U12 Boys Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC31 Royal Blue v. C32 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. i32 Red
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolP31 Navy Blue v. T32 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Forest Green v. N33 Teal
Saturday, Sep 19 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolN31 Kelly Green v. M32 Gold
Saturday, Sep 19 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolM31 Orange v. C33 Purple
Saturday, Sep 19 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Gold v. N34 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. W32 Teal
Saturday, Sep 19 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolP32 Red v. P33 Orange
Saturday, Sep 26 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. N34 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolP31 Navy Blue v. T31 Gold
Saturday, Sep 26 at 10:20 AMJohnson Elementary Schooli32 Red v. P32 Red
Saturday, Sep 26 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. W31 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolM31 Orange v. N32 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolC32 Navy Blue v. M32 Gold
Saturday, Sep 26 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN33 Teal v. T32 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolC31 Royal Blue v. C33 Purple
Saturday, Sep 26 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftP33 Orange v. W32 Teal
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC31 Royal Blue v. M32 Gold
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. P32 Red
Saturday, Oct 03 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Gold v. N33 Teal
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolN32 Forest Green v. C33 Purple
Saturday, Oct 03 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. P31 Navy Blue
Saturday, Oct 03 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolM31 Orange v. T32 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. P33 Orange
Saturday, Oct 03 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolC32 Navy Blue v. N34 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti32 Red v. W32 Teal
Saturday, Oct 10 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. N33 Teal
Saturday, Oct 10 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. P33 Orange
Saturday, Oct 10 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolP31 Navy Blue v. C32 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC31 Royal Blue v. N32 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolM31 Orange v. T31 Gold
Saturday, Oct 10 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP32 Red v. W32 Teal
Saturday, Oct 10 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolC33 Purple v. T32 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. i32 Red
Saturday, Oct 10 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolM32 Gold v. N34 Royal Blue
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolC31 Royal Blue v. N34 Royal Blue
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. W32 Teal
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolP31 Navy Blue v. M32 Gold
Saturday, Oct 17 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolC32 Navy Blue v. N33 Teal
Saturday, Oct 17 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolN31 Kelly Green v. M31 Orange
Saturday, Oct 17 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolT31 Gold v. C33 Purple
Saturday, Oct 17 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Forest Green v. T32 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti32 Red v. P33 Orange
Saturday, Oct 17 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. P32 Red
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC32 Navy Blue v. P32 Red
Saturday, Oct 24 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Gold v. T32 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolC33 Purple v. N33 Teal
Saturday, Oct 24 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. N32 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 11:40 AMVenable Elementary Schooli31 Maroon v. P31 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolM31 Orange v. i32 Red
Saturday, Oct 24 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. M32 Gold
Saturday, Oct 24 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftC31 Royal Blue v. W32 Teal
Saturday, Oct 24 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolP33 Orange v. N34 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolC31 Royal Blue v. W31 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. M32 Gold
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolP33 Orange v. T32 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN33 Teal v. N34 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN31 Kelly Green v. T31 Gold
Saturday, Oct 31 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP31 Navy Blue v. i32 Red
Saturday, Oct 31 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolN32 Forest Green v. P32 Red
Saturday, Oct 31 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolC32 Navy Blue v. C33 Purple
Saturday, Oct 31 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftM31 Orange v. W32 Teal
Saturday, Nov 07 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP31 Navy Blue v. W32 Teal
Saturday, Nov 07 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolN32 Forest Green v. N34 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolC33 Purple v. T32 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolC31 Royal Blue v. i31 Maroon
Saturday, Nov 07 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolN31 Kelly Green v. P33 Orange
Saturday, Nov 07 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Gold v. P32 Red
Saturday, Nov 07 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti32 Red v. M32 Gold
Saturday, Nov 07 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolM31 Orange v. N33 Teal
Saturday, Nov 07 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftW31 Forest Green v. C32 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti31 Maroon v. M31 Orange
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolP32 Red v. N34 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolN33 Teal v. M32 Gold
Saturday, Nov 14 at 10:20 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolT31 Gold v. N32 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 10:20 AMJohnson Elementary SchoolC32 Navy Blue v. W32 Teal
Saturday, Nov 14 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - Lefti32 Red v. C33 Purple
Saturday, Nov 14 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolC31 Royal Blue v. P33 Orange
Saturday, Nov 14 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftP31 Navy Blue v. W31 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolN31 Kelly Green v. T32 Kelly Green

U14 Co-Ed Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMz- VSDB #1AF41 - Navy v. AS42 - Red
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) T41 Orange v. W41 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMCrozet ParkAW41 - Kelly v. M41 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 12:30 PMz- VSDB #1AD41 - Royal v. AS41 - Orange
Saturday, Sep 19 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. N41 Red
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMz- Eastside Speedway #3AD41 - Royal v. AW41 - Kelly
Saturday, Sep 26 at 12:30 PMz- Eastside Speedway #3AS41 - Orange v. AS42 - Red
Saturday, Sep 26 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Red v. T41 Orange
Saturday, Sep 26 at 2:00 PMz- Eastside Speedway #3AF41 - Navy v. C41 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M41 Navy Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMz- VSDB #1AF41 - Navy v. AS41 - Orange
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMCrozet ParkAD41 - Royal v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 12:30 PMz- VSDB #1AW41 - Kelly v. AS42 - Red
Saturday, Oct 03 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. T41 Orange
Saturday, Oct 03 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M41 Navy Blue v. N41 Red
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMz- Eastside Speedway #3AS41 - Orange v. T41 Orange
Saturday, Oct 10 at 12:30 PMz- Eastside Speedway #3AF41 - Navy v. AW41 - Kelly
Saturday, Oct 10 at 2:00 PMz- Eastside Speedway #3AD41 - Royal v. AS42 - Red
Saturday, Oct 10 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Red v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. M41 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMz- VSDB #1AW41 - Kelly v. AS41 - Orange
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMCrozet ParkN41 Red v. AS42 - Red
Saturday, Oct 17 at 12:30 PMz- VSDB #1AD41 - Royal v. AF41 - Navy
Saturday, Oct 17 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M41 Navy Blue v. T41 Orange
Saturday, Oct 17 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMz- Eastside Speedway #3AF41 - Navy v. AS41 - Orange
Saturday, Oct 24 at 12:30 PMz- Eastside Speedway #3AW41 - Kelly v. AS42 - Red
Saturday, Oct 24 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) T41 Orange v. W41 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 2:00 PMz- Eastside Speedway #3AD41 - Royal v. M41 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. N41 Red
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMz- VSDB #1AD41 - Royal v. AS42 - Red
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Red v. T41 Orange
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMCrozet ParkAS41 - Orange v. C41 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 12:30 PMz- VSDB #1AF41 - Navy v. AW41 - Kelly
Saturday, Oct 31 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M41 Navy Blue v. W41 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMz- Eastside Speedway #3AF41 - Navy v. AS42 - Red
Saturday, Nov 07 at 12:30 PMz- Eastside Speedway #3AD41 - Royal v. AS41 - Orange
Saturday, Nov 07 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. T41 Orange
Saturday, Nov 07 at 2:00 PMz- Eastside Speedway #3AW41 - Kelly v. W41 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) M41 Navy Blue v. N41 Red
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMz- VSDB #1AD41 - Royal v. AW41 - Kelly
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMCrozet ParkAF41 - Navy v. T41 Orange
Saturday, Nov 14 at 12:30 PMz- VSDB #1AS41 - Orange v. AS42 - Red
Saturday, Nov 14 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) N41 Red v. W41 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) C41 Royal Blue v. M41 Navy Blue

U16/18 Co-Ed Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. C62 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 1:30 PMz- Eastside Speedway #3AF61 - Gold v. AW62 - Royal
Saturday, Sep 19 at 1:30 PMCrozet ParkAW61 - Red v. W61 Red
Saturday, Sep 19 at 3:15 PMz- Eastside Speedway #3AS61 - Navy v. AS62 - Orange
Saturday, Sep 19 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Teal v. T62 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. T61 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 5:00 PMz- Eastside Speedway #3AD61 - Maroon v. AD62 - Kelly
Saturday, Sep 26 at 1:30 PMz- VSDB #1AW61 - Red v. AS62 - Orange
Saturday, Sep 26 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Teal v. W61 Red
Saturday, Sep 26 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. C62 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 3:15 PMz- VSDB #1AD61 - Maroon v. AF61 - Gold
Saturday, Sep 26 at 3:30 PMz- Eastside Speedway #3C61 Gold v. AW62 - Royal
Saturday, Sep 26 at 5:00 PMz- VSDB #1AS61 - Navy v. AD62 - Kelly
Saturday, Sep 26 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Royal Blue v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 03 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. M61 Forest Green
Saturday, Oct 03 at 1:30 PMCrozet ParkAD61 - Maroon v. N61 Teal
Saturday, Oct 03 at 1:30 PMz- Eastside Speedway #3AD62 - Kelly v. AS62 - Orange
Saturday, Oct 03 at 3:15 PMz- Eastside Speedway #3AS61 - Navy v. AW62 - Royal
Saturday, Oct 03 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Royal Blue v. W61 Red
Saturday, Oct 03 at 5:00 PMz- Eastside Speedway #3AF61 - Gold v. AW61 - Red
Saturday, Oct 03 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C62 Kelly Green v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 1:30 PMz- VSDB #1AD61 - Maroon v. AW62 - Royal
Saturday, Oct 10 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Teal v. T61 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 3:15 PMz- VSDB #1AW61 - Red v. AD62 - Kelly
Saturday, Oct 10 at 3:30 PMz- Eastside Speedway #3M61 Forest Green v. AS62 - Orange
Saturday, Oct 10 at 5:00 PMz- VSDB #1AF61 - Gold v. AS61 - Navy
Saturday, Oct 10 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W61 Red v. C62 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 1:30 PMz- Eastside Speedway #3AD61 - Maroon v. AS61 - Navy
Saturday, Oct 17 at 1:30 PMCrozet ParkT61 Royal Blue v. AD62 - Kelly
Saturday, Oct 17 at 3:15 PMz- Eastside Speedway #3AF61 - Gold v. AS62 - Orange
Saturday, Oct 17 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Teal v. C62 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. W61 Red
Saturday, Oct 17 at 5:00 PMz- Eastside Speedway #3AW61 - Red v. AW62 - Royal
Saturday, Oct 24 at 1:30 PMz- VSDB #1AF61 - Gold v. AW62 - Royal
Saturday, Oct 24 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Royal Blue v. C62 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. W61 Red
Saturday, Oct 24 at 3:15 PMz- VSDB #1AS61 - Navy v. AS62 - Orange
Saturday, Oct 24 at 3:30 PMz- Eastside Speedway #3AW61 - Red v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. N61 Teal
Saturday, Oct 24 at 5:00 PMz- VSDB #1AD61 - Maroon v. AD62 - Kelly
Saturday, Oct 31 at 11:45 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. N61 Teal
Saturday, Oct 31 at 11:45 AMz- Eastside Speedway #3AS61 - Navy v. AD62 - Kelly
Saturday, Oct 31 at 1:30 PMz- Eastside Speedway #3AW61 - Red v. AS62 - Orange
Saturday, Oct 31 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)W61 Red v. T62 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 1:30 PMCrozet ParkC62 Kelly Green v. AW62 - Royal
Saturday, Oct 31 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. T61 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 3:15 PMz- Eastside Speedway #3AD61 - Maroon v. AF61 - Gold
Saturday, Nov 07 at 11:45 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. T61 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 11:45 AMz- VSDB #1AD61 - Maroon v. AS62 - Orange
Saturday, Nov 07 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)C61 Gold v. C62 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 1:30 PMz- VSDB #1AS61 - Navy v. AW61 - Red
Saturday, Nov 07 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)N61 Teal v. T62 Navy Blue
Saturday, Nov 07 at 3:15 PMz- VSDB #1AD62 - Kelly v. AW62 - Royal
Saturday, Nov 07 at 3:30 PMz- Eastside Speedway #3AF61 - Gold v. W61 Red
Saturday, Nov 14 at 1:30 PMCrozet ParkC61 Gold v. AS61 - Navy
Saturday, Nov 14 at 1:30 PMz- Eastside Speedway #3AF61 - Gold v. AD62 - Kelly
Saturday, Nov 14 at 1:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)T61 Royal Blue v. T62 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 2:00 PMz- VSDB #1AS62 - Orange v. AW62 - Royal
Saturday, Nov 14 at 3:15 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)M61 Forest Green v. C62 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 3:15 PMz- Eastside Speedway #3AD61 - Maroon v. AW61 - Red
Saturday, Nov 14 at 3:15 PMCrozet ParkN61 Teal v. W61 Red

Cville Area U8 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)Li13 Forest Green v. LT12 Orange
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Kelly Green v. LW12 Gold
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC11 Purple v. LC12 Maroon
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LN12 Purple
Saturday, Sep 19 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW13 Forest Green v. LW14 Teal
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Gold v. Li12 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC13 Red v. LC14 Orange
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) LM11 Teal v. LM12 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN13 Maroon v. LT11 Red
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLC11 Purple v. LC13 Red
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LN13 Maroon
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LN12 Purple v. LT12 Orange
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW11 Kelly Green v. LW13 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li13 Forest Green v. LW12 Gold
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)Li11 Gold v. LT11 Red
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLC12 Maroon v. LM11 Teal
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Kelly Green v. LW14 Teal
Saturday, Sep 26 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLC14 Orange v. LM12 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Gold v. LW11 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LT12 Orange
Saturday, Oct 03 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi13 Forest Green v. LW13 Forest Green
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)Li12 Kelly Green v. LN13 Maroon
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW12 Gold v. LW14 Teal
Saturday, Oct 03 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC13 Red v. LM12 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) LC11 Purple v. LM11 Teal
Saturday, Oct 03 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC12 Maroon v. LC14 Orange
Saturday, Oct 03 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN12 Purple v. LT11 Red
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LN11 Navy Blue v. Li13 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLC12 Maroon v. LC13 Red
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LW12 Gold v. LW13 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li11 Gold v. LW14 Teal
Saturday, Oct 10 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LN12 Purple v. LN13 Maroon
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLC11 Purple v. LM12 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Kelly Green v. LW11 Kelly Green
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLT11 Red v. LT12 Orange
Saturday, Oct 10 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLC14 Orange v. LM11 Teal
Saturday, Oct 17 at 10:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)Li11 Gold v. LN12 Purple
Saturday, Oct 17 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi13 Forest Green v. LW14 Teal
Saturday, Oct 17 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN13 Maroon v. LT12 Orange
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 Kelly Green v. LW13 Forest Green
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LT11 Red
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC13 Red v. LW11 Kelly Green
Saturday, Oct 17 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLM11 Teal v. LW12 Gold
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC11 Purple v. LC14 Orange
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) LC12 Maroon v. LM12 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLi11 Gold v. LC12 Maroon
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li13 Forest Green v. LW11 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LC11 Purple v. LW14 Teal
Saturday, Oct 24 at 10:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLT12 Orange v. LW13 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LC14 Orange
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LC13 Red v. LT11 Red
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Kelly Green v. LW12 Gold
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) LM11 Teal v. LN12 Purple
Saturday, Oct 24 at 12:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 7 (DTP 7) LM12 Royal Blue v. LN13 Maroon
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Gold v. Li13 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallLC12 Maroon v. LN13 Maroon
Saturday, Oct 31 at 10:00 AMHollymead Elementary School - SmallLC13 Red v. LN12 Purple
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)Li12 Kelly Green v. LT11 Red
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLM11 Teal v. LW14 Teal
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLM12 Royal Blue v. LW11 Kelly Green
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLC11 Purple v. LN11 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 12:00 PMMeriwether Lewis Elementary School - RearLC14 Orange v. LW13 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLT12 Orange v. LW12 Gold
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLM12 Royal Blue v. LN12 Purple
Saturday, Nov 07 at 10:00 AMField School (Old Crozet Elementary)Li11 Gold v. LW13 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMField School (Old Crozet Elementary)LC11 Purple v. LW12 Gold
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMCale Elementary SchoolLC14 Orange v. LW14 Teal
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMWalker Upper Elementary School - SmallLT11 Red v. LW11 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMHollymead Elementary School - SmallLN11 Navy Blue v. LM11 Teal
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMCale Elementary SchoolLC12 Maroon v. LT12 Orange
Saturday, Nov 07 at 12:00 PMField School (Old Crozet Elementary)Li12 Kelly Green v. Li13 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLC13 Red v. LN13 Maroon
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMHollymead Elementary School - SmallLC11 Purple v. LT12 Orange
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LN11 Navy Blue v. LC12 Maroon
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLW11 Kelly Green v. LW14 Teal
Saturday, Nov 14 at 10:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi11 Gold v. LW12 Gold
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - RearLi12 Kelly Green v. LM12 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 6)LM11 Teal v. LT11 Red
Saturday, Nov 14 at 12:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLC13 Red v. LW13 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMHollymead Elementary School - SmallLC14 Orange v. LN12 Purple
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMWalker Upper Elementary School - SmallLi13 Forest Green v. LN13 Maroon

Cville Area U10 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolLN21 Kelly Green v. LN22 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeLM21 Red v. LM22 Orange
Saturday, Sep 19 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolLT21 Red v. LN25 Navy Blue
Saturday, Sep 19 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLC23 Teal v. LC24 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLi21 Purple v. LP22 Maroon
Saturday, Sep 19 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeLC21 Kelly Green v. LC22 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolLT22 Orange v. LM23 Gold
Saturday, Sep 19 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Gold v. LW22 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 12:30 PMBaker-Butler Elementary - FrontLN23 Teal v. LN24 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW23 Teal v. LP21 Purple
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW21 Gold v. Li21 Purple
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLN24 Royal Blue v. LT22 Orange
Saturday, Sep 26 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW23 Teal v. LP22 Maroon
Saturday, Sep 26 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN22 Forest Green v. LN25 Navy Blue
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLC21 Kelly Green v. LC23 Teal
Saturday, Sep 26 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW22 Kelly Green v. LP21 Purple
Saturday, Sep 26 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN21 Kelly Green v. LN23 Teal
Saturday, Sep 26 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolLC22 Forest Green v. LM21 Red
Saturday, Sep 26 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolLC24 Royal Blue v. LM23 Gold
Saturday, Sep 26 at 2:30 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLT21 Red v. LM22 Orange
Saturday, Oct 03 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolLN23 Teal v. LT22 Orange
Saturday, Oct 03 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolLN22 Forest Green v. LP22 Maroon
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC23 Teal v. LM21 Red
Saturday, Oct 03 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN21 Kelly Green v. LN25 Navy Blue
Saturday, Oct 03 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolLT21 Red v. LN24 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 12:10 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLC21 Kelly Green v. LM23 Gold
Saturday, Oct 03 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW23 Teal v. Li21 Purple
Saturday, Oct 03 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Gold v. LP21 Purple
Saturday, Oct 03 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLC22 Forest Green v. LM22 Orange
Saturday, Oct 03 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW22 Kelly Green v. LC24 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMMurray Elementary SchoolLW22 Kelly Green v. LW23 Teal
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN22 Forest Green v. LN24 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolLT21 Red v. LN23 Teal
Saturday, Oct 10 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLC21 Kelly Green v. LC24 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 10:10 AMMurray Elementary SchoolLW21 Gold v. LP22 Maroon
Saturday, Oct 10 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontLC22 Forest Green v. LN25 Navy Blue
Saturday, Oct 10 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLi21 Purple v. LP21 Purple
Saturday, Oct 10 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN21 Kelly Green v. LT22 Orange
Saturday, Oct 10 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeLM21 Red v. LM23 Gold
Saturday, Oct 10 at 12:30 PMWalker Upper Elementary School - LargeLC23 Teal v. LM22 Orange
Saturday, Oct 17 at 9:00 AMGreer Elementary SchoolLT21 Red v. LT22 Orange
Saturday, Oct 17 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLN21 Kelly Green v. LP22 Maroon
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLC22 Forest Green v. LC23 Teal
Saturday, Oct 17 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolLN22 Forest Green v. LN23 Teal
Saturday, Oct 17 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLN24 Royal Blue v. LN25 Navy Blue
Saturday, Oct 17 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW22 Kelly Green v. Li21 Purple
Saturday, Oct 17 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolLC24 Royal Blue v. LM21 Red
Saturday, Oct 17 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLC21 Kelly Green v. LP21 Purple
Saturday, Oct 17 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolLM22 Orange v. LM23 Gold
Saturday, Oct 17 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Gold v. LW23 Teal
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeLW22 Kelly Green v. LT22 Orange
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMWoodbrook Elementary SchoolLC24 Royal Blue v. LN25 Navy Blue
Saturday, Oct 24 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLi21 Purple v. LN23 Teal
Saturday, Oct 24 at 10:10 AMWoodbrook Elementary SchoolLN22 Forest Green v. LC23 Teal
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLT21 Red v. LM23 Gold
Saturday, Oct 24 at 11:20 AMWoodbrook Elementary SchoolLC21 Kelly Green v. LN21 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW21 Gold v. LC22 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolLN24 Royal Blue v. LM21 Red
Saturday, Oct 24 at 12:30 PMMurray Elementary SchoolLP21 Purple v. LP22 Maroon
Saturday, Oct 24 at 2:30 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW23 Teal v. LM22 Orange
Saturday, Oct 31 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeLi21 Purple v. LN22 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 10:10 AMGreer Elementary SchoolLC21 Kelly Green v. LN23 Teal
Saturday, Oct 31 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLW23 Teal v. LT21 Red
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMBurley, Jackson P Middle SchoolLC23 Teal v. LM23 Gold
Saturday, Oct 31 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM21 Red v. LN25 Navy Blue
Saturday, Oct 31 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN21 Kelly Green v. LP21 Purple
Saturday, Oct 31 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeLC22 Forest Green v. LT22 Orange
Saturday, Oct 31 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW22 Kelly Green v. LP22 Maroon
Saturday, Oct 31 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Gold v. LC24 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 1:20 PMGreenbrier Elementary SchoolLN24 Royal Blue v. LM22 Orange
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN23 Teal v. LN25 Navy Blue
Saturday, Nov 07 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLi21 Purple v. LC22 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN22 Forest Green v. LT22 Orange
Saturday, Nov 07 at 11:20 AMMurray Elementary SchoolLW23 Teal v. LM21 Red
Saturday, Nov 07 at 11:20 AMWalker Upper Elementary School - LargeLN21 Kelly Green v. LC23 Teal
Saturday, Nov 07 at 11:20 AMGreer Elementary SchoolLT21 Red v. LC24 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN24 Royal Blue v. LP22 Maroon
Saturday, Nov 07 at 12:10 PMHenley, J.T. Middle School - RightLC21 Kelly Green v. LW21 Gold
Saturday, Nov 07 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW22 Kelly Green v. LM22 Orange
Saturday, Nov 07 at 1:20 PMBurley, Jackson P Middle SchoolLP21 Purple v. LM23 Gold
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMWalker Upper Elementary School - LargeLC21 Kelly Green v. LW22 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 9:00 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN21 Kelly Green v. LN24 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 10:10 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN22 Forest Green v. LT21 Red
Saturday, Nov 14 at 10:10 AMWalker Upper Elementary School - LargeLT22 Orange v. LM21 Red
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW23 Teal v. LC23 Teal
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMGreenbrier Elementary SchoolLM22 Orange v. LN25 Navy Blue
Saturday, Nov 14 at 11:20 AMBaker-Butler Elementary - FrontLN23 Teal v. LP22 Maroon
Saturday, Nov 14 at 12:10 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLW21 Gold v. LM23 Gold
Saturday, Nov 14 at 12:10 PMGreenbrier Elementary SchoolLP21 Purple v. LC22 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 1:20 PMMeriwether Lewis Elementary School - FrontLi21 Purple v. LC24 Royal Blue

Cville Area U12 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LC32 Forest Green
Saturday, Sep 19 at 11:40 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi31 Teal v. LW31 Kelly Green
Saturday, Sep 19 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Purple v. LN32 Gold
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMJohnson Elementary SchoolLP31 Red v. LM31 Royal Blue
Saturday, Sep 19 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolLP32 Orange v. LN33 Maroon
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LN31 Purple
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLP32 Orange v. LW31 Kelly Green
Saturday, Sep 26 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLM31 Royal Blue v. LC32 Forest Green
Saturday, Sep 26 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN32 Gold v. LN33 Maroon
Saturday, Sep 26 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi31 Teal v. LP31 Red
Saturday, Oct 03 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LM31 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolLW31 Kelly Green v. LN32 Gold
Saturday, Oct 03 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLN31 Purple v. LN33 Maroon
Saturday, Oct 03 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLi31 Teal v. LC32 Forest Green
Saturday, Oct 03 at 1:00 PMJohnson Elementary SchoolLP31 Red v. LP32 Orange
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi31 Teal v. LM31 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Red v. LN32 Gold
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLP32 Orange v. LC32 Forest Green
Saturday, Oct 10 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolLW31 Kelly Green v. LN31 Purple
Saturday, Oct 10 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LN33 Maroon
Saturday, Oct 17 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Red v. LN31 Purple
Saturday, Oct 17 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolLP32 Orange v. LM31 Royal Blue
Saturday, Oct 17 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolLW31 Kelly Green v. LN33 Maroon
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLC31 Kelly Green v. Li31 Teal
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMVenable Elementary SchoolLN32 Gold v. LC32 Forest Green
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLC31 Kelly Green v. LW31 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Red v. LN33 Maroon
Saturday, Oct 24 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolLM31 Royal Blue v. LN32 Gold
Saturday, Oct 24 at 10:20 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLi31 Teal v. LP32 Orange
Saturday, Oct 24 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolLN31 Purple v. LC32 Forest Green
Saturday, Oct 31 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolLi31 Teal v. LN32 Gold
Saturday, Oct 31 at 11:40 AMJohnson Elementary SchoolLM31 Royal Blue v. LN31 Purple
Saturday, Oct 31 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC32 Forest Green v. LN33 Maroon
Saturday, Oct 31 at 1:00 PMJohnson Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LP32 Orange
Saturday, Oct 31 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLP31 Red v. LW31 Kelly Green
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMJohnson Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LP31 Red
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMVenable Elementary SchoolLi31 Teal v. LN31 Purple
Saturday, Nov 07 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP32 Orange v. LN32 Gold
Saturday, Nov 07 at 9:00 AMHenley, J.T. Middle School - LeftLW31 Kelly Green v. LC32 Forest Green
Saturday, Nov 07 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolLM31 Royal Blue v. LN33 Maroon
Saturday, Nov 14 at 9:00 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP31 Red v. LC32 Forest Green
Saturday, Nov 14 at 10:20 AMVenable Elementary SchoolLC31 Kelly Green v. LN32 Gold
Saturday, Nov 14 at 11:40 AMVenable Elementary SchoolLi31 Teal v. LN33 Maroon
Saturday, Nov 14 at 11:40 AM Agnor-Hurt Elementary SchoolLP32 Orange v. LN31 Purple
Saturday, Nov 14 at 1:00 PMHenley, J.T. Middle School - LeftLW31 Kelly Green v. LM31 Royal Blue

Cville Area U14 Girls Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LM41 Gold
Saturday, Sep 19 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LW41 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LM41 Gold
Saturday, Sep 26 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LW41 Royal Blue
Saturday, Oct 03 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LN41 Kelly Green
Saturday, Oct 03 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Gold v. LW41 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LW41 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LM41 Gold
Saturday, Oct 17 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LM41 Gold
Saturday, Oct 17 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LW41 Royal Blue
Saturday, Oct 24 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LN41 Kelly Green
Saturday, Oct 24 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Gold v. LW41 Royal Blue
Saturday, Oct 31 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LM41 Gold
Saturday, Oct 31 at 3:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LW41 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LM41 Gold
Saturday, Nov 07 at 2:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LN41 Kelly Green v. LW41 Royal Blue
Saturday, Nov 14 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LC41 Red v. LN41 Kelly Green
Saturday, Nov 14 at 12:30 PMDarden Towe Memorial Park Field 2 (DTP 2) LM41 Gold v. LW41 Royal Blue

Cville Area U16/18 Girlss Recreation

Date/TimeFieldGame
Saturday, Sep 19 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LN61 Orange
Saturday, Sep 19 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LT61 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LT61 Royal Blue
Saturday, Sep 26 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LN61 Orange
Saturday, Oct 03 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LM61 Teal
Saturday, Oct 03 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT61 Royal Blue v. LN61 Orange
Saturday, Oct 10 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LT61 Royal Blue
Saturday, Oct 10 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LN61 Orange
Saturday, Oct 17 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LT61 Royal Blue
Saturday, Oct 17 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LN61 Orange
Saturday, Oct 24 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LM61 Teal
Saturday, Oct 24 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT61 Royal Blue v. LN61 Orange
Saturday, Oct 31 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LN61 Orange
Saturday, Oct 31 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LT61 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LT61 Royal Blue
Saturday, Nov 07 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLM61 Teal v. LN61 Orange
Saturday, Nov 14 at 2:00 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLC61 Red v. LM61 Teal
Saturday, Nov 14 at 3:30 PM Agnor-Hurt Elementary SchoolLT61 Royal Blue v. LN61 Orange

2015 FALL Adult Men's D2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 13 at 9:00 AMMonticello HS Stadium TurfEagles United v. Studio IX
Sunday, Sep 13 at 11:00 AMMonticello HS Stadium TurfUNU v. MERKLE/RKG
Sunday, Sep 13 at 1:00 PMMonticello HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. Tea & Busquets
Sunday, Sep 13 at 3:00 PMMonticello HS Stadium TurfFC Banterlona v. The Wild Boar Hunt
Sunday, Sep 20 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfUNU v. Piedmont Bears
Sunday, Sep 20 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. Studio IX
Sunday, Sep 20 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFC Banterlona v. MERKLE/RKG
Sunday, Sep 20 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfThe Wild Boar Hunt v. Tea & Busquets
Sunday, Sep 27 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfEagles United v. Deportivo Veracruz
Sunday, Sep 27 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFC Banterlona v. Piedmont Bears
Sunday, Sep 27 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfThe Wild Boar Hunt v. Studio IX
Sunday, Sep 27 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfTea & Busquets v. MERKLE/RKG
Sunday, Oct 11 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. The Wild Boar Hunt
Sunday, Oct 11 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfUNU v. Tea & Busquets
Sunday, Oct 11 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfEagles United v. MERKLE/RKG
Sunday, Oct 11 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfStudio IX v. Piedmont Bears
Sunday, Oct 18 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfFC Banterlona v. Tea & Busquets
Sunday, Oct 18 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. MERKLE/RKG
Sunday, Oct 18 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfUNU v. Studio IX
Sunday, Oct 18 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. Piedmont Bears
Sunday, Oct 25 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfThe Wild Boar Hunt v. MERKLE/RKG
Sunday, Oct 25 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfFC Banterlona v. Studio IX
Sunday, Oct 25 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. Piedmont Bears
Sunday, Oct 25 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfEagles United v. UNU
Sunday, Nov 01 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfTea & Busquets v. Studio IX
Sunday, Nov 01 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfThe Wild Boar Hunt v. Piedmont Bears
Sunday, Nov 01 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. FC Banterlona
Sunday, Nov 01 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfUNU v. Deportivo Veracruz
Sunday, Nov 08 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfMERKLE/RKG v. Piedmont Bears
Sunday, Nov 08 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfEagles United v. Tea & Busquets
Sunday, Nov 08 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfUNU v. The Wild Boar Hunt
Sunday, Nov 08 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. FC Banterlona
Sunday, Nov 15 at 9:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfUNU v. FC Banterlona
Sunday, Nov 15 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfEagles United v. The Wild Boar Hunt
Sunday, Nov 15 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfTea & Busquets v. Piedmont Bears
Sunday, Nov 15 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfMERKLE/RKG v. Studio IX
Sunday, Nov 22 at 9:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfEagles United v. Studio IX
Sunday, Nov 22 at 11:00 AMWestern Albemarle HS Stadium TurfUNU v. MERKLE/RKG
Sunday, Nov 22 at 1:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfDeportivo Veracruz v. Tea & Busquets
Sunday, Nov 22 at 3:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfFC Banterlona v. The Wild Boar Hunt

2015 Fall Adult Co Rec D1

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 13 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfToros United v. Backyard Soccer
Sunday, Sep 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Loko Motive v. Valencia
Sunday, Sep 13 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Lazy Parrots v. La Celeste (light blue)
Sunday, Sep 13 at 5:00 PMMonticello HS Stadium TurfChupacabra v. Checkers FC
Sunday, Sep 20 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Chupacabra v. Toros United
Sunday, Sep 20 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Checkers FC v. Valencia
Sunday, Sep 20 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Loko Motive v. La Celeste (light blue)
Sunday, Sep 20 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Lazy Parrots v. Backyard Soccer
Saturday, Sep 26 at 4:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Loko Motive v. Backyard Soccer
Sunday, Sep 27 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Lazy Parrots v. Chupacabra
Sunday, Sep 27 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Backyard Soccer v. La Celeste (light blue)
Sunday, Sep 27 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Loko Motive v. Checkers FC
Sunday, Sep 27 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Toros United v. Valencia
Sunday, Oct 04 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfToros United v. Checkers FC
Sunday, Oct 04 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfChupacabra v. La Celeste (light blue)
Sunday, Oct 04 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLazy Parrots v. Valencia
Sunday, Oct 11 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfLa Celeste (light blue) v. Valencia
Sunday, Oct 11 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Chupacabra v. Backyard Soccer
Sunday, Oct 11 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfLoko Motive v. Toros United
Sunday, Oct 11 at 5:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLazy Parrots v. Checkers FC
Sunday, Oct 18 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfCheckers FC v. La Celeste (light blue)
Sunday, Oct 18 at 11:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfLoko Motive v. Chupacabra
Sunday, Oct 18 at 1:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfLazy Parrots v. Toros United
Sunday, Oct 18 at 3:00 PMCharlottesville HS Stadium TurfBackyard Soccer v. Valencia
Sunday, Oct 25 at 9:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Chupacabra v. Valencia
Sunday, Oct 25 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Loko Motive v. Lazy Parrots
Sunday, Oct 25 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Backyard Soccer v. Checkers FC
Sunday, Oct 25 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Toros United v. La Celeste (light blue)
Sunday, Nov 01 at 9:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Toros United v. Backyard Soccer
Sunday, Nov 01 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Loko Motive v. Valencia
Sunday, Nov 01 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Lazy Parrots v. La Celeste (light blue)
Sunday, Nov 01 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Chupacabra v. Checkers FC

2015 FALL Adult Co Rec D2

Date/TimeFieldGame
Sunday, Sep 13 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Rivanna Rogues v. En Fuego
Sunday, Sep 13 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Barristers United CR v. OWC
Sunday, Sep 13 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Uno v. HomeCloud
Sunday, Sep 13 at 5:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)ThunderCats v. Globo Gym
Sunday, Sep 20 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Winded v. Barristers United CR
Sunday, Sep 20 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)ThunderCats v. OWC
Sunday, Sep 20 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Uno v. En Fuego
Sunday, Sep 20 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Globo Gym v. HomeCloud
Sunday, Sep 27 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfUno v. Globo Gym
Sunday, Sep 27 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Barristers United CR v. HomeCloud
Sunday, Sep 27 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Rivanna Rogues v. OWC
Sunday, Sep 27 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfWinded v. En Fuego
Sunday, Oct 04 at 9:00 AMCharlottesville HS Stadium TurfWinded v. HomeCloud
Sunday, Oct 04 at 11:00 AMAlbemarle HS Stadium TurfBarristers United CR v. ThunderCats
Sunday, Oct 04 at 1:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRivanna Rogues v. Globo Gym
Sunday, Oct 04 at 3:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfOWC v. En Fuego
Sunday, Oct 11 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Rivanna Rogues v. Uno
Sunday, Oct 11 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Winded v. ThunderCats
Sunday, Oct 11 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)Globo Gym v. En Fuego
Sunday, Oct 11 at 5:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 2)HomeCloud v. OWC
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Winded v. Globo Gym
Saturday, Oct 17 at 1:00 PMBaker-Butler Elementary - RearHomeCloud v. En Fuego
Saturday, Oct 17 at 3:00 PMBaker-Butler Elementary - RearRivanna Rogues v. ThunderCats
Saturday, Oct 17 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 4 (DTP 4) Barristers United CR v. Uno
Sunday, Oct 18 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)ThunderCats v. HomeCloud
Sunday, Oct 18 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Uno v. OWC
Sunday, Oct 18 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Winded v. Rivanna Rogues
Sunday, Oct 18 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfBarristers United CR v. En Fuego
Sunday, Oct 25 at 11:00 AMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Globo Gym v. OWC
Sunday, Oct 25 at 1:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)ThunderCats v. En Fuego
Sunday, Oct 25 at 3:00 PMSOCA-ACAC South Fork Soccer Park (SFSP Field 4)Winded v. Uno
Sunday, Oct 25 at 5:00 PMWestern Albemarle HS Stadium TurfRivanna Rogues v. Barristers United CR
Sunday, Nov 01 at 11:00 AMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Winded v. OWC
Sunday, Nov 01 at 1:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Uno v. ThunderCats
Sunday, Nov 01 at 3:00 PMDarden Towe Memorial Park Field 1 (DTP 1)Barristers United CR v. Globo Gym
Sunday, Nov 01 at 5:00 PMAlbemarle HS Stadium TurfRivanna Rogues v. HomeCloud